PDA

Επιστροφή στο Forum : Σήμερα έκανα αίτηση για forthnet economy + nova στο ΜΑΡΟΥΣΙ



chrisM
20-01-10, 17:08
Σε καινούριο σπίτι στο Μαρούσι....(ναι στο ιδιόκτητο 211 κτλ,κτλ)

Για να δούμε αυτή τη φορά

1. Πόσο χρόνο θα πάρει....(είχα βάλει 256κ στη Ν. Σμύρνη που έμενα αρκετά παλαιοτέρα, βέβαια σε είδη υπάρχων αριθμό ΟΤΕ)

2. Τι ταχύτητες - ping θα πιάνω άραγεςςς ???

Όσοι εκ του Αμαρουσίου ας μη με αποκαρδιώσουν ... εντελώς

spsomas
20-01-10, 23:26
Ενώ τα ξέρεις πήγες και έβαλες Forthnet? Στην Αθήνα που έχεις τόσες επιλογές. Θες και pings τρομάρα σου.

prodromosfan
20-01-10, 23:31
Σε καινούριο σπίτι στο Μαρούσι....(ναι στο ιδιόκτητο 211 κτλ,κτλ)

Για να δούμε αυτή τη φορά

1. Πόσο χρόνο θα πάρει....(είχα βάλει 256κ στη Ν. Σμύρνη που έμενα αρκετά παλαιοτέρα, βέβαια σε είδη υπάρχων αριθμό ΟΤΕ)

2. Τι ταχύτητες - ping θα πιάνω άραγεςςς ???

Όσοι εκ του Αμαρουσίου ας μη με αποκαρδιώσουν ... εντελώς

1. 13 εργασιμες μερες, οπως λεει το RUO, αν κανει παραπάνω θα φταίει ο ΟΤΕ.

2. Τις καλυτερες , θα κλειδωνεις αρκετα ψηλά (εκτος αν εχεις προβλημα στη γραμμη που γιαυτο θα φταιει ο ΟΤΕ) και θα κατεβαζεις απο cachefly το μεγιστο standard
αν δεν κατεβαζεις το μεγιστο και απο αλλα site μην ανησυχεις δεν θα φταιει η συνδεση σου αλλά τα site που δεν δινουν καλες ταχυτητες κατεβασματος.

Georgevtr
21-01-10, 00:15
1. 13 εργασιμες μερες, οπως λεει το RUO, αν κανει παραπάνω θα φταίει ο ΟΤΕ.

2. Τις καλυτερες , θα κλειδωνεις αρκετα ψηλά (εκτος αν εχεις προβλημα στη γραμμη που γιαυτο θα φταιει ο ΟΤΕ) και θα κατεβαζεις απο cachefly το μεγιστο standard
αν δεν κατεβαζεις το μεγιστο και απο αλλα site μην ανησυχεις δεν θα φταιει η συνδεση σου αλλά τα site που δεν δινουν καλες ταχυτητες κατεβασματος.

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

asdf0r
21-01-10, 03:38
Φίλε μου θα σου έλεγα να ξαναδιαβάσεις τί τραβάμε εμείς που έχουμε forthnet και να ακυρώσεις όσο προλαβαίνεις την αίτηση.

chrisM
21-01-10, 13:08
..... :hmm:

dslam αμαρουσίου τέτοιο χάλι ??? ή είναι γενικό το "φαινόμενο" με την Forthnet?
Sorry αλλά έχω αρκετό καιρό να ασχοληθώ :sorry:

chrisM
18-02-10, 15:13
Από σήμερα έχω net + tel + nova...

Για το νετ δεν θα σας πω ακόμα πως πάω...το σκ θα ενημερώσω
:hmm::hmm:

@ ADSLgr.com All rights reserved.