PDA

Επιστροφή στο Forum : Mobile Internet



Darkman_
05-04-06, 10:50
Έχω μια εργασία (πολύ απλή, της τάξεως των 20-30 σελίδων) για το mobile internet (GPRS, 3G κλπ). Έχει να μου προτείνει κανείς κανένα site με πληροφορίες για να γλυτώσω χρόνο μια και δεν έχω τον χρόνο να το ψάξω και πολύ το θέμα (έχουμε και σοβαρότερα θέματα να ασχοληθώ - πρακτική & πτυχιακή); Στα ελληνικά, έχω βρει πολύ λίγα πράγματα, στα αγγλικά δεν έψαξα ακόμα λόγω του ότι θα μου πάρει χρόνο και η μετάφραση και θέλω να την κάνω όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.

Οποιαδήποτε βοήθεια θα είναι πολύτιμη και ευχαριστώ εκ των προτέρων!

PS: Αν έκανα λάθος στο subforum που έκανα το thread, sorry, μετακινήστε το :-)

Darkman_
06-04-06, 11:39
www.myphone.gr

Έχει ενδιαφέροντα άρθρα με γενικές πληροφορίες για αρκετά από τα θέματα που ήθελα. Το γράφω απλά για όποιον ψάχνει κάτι παρόμοιο.

Ωραία είναι να απαντάς στον εαυτό σου! :-Ρ

bill2003
06-04-06, 11:43
Δεν μπαίνω συχνά στο 'λοιπες τεχνολογίες' ...

Η διπλωματική μου είναι σχετικά με mobile internet, οπότε όπως καταλαβαίνεις έχω αρκετό υλικό! Για τι ακριβώς ενδιαφέρεσαι? Αν θες στείλε μου ένα pm να σου στείλω τα θεωρητικά κεφάλαια της διπλωματικής.

Darkman_
06-04-06, 14:15
Γενικά πράγματα ήθελα. Εργασία για ένα από τα "μικρά" μαθήματα είναι. Τίποτα σπουδαίο. Το βρήκα αυτό που έψαχνα. Ευχαριστώ πάντως! Καλή επιτυχία με τη διπλωματική σου φίλε!

bill2003
06-04-06, 14:25
Την έχω τελειώσει από πέρυσι και έγινε και paper :D http://www2006.org "Θα είμαι και εγώ εκεί" :D

(ψώνιοοοοοο :p )

@ ADSLgr.com All rights reserved.