PDA

Επιστροφή στο Forum : tellas - Θεσσαλονικη



babas
17-01-10, 22:08
Καλησπερα σας,
Βρισκομαι στη νεαπολη Θεσσαλονικης και εδω και ενα χρονο ειμαι συνδρομητης στη φορθνετ. ομως εχω αρκετα προβληματα τυπου πολλες φορες κατειλλημενο δικτυο στο τηλεφωνο και ενω θα επρεπε να μου δινει 11 μου δινει 1-2 το πολυ. Το κεντρο μου ειναι απο τον ΟΤΕ του βαρδαριου. Σκεφτομαι να κανω μεταφορα στην Τελλας , αλλα ακουω οτι παρουσιαζει πολλα προβληματα κ αυτη! Εχει καποιος αλλος τελλας κοντα σε μενα?
Ευχαριστω εκ των προτερων

Manvol
17-01-10, 22:59
Δεν γνωρίζω για το Α/Κ Βαρδαρίου, στο Ροστάν πάντως (ανατολικά) δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Αποσύνδεση μια φορά το 15ήμερο (και αν), ικανοποιητικός συγχρονισμός, χαμηλά pings και καλές ταχύτητες. Ολο το 2009 (εκτός κάποιων ημερών) πήγε έτσι. Σχετικά με το τηλέφωνο δε παρατήρησα ιδιαίτερα προβλήματα.

blkik
21-01-10, 22:59
Εγω θα έλεγα να κοιτάξεις προς ON μεριά αντί να πας απο την προβληματική εταιρεία στην άλλη

Georgevtr
22-01-10, 02:11
Καλησπερα σας,
Βρισκομαι στη νεαπολη Θεσσαλονικης και εδω και ενα χρονο ειμαι συνδρομητης στη φορθνετ. ομως εχω αρκετα προβληματα τυπου πολλες φορες κατειλλημενο δικτυο στο τηλεφωνο και ενω θα επρεπε να μου δινει 11 μου δινει 1-2 το πολυ. Το κεντρο μου ειναι απο τον ΟΤΕ του βαρδαριου. Σκεφτομαι να κανω μεταφορα στην Τελλας , αλλα ακουω οτι παρουσιαζει πολλα προβληματα κ αυτη! Εχει καποιος αλλος τελλας κοντα σε μενα?
Ευχαριστω εκ των προτερων

Κατοικείς στην νεάπολη και το α/κ είναι στο βαρδάρη.Μάλιστα.Απόσταση πάνω απο 5 χιλιόμετρα αλλά εσύ έπρεπε να συγχρονίζεις 11mbps.
Μα πού τα βρίσκεται αυτά?:hmm:

babas
22-01-10, 02:17
Η αποσταση μου ειναι το πολυ 2 χιλιομετρα. και αυτο που σου λεω μου το ειπαν απο την εταιρεια. ενδιαφερομαι για την τελλας γιατι μου κανουν καλη προσφορα λογω του οτι εχω και κινητο wind

Manvol
23-01-10, 14:44
Η αποσταση μου ειναι το πολυ 2 χιλιομετρα. και αυτο που σου λεω μου το ειπαν απο την εταιρεια. ενδιαφερομαι για την τελλας γιατι μου κανουν καλη προσφορα λογω του οτι εχω και κινητο wind

Οντως η απόσταση είναι γύρω στα 2km και τα 11Μbps είναι λογικός συγχρονισμός γι'αυτή την απόσταση. Εγώ με 1600m απόσταση συγχρονίζω στα 12500Kbps.

Λόγω της προσφοράς της Wind, και της βελτίωσης της εξυπηρέτησης/ποιότητας υπηρεσιων της Tellas τον τελευταίο καιρό, θα σου πρότεινα να την επιλέξεις.

babas
26-01-10, 02:23
Μανβολ εσυ εχεις τελλας?

........Auto merged post: babas πρόσθεσε 1 λεπτά και 33 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Υπαρχει καποιος που να εχεις τελλας στην κατω νεαπολη στη θεσσαλονικη?

@ ADSLgr.com All rights reserved.