PDA

Επιστροφή στο Forum : ΗΟΛ και εκπτωση 15ευρω στο κινητο 5ευρω στο σταθερο.



Ntropali_Paparouna
29-01-10, 05:41
Εχω κινητο βονταφον και πληρωνω 100ευρω καθε μηνα,εχω και ιντερνετ βονταφον με 24mbps και τηλεφωνια με 35ευρω το μηνα περιπου τα οποια ολα τα πληρωνω εγω αλλα το κινητο ερχεται στο ονομα μου και ο λογαριασμος του ιντερνετ με του τηλεφωνου ερχεται στο ονομα του πατερα μου γιατι αυτος ειναι ο ιδιοκτητης του σπιτιου.

Μπορω να επωφεληθω της προσφορας της ΗΟΛ?

britgreek
29-01-10, 15:42
H συνδυαστική προσφορά ισχύει μόνο για γραμμές (κινητό, doubleplay) οι οποίες ανήκουν στο ίδιο ΑΦΜ. Μπορείς να πας σε οποιοδήποτε κατάστημα Vodafone και να ζητήσεις τη μεταφορά της γραμμής του κινητού σου στο όνομα του πατέρα σου. Εγώ έκανα ακριβώς το αντίθετο και τώρα ισχύει η προσφορά. Γίνεται άμεσα, χωρίς κόπο.

Δεν ξέρω, όμως, αν η προσφορά ισχύει για vodafone doubleplay, ή μόνο για hol doubleplay.

Ρώτα σε ένα κατάστημα vodafone και θα σε κατατοπίσουν.

Ntropali_Paparouna
29-01-10, 18:59
Αφου η βονταφον εκλεισε και με μετεφεραν στη ΗΟΛ..Τελοσπαντων αυτο θα κανω,θα παω σε ενα καταστημα.

Vitruvian78
01-02-10, 15:57
Αφου η βονταφον εκλεισε και με μετεφεραν στη ΗΟΛ..Τελοσπαντων αυτο θα κανω,θα παω σε ενα καταστημα.

Δεν έκλεισε, απλά όλες τις υπηρεσίες σταθερής τηλεφωνίας και ίντερνετ τις έχει πλέον πάρει η hellas online. Και ήτανε μια σωστή κίνηση αυτό που κάνανε, γιατί στην ουσία η μία εταιρία ανταγωνιζότανε την άλλη, ενώ στην ουσία συνεργάζονται. Επιπλέον η σταθερή τηλεφωνία της Vodafone είχε αρκετά προβλήματα έτσι όπως λειτουργούσε, ενώ τώρα με την hellas online οι πελάτες έχουν τηλεφωνία όπως αυτή του ΟΤΕ.

theopan
05-02-10, 00:18
ενώ τώρα με την hellas online οι πελάτες έχουν τηλεφωνία όπως αυτή του ΟΤΕ.

Καλά τώρα μη λέμε ανέκδοτα...
Απλά ένα σκαλί πριν το "τραγικό" είναι. 3 φορές χρειάζεται να πει την ίδια λέξη ο συνομιλητής, για να πιάσω τα σύμφωνα της λέξης και να καταλάβω τι λέει. Όχι μόνο με έναν συνδρομητή hol (που μιλάω κάθε μέρα) αλλά με τρεις διαφορετικούς. Και όχι μόνο από netone αλλά και από ΟΤΕ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.