PDA

Επιστροφή στο Forum : Tellas στην Πάτρα (Σκαγιοπούλειο)



robotech_
28-01-10, 18:28
Γεια σας παιδιά. Μένω Πάτρα DSLAM Σκαγιοπουλείο και αυτόν τον καιρό είμαι με HOL. Επιτέλους τελειώνει το δωδεκάμηνο και σκέφτομαι να πάω σε άλλη εταιρία. Η Tellas πως πάει αυτόν τον καιρό? Δεν με ενδιαφέρουν παιχνίδια και pings. Απλά να μπορώ να βλέπω Youtube απρόσκοπτα, να κατεβάζω από premium rapidshare και πολύ λίγα torrents από private trackers. Να το δοκιμάσω? Ευχαριστώ.

geovision
30-01-10, 12:20
Γεια σας παιδιά. Μένω Πάτρα DSLAM Σκαγιοπουλείο και αυτόν τον καιρό είμαι με HOL. Επιτέλους τελειώνει το δωδεκάμηνο και σκέφτομαι να πάω σε άλλη εταιρία. Η Tellas πως πάει αυτόν τον καιρό? Δεν με ενδιαφέρουν παιχνίδια και pings. Απλά να μπορώ να βλέπω Youtube απρόσκοπτα, να κατεβάζω από premium rapidshare και πολύ λίγα torrents από private trackers. Να το δοκιμάσω? Ευχαριστώ.

Φίλε κοίτα, εγώ είμαι 2 χρόνια και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Συγχρονίζω 13-17. Κατεβάζω όσο συγχρονίζω με download manager. Γενικά όλα καλά. Από τηλεφωνία δεν το συζητώ καν. Τέλεια και χωρίς προβλήματα. Αυτά.

Cyberacer
01-02-10, 18:20
Όλα ΟΚ και για μένα (περιοχή Ψηλά Αλώνια)
Πακέτο: Double Play
Download speed: 1.5ΜΒ/sec με manager

nEC
04-02-10, 08:47
Και στο πατρικό μου ,Ψηλα Αλώνια, όλα καλά. Συγχρονισμός στα 14mbps και τερματίζουν εύκολα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.