PDA

Επιστροφή στο Forum : Προσφορες κ προγραματα tellas-wind...!



nant
25-01-10, 21:17
Καλησπερα,επειδη βλεπω πολλους με αποριες σχετικα μ τν tellas-wind οτιδηποτε θελησετε σχετικα μ τα προγραματα κ προσφορες μπορειτε ν μ ρωτησετε κ ν σας απαντησω αμεσα.Ευχαριστω.

chaos38
25-01-10, 23:01
Eχω κάνει συνδυασμό κινητου wind με σταθερο tellas απο τον απριλιο του 09
τοτε ισχυε εκπτωση 20% επι του παγιου του κινητου (flexy 35) και παροχη δωρεαν λεπτων ομιλιας μεταξυ κινητου - σταθερου και αντιστροφα ( 200' και 1000' αντιστοιχα).Απο 1/01/10 η παροχη των δωρεαν λεπτων χρεωνεται 5€ εκαστη.
Για αυτο το λογω την διεκοψα.
Απο τον Σεπτεμβριο για συνδυασμο κινητου και σταθερου wind ισχυει εκπτωση 10€ καθε μηνα.
Αν ζητησω την εκπτωση των 10€ λετε νε την δωσουν ? με τι λογικη οτι :
1)ενας νεος πελατης με παγιο πανω απο 20€ εχει εκπτωση 10€ ενω εγω για να παρω αυτη την εκπτωση πρεπει να βάλω παγιο περιπου 50-55€.
2)Στην περιπτωση μου πλέον δεν εχω και τα δωρεαν λεπτα ομιλιας που ειχα αφου χρεωνονται με 2χ5€ (για σταθερο και κινητο)
αρα οι 2 προσφορες δεν ειναι αντιστοιχες.
Να κανω φασαρια ? 'η αδικος κόπος?
υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει?
Ευχαριστω εκ των προτερων.

nant
25-01-10, 23:17
Λοιπον ο συνδιασμος σταθερου-κινιτου κ internet δινει εκπτωση 20 ευρω/μηνα στο λογαριασμο της κινιτης τηλεφωνίας...Αν ομως εχουμε συνδιασμο σταθερο κ κινιτο τοτε η εκπτωση ειναι 10 ευρω...ολα αυτα Σε οικογενειακα προγραματα κινιτης τηλεφωνιας...Σε ατομικα η εκπτωση ερχεται στα μισα αντιστοίχως...Δηλ 10 κ 5...ελπιζω ν βοηθησα.

Gigas
26-01-10, 22:27
Καλησπερα,επειδη βλεπω πολλους με αποριες σχετικα μ τν tellas-wind οτιδηποτε θελησετε σχετικα μ τα προγραματα κ προσφορες μπορειτε ν μ ρωτησετε κ ν σας απαντησω αμεσα.Ευχαριστω.

Ευχαριστούμε για την προσφορά..

Χωρίς να θελω να κάνω τον έξυπνο, ως τι ακριβώς μιλάς; Είσαι κάποιος συνεργάτης, εξουσιοδοτημένος της tellas-wind ή απλά ως γνώστης των πακέτων της εταιρίας;;;;

sdikr
26-01-10, 23:05
Για εκπρόσωπους εταιριών σας παρακαλώ διαβάστε τους όρους χρήσης, και ακολουθήστε την σωστή όδο

@ ADSLgr.com All rights reserved.