PDA

Επιστροφή στο Forum : Επιδοτούμενες περιοχες?



Professore
08-01-10, 23:46
Στις επιδοτούμενες περιοχές για το ιδιόκτητο της 4net έχουν ναι μεν χαμηλότερεες τιμές αλλά ζητάνε όλα τα λεφτα για το 12 μηνο προκαταβολή. Εχει κανεις κάποια πληροφορία γιατι γίνεται εκτός απο το προφανες?

Professore
10-01-10, 10:54
Θα μας αναγκάσουν οι κύριοι να επιστρέψουμε στον ΟΤΕ.. δεν ειναι δυνατον να ζητάνε προκαταβολή 390ευρα χωρις να έχουν προσφέρει την υπηρεσία πρώτα! Που ξέρω εγώ ότι δεν θα με συνδέσουν μετα απο 6 μήνες.. ήδη έχω κάνει αιτηση 3 χρόνα τώρα για ιδιόκτητο! και απο χρονιά σε χρονιά με πηγαίναν στο ότι θα αναβαθιστώ (είτε στα 4 είτε στα 8 μέσω οτε, αλλά όταν τελικά δεν γινόταν δεν υπήρχαν πόρτες)....
ΔΕΝ έχει αν δεν αναβαθμιστώ δεν εχει φράγκο τσακιστό! Προτιμώ να μείνω με τα 2 παρά να δώσω έτσι 4 καταστάρικα! Απο τα μπατζάκια μας τρέχουν????

anepro
10-01-10, 15:30
Αυτό είναι το άσχημο με τα επιδοτούμενα προγράμματα. Το ίδιο έγινε κι εδώ όταν ξεκίνησε το επιδοτούμενο με τη Cyta. Πρέπει να δώσουν τα χαρτιά των συνδρομητών στην υπηρεσία για να πάρουν με τη σειρά τους την επιδότηση απο το πρόγραμμα ¨Κοινωνία Της Πληροφορίας"

nik77
13-01-10, 03:53
To ίδιο γινεται σ ολες τις εταιρειες με την επιδοτηση.Κι εμενα στη HOL τα λεφτα επρεπε να δοθουν ολα ή αποκλειστικα με 12 δοσεις μεσω πιστωτικής.

@ ADSLgr.com All rights reserved.