PDA

Επιστροφή στο Forum : Αδειασμα Τασακιου



Σελίδες : [1] 2

Reef
11-04-06, 18:04
Η αδερφη μου εχει μια κακια συνηθεια να αδειαζει το τασακι συνεχεια (σχεδον σε καθε τσιγαρο), σε βαθμο ψυχωσης δηλαδη.

Ηθελα να δω αν κι αλλη εχουν παρομοιο πρβλημα και πως το αντιμετωπιζουν

sdikr
11-04-06, 18:36
Ααα έχει και τασάκι απο κάτω απο τα τσιγάρα;

:p

Προσωπικά το αδείαζω όταν γεμήσει,

Η μάνα μου οταν είναι εκεί φωνάζει ο παππούς μου μην δεί πανω απο 3 γόπες

Hwoarang
11-04-06, 18:38
αν δεν φουλάρει δεν το αδειαζω:p

Kiwi
11-04-06, 18:43
Θέτεις ένα πολύ σοβαρό θέμα και δε νομίζω ότι μπορώ να το αντέξω. Πάω στο Θιβέτ να γίνω μοναχός.

mich83
11-04-06, 18:43
"Οχι, τι τις έχουμε τις γυναίκες;".

hedgehog
11-04-06, 19:03
Αν δεν κάνει βουναλάκι... δεν γίνεται τίποτα :p

babality
11-04-06, 19:03
Δεν ψηφιζω γιατι δεν εχει επιλογη που να λεει οτι το αδειαζω οταν φτασει στη μεση

PLS_CY
11-04-06, 19:36
Και η φίλη μου τα ίδια. 2-3 γόπες και τα τασάκια πήγαιναν για άδειασμα και ... πλύσιμο :scared: Και όχι μόνο αυτά του σαλονιού ή της κουζίνας αλλά και το δικό μου, το ολόδικό μου αγαπημένο τασάκι στο γραφείο, αυτό δίπλα στον υπολογιστή :evil:
Μέχρι που το κόλλησα στο γραφείο και τώρα αδειάζει μόνο με ηλεκτρική σκούπα. :whistle:

gallahant
11-04-06, 19:38
Nαι αλλα το συζηταω με τον ψυχοθεραπευτη μου:lol:
Μια φορα το χρονο με πιανει μια κριση καθαριοτητας και μπορει να Ω ΝΑΙ , να ΠΛΥΝΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ το τασακι μου!:p

edit: το χειροτερο ειναι οταν πας να σβησεις το τσιγαρο σου σε φρεσκοπλυμενο τασακι και γλυστραει η γοπα και τα περνω:twisted:

ntampa7
11-04-06, 19:38
Και η φίλη μου τα ίδια. 2-3 γόπες και τα τασάκια πήγαιναν για άδειασμα και ... πλύσιμο :scared: Και όχι μόνο αυτά του σαλονιού ή της κουζίνας αλλά και το δικό μου, το ολόδικό μου αγαπημένο τασάκι στο γραφείο, αυτό δίπλα στον υπολογιστή :evil:
Μέχρι που το κόλλησα στο γραφείο και τώρα αδειάζει μόνο με ηλεκτρική σκούπα. :whistle:

:respekt:

Νικαετός
11-04-06, 20:00
Η γυναίκα μου δεν τα προλαβαίνει , οπότε έχει εγκαταλείψει την προσπάθεια ...

maik
11-04-06, 20:03
Μέχρι που το κόλλησα στο γραφείο και τώρα αδειάζει μόνο με ηλεκτρική σκούπα. :whistle:

:respekt: :respekt: :respekt:

manoulamou
11-04-06, 20:31
ΟΧΙ γιατι ειμαι η ΧΑΛΚ;) (κατα το η αντωνης, η μιχαλης)
ΟΧΙ, τι τους εχουμε τους ανδρες επιλογη γιατι δεν εχει η δημοσκοπηση?
Παντως περα απο πλακα εχω δει σε γραφειο αντρα μαλιστα
να τιναζει μετα μανιας τασακι αδειανο/μονο το κατακαθι της καπνοσκονης ειχε μεσα:p :(

Reef
11-04-06, 20:31
Μέχρι που το κόλλησα στο γραφείο και τώρα αδειάζει μόνο με ηλεκτρική σκούπα. :whistle:


σωστος! :worthy:

Nαι αλλα το συζηταω με τον ψυχοθεραπευτη μου:lol:
Μια φορα το χρονο με πιανει μια κριση καθαριοτητας και μπορει να Ω ΝΑΙ , να ΠΛΥΝΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ το τασακι μου!:p

edit: το χειροτερο ειναι οταν πας να σβησεις το τσιγαρο σου σε φρεσκοπλυμενο τασακι και γλυστραει η γοπα και τα περνω:twisted:

σημασια εχει οτι εχεις αναγνωρισει το προβλημα, η παραδοχη ειναι το 1/3 της θεραπειας

για την ιστορια ψηφισα το 7 :2guns:

Reef
11-04-06, 20:35
ΟΧΙ γιατι ειμαι η ΧΑΛΚ;) (κατα το η αντωνης, η μιχαλης)


σε παω!:up:



ΟΧΙ, τι τους εχουμε τους ανδρες επιλογη γιατι δεν εχει η δημοσκοπηση?

γιατι ειμαι ενα φαλοκρατικο γουρουνι :oneup:

sdikr
11-04-06, 20:46
Και η φίλη μου τα ίδια. 2-3 γόπες και τα τασάκια πήγαιναν για άδειασμα και ... πλύσιμο :scared: Και όχι μόνο αυτά του σαλονιού ή της κουζίνας αλλά και το δικό μου, το ολόδικό μου αγαπημένο τασάκι στο γραφείο, αυτό δίπλα στον υπολογιστή :evil:
Μέχρι που το κόλλησα στο γραφείο και τώρα αδειάζει μόνο με ηλεκτρική σκούπα. :whistle:

Τα σεβή μου :respekt::respekt::respekt::respekt:

Μάνα ετοιμάσου!! :twisted:

mikeone
11-04-06, 20:50
Εγώ από τη μεριά μου το αδειάζω όταν γεμίζει...

PReD
11-04-06, 21:28
Πάντα τα τασάκια μου ήταν περίεργα...

Όταν η ποσότητα των γοπών γίνει τέτοια που να κάνει το σβήσιμο του επόμενου μη λειτουργικό τότε... φωνάζω να το αδειάσει κάποιος...

Κάποια εποχή επειδή ήμουν μόνος και βαριόμουν να αδειάζω και να πλένω τασάκια... χρησιμοποιούσα άδεια πακέτα απο τσιγάρα (τα οποία είναι πολύ ανθεκτικά στο κάψιμο) τα οποία όταν γέμιζαν τα πετούσα... :cool:

manoulamou
11-04-06, 21:40
γιατι ειμαι ενα φαλοκρατικο γουρουνι :oneup:
Παντα σεμνος και μετριοφρων:rofl:
Επισης ξεχασες την επιλογη: τα πεταω μαζι με το περιεχομενο;) βαριεμαι να τα καθαριζω...

gallahant
11-04-06, 22:11
η περνεις καμια κατοσταρα απο αυτα τα τασακια απο αλουμινοχαρτο που εχουνε τα mc donalds αλλα δεν χωρανε ουτε 5 γοπες:p προσεχε ομως μη σου βγουνε μερικα σκαρτα και χαλασουνε στο καψιμο σαν τα dvd:p

manoulamou
11-04-06, 22:15
creation να παρω ή mitsui:rolleyes: ???

gallahant
11-04-06, 22:20
racks πετρακης?:p

Reef
11-04-06, 23:19
Παντα σεμνος και μετριοφρων:rofl:
Επισης ξεχασες την επιλογη: τα πεταω μαζι με το περιεχομενο;) βαριεμαι να τα καθαριζω...

να σαι καλα,

επισης ξεχασα την επιλογη "τα δινω στο σκυλο μου να τα φαει"
και "τα στελνω στην ESA να τα θεσει σε τροχεια με το επομενο Ariadne"

No-Name
11-04-06, 23:37
Επειδή γενικά στη ζωή μου είμαι ψυχάκιας.....έχω κόλλημα με τα τασάκια και τα αδειάζω ακόμα και μία γόπα να έχει μέσα.Το τασάκι διπλα στο keyboard είναι το μοναδικό που αφήνω να γεμίζει μέχρι πάνω για να το αδειάσω...αλλιώς θα είχε ξεκολλήσει το χέρι από το συνεχές άδεισμα στο δίπλα καλάθι.Σε αντίθεση με αυτό στη σχολή ή στη δουλειά αδειάζω πάντα τα τασάκια που συμμετέχω και εγώ με το γόπing

no_logo
11-04-06, 23:47
αδειασμα πάντα πριν τον ύπνο

axeman
12-04-06, 00:14
Μια μερα στο αυτοκίνητο δεν χωραγαν άλλα και άρχισα να τα βάζω κάθετα......τότε περνάει ένας ταξιτζής και ρωτάει .... τα φυτευεις ? :blink:

Reef
12-04-06, 00:18
Μια μερα στο αυτοκίνητο δεν χωραγαν άλλα και άρχισα να τα βάζω κάθετα......τότε περνάει ένας ταξιτζής και ρωτάει .... τα φυτευεις ? :blink:

εγω ως κλασικος καφρος ελληνας τα πεταω απ το παραθυρο για να μην γεμιζει το τασακι, και αν ποτε γεμισει και το τασακι το αδειαζω απ το παραθυρο , καμια φορα και εν κινηση....

μετα ριχνω και ενα ρεψιμο και γουσταρω να ουμε....

Patentman
12-04-06, 00:44
Με εχεις στριμωξει τωρα αρκετα, εχω προβληματιστει :p . Το θεμα ειναι πολυ σοβαρο και παντα αναζητουσα λυση. :hmm:
Μου αρεσει το τασακι να ειναι πεντακαθαρο ειδικα οταν καπνιζω. Δεν το αδειαζω ομως γιατι βαριεμαι, οταν φτασει η αηδια μου προς αυτο σε τετοιο βαθμο τοτε αναγκαζομαι να σηκωθω και να το αδειασω. Μαλιστα το πλενω αν ο πατος του εχει κολησει σταχτες κτλ. :rtfm: Μου αρεσει να εχω ενα τασακι που μου κανει ομορφο προς το ματι για καπνισμα. :) Αυτο και οτι το ποτηρι νερο θελει συνεχεια γεμισμα (καμια 10λιτρα την μερα) μου την δινουν, ομως το κανω :p Α με ενοχλει η μυρωδια του καθως και ο καπνος :blink: :shock:
Ειδικα στο αυτοκινητο παντα το αδειαζω πριν το κλειδωσω, δεν μπορω να μυριζει το αυτοκινητο τσιγαριλα, μαλιστα προτιμω να κανω την ξευτιλα κινηση να το αδειασω κατω αν δεν υπαρχει καδος (παντα ψαχνω καδο) αλλά επειδη καπνιζω μεχρι να παρκαρω συνηθως ριχνω καμια γοπα κατω...γυφτια αλλά τι να κανουμε...μα και αυτος ο δημαρχος...ειχε καποτε καλαθια τα εβγαλε...:mad:


Μηπως θα επρεπε να δωσω λυσεις σε αυτα?
Μου αυτοπροτεινω τα εξης: :up:

1. Αγορα ομορφων τασακιων σε μεγαλες ποσοτητες.
2. Ευρεση σχιζοφρενους ατομου να μου αδειαζει το τασακι (αφου μου φερει αλλο καθαρο) σε καθε γοπα ή/και νωριτερα καθως και γεμισμα ποτηριου με νερακι.
3. Ευρεση καφετεριας με σερβιτορες που εχουν συνδρομο γοπας.
4. Απαγορευση να μου παιρνουν τον αναπτηρα μου με χρηματικο προστιμο.
5. Εναν καλο ψυχαναλυτη γιατι και το καπνισμα να κοψω θα θελω να βλεπω καθαρα τασακια.

ΥΓ. ευτυχως η αρωστια μου δεν ειναι προχωρημενη :p Μπορω και με μισογεματο τασακι αν και δεν μου αρεσει οπτικα. Πλακα πλακα μονο νερο που βαζω κανω τρελα δρομολογια καθε τρεις και λιγο, ελα ομως που μου αρεσει "φρεσκο" και οχι απο κανατα!

ΥΓ2. Δεν ψηφισα, πηγα να αδειασω το τασακι... :lol:

Reef
12-04-06, 01:45
ρε παιδια το 3 γιατι δεν το ψηφισε κανεις? δεν εχουμε μαρτυρες του αλ ακσα στο adslgr?

MariaTs.
12-04-06, 02:21
Ο άντρας μου καπνίζει, ο άντρας μου αδειάζει και το τασάκι! :cool: Μάλιστα μια φορά μου 'την είπε' ότι ποτέ δεν αδειάζω τα τασάκια... Του εξήγησα πως αφού δεν καπνίζω, άρα δεν είναι και υποχρέωσή μου να το κάνω' το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να το πλήνω, αν ποτέ ο ίδιος το θυμηθεί και το αφήσει στον νεροχύτη! Επειδή αρκετοί θα με στραβοκοιτάξετε, σας πληροφορώ ότι καθαρίζω τα τασάκια όταν βλέπω ότι έχουν πιάσει 'τσιμέντο' απ'την στάχτη! :whistle:

Κατά τ'άλλα τα τασάκια γίνονται ωραιότατες βάσεις για κεριά! ;)
Α! Το θέμα το θεωρείτε κατ'εξοχήν ανδρικό; Σχεδόν όλες οι επιλογές του δημοψηφίσματος υπονοούν τις γυναίκες, ενώ υπάρχουν και γυναίκες θεριακλούδες! :rolleyes:

eltoro
12-04-06, 11:56
Τελικά μου φαίνεται ότι κάποιες φορές τα αυτοσχέδια τασάκια προσφέρουν πολλά +++! Για παράδειγμα πλαστικό ποτηράκι με νερό μες στη μέση και δεν υπάρχουν ούτε έντονες μυρωδιές ούτε στάχτες αφήστε που κάνει και ωραίους χρωματισμούς στο φως του ήλιου αυτή η νεκρή φύση που φαίνεται από το διάφανο ποτήρι (για καλυτερα αποτελέσματα χρησιμοποιήστε μπύρα ή άλλο χρωματιστό υγρό) :p

babality
12-04-06, 12:34
Με εχεις στριμωξει τωρα αρκετα, εχω προβληματιστει :p . Το θεμα ειναι πολυ σοβαρο και παντα αναζητουσα λυση. :hmm:
Μου αρεσει το τασακι να ειναι πεντακαθαρο ειδικα οταν καπνιζω. Δεν το αδειαζω ομως γιατι βαριεμαι, οταν φτασει η αηδια μου προς αυτο σε τετοιο βαθμο τοτε αναγκαζομαι να σηκωθω και να το αδειασω. Μαλιστα το πλενω αν ο πατος του εχει κολησει σταχτες κτλ. :rtfm: Μου αρεσει να εχω ενα τασακι που μου κανει ομορφο προς το ματι για καπνισμα. :) Αυτο και οτι το ποτηρι νερο θελει συνεχεια γεμισμα (καμια 10λιτρα την μερα) μου την δινουν, ομως το κανω :p Α με ενοχλει η μυρωδια του καθως και ο καπνος :blink: :shock:
Ειδικα στο αυτοκινητο παντα το αδειαζω πριν το κλειδωσω, δεν μπορω να μυριζει το αυτοκινητο τσιγαριλα, μαλιστα προτιμω να κανω την ξευτιλα κινηση να το αδειασω κατω αν δεν υπαρχει καδος (παντα ψαχνω καδο) αλλά επειδη καπνιζω μεχρι να παρκαρω συνηθως ριχνω καμια γοπα κατω...γυφτια αλλά τι να κανουμε...μα και αυτος ο δημαρχος...ειχε καποτε καλαθια τα εβγαλε...:mad:


Μηπως θα επρεπε να δωσω λυσεις σε αυτα?
Μου αυτοπροτεινω τα εξης: :up:

1. Αγορα ομορφων τασακιων σε μεγαλες ποσοτητες.
2. Ευρεση σχιζοφρενους ατομου να μου αδειαζει το τασακι (αφου μου φερει αλλο καθαρο) σε καθε γοπα ή/και νωριτερα καθως και γεμισμα ποτηριου με νερακι.
3. Ευρεση καφετεριας με σερβιτορες που εχουν συνδρομο γοπας.
4. Απαγορευση να μου παιρνουν τον αναπτηρα μου με χρηματικο προστιμο.
5. Εναν καλο ψυχαναλυτη γιατι και το καπνισμα να κοψω θα θελω να βλεπω καθαρα τασακια.

ΥΓ. ευτυχως η αρωστια μου δεν ειναι προχωρημενη :p Μπορω και με μισογεματο τασακι αν και δεν μου αρεσει οπτικα. Πλακα πλακα μονο νερο που βαζω κανω τρελα δρομολογια καθε τρεις και λιγο, ελα ομως που μου αρεσει "φρεσκο" και οχι απο κανατα!

ΥΓ2. Δεν ψηφισα, πηγα να αδειασω το τασακι... :lol:
Mιλαμε οτι εχεις μελετησει το θεμα και οτι σε εχει απασχολησει ιδιαιτερα. Καλη φαση:oneup:
Τελικα υπαρχουν και ανθρωποι με ευαισθησιες!!!

manoulamou
12-04-06, 13:10
Patentman : Με ξερετε? Απ ο.τι φαινεται το forum του adslgr.com επεχει και ρολον ψυχαναλυσης!
Ειμαστε πολυ ψαγμενοι τελικα και εις βαθος απυθμενον...
MariaTs.Μην ανησυχεις τους εχουμε στριμωξει για τα καλα. Ηδη
http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=563921&postcount=13
απαιτησα αμεσες και ριζικες αλλαγες στην δημοσκοπηση:lol: :rofl:

apok
12-04-06, 13:26
Βασικά έχω ένα μεγάλο τσίγγινο από Bar ( ούτε που θυμάμαι πως το είχα σουφρώσει αυτό ) το οποίο για να γεμίσει θέλει πολύ προσπάθεια... Οπότε δεν προβληματίζομαι άμεσα.. μια φορά τη μέρα το αδειάζω

Reef
12-04-06, 16:44
Α! Το θέμα το θεωρείτε κατ'εξοχήν ανδρικό; Σχεδόν όλες οι επιλογές του δημοψηφίσματος υπονοούν τις γυναίκες, ενώ υπάρχουν και γυναίκες θεριακλούδες! :rolleyes:

αν δεν κανω λαθος μονο μια απαντηση αναφερεται αποκλειστικα σε αντρες :hmm:

Patentman
12-04-06, 17:29
Mιλαμε οτι εχεις μελετησει το θεμα και οτι σε εχει απασχολησει ιδιαιτερα. Καλη φαση:oneup:
Τελικα υπαρχουν και ανθρωποι με ευαισθησιες!!!
Εμ, τι κανουμε, εδω προκειται για ζητημα ζωτικης αλλά και υψιστης σημασιας. Οποιος δεν το εχει φιλοσοφησει δεν σεβεται τον ευατο του :p


Patentman : Με ξερετε? Απ ο.τι φαινεται το forum του adslgr.com επεχει και ρολον ψυχαναλυσης!
Τι ηθελες να πεις, εκφρασου ελευθερα, με βλεπεις να παρεξηγιεμαι? Ενας ανθρωπος με τετοιες ανυσηχιες εχει πιο σοβαρα πραγματα να σκεφτει. Ασε μας στα τασακια μας...αχ αχ γεμισε...τρεχωωωω

Σοβαρα τωρα, ενα μισογεματο τασακι ειναι αηδια και βρωμια. Ενα γεματο ειναι σιχαμα. Ποσο μαλλον για καποιον μη καπνιστη. Αναλογιστειτε το αυτο (προς οσους δεν το αδειαζουν ποτε).

manoulamou
12-04-06, 18:44
-Φερε μου πισω το τασακι, δεν γεμισε ακομη!
--Το θελω τιγκα, δεν ξερω τι λες!
---Ασε κατω το τασακι, μην στο αδειασω κατακεφαλα!
----Ουτε λεπτο δεν σε αφηνουν ησυχο αυτα τα σπαστικα.
Στιγμες και σκηνες πραγματικες μεταξυ συναδελφων, σε γραφειο φιλης μου:cry:
Κατι τετοιοι ειναι που χρηζουν ψυχαναλυσης patentman Εσυ μια χαρα εισαι.
Το σχολιο δεν αναφεροταν στο κειμενο σου, αλλα στον βαθυ προβληματισμο,
που μπορει να προκαλεσει ακομα κι ενα τασακι, την σημερον ημεραν,
καθοτι ολα τα αλλα θεματα, που μας απασχολουν, εχουν επιλυθει...

HaRRy
13-04-06, 12:03
Οσοι καπνίζετε είστε θύματα, ενοχλητικοί και πληρώνετε για να αποκτήσετε απο τερηδόνα μέχρι καρκίνο !!!:down:

mich83
13-04-06, 12:12
Οσοι καπνίζετε είστε θύματα, ενοχλητικοί και πληρώνετε για να αποκτήσετε απο τερηδόνα μέχρι καρκίνο !!!:down:


´Ετσι ακριβώς. Πάντως μου κάνει εντύπωση που δεν έχει τη πρωτιά η απάντηση τι τις έχουμε τις γυναίκες. Τι στα διάλα; Όλοι οι προοδευτικοί -οδηγάει η γυναίκα κι εγώ κάθομαι συνοδηγός- λάκηδες εδώ μαζευτήκανε;


(TROLLING:twisted: )

sdikr
13-04-06, 13:19
Οσοι καπνίζετε είστε θύματα, ενοχλητικοί και πληρώνετε για να αποκτήσετε απο τερηδόνα μέχρι καρκίνο !!!:down:

Αυτο είναι νήμα καπνιστών, παρακαλώ στην μεριά σας
:twisted:

apok
13-04-06, 13:46
Οσοι καπνίζετε είστε θύματα, ενοχλητικοί και πληρώνετε για να αποκτήσετε απο τερηδόνα μέχρι καρκίνο !!!:down:

Σιγά ρε Harry μην αποκτήσουμε και πιτυρίδα!!!

manoulamou
13-04-06, 14:05
´Ετσι ακριβώς. Πάντως μου κάνει εντύπωση που δεν έχει τη πρωτιά η απάντηση τι τις έχουμε τις γυναίκες. Τι στα διάλα; Όλοι οι προοδευτικοί -οδηγάει η γυναίκα κι εγώ κάθομαι συνοδηγός- λάκηδες εδώ μαζευτήκανε; (TROLLING:twisted: )
Και που εισαι ακομη, που να πιασουνε κι οι ζεστες!!!FLAME:rofl:
Οπως τα λες ειναι...ΑΧ Μιχαλακη μου, πηξαμε στην προοδευτικοτητα και τους φλωρ -ακηδες.
Ευτυχως στην οικογενεια μου,:clap: κανουμε οικονομια στα τασακια: Δεν Καπνιζει Κανεις!!!:worthy:

HaRRy
13-04-06, 14:35
ιιι
ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

mich83
13-04-06, 14:56
ΚΑΧ Μιχαλακη μου, πηξαμε στην προοδευτικοτητα και τους φλωρ -ακηδες.

Tο λογοπαίγνιο έχει να κάνει και με τον αείμνηστο Χαρίλαο;:p

Reef
13-04-06, 16:22
Σιγά ρε Harry μην αποκτήσουμε και πιτυρίδα!!!
:respekt:

Παρακαλω οι μη καπνιστες να κανουν δικο τους νημα και να μας αφησουν ησυχους!

you have been warned :punch:

manoulamou
13-04-06, 17:07
Tο λογοπαίγνιο έχει να κάνει και με τον αείμνηστο Χαρίλαο;:p
Αμεσως να παει το μυαλο σου στο πονηρο, ωραιος ο καπεταν-γιωτης,
κανονικα επρεπε να γραφτει φλωρακια, και μου ταιριαξε το φλωρ*
με το αλλο περι δηθεν... προοδευτικων ανδρων.
Λες να παρει κανα γκρα ο μακαριτης?

Reef
13-04-06, 17:45
Θυμηθηκα σκηνικο με τον Φλωρακη και την Βαγενα εδω Λαρισα, οταν η Βαγενα ειχε αποφασισει να κατεβει με το ΠΑ"ΣΟ"Κ

συναντηθηκαν κεντρο Λαρισα σε ενα δρομο και λεει η Βαγενα

"Χαριλαε! Να σε φιλησω!"

οποτε απαντα ο Φλωρακης

"Τι να μου δωσεις μωρη? Το φιλι του Ιουδα?"

Michelle
20-04-06, 06:39
Εγώ βασικά έχω πάρει ένα απο αυτά που όταν τελειώσεις το τσιγάρο πατάς το πραγματάκι που έχουν αποπάνω και το παιρνει απο κάτω. Οπότε είναι συνέχεια καθαρό το πάνω τμήμα και το αδειάζω μόνο όταν γεμίσει τόσο που δεν γυρίζει ο δίσκος του για να το πάρει. :p

Reef
20-04-06, 06:42
Εγώ βασικά έχω πάρει ένα απο αυτά που όταν τελειώσεις το τσιγάρο πατάς το πραγματάκι που έχουν αποπάνω και το παιρνει απο κάτω. Οπότε είναι συνέχεια καθαρό το πάνω τμήμα και το αδειάζω μόνο όταν γεμίσει τόσο που δεν γυρίζει ο δίσκος του για να το πάρει. :p

χμμμ

δηλαδη εισαι βρωμιαρα με τασεις συγκαλυψης!

να μαντεψω σπρωχνεις και βρωμιες με το ποδι κατω απ τον καναπε?

Michelle
20-04-06, 06:44
Μπα δεν έχει χώρο ο καναπές. Αφήνω τις βρωμιές ελεύθερες και παίζει η γάτα μου με δαύτες :lol:

Nα τονίσω σε αυτό το σημείο οτι δεν πλένω τα τασάκια μου ποτέ των ποτών :lol:

@ ADSLgr.com All rights reserved.