PDA

Επιστροφή στο Forum : Λογαριασμός Hol Double Play Lite



slash28
08-01-10, 22:05
Είχα κάνει online αίτηση για την ενεργοποίηση του πακέτου Hol Double Play Lite την περίοδο που έδεινε 3 μήνες δωρεάν. Στο πρώτο λογαριασμό δεν πλήρωσα τίποτα.
Τώρα μου ήρθε ο δεύτερος και λέει 10,30 ευρώ...... Βέβαια ξεπέρασα κατά 22 λεπτά τις κλήσεις προς κινητά. όταν λέει δωρεάν αναφέρεται μονο σε αυτά που προσφέρει το πακέτο??????

tempo
08-01-10, 22:12
λογικό δεν είναι?
οτι κλήσεις κάνεις επιπλέον του πακέτου το χρεώνεσαι.

οι 3 μήνες ήταν ουσιαστικά χωρίς πάγιο

treli@ris
08-01-10, 22:14
Αν ξεπερασεις τα αρχικα ορια του πακετου τοτε χρεωνεσαι κανονικα ασχετα αν σου εδωσαν 3 επιπλεον μηνες δωρεαν με αυτο.

slash28
08-01-10, 22:25
OK. Αυτό ήθελα να μάθω......Αφορά μόνο το πάγιο:down:

vaggoulas
08-01-10, 22:31
OK. Αυτό ήθελα να μάθω......Αφορά μόνο το πάγιο:down:
Τι άλλο να αφορούσε?Αφού έχεις το dp lite.Δεν έχεις απεριόριστες κλήσεις πέρα από τα συγκεκριμένα λεπτά κάθε μήνα.

valen_gr
09-01-10, 01:29
δεν μιλας σοβαρα!! τι περιμενες δηλαδη??? Να σου λεει οτι γραψει το κοντερ, τζαμπα!?!?
Ειναι ηλιου φαηνοτερο οτι αναφερεται στο παγιο....

amar
09-01-10, 10:33
Έχω να προσθέσω και το εξής.
Στους πρώτους λογαριασμούς αν ενεργοποιήθηκε πχ. στις 10 του μήνα και ο λογαριασμός εκδίδεται στις 16 του μήνα, τότε ο χρόνας ομιλίας από τα 200' πάει αναλογικά πόσα λεπτά ανηκουν σ αύτές τις 6 μέρες.
Γι αυτό προσοχή ...

nik77
09-01-10, 16:51
Έχω να προσθέσω και το εξής.
Στους πρώτους λογαριασμούς αν ενεργοποιήθηκε πχ. στις 10 του μήνα και ο λογαριασμός εκδίδεται στις 16 του μήνα, τότε ο χρόνας ομιλίας από τα 200' πάει αναλογικά πόσα λεπτά ανηκουν σ αύτές τις 6 μέρες.
Γι αυτό προσοχή ...

Εμενα μου ειχαν πει οτι μονο για το πρωτο μηνα γινεται αυτο και οτι στο δευτερο και εξης υπολογίζονται απο τη πρωτη του μηνος για να μην γινονται λάθη

terko
09-01-10, 20:38
Εμενα μου ειχαν πει οτι μονο για το πρωτο μηνα γινεται αυτο και οτι στο δευτερο και εξης υπολογίζονται απο τη πρωτη του μηνος για να μην γινονται λάθη

Ετσι όπως το λες είναι.

@ ADSLgr.com All rights reserved.