PDA

Επιστροφή στο Forum : hellas online: Νέα πακέτα hol double play GR & hol telephony GR



Σελίδες : [1] 2 3

nm96027
04-02-10, 13:50
hol double play GR & hol telephony GR: οι νέες υπηρεσίες της hellas online


Αθήνα – 4 Φεβρουαρίου 2010 – Η hellas online, ένας από τους ισχυρότερους παρόχους ολοκληρωμένων ευρυζωνικών υπηρεσιών στην Ελλάδα, παρουσιάζει τα νέα πακέτα επικοινωνίας hol telephony GR και hol double-play GR.

Με επίκεντρο την καλύτερη εμπειρία του πελάτη, η hellas online προσφέρει υπηρεσίες οι οποίες ανταποκρίνονται στις ανάγκες κάθε συνδρομητή. Έτσι, τα νέα πακέτα απευθύνονται σε όλους όσους θέλουν να κάνουν απεριόριστες κλήσεις προς σταθερά, σε όλη την Ελλάδα και για όλο το 24ωρο, με ακόμα χαμηλότερες χρεώσεις.

Συγκεκριμένα, τα νέα πακέτα hol double-play GR και hol telephony GR προσφέρουν απεριόριστες αστικές & υπεραστικές κλήσεις σε ιδιαίτερα ανταγωνιστικές τιμές:

hol telephony GR| 22.90 € / μήνα
hol double-play GR | 32.90 € / μήνα

Το hol double play GR συνδυάζει απεριόριστο και γρήγορο adsl internet έως 24Mbps, ενώ συνοδεύεται και με δωρεάν ασύρματο (wifi) εξοπλισμό.

Τέλος, οι συνδρομητές που θα εγγραφούν στη συνδυαστική προσφορά hol – Vodafone, μπορούν να επωφεληθούν με έκπτωση 5€ στο λογαριασμό τους hellas online και έως και 15€ στο λογαριασμό του κινητού τους Vodafone κάθε μήνα, για πάντα!

Για περισσότερες λεπτομέρειες αναφορικά με τις υπηρεσίες της hellas online, επισκεφθείτε το www.hol.gr, ή καλέστε στο 13844 ή επισκεφτείτε ένα κατάστημα Vodafone.


Σχετικά με την hellas online

Η hellas online είναι ένας από τους σημαντικότερους παρόχους υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας στην Ελλάδα. Παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών φωνής και Internet για οικιακούς και εταιρικούς πελάτες, όπως επαγγελματίες, επιχειρήσεις μικρού και μεσαίου μεγέθους καθώς και μεγάλους οργανισμούς . Διαθέτει το μεγαλύτερο ιδιόκτητο δίκτυο οπτικών ινών στην Ελλάδα, μετά τον ΟΤΕ. Η hellas online είναι μέλος του ομίλου Ιntracom Holdings και είναι εισηγμένη στο Χρηματιστήριο Αθηνών.

Πηγή: hellas online

chemboy
04-02-10, 13:59
Καλό πακέτο δείχνει. Αν κάποιος δεν χρειάζεται τις κλήσεις προς εξωτερικό γιατί να τις πληρώνει; Για το double play μιλάω. Γλιτώνει έτσι 7 ευρώ το μήνα. Αν σταματήσουν να με ζαλίζουν στα spam τηλεφωνήματα που σχεδόν κάθε βδομάδα με παίρνουν να μπω στο ιδιόκτητο τους και ξεμπουκώσουν εδώ στην πόλη μου που σέρνονται και έχουν pings στο Θεό θα το σκεφτώ σοβαρά να φύγω από τον ΟΤΕ. Δεν βλέπω να έχει δωρεάν μήνες για online αίτηση όμως, δυστυχώς.

nm96027
04-02-10, 14:06
Όντως καλό πακέτο.

Για πολύ κόσμο οι διεθνείς απεριόριστες είναι άχρηστες. Είναι θετικές τέτοιες κινήσεις. Τουλάχιστον από το να βγαίνουν σκοτωμένες προσφορές, καλύτερα είναι να βγαίνουν νέα πιο οικονομικά και πιο ευέλικτα πακέτα.

terko
04-02-10, 14:08
....Δεν βλέπω να έχει δωρεάν μήνες για online αίτηση όμως, δυστυχώς.

Εχει, για δες εδώ (http://www.hol.gr/default.asp?pID=23&ct=75&itmID=139&la=1).

Από τις 12:30 με κάλεσαν στο κινητό από το 13844 για να μου προτείνουν την νέα προσφορά.

zombie_wireless
04-02-10, 14:17
Είναι καλό πακέτο και αρκετά οικονομικό.

Εγώ που έχω double play μπορω να αναβαθμιστώ στο νέο πακέτο ή θέλει καινούργια αίτηση...;:hmm:

terko
04-02-10, 14:22
Εγώ που έχω double play μπορω να αναβαθμιστώ (υποβαθμιστώ θες να πεις) στο νέο πακέτο ή θέλει καινούργια αίτηση...;:hmm:

Προφανώς ναι, ίσως όμως με την προϋπόθεση να έχεις συμπληρώσει 12μηνο, αλλιώς μάλλον θα έχει ποινή αλλαγής λόγω κατώτερου πακέτου.

Andreekos93
04-02-10, 14:25
ολοί τα ίδια πακέτα(περίπου) δίνουν

zombie_wireless
04-02-10, 14:26
Το έχω εδώ και 3 χρόνια περίπου...

terko
04-02-10, 14:28
Κάνε ένα τηλέφωνο τότε στο 13844 εδώ και τώρα και πες μας και εμάς.

nikos1071
04-02-10, 14:30
Συγνώμη παιδιά αλλά αν κατάλαβα καλά το συγκεκριμένο πακέτο δεν προβλέπει δωρεάν χρόνο για κινητά.... Έτσι δεν είναι?

chemboy
04-02-10, 14:30
Εχει, για δες εδώ (http://www.hol.gr/default.asp?pID=23&ct=75&itmID=139&la=1).

Από τις 12:30 με κάλεσαν στο κινητό από το 13844 για να μου προτείνουν την νέα προσφορά.

Ευχαριστώ. Δεν το είχα δει γιατί δεν φαινόταν στην αρχική σελίδα. Καλά νέα !


Το έχω εδώ και 3 χρόνια περίπου...

Πως είναι δυνατόν να το έχεις; Μήπως λες για άλλο πακέτο π.χ. το Lite;

treli@ris
04-02-10, 14:32
Αυτοι που εχουμε το κλασικο DP μπορουμε να κανουμε downgrade σε αυτο;

nm96027
04-02-10, 14:33
Συγνώμη παιδιά αλλά αν κατάλαβα καλά το συγκεκριμένο πακέτο δεν προβλέπει δωρεάν χρόνο για κινητά.... Έτσι δεν είναι?

Ναι. Η διαφορά με το double play των 39.90 είναι ότι δεν έχει διεθνείς προορισμούς και 60 λεπτά προς κινητά.

terko
04-02-10, 14:38
Συγνώμη παιδιά αλλά αν κατάλαβα καλά το συγκεκριμένο πακέτο δεν προβλέπει δωρεάν χρόνο για κινητά.... Έτσι δεν είναι?

Σωστά.

andreasermones
04-02-10, 14:56
καλη προσφορα αλλα πρεπει να ξεμπουκωσουν και λιγο το δικτυο τους σε πολλες περιοχες...αν ερθουν και αλλοι συνδρομητες με αυτην την προσφορα θα πεσει χειροτερο συρσιμο...

joeyGR
04-02-10, 14:57
Ωραιο πακετο, αν και θα προτιμουσα ενα πακετο με δωρεαν κλησεις προς κινητα παρα προς εξωτερικο

zombie_wireless
04-02-10, 15:01
Πως είναι δυνατόν να το έχεις; Μήπως λες για άλλο πακέτο π.χ. το Lite;


Το double play(απλό με 39,90/το μήνα) εννοώ, όχι το gr:)

extasy
04-02-10, 16:35
Εγώ που έχω το double play στην παλιά του μορφή, δηλαδή με απεριόριστες αστικές και υπεραστικές κλήσεις, χωρίς διεθνείς και προς κινητά κλήσεις, στη τιμή των 37 ευρώ, θα έχω μείωση τιμής; Ουσιαστικά είμαι στο καινούργιο πακέτο των 32,90. Άντε τώρα να βγάλεις άκρη με το υπέροχο λογιστήριό τους.

kopriniotis
04-02-10, 16:39
Πως είναι δυνατόν να το έχεις; Μήπως λες για άλλο πακέτο π.χ. το Lite;Οχι οντως υπηρχε παλιοτερα ενας φιλος μου το εχει ακομα επεισης εδω και χρονια μαλλον μετα το καταργησανε και τα ξανα βαλανε τωρα απλα δε νομιζω να εχει 32 ευρω αλλα 37.Πρεπει να ηταν το παλιο 2play της HOL

special
04-02-10, 16:50
Παντως για αθηνα δεν ειναι προσφορα λογο του οτι π.χ η νετονε δινει με 30.70 τα ιδια αλλα και διεθνης κλησεις δωρεαν τα ιδια με την νετονε η ον τα δινει 31.90 Λογικα για επαρχια πρεπει να ειναι καλη τιμη.

anapliotis
04-02-10, 16:57
Συγνώμη παιδιά αλλά αν κατάλαβα καλά το συγκεκριμένο πακέτο δεν προβλέπει δωρεάν χρόνο για κινητά.... Έτσι δεν είναι?
Μακαρι να μειώσουν και τις τιμές προς κινητά, διοτι με αυτην την χρέωση πουέχουν 0,165C/λεπτο δηλαδη συγκρινοντας με τα 0,115Ε/λεπτο του ΟΤΕ δηλαδη δηλαδή 0,05Ε/λεπτο ακριβότερό από τον ΟΤΕ και λαμβάνοντας υποχη ότι το αντιστοιχο DP8 του ΟΤΕ έχει 43,90 δηλαδή 11 Ε ακριβότερα τότε για όποιον μιλάεί πάνω απί 220 λεπτα τον μήνα σε κινητά τον συμφέρει να παραμείνει στον ΟΤΕ. Μη υπολογίζοντας τα πακέτα χρόνου που προσφέρει ο ΟΤΕ προς κινητά.

harris
04-02-10, 16:59
Πολύ καλό πακέτο για όσους δεν μας ενδιαφέρουν οι κλήσεις προς διεθνείς προορισμούς! :oneup:

Ήδη έκανα αίτηση μετάβασης από το full που ήμουν στο νέο πακέτο! :)

subzer0
04-02-10, 17:06
Ένας φίλος μου που "ψηνόταν" για HOL , έκανε τελικά αίτηση στην ΟΝ , γιατί η HOL δεν είχε κάτι ενδιάμεσο , ανάμεσα στο Double play και στο Double play lite , που το κάθε ένα τον χάλαγε για ξεχωριστούς λόγους.
Να που βγήκε κάτι ενδιάμεσο και προσωπικά και σε μένα μου φαίνεται καλό πακέτο.

treli@ris
04-02-10, 17:11
Κι αν το συνδυασεις με την προσφορα της Vodafone πεφτει κατω απο το φραγμα των 30€ :oneup:

harris
04-02-10, 17:18
Καθώς μόλις με κάλεσαν από το 13844 για την αλλαγή του πακέτου, να υπογραμμίσω τα παρακάτω:

1. Για υποβάθμιση του πακέτου από το Double Play Full στο Double Play GR υπάρχει ένα εφάπαξ τέλος 10 ευρώ.

2. Εφόσον μιλάμε για μεταφορά από άλλο πακέτο και όχι για νέα αίτηση, δεν υπάρχει νέα 12μηνη δέσμευση.

treli@ris
04-02-10, 17:26
Εφυγα για αλλαγη. Ευχαριστουμε για την πληροφορηση :oneup:

terko
04-02-10, 17:34
1. Για υποβάθμιση του πακέτου από το Double Play Full στο Double Play GR υπάρχει ένα εφάπαξ τέλος 10 ευρώ.

2. Εφόσον μιλάμε για μεταφορά από άλλο πακέτο και όχι για νέα αίτηση, δεν υπάρχει νέα 12μηνη δέσμευση.

Για υποβάθμιση από Double Play Full στο lite και καπάκι μετά στο GR τι γίνεται;

harris
04-02-10, 17:43
Για υποβάθμιση από Double Play Full στο lite και καπάκι μετά στο GR τι γίνεται;

Από full > lite υπάρχει και η επιβάρυνση και η νέα 12μηνη δέσμευση διότι υπάρχει αλλαγή στο πακέτο ADSL. Η νέα 12μηνη δέσμευση δεν ισχύει όταν η αλλαγή αφορά μόνο το κομμάτι της προπληρωμένης τηλεφωνίας.

Disclaimer: Αυτό ανέφερε το 13844...

paulk
04-02-10, 18:00
και εγω παιδια πηρα τηλ. πριν απο λιγο για να κατεβω απο dp στο dp .gr και μου ειπαν οτι ισχυει καινουργια δεσμευση για 12 μηνη συμβαση, οποτε το αφησα....

nils
04-02-10, 18:06
Αν είχε και μία ώρα για κινητά θα ήταν τέλειο. Συνεπώς...το απορρίπτω

treli@ris
04-02-10, 18:08
Εγω που πηρα κι εκανα την υποβαθμιση μου ανεφερε μονο οτι υπαρχει το τελος υποβαθμισης των 10€

Το τελος υποβαθμισης απο Full DP σε οποιοδηποτε πακετο υπαρχει στους ορους χρησης:

Από hol double-play σε:
hol telephony -> 25,00 €
hol telephony GR -> 25,00 €
hol telephony lite -> 25,00 €
hol double-play GR -> 10,00 €
hol double-play lite -> 15,00 €

Επισης, δεν αναφερεται καπου, αν εισαι ηδη πελατης, οτι υπαρχει νεα 12μηνη δεσμευση. Ελπιζω σε ενημερωση ;)

ktas
04-02-10, 18:25
Εγώ πάλι γιατί βλέπω πιο οικονομικά τα πακέτα της ON:hmm:

Η αντίστοιχη τηλεφωνία έχει 23,90 (19,90 τους πρώτους 3 μήνες) και έχει επιπλέον δωρεάν και διεθνείς κλήσεις σε 43 προορισμούς. Και νομίζω ότι και η χρέωση προς κινητά είναι πιο φτηνή από της HOL.

Επίσης το αντίστοιχο double play έχει 31,90 (19,90 τους πρώτους 3 μήνες ή 14,90 τους πρώτους 4 μήνες για online αίτηση) και αυτό έχει επίσης επιπλέον δωρεάν και διεθνείς κλήσεις σε 43 προορισμούς. Είναι και έτσι και αλλιώς 1 ευρώ φτηνότερο μετά το μειωμένο πάγιο!!!

ok, για να σας προλάβω, θα μου πείτε ΟΝ έχεις, αυτήν υποστηρίζεις, αλλά νομίζω ότι τα νούμερα μιλάνε μόνα τους, έτσι δεν είναι; Άλλωστε όλοι την τσέπη μας κοιτάμε, ειδικά στους καιρούς που ζούμε :oneup:

DaveMurray
04-02-10, 18:40
Εγω που πηρα κι εκανα την υποβαθμιση μου ανεφερε μονο οτι υπαρχει το τελος υποβαθμισης των 10€

Το τελος υποβαθμισης απο Full DP σε οποιοδηποτε πακετο υπαρχει στους ορους χρησης:

Από hol double-play σε:
hol telephony -> 25,00 €
hol telephony GR -> 25,00 €
hol telephony lite -> 25,00 €
hol double-play GR -> 10,00 €
hol double-play lite -> 15,00 €

Επισης, δεν αναφερεται καπου, αν εισαι ηδη πελατης, οτι υπαρχει νεα 12μηνη δεσμευση. Ελπιζω σε ενημερωση ;)

μόλις έκανα αίτηση, για το νέο, με τα 32.90.... κρατιέται η static ip, και η τv που είχα, (την τv θα την σκοτώσω σε λίγο που λήγει, δεν μου προσφέρει τπτ), και είπαν ότι υπάρχει νέα 12μηνη υποχρεωτική δέσμευση....

το hol double-play GR δεν νομίζω ότι είναι "υποβάθμιση".... ότι είχες, έχεις..... γιατί είναι "υποβάθμιση" λοιπόν..;

treli@ris
04-02-10, 18:42
Εγώ πάλι γιατί βλέπω πιο οικονομικά τα πακέτα της ON:hmm:

Η αντίστοιχη τηλεφωνία έχει 23,90 (19,90 τους πρώτους 3 μήνες) και έχει επιπλέον δωρεάν και διεθνείς κλήσεις σε 43 προορισμούς. Και νομίζω ότι και η χρέωση προς κινητά είναι πιο φτηνή από της HOL.

Επίσης το αντίστοιχο double play έχει 31,90 (19,90 τους πρώτους 3 μήνες ή 14,90 τους πρώτους 4 μήνες για online αίτηση) και αυτό έχει επίσης επιπλέον δωρεάν και διεθνείς κλήσεις σε 43 προορισμούς. Είναι και έτσι και αλλιώς 1 ευρώ φτηνότερο μετά το μειωμένο πάγιο!!!

ok, για να σας προλάβω, θα μου πείτε ΟΝ έχεις, αυτήν υποστηρίζεις, αλλά νομίζω ότι τα νούμερα μιλάνε μόνα τους, έτσι δεν είναι; Άλλωστε όλοι την τσέπη μας κοιτάμε, ειδικά στους καιρούς που ζούμε :oneup:

Το πακετο με τα 31,90€ της ΟΝ ειναι με Ιντερνετ μεχρι 16mbps αλλα εχει και διεθνεις προορισμους (Τηλεφωνια & Ιντερνετ)
Το πακετο με τα 39,90€ της ON ειναι ιδιο με αυτο της HOL στα 39,90€ επισης.

Οποτε, για οποιον δε θελει διεθνη συμφερει το πακετο της HOL που σου δινει Internet εως 24mbps.

........Auto merged post: treli@ris πρόσθεσε 1 λεπτά και 28 δευτερόλεπτα αργότερα ........


και είπαν ότι υπάρχει νέα 12μηνη υποχρεωτική δέσμευση....

Οι μισοι λενε οτι εχει, αλλοι μισοι λενε οτι δεν εχει, αλλοι δεν το αναφερουν καθολου :down: Ας το καρφωσουν το ρημαδι το χαρτι μπροστα στην οθονη να το βλεπουν και να το λενε !!!!

terko
04-02-10, 19:05
Το πακετο με τα 31,90€ της ΟΝ ειναι με Ιντερνετ μεχρι 16mbps αλλα εχει και διεθνεις προορισμους (Τηλεφωνια & Ιντερνετ)

Οποτε, για οποιον δε θελει διεθνη συμφερει το πακετο της HOL που σου δινει Internet εως 24mbps.

Εδώ (http://www.on.gr/on/residential/on2play.jsp) όμως λέει και κάτι άλλο:

Απεριόριστο ADSL internet με ταχύτητες έως 16 Mbps download και 1 Mbps upload
Δυνατότητα αναβάθμισης της ταχύτητας download έως και 24 Mbps μέσω της προσωπικής σελίδας "My On" χωρίς επιπλέον χρέωση.

DaveMurray
04-02-10, 19:22
βασικά, βρίσκω μείον που κόβουν τα 60 λεπτά, δωρεάν σε κινητά.... :( :evil::down:

treli@ris
04-02-10, 19:23
Εδώ (http://www.on.gr/on/residential/on2play.jsp) όμως λέει και κάτι άλλο:

Χαζομαρα φαινεται αυτο. Η μια ανακοινωση αναιρει την αλλη. Ας το εβαζαν κατευθειαν !!
Σε αυτη την περιπτωση υπερεχει η ON (για Αθηνα - Θεσ/νικη)

ktas
04-02-10, 19:30
Το πακέτο της ΟΝ είναι μεν μέχρι τα 16 Mbps, με δυνατότητα όμως αναβάθμισης της γραμμής ΔΩΡΕΑΝ, από τον ίδιο τον συνδρομητή μέσω των προσωπικών του σελίδων MyON.
Ο λόγος που γίνεται αυτό είναι πάρα πάρα πολύ απλός. Οι γραμμή της όποιας εταιρείας έχει πολύ περισσότερες πιθανότητες να είναι σταθερή και χωρίς αποσυνδέσεις μέχρι μια συγκεκριμένη ταχύτητα (και ανάλογα φυσικά με την απόσταση του εκάστοτε συνδρομητή από το αστικό κέντρο της περιοχής του). Μια ταχύτητα λοιπόν της τάξεως των 16 Mbps, εφόσον μπορεί να επιτευχθεί (όπως είπαμε, εξαρτάται από την απόσταση του συνδρομητή απο το αστικό κέντρο) δίνει αυτόματα και πολύ, πολύ γρήγορo Internet αλλά και ταυτόχρονα πολύ σταθερό.
Όποιος είναι κοντά στο αστικό, τότε φυσικά μπορεί κα να αναβαθμισει την γραμμή του στα 24 Mbps και να δει πως θα συμπεριφερθεί. Άλλωστε η ΟΝ είναι η μοναδική εταιρεία που δίνει στον συνδρομητή την δυνατότητα να ρυθμίσει μόνος του την γραμμή του και να δει τι είναι το καλύτερο για αυτόν :oneup:

Άλλωστε ρε παιδιά, ειλικρινά, πόσοι από εμάς μπορούν να πιάσουν το νούμερο, όχι των 24mbps, όχι των 20 Mbps, αλλά ακόμη και των 16; Εκτός και αν υπάρχουν πολλοί εκεί έξω που είναι μεσοτοιχία με το αστικό τους κέντρο.:):):)

zombie_wireless
04-02-10, 19:34
βασικά, βρίσκω μείον που κόβουν τα 60 λεπτά, δωρεάν σε κινητά.... :( :evil::down:


Αυτό όντως είναι ένα μείον...:down:

treli@ris
04-02-10, 19:35
Άλλωστε ρε παιδιά, ειλικρινά, πόσοι από εμάς μπορούν να πιάσουν το νούμερο, όχι των 24mbps, όχι των 20 Mbps, αλλά ακόμη και των 16; Εκτός και αν υπάρχουν πολλοί εκεί έξω που είναι μεσοτοιχία με το αστικό τους κέντρο.:):):)

Αυτο ειναι ευκολο :D

68243

terko
04-02-10, 19:35
QUOTE=treli@ris;3304182]
Χαζομαρα φαινεται αυτο. Η μια ανακοινωση αναιρει την αλλη. Ας το εβαζαν κατευθειαν !!
Σε αυτη την περιπτωση υπερεχει η ON (για Αθηνα - Θεσ/νικη)[/QUOTE]

Σωστά, συν ένα πλεονέκτημα ακόμη έναντι της Hol, μέχρι 28-2-10 δωρεάν τέλος ενεργοποίησης, βέβαια θα μου πεις και η Hol έχει 3 μήνες δωρεάν πάγια για On line αιτήσεις, αλλά τελικά στο σύνολο υπερέχει η On, πάντα μιλάμε για Αθήνα - Θεσσαλονίκη.

amoyda
04-02-10, 19:41
ρε παιδια,επιμενουν οτι δεν αρχιζει καινουριο δωδεκαμηνο δεσμευσης,γιατι δεν το κολανε το ερμο το χαρτι στον τοιχο?

DaveMurray
04-02-10, 19:47
στο τηλ τουλάχιστον σε εμένα, έτσι είπαν, πως αρχίζει νέα δέσμευση.... δεν λέω ψέμματα, ειλικρινά...

amoyda
04-02-10, 19:50
στο τηλ τουλάχιστον σε εμένα, έτσι είπαν, πως αρχίζει νέα δέσμευση.... δεν λέω ψέμματα, ειλικρινά...

Κωστα, δεν τιθεται τετοιο θεμα,το ποιος δηλ. ψευδεται!!
οτι και να ειναι απο τα δυο, το θελουμε γραπτως.
ισως δεν ξερουν και οι υπαλληλοι τι ακριβως γινεται με τους παλιους πελατες.
ελπιζω να διευκρινιστει συντομα.

harris
04-02-10, 21:04
και είπαν ότι υπάρχει νέα 12μηνη υποχρεωτική δέσμευση...

Είχαμε πριν λίγο επίσημη ενημέρωση από την Διεύθυνση Πωλήσεων της hellas online, σύμφωνα με την οποία, εφόσον η μεταφορά στο νέο πρόγραμμα double play GR γίνεται από το πρόγραμμα Double Play (Full), δεν ανανεώνεται η 12μηνη δέσμευση συμβολαίου.

DaveMurray
04-02-10, 21:25
ε τότε, μας έλεγαν βλακείες οι υπάλληλοι έτσι...;

πάλι καλά, καλό νέο αυτό!!!! :) :yahoo:

(προς στιγμήν τρόμαξα, ότι θα με κρατήσει η hol με το ζόρι άλλους 12 μήνες, και τρόμαξα, ειδικά αν συνεχιστεί η κατάσταση με τα ελεινά pings :p)

treli@ris
04-02-10, 21:30
Μια χαρα :oneup:

chaos38
04-02-10, 22:40
Kαλά δεν ανακάλυψαν και την Αμερική οι κύριοι της HOL.
Τα πακέτα είναι αντιγραφή του a)Tellas Telephony No Limit 22,9€ και b)Tellas Double Play No Limit 32,90€ .Ο λόγος δημιουργίας των πακέτων προφανής.....

sexrazat
05-02-10, 10:45
Κάθε επιπλέον επιλογή καλή είναι. Μπορεί κάποιος να μην γουστάρει Tellas πχ ή να είναι Ολυμπιακός και γουστάρει πρόεδρο:p

amoyda
05-02-10, 11:03
αυτο το πακετο,ποιος θα το αντιγραψει?
http://www.cyta.gr/index.php?ID=2_play_home

@ ADSLgr.com All rights reserved.