PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερυθρόλευκη στρατιά [split 1-1000]



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

HaRRy
09-06-05, 15:27
Ας ξεκινήσουμε κι εμείς οι ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟΙ ενα ξεχωριστό thread για την Ομαδάρα μας που φέτος τους έβαλε και τα 2 κύπελλα... στη θέση τους!!
Ο Ζιο και ο Ντούσαν έφυγαν ο Ρίμπο παραμένει 2-3 ανανέωσαν κι ερχονται εξελίξεις...
Μαζευτείτε ΟΛΟΙ εδώ λοιπόν να δημιουργήσουμε ενα ΘΡΥΛΙΚΟ thread και να το κάνουμε Νο1 όπως μας αρμόζει... κι αφήστε τα ΠΡΑΣΙΝΑ ΣΚΟΥΦΑΚΙΑ να γράφουν και να είναι αλλού...

HaRRy
09-06-05, 15:30
update:

ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΕ Η ΘΡΥΛΙΚΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΑΣ

www.olympiacos.org

Executor
09-06-05, 15:37
Όποτε έρχομαι σε αυτό το κομμάτι του site και βλέπω το thread "ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΠΕΡΕ" λιώνω στα γέλια :lol: :lol: :lol:

The_StarGazer
09-06-05, 16:06
ΡΕ απο ποτε το Κιτρονομαυρο Μονοπατι εγινε ερυθρολευκο ???? LOL Σας αντιγραφουν εκει στο Blue Sky μου φαινεται...
Καντε τους μυνηση !!! :D :D :D

HaRRy
09-06-05, 16:14
Μη κάνεις συγκρίσεις με δευτερότριτους άκουπους ουεφάκηδες σε παρακαλώ...
πίσω στα σκουφάκια

aragorn
09-06-05, 23:54
Παρακαλώ να αλλάξετε τον τίτλο του τόπικ
Είναι κλοπή
από το κιτρινόμαυρο μονοπάτι :respekt:
ακούς εκεί ερυθρόλευκο μονοπάτι
Ήμαρτον!:twisted:

Agent M
10-06-05, 10:38
HaRRy άλλαξε το σε Ερυθρόλευκη Αυτοκρατορία γιατί ούτε το Λεωφόρος μας κάνει... :lol: :lol:
Είμαστε πολύ μεγάλοι για "μονοπάτια" και "λεωφόρους"... ;) :respekt: :twisted:

HaRRy
10-06-05, 10:39
Σιγα μη μας κάνει και μύνηση ο Χατζηχρηστος με τον Τσαρούχα...
Ηρθαν τώρα οι τριτοκλασάτοι να μας κάνουν και υποδείξεις...
Η ιστορία μας και οι τίτλοι μας είναι ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ...
ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ ΤΟΝ ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟ...

HaRRy
10-06-05, 10:41
Για να σοβαρευτούμε τώρα:

Ανέβηκε ξαφνικά το... θερμόμετρο στον Ολυμπιακό.
Η είδηση της αρνητικής απάντησης του Πολ Λε Γκεν στη Λάτσιο, έφερε νέες ελπίδες στον Πειραιά πως ο Γάλλος τεχνικός μπορεί τελικά να αποδεχθεί την δελεαστικότατη πρόταση του Σωκράτη Κόκκαλη, εκτός κι αν δέχθηκε ξαφνικά μια πρόταση από κάποια άλλη ομάδα, που τον έκανε να γυρίσει την πλάτη σε όλες τις άλλες. Τα αμέσως επόμενα εικοσιτετράωρα θα είναι τα καθοριστικά.
Δεν αποκλείεται μάλιστα να υπάρξουν άμεσες εξελίξεις, ακόμη και αύριο, αφού ο Ολυμπιακός περιμένει την τελική απάντηση του πρώην προπονητή της Λιόν.

Αν είναι θετική, τότε οι «ερυθρόλευκοι» θα έχουν πετύχει τον πιο βασικό στόχο ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου. Αν είναι αρνητική, τότε θα στραφούν στον Τροντ Σόλιντ, που βρίσκεται ήδη σε στάση αναμονής. Ο Νορβηγός τεχνικός δείχνει πρόθυμος να αναλάβει τον Ολυμπιακό, οπότε περιμένει να ειδοποιηθεί για να έρθει στην Ελλάδα και να μιλήσει με τον Κόκκαλη.

Πρώτα ο προπονητής και μετά οι μεταγραφές

Οι εξελίξεις γύρω από τον προπονητή, έχουν «παγώσει» προσωρινά τις μεταγραφικές κινήσεις των «ερυθρολεύκων». Ήδη έχουν κάνει πρόταση στον Απόλλωνα Καλαμαριάς για τον Παππά και στην Καλλιθέα για τον Κυριάκο, υπάρχει ανταπόκριση από την άλλη πλευρά, οπότε απομένει η τελική συνάντηση για να κλείσει η συμφωνία.

ΕRΤ3.GR

HaRRy
10-06-05, 10:43
Και ένα παλιότερο νέο 2-3 ημερών

ΑΝΑΝΕΩΣΕ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΑΣ

Επί εννιά χρόνια αποτελεί βασικό στέλεχος μιας ομάδας που έχει σαν... χόμπι την συλλογή τίτλων και διακρίσεων. Οκτώ πρωταθλήματα, δύο κύπελλα και συμμετοχή στα προημιτελικά του Τσάμπιονς Λιγκ αποτελούν μόνο τα βασικά, από τα πολλά, επιτεύγματα του Ολυμπιακού σ' αυτό το διάστημα. Αναμφίβολα, ο αρχηγός μας, Πρέντραγκ Τζόρτζεβιτς, έχει μεγάλο μερίδιο σε όλα τα παραπάνω και αν μη τί άλλο, «διψά» για ακόμη περισσότερα όπως δήλωσε στο olympiacos.org αμέσως μετά (7/6) την υπογραφή του νέου διετούς συμβολαίου με την ομάδα μας.

«Τόσο εγώ, όσο και ο Ολυμπιακός θέλαμε να συνεχίσουμε αυτή τη συνεργασία. Εφόσον είχαμε την ίδια επιθυμία όλα τα υπόλοιπα ήταν εύκολα. Συμφωνήσαμε μέσα σε λίγα λεπτά. Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον πρόεδρό μας, τον κ. Κόκκαλη και τον αντιπρόεδρο, τον κ. Λούβαρη για την εμπιστοσύνη που μου έχουν δείξει όλα αυτά τα χρόνια», δήλωσε χαρακτηριστικά ο «Τζόλε» και συμπλήρωσε: «Ο στόχος μου είναι να πηγαίνει η ομάδα όσο το δυνατόν καλύτερα κάθε χρονιά. Φέτος κατακτήσαμε το νταμπλ. Του χρόνου θέλουμε να πάρουμε ξανά τους δύο τίτλους στην Ελλάδα και να κάνουμε το κάτι παραπάνω στην Ευρώπη. Πιστεύω ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε».

olympiacos.org

HaRRy
10-06-05, 10:47
Για να μη μας τα πρήζετε ο τίτλος θα αλλάξει ΣΥΝΤΟΜΑ σε ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟΟΟΟΟ...

The_StarGazer
10-06-05, 11:14
Αϊντε να δουμε ..... :-k :D

HaRRy
10-06-05, 11:17
Μεχρι να γίνει η αλλαγή δες κι εσύ και οι άλλοι το παρακάτω για να μη ξεχνιόμαστε!!

http://www.olympiacos.org/article.aspx?aid=19120

EvilHawk
10-06-05, 11:30
Πέστε μου σε τι θέλετε να αλλάξει ο τίτλος γαι να τον διορθώσω! ;)

Νικαετός
10-06-05, 11:41
Καλορίζικο , το thread , εύχομαι να είναι γουρλίδικο ...Άντε με το καλό να βρείτε και προπονητή να ησυχάσουμε οι υπόλοιποι από αυτό το σίριαλ . Κοντεύει να ξεπεράσει και αυτή την Λάμψη .

Ά ρε Ντούσαν , τους άφησες στα κρύα του λουτρού ... :twisted: :twisted:

newcommer
10-06-05, 11:48
Le Guen Στον Θρυλο !!!

HaRRy
10-06-05, 11:50
Καλορίζικο , το thread , εύχομαι να είναι γουρλίδικο ...Άντε με το καλό να βρείτε και προπονητή να ησυχάσουμε οι υπόλοιποι από αυτό το σίριαλ . Κοντεύει να ξεπεράσει και αυτή την Λάμψη .

Ά ρε Ντούσαν , τους άφησες στα κρύα του λουτρού ... :twisted: :twisted:

ΞΥΔΑΚΙ και ΝΤΕΠΟΝ
τα "σκουφάκια" δικά μας...

EvilHawk
10-06-05, 11:56
Ο τίτλος άλλαξε σε κάτι πιο ήπιο! ;)

Νικαετός
10-06-05, 12:06
Αντώνη , όλη η στρατιά είναι ο HARRY ?? :spam: :spam: :rotfl:

The_StarGazer
10-06-05, 12:19
Ρε συ Harry. Σοβαρα τωρα. Μηπως θελεις να σε βοηθησουμε να βρεις ενα τιτλο για το thread που να μην ειναι αντιγραφη απο καποια αλλη εκμπομπη ή συνδεσμο ή... ή... ή ....
Κατι πρωτοτυπο βρε παιδι μου. Κατι που να μην εχει χρησιμοποιηθει απο αλλον.
Γιατι πως να το κανουμε. Εγω ξερω την Γαλαζια Στρατια. Τι εγινε. Και αυτη αλλαξε χρωμα και εγινε ερυθρολευκη??? :lol: :haha


Μεχρι να γίνει η αλλαγή δες κι εσύ και οι άλλοι το παρακάτω για να μη ξεχνιόμαστε!!
http://www.olympiacos.org/article.aspx?aid=19120

404 - Page Not Found !!!!

Νικαετός
10-06-05, 12:29
Le Guen Στον Θρυλο !!!

Προς το παρόν τρεις αγωνιστικές χωρίς φιλάθλους , από την νέα σαιζόν ...:haha

Επειδή δεν θέλω να γίνομαι κακός ...σας αφήνω και εύχομαι ειλικρινά , μόνο επιτυχίες στην ομάδα σας ΚΑΙ στην Ευρώπη .

HaRRy
10-06-05, 12:30
Οχι θέλω να πας και να διαβάσεις για τα 11 ΝΤΑΜΠΛ στο σύνδεσμο που έδωσα πιο πάνω...

Οσο για τις αντιγραφές απο το να εχω το ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ "ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΠΕΡΕ" καλυτερα κάτι γνωστό και χρησιμοποιημένο παρα κατι που ειναι ΨΕΜΑ ή στην τελική αναφέρεται σε ΓΑΛΛΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΕΡΕ...

HaRRy
10-06-05, 12:33
Αντώνη , όλη η στρατιά είναι ο HARRY ?? :spam: :spam: :rotfl:

Οχι...
Εγω είμαι ενας απο το πλήθος των Νταμπλούχων που ακόμα πανηγυρίζουν και γελάνε με την πίκρα των δευτερότριτων ... και το κάνει αυτο ΧΡΟΝΙΑ τώρα...
Το 2004 λίγο αράξαμε να ξαποστάσουμε και συνεχίζουμε...
Για τα επόμενα 7 χρόνια τουλάχιστον θα βλέπετε την πλάτη μας...

HaRRy
10-06-05, 12:37
Προς το παρόν τρεις αγωνιστικές χωρίς φιλάθλους , από την νέα σαιζόν ...:haha

Επειδή δεν θέλω να γίνομαι κακός ...σας αφήνω και εύχομαι ειλικρινά , μόνο επιτυχίες στην ομάδα σας ΚΑΙ στην Ευρώπη .

Βρε και πέρσυ τόσες αγωνιστικές μας το είχατε κλείσει και δε πάθαμε τίποτα...
ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟΙ!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ για τις ευχές σας κι ανταποδίδω!!
Ευχομαι και στους 16 φέτος (σαν κι εμάς πέρσυ) κι οχι στους 32 και κάτω που σας αφήσαμε καναπεδάτους...

HaRRy
10-06-05, 12:41
Ο τίτλος άλλαξε σε κάτι πιο ήπιο! ;)
Ο τίτλος άλλαξε στο σωστό
Παρακαλώ τα αλλόθρησκα τρολάκια να μη σχολιάζουν σαρκαστικά γιατί εμας τα ονειρα μας ενα-ενα πραγματοποιούνται σε αντίθεση με αυτους που όλο ΕΦΙΑΛΤΕΣ έχουν...
Μη ξεχνάμε
ΕΝΑΣ ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ= 2 ΡΙΜΠΟ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ
Μα καλά τοση ΚΟΚΑ κάνει ο Τζίγκερ που παίρνουν τα σκάγια και τον υπαλληλοπρόεδρο κλωνο του Φουστάνου?

Gedo
10-06-05, 12:42
Μην απαντας στους αλλοθρησκους, ενταξει σαν καλοι πελατες που ειναι περασαν να γραψουν κατι.

Απο το μεσημερι ο νεος μας προπονητης θα ειναι ο Λε Γκουεν. Θα αναλαβει την ομαδα εν λευκο, θα εχει και 10 εκ. € μπατζετ για μεταγραφες.

Η τιμωρια με εκνευρισε ,γιατι παλι θα χασω τρεις αγωνες, που εχω ηδη πληρωσει.

newcommer
10-06-05, 13:00
Αυτό με τον Gonzales και τον Ριμπο που ειχε πει ο Μητσου Ηταν Η Ατακα Της Χρονιας !
Μονοο Στην Ελλαδα Γινονται Αυτα, Να Κοροιδευουμε Τον Ριβαλντο

Ημαρτον Ρε (που Λεει Και Καποιος Γνωστος).....

HaRRy
10-06-05, 13:08
Ε ρε και να ερθει ο άλλος ο ΔΙΣΥΛΛΑΒΟΣ απο ΙΣΠΑΝΙΑ τι έχει να γίνει...
θα είμαστε 35.000 μέσα και 35.000 απέξω κάθε αγωνιστική...

HaRRy
10-06-05, 14:26
ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ...
==========
Ο Λε Γκουέν προτιμά τις διακοπές
ΕRΤ.GR
πριν 2'

Σύμφωνα με τον ατζέντη του ο Γάλλος προπονητής αποφάσισε να μείνει μακριά από την προπονητική έως ότου δεχθεί μια ενδιαφέρουσα πρόταση από κορυφαίο ευρωπαϊκό σύλλογο

"Ναυαυγεί" οριστικά η περίπτωση της ανάληψης της τεχνικής ηγεσίας του Ολυμπιακού από τον Πολ Λε Γκεν, καθώς, όπως δήλωσε ο ατζέντης του, Φρέντερικ Γκερα, μετά την πρόταση της Λάτσιο, απέρριψε και αυτές του πρωταθλητή Ελλάδας και της Στουτγκάρδης. Σύμφωνα με το Γκερά, ο Γάλλος προπονητής αποφάσισε να μείνει μακριά από την προπονητική για λίγο καιρό, καθώς θα εργαστεί ως τηλεσχολιαστής, έως ότου δεχθεί μια ενδιαφέρουσα πρόταση από κορυφαίο ευρωπαϊκό σύλλογο.
"Είναι καλύτερο να περιμένει "

"Απέρριψε την πρόταση να καθοδηγήσει τεχνικά τη Λάτσιο, εξαιτίας της οικονομικής κατάστασης του συλλόγου", τόνισε χαρακτηριστικά ο Γκέρα και συνέχισε: "Υπάρχουν προβλήματα σε αυτό το σύλλογο. Υπήρχαν προτάσεις από τον Ολυμπιακό και τη Στουτγκάρδη, αλλά αυτές δεν τον δελέασαν. Θέλει να πάει σε έναν από τους μεγάλους συλλόγους της Ευρώπης, ίσως στην Ιταλία ή την Αγγλία, και δεν θέλει να πάει σε μια ομάδα, η οποία προοδεύει με δυσκολία."

Αναφορικά με το μέλλον του Λε Γκεν, ο Γκέρα υπογράμμισε: "Είναι καλύτερο να περιμένει έως ότου παρουσιαστεί αυτό που θέλει. Εάν έρθει μια πρόταση μέσα στις επόμενες εβδομάδες και τον ενδιαφέρει, αυτό είναι καλό, αλλά, σε αντίθετη περίπτωση, θα υπάρχουν πολλές προσφορές γι΄ αυτόν σε διάστημα, παραδείγματος χάριν, 10 μηνών. Δεν θα του έκανε κακό να μείνει εκτός πάγκων για ένα χρόνο. Δεν θα ήταν σαν διακοπές, καθώς θα συνέχιζε να δουλεύει στην τηλεόραση. Κάνοντας αυτό, δεν θα είχε κάποια πίεση για τους επόμενους μήνες."
==============

ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΕΛΛΑΔΑ...
ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΡΩΜΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ...

Quicksilver
10-06-05, 14:37
Ε ρε και να ερθει ο άλλος ο ΔΙΣΥΛΛΑΒΟΣ απο ΙΣΠΑΝΙΑ τι έχει να γίνει...
θα είμαστε 35.000 μέσα και 35.000 απέξω κάθε αγωνιστική...

Σιγά μην FIG-EI από την Μαδρίτη να έρθει εδώ στην Ψωροκώσταινα... αν και προδότης :evil: , τον θέλουν πολλές Ευρωπαϊκές ομάδες με πολυ μεγαλύτερο μπάτζετ...

Και στο κάτω-κάτω, δεν σας κάνει ο Πάντος; :what: :rotfl:

Gedo
10-06-05, 14:58
Κριμα και παλι κριμα για τον Λε Γκουεν.

Οι αλλοι της λιστας δεν μου πολυ γεμιζουν το ματι.

Τελος παντων εχω εμπιστοσυνη στην διοικηση, προτιμω τον Σολιντ απο τον αλλον τον Γαλλο τον οποιο,
αποκλεισαμε με 2 νικες.

Υπομονη.

Υ.Γ
Για Φικγο μπορει αν το ακουγα καποτε μπορει να γελαγα, αλλα απο τη μερα που φεραμε Ριβαλντο ολα ειναι πιθανα.

Υ.Γ2
Ας ελπισουμε να μην πεσει καποιο ντερμπι στις 3πρωτες αγωνιστικες που ειμαστε τιμωρημενοι.

Gothic
10-06-05, 15:12
Ο ίδιος ο μάνατζερ έλεγε χθές οτι κατα 99% έχει κλείσει ο LeGuen στους φασίστες, οπότε μην πιστεύετε οτι διαβάζετε... Σήμερα θα ξέρουμε.

Άντε καλορίζικο το thread και καλή υπομονή με τους αλλόθρησκους. :D

Gedo
10-06-05, 15:14
Ο Manager τα διεψευσε ολα.

Τι να πω μου εχουν σπασει τα νευρα.

Απαντηση απο ωρα σε ωρα.

WAntilles
10-06-05, 15:25
Φυσικά και δεν θα έρθει (όπως και κανένας μεγάλος προπονητής).

Όλοι αυτοί θέλουν πρόταση από ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ σύλλογο.

Κάποιον π.χ. που να έχει κερδίσει έστω και μία φορά εκτός έδρας στο Champions League, να μην φοβάται τη Χωραφέιν (κατέβηκε με έναν επιθετικό και έτρεμαν τα γόνατά τους), και να μην παίρνει στα 4 γκολ, τα 3 δώρο.

Gedo
10-06-05, 15:35
Ειλικρινα φιλε Wantilles, το εχεις κουρασει, ειδικα αυτη την Χερενφεν ελεος!

Παντως ειμαστε ο μοναδικος Ελληνικος συλλογος που πληρουμε προδιαγραφες Ευρωπαικης ομαδος.

HaRRy
10-06-05, 15:37
Καλως τον βαρετό αναμασιτή της γνωστης καραμέλας και εκφραστή της γνωστής αντιολυμπιακής @ρολογίας...
Αυτή η κασεττα δεν έχει λιώσει ΑΚΟΜΑ??
Την εχεις ψηφιοποιήσει σε ΜΡ3 ?? δε μπορώ να καταλάβω...
====================================
Σε συνέχεια του προηγούμενου πόστ μου:
...
Εν τούτοις, το πρωί της Παρασκευής ο Γκερά διέψευσε ότι είπε κάτι τέτοιο σε επικοινωνία που είχε με δύο ελληνικούς ραδιοφωνικούς σταθμούς, τον SuperΣΠΟΡ FM, όσο και το Sportime Radio. Παράλληλα, από την ΠΑΕ Ολυμπιακός δεν έχει επιβεβαιωθεί οιαδήποτε εξέλιξη στο θέμα του προπονητή.

Όπως γίνεται κατανοητό, το μόνο πρόσωπο εμπιστοσύνης πλέον είναι ο ίδιος ο Λε Γκεν. Ο 41χρονος τεχνικός αναμένεται την Παρασκευή να απαντήσει στους "ερυθρολεύκους" σχετικά με το μέλλον του και το αν αποδέχεται σε πρώτη φάση την προσφορά τους. Εφόσον ο Γάλλος πει το "ναι", τότε θα ξεκινήσουν οι τελικές συζητήσεις και θα υπογραφούν τα συμβόλαια σε σύντομο χρονικό διάστημα, ώστε να αρχίσει άμεσα ο σχεδιασμός για τη νέα χρονιά.

www.contra.gr

The_StarGazer
10-06-05, 15:39
Καλα σου λενε τα παιδια ρε WAntilles !!! ΑΜΑΝ με αυτη τη Χερενφεϊν. Πες και για την Μολντε, για την Μακαμπι Χαϊφα, για την Λιλ. ΕΛΕΟΣ δηλαδη !!

HaRRy
10-06-05, 15:47
Κάτσε να ψεκάσω γεμίσαμε τρολ με πράσινα... σκουφάκια...
(ΦΛΙΤ ΦΛΙΤ ΦΛΙΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ)
ΝΤΑΜΠΛΛΛ ΝΤΑΜΠΠΠΛΛΛ ΝΤΑΜΜΜΠΠΛΛΛΛ
1-4 1-4 1-44444444

Gedo
10-06-05, 15:49
Star gazer ποσο πολυ πολυ πρεπει να σε ποναει οτι σε 9 χρονια εχω παρει τα 8 πρωταθληματα.

Εχω γηπεδο, παικταραδες λαο.

Κρυψου λοιπον πισω απο την φανελα καποιας ξενης ομαδας γινε παλι Αγγλος, Γαλλος , Εβραιος και γω δεν ξερω τι και μετα την 4-5 αγωνιστικη του χρονου ξερεις εσυ, αλλαζε προπονητη και ολοι μαζι με μια φωνη
ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ.

The_StarGazer
10-06-05, 15:49
Κάτσε να ψεκάσω γεμίσαμε τρολ με πράσινα... σκουφάκια...
(ΦΛΙΤ ΦΛΙΤ ΦΛΙΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ)
ΝΤΑΜΠΛΛΛ ΝΤΑΜΠΠΠΛΛΛ ΝΤΑΜΜΜΠΠΛΛΛΛ
1-4 1-4 1-44444444

Μα καλα απο ποτε ο ηχος του σπερϊ ειναι "ΝΤΑΜΠΛΛΛ ΝΤΑΜΠΠΠΛΛΛ ΝΤΑΜΜΜΠΠΛΛΛΛ" :rotfl: :lol: :lol:

Agent M
10-06-05, 15:56
Ρε δεν πάτε καλά μου φαίνεται... Άλλες μεγάλες Ευρωπαϊκές ομάδες δεν έχουν φάει 5άρες; Δεν έχουν φάει 4άρες; Δεν έχει διασυρθεί ΚΑΜΙΑ άλλη Ευρωπαϊκή ομάδα πέρα από τον Ολυμπιακό; Για συνέλθετε λίγο σας παρακαλώ και μην εθελοτυφλείτε... Ξεχνάτε την δικιά σας την 5άρα που φάγατε από Μάντσεστερ; Αν ναι τότε κάντε καμιά εξάσκηση έτσι ώστε να αναζωογονήσετε τη μνήμη σας αλλιώς θα έχετε ΚΑΙ εμάς να σας τα θυμίζουμε... :twisted: :haha :rtfm:
Τι να κάνουμε που δεν έχουμε έστω και λίγο από την δική σας την κ@λοφαρδία... :mad: Γιατί πέρα από το να έχεις ομάδα για να προχωρήσεις θέλει και τύχη. Επιτέλους παραδεχτείτε το...
Αλλά στο τέρμα τέρμα βάθος σας καταλαβαίνω γιατί είστε πικραμένοι με τα "δήθεν" και "σικέ" πρωταθλήματα των 7+1 τελευταίων χρόνων και πρέπει κάτι να βρείτε για να ξεσπάσετε... :-k

Ο λαός του Θρύλου θα είναι πάντα εδώ,θα τραγουδά και θα ακολουθά την ομάδα σε κάθε πλανήτη...

Και για όσους δεν γνωρίζουν και απλά μας προσομοιάζουν με τα φασιστικά κατακάθια... Ερυθρόλευκη Στρατιά είναι ένας σύνδεσμος εδώ και ποοοοοοοολλά χρόνια που έχει την έδρα του στο Φάληρο πίσω από το "Γ. Καραϊσκάκης"... ;)

Τα μάλα... :respekt:

Spyrosss
10-06-05, 15:58
Ο μάνατζερ του Λε Γκέν τα είπε ολα :

" Η ιταλική πρόταση απορρίφθηκε λόγω τον πολλών οικονομικών προβλημάτων της Λάτσιο, ενώ αυτές των Ολυμπιακού και Στουτγάρδη δεν τον συγκίνησαν καθόλου. Ο πελάτης μου θέλει να συνεχίσει σε μεγάλο ευρωπαϊκό σύλλογο και οι μέχρι τώρα προτάσεις δεν τον «άγγιξαν» καθόλου", τόνισε χαρακτηριστικά ο Γκερά."

http://www.sportnet.gr/showreport.asp?Sport=1&CountryID=16&ChampID=7&ReportID=94090

Βλέπω Νικολά Αλεφά :D

Νικαετός
10-06-05, 16:01
Star gazer ποσο πολυ πολυ πρεπει να σε ποναει οτι σε 9 χρονια εχω παρει τα 8 πρωταθληματα.

Εχω γηπεδο, παικταραδες λαο.

Αγγλος, Γαλλος , Εβραιος και γω δεν ξερω τι

Ναι , ο HaRRy kai o Gedo !! LOL ...

Πάντως δεν έχετε παράπονο , σας τιμάμε ... Gedo , την Ιταλία γιατί δεν την αναφέρεις ??? Πώς λέγανε εκείνο τον σύλλογο ...κάτσε να δεις , Γιουβέντους ??

Πόσο ήταν το σκορ ? Πόσο Αλλλλλλλλλέεεεεεκκκκοοοοο . :haha:haha

Νάστε καλά , που μας κάνετε και γελάμε , μες στα χάλια μας LOL !

Πάντως οι Πράσινοι που έχουν ποστάρει εδώ είναι περισσότεροι , από την "στρατιά σας" . :worthy::worthy:

HaRRy
10-06-05, 16:02
Οτι και να λένε τα τρόλς μία ειναι η ΑΠΟΡΙΑ!!!
Ποιος???????????

Νικαετός
10-06-05, 16:05
Ειλικρινα φιλε Wantilles, το εχεις κουρασει, ειδικα αυτη την Χερενφεν ελεος!

Παντως ειμαστε ο μοναδικος Ελληνικος συλλογος που πληρουμε προδιαγραφες Ευρωπαικης ομαδος.

Εννοείς την Ακαδημία σας ? :lol:

The_StarGazer
10-06-05, 16:08
Οτι και να λένε τα τρόλς μία ειναι η ΑΠΟΡΙΑ!!!
Ποιος???????????
Η απαντηση σε 2-3 ωριτσες (πρωτα ο Θεος). Να παω σπιτι πρωτα που εχω το υλικο γιαυτο

HaRRy
10-06-05, 16:08
Ναι , ο HaRRy kai o Gedo !! LOL ...

Πάντως δεν έχετε παράπονο , σας τιμάμε ... Gedo , την Ιταλία γιατί δεν την αναφέρεις ??? Πώς λέγανε εκείνο τον σύλλογο ...κάτσε να δεις , Γιουβέντους ??

Πόσο ήταν το σκορ ? Πόσο Αλλλλλλλλλέεεεεεκκκκοοοοο . :haha:haha

Νάστε καλά , που μας κάνετε και γελάμε , μες στα χάλια μας LOL !

Πάντως οι Πράσινοι που έχουν ποστάρει εδώ είναι περισσότεροι , από την "στρατιά σας" . :worthy::worthy:

Ναι τι να κάνουμε...
Να σας αφήσουμε απέξω δε μπορούμε ούτε θέλουμε...
ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ να σας βλέπουμε να πετάτε χολή γιατί ξέρουμε οτι αυτο το ΝΤΑΜΠΛ πόνεσε...
Πόνεσε σα πύραυλος ΝΤΑΜΠΛ της ΕΒΓΑ!!
Αντι να μη μιλάτε και λετε ΠΩ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ και ΦΕΤΟΣ...
Συνεχίστε να γράφετε και να πετάτε κακίες...
ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ γιατι ξέρουμε οτι τα ΚΑΡΠΕΡΑ ΔΕΝΤΡΑ χτυπάνε κι όχι τα ξεροκούτσουρα
(με το γήπεδο-τουαλέτα ή το... ανύπαρκτο γήπεδο...)
ΞΥΔΙ ΤΟΠ και ΝΤΕΠΟΝ ΕΞΤΡΑ ...
ΥΓ: Αλήθεια ο Βραζιλιανος σας ΜΗΠΩΣ έχασε το αεροπλάνο ή του ήρθε κανας πονοκέφαλος?
ΘΑ ΕΡΘΕΙ ή πρέπει να πάρετε 1000-2000 διαρκείας πρώτα στο ΟΑΚΑ να γεμίζει το μισο πέταλο?

HaRRy
10-06-05, 16:09
Η απαντηση σε 2-3 ωριτσες (πρωτα ο Θεος). Να παω σπιτι πρωτα που εχω το υλικο γιαυτο

Ναι σπίτι εχεις σίγουρα το υλικό να απαντήσεις...
Κολόχαρτο, βαζελίνη, σκουφάκια...
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

Νικαετός
10-06-05, 16:17
Harry , Harry μόνος σου γράφεις .

Πόσο είπες ήταν το σκορ ? Πες μου , θέλω να το ακούω ... .

Μπορείτε να το ξανακάνετε άλλη μία φορά ? Ας πάρετε και τα 20 επόμενα νταμπλ , χαλάλι σας .

(Τελικά πλάκα πλάκα εφτά φάγατε ή οκτώ ? Πες μου , θα μείνει μεταξύ μας LOL )

(Ήθελα να ήξερα τι θα κάναμε αν δεν είχαμε εμείς εσάς και εσείς εμάς !!! )

Ζήτω ο Θρύλος (πλάκα κάνω) !

coftaras
10-06-05, 16:19
Επειδη δεν μπορω να χαλασω την διαθεση του Gedo θα γραψω και εδω δυο λογια για να αναψω τα αιματα.Λοιπον παρτε το χαμπαρι οτι ΑΥΤΗ την στιγμη ησαστε αρκετα πισω και απο μας και απο ΑΕΚ.Προπονητη ΔΕΝ εχετε ,καινουργιους παιχτες ΔΕΝ εχετε ,το που θα γινει η προετοιμασια σας ΔΕΝ ξερετε.
Και πες οτι βρισκετε προπονητη αυτος ΔΕΝ ξερει την ελληνικη πραγματικοτητα ,ΔΕΝ ξερει ποιους παιχτες θα πρεπει να κρατηση ο γαυρος (ξεχασα κρατησατε τον παιχταρα Κουλοχερη) γιαυτο αντε και του χρονου στο UEFA.

@ ADSLgr.com All rights reserved.