PDA

Επιστροφή στο Forum : Αναβαθμιση πακετου.



mathew
05-02-10, 17:55
Καλησπερα παιδια.

Ειμαι συνδρομητης HOL DP Lite , δεν εχω κλεισει 12μηνο ακομη και ηθελα να αναβαθμιστω σε DP Greek.

Ξερετε αν μπορω να κανω αιτηση Online και να εχω 3μηνες δωρεαν η' αυτη η προσφορα ειναι μονο για νεους συνδρομητες ; Επισης , θα πληρωσω καποιο προστιμο επειδη δεν εχω κλεισει 12μηνο ;

cranky
05-02-10, 18:04
Στην σελίδα τους, δεν λέει τίποτα για νέους ή παλιούς συνδρομητές.
Αφού αναβαθμίζεσαι, και δεν εγκαταλείπεις την εταιρεία, δέν έχει πρόστιμο.
Πάρ' τους τηλέφωνο, στο 13844.

mathew
05-02-10, 18:12
Πηρα τηλ. αλλα ατυχως μιλησα με εναν καινουργιο , ο οποιος σε καθε ερωτηση που του εκανα μου ζηταγε μισο λεπτο (προφανως για να ρωτησει καποιον αλλο). Στην αρχη μου ειπε οτι θα πληρωσω προστιμο 10ευρω , μετα μου ειπε οτι η αναβαθμιση ειναι δωρεαν.

Οταν τον ρωτησα για τους 3μηνες μου ειπε οτι δεν μπορω να κανω αναβαθμιση μεσω Internet γιατι ειμαι παλιος συνδρομητης και επεμενε να μου το αλλαξει αυτος μεσω τηλεφωνου (χωρις φυσικα τους 3μηνες). Δεν ξερω αν πρεπει να τον πιστεψω η' οχι , απο την μια ηταν αρχαριος και απο την αλλη νομιζω οτι ηθελα να μου κανει αυτος την αναβαθμιση μπας και κερδισει κανενα bonus.

cranky
05-02-10, 18:15
ΜΗΝ κάνεις τίποτα απ' το τηλέφωνο, τότε.
Μόνο με μαίλ, για να έχεις γραπτή την απάντησή τους.

jkoukos
05-02-10, 20:20
Όροι online προσφορών hol double-play GR, από εδώ (http://www.hol.gr/default.asp?pid=24&la=1&itmid=139&ct=75&prd_st=5).

1. H προσφορά ισχύει μόνο για υποβολή αιτήσεων μέσω του δικτυακού τόπου της hellas online (www.hol.gr) και δεν ισχύει για αιτήσεις που υποβάλλονται από άλλο κανάλι πώλησης.
2. Η προσφορά ισχύει για νέους πελάτες όλων των υπηρεσιών καθώς και υφιστάμενους πελάτες hellas online στις υπηρεσίες:

- hol adsl που θέλουν να αποκτήσουν μία από τις υπηρεσίες hol double play

- hol telephony με προεπιλογή φορέα που θέλουν να αποκτήσουν μία από τις υπηρεσίες hol telephony ή hol double play
3. Η προσφορά δεν ισχύει για υφιστάμενους πελάτες hol adsl που επιθυμούν να μεταφερθούν σε μία από τις υπηρεσίες hol telephony και υφιστάμενους πελάτες οποιασδήποτε hol telephony που επιθυμούν να μεταφερθούν σε μία από τις υπηρεσίες hol double play
4. H προσφορά αυτή δεν συνδυάζεται με άλλες τρέχουσες προσφορές πλην της μηνιαίας έκπτωσης που προσφέρεται με τη συνδυαστική προσφορά hol - Vodafone.

mathew
05-02-10, 20:53
Ευχαριστω.

@ ADSLgr.com All rights reserved.