PDA

Επιστροφή στο Forum : αλλαγη



politikos
15-01-10, 19:36
σκεφτομαι να φυγω απο τον ΟΤΕ και να παω στην TELLAS.τηλεφωνα και ιντερνετ.ποια ειναι η αποψησας

Runner25
16-01-10, 14:13
κοιτα για τον οτε απο φιλο εχω ακουσει καλα λογια τωρα για τη tellas δε στο συνηστω νομιζω δεν εχουν καλη παροχη υπηρεσιων και σε μενα που ημουνα παλια με κοροιδεψανε με τους λογαριασμους κοινως απατεωνες

ownagE_
16-01-10, 14:49
σκεφτομαι να φυγω απο τον ΟΤΕ και να παω στην TELLAS.τηλεφωνα και ιντερνετ.ποια ειναι η αποψησας

Η άποψή μας είναι.. ΟΧΙ!

:p

hypatia
16-01-10, 23:21
Εγώ έφυγα πριν ενάμισι μήνα από τον ΟΤΕ και πήγα στην ΤΕΛΛΑΣ με πακέτο ίντερνετ-σταθερό και κινητό. Πολύ φτηνότερο από τον ΟΤΕ και χωρίς κανένα πρόβλημα.

aragorncb600
17-01-10, 19:05
πηγαινε φιλε καλυτερα στην φορθνετ η τελλας ειναι μπελας,γενικα ειναι οπως σου κατσει αμα σου κατσει στραβα την πατησες δεν προκειτε να βγαλεις ακρη αμα σου κατσει καλα οκ τοτε.
αλα το τεχνικο τμημα της τελλας να ξερεις ειναι ασχετοι

Nick_
17-01-10, 19:49
Φίλε aragorncb600 η Forthnet είναι πολύ πιο μπελάς από Τελλάς! :p

takiskgr
17-01-10, 20:48
καλή τύχη αν πας tellas!!!
Θα τη χρειαστείς σίγουρα!

Nick_
17-01-10, 21:02
Προσωπικά πιστεύω οτι έχει ανέβει αρκετά από πέρυσι/πρόπερσι με τα χάλια της. Τώρα εξαρτάται από τον χρήστη να πάρει τι αυτός πιστεύει.

Επιλογή μου θα ήταν είτε Tellas (με επιφυλάξεις για περιοχή) ή HOL

Billmg81
17-01-10, 21:15
Φίλε aragorncb600 η Forthnet είναι πολύ πιο μπελάς από Τελλάς! :p

Δεν θα το έλεγα!Μην είσαι απόλυτος!Από περιοχή σε περιοχή διαφέρει, κάποιες εταιρίες είναι καλές και κάποιες άλλες άστα να πάνε! ;)

Υ.γ:Για μένα μείνε στον ΟΤΕ!Αν πάλι επιλέξεις -κυρίως για οικονομικούς λόγους!- εναλλακτικό φορέα όπως FORTHnet,hol,tellas etc. προσπάθησε να μάθεις από γείτονες τι παίζει και με ποια εταιρία για να μην την πατήσεις! :oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.