PDA

Επιστροφή στο Forum : Τα πράσινα μπερέ [split 1 - 1000]



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20

John_Nastos
06-07-05, 00:53
ΞΕΦΤΥΛΕΣ παραγοντες, παλι μας κοροιδεψατε.... :mad: :mad: :mad:

Αν υπογράφουν συμβόλαια με παίχτες πριν το πέρας των ιατρικών εξετάσεων, ο πρώτος που κοροιδεύουν είναι ο εαυτός τους. Απορώ ποια είναι τα κριτήρια με τα οποία επιλέγονται όσοι στελεχώνουν τα αντίστοιχα τμήματα της ΠΑΕ.

Την Παρασκευή ξεκινά η προετοιμασία και ακόμα δεν έχουμε βρει τα βασικότερα στελέχη. Δηλαδή θα έρθουν στο τέλος Ιουλίου δυο-τρεις παίχτες για να δέσουν με την ομάδα, δίχως να έχουν κάνει προετοιμασία;

aesir
06-07-05, 01:18
Το thread αυτό ανοίχτηκε για τους φίλους του Παναθηναϊκού επί το πλείστον, καθώς επίσης και για όσους μπορούν είτε να συζητήσουν κόσμια, είτε να ξέρουν να κάνουν πλάκα και πειράγματα. Το ίδιο ισχύει για το παρόμοιο thread γπου έχει ανοιχτεί για τους φίλους του Ολυμπιακού.

Μηνύματα που αποσκοπούν είτε σε flame είτε σε εμπαιγμό για μένα προέρχονται από ανεγκέφαλους και θα σβήνονται χωρίς προειδοποίηση.

WAntilles
06-07-05, 01:31
Παρακαλώ θερμά να μην βουστασιοποιηθεί καί αυτό το θρεντ.

Ευχαριστώ.

Εκ της Διευθύνσεως.

spyrosn
06-07-05, 01:34
HaRRy,
whatever man, ό,τι πεις. Η Ολυμπιακάρα γ@μ@ει.

dantouan
06-07-05, 03:29
Μηνύματα που αποσκοπούν είτε σε flame είτε σε εμπαιγμό για μένα προέρχονται από ανεγκέφαλους και θα σβήνονται χωρίς προειδοποίηση.

Μην το συνεχισετε αλλο παιδια (δηλαδη φιλε HaRRy :mad: :mad: :mad:)

dantouan
06-07-05, 03:31
Την Παρασκευή ξεκινά η προετοιμασία και ακόμα δεν έχουμε βρει τα βασικότερα στελέχη. Δηλαδή θα έρθουν στο τέλος Ιουλίου δυο-τρεις παίχτες για να δέσουν με την ομάδα, δίχως να έχουν κάνει προετοιμασία;

Μας δουλευουν και θελουν να παρουμε και "διαρκειας" :?:
Γι'αυτο τα διαρκειας πανε κατα διαολου...

The_StarGazer
06-07-05, 08:31
Παρακαλώ θερμά, για να διατηρηθεί το επίπεδο του υπάρχοντος υψηλό, απαραίτητη προϋπόθεση για να γράψει εδώ κάποιος, είναι να έχει κάνει εκτός έδρας νίκη στο Champions League.

Ευχαριστώ.

Εκ της Διευθύνσεως. :thumbsup1 :thumb_dup :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ετσι ετσι !!!!!!

The_StarGazer
06-07-05, 08:53
Μας δουλευουν και θελουν να παρουμε και "διαρκειας"
Γι'αυτο τα διαρκειας πανε κατα διαολου...

Δε νομιζω να συμβαινει αυτο που λες. Δε μπορω να το φανταστω ουτε και για αυτους. Δε μπορει να ειναι τοσο απατεωνες. Απλως φετος ναι δεν τους παει η τυχη. Θελουνε να κανουνε 2-3 μεταγραφες αλλα κατι δεν τους βγαινει.

Εγω παντως ειμαι αισιοδοξος οτι 2 μεγαλα ονοματα θα φερει. Οχι τελειωμενους που δεν τους θελει ουτε η Ανω Τραχανοπλαγια. Εγω θα ηθελα κατι σε στυλ π.χ. Vranjes ή και Bernardi (που ακουγεται).

Και να σου πω και κατι??? Βλακεια του που ακομα δεν τον εχει "χτυπησει". Ειχε πει οτι δινει προθεσμια μεχρι την Κυριακη για τον Conceicao εχουν ηδη περασει 3 ημερες και ακομα τον περιμενει.

John_Nastos
06-07-05, 12:22
Δύσκολα τα πράγματα...

Η οικογένεια άρχισε τα γνωστά πάλι. Ο Ρομέο τώρα φαίνεται ακριβός λέει γιατί μπλέκονται πολλοί μάνατζερ. Άρχισε πάλι να κυκλοφορεί το όνομα του Ζεβλάκοφ αλλά και ενός επιθετικού της Χέρτα, του Βίσνιαρεκ.

Από την άλλη, φαίνεται να εγκαταλείπεται και ο Μπερνάρντι αφού δεν δέχεται να έρθει δανεικός και τα 5 εκατομμύρια που απαιτούνται για την αγορά του φαίνονται πολλά... Αν δεν έρθει δηλαδή και ο Κονσεϊσάο (το τελεσίγραφο για τον οποίο έλεγαν ότι έληγε την Κυριακή θυμίζω) μας βλέπω πάλι με κανέναν Κροάτη ή Ρουμάνο. Ο Κονσεϊσάο εν τω μεταξύ φαίνεται ότι προτιμά Παναθηναϊκό αλλά αφού δεσμέυεται με συμβόλαιο, πρέπει να συναινέσει και η Γαλατά. Το πρόβλημα είναι ότι ο Γκέρετς τον θέλει οπότε η μόνη λύση είναι να πάει ο Κονσεϊσάο στους τούρκους και να τους πει "Θέλω να φύγω".

Ο Μπασινάς θεωρείται ξένο σώμα και ίσως να μην συμμετάσχει καν στην προετοιμασία αλλά προς το παρόν δεν έχει παρουσιαστεί κάποια πρόταση. Η Μαρσέιγ προτίμησε τον 34χρονο Λαμουσί και η Μπέρμιγχαμ δεν φαίνεται διατεθειμένη να ανεβάσει την προσφορά της. Άρα είτε θα μας μείνει στο χέρι, είτε θα τον δώσουμε για 600 χιλιάδες στους Άγγλους για να γλυτώσουμε και τον μισθό του. Εκτός και αν εμφανιστεί κάποια άλλη ομάδα που να δώσει το 1 εκατομμύριο που ζητάει η διοίκηση...

Ο Κυργιάκος φαίνεται τελικά ότι έπαιζε απ' την αρχή παιχνίδι με τους Ρέιντζερς. Τώρα λένε ότι έχει κλείσει το κινητό του και από την διοίκηση δεν μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί του. Κανονικά πρέπει να δώσει το παρόν στην πρώτη της Παρασκευής αλλά πληροφορίες αναφέρουν ότι ίσως την κάνειι για Σκωτία με σκοπό να διεκδικήσει από κοινού με τους Ρέιντζερς την ελευθερία μέσω της Fifa. Η διοίκηση λέει έχει πρόθεση να του επιβάλλει διακοπή συμβολαίου αν δεν δώσει το παρόν, οπότε μάλλον οδηγούμαστε σε πόλεμο. Έτσι και αλλιώς, μια δικαστική διαμάχη δεν θα ωφελήσει τον παίχτη. Μέχρι να βγει η απόφαση (αλλά και τότε θα ασκηθεί έφεση) ο παίχτης δεν θα έχει δικαίωμα συμμετοχής. Πάντως το πιθανότερο είναι να δικαιωθει ο παίχτης αφού η μονομερής ανανέωση των συμβολαίων είναι ελληνική πατέντα και δεν αναγνωρίζεται από τη Fifa.

The_StarGazer
06-07-05, 12:42
Απλως φετος ναι δεν τους παει η τυχη.Θελουνε να κανουνε 2-3 μεταγραφες αλλα κατι δεν τους βγαινει.
Εγω παντως ειμαι αισιοδοξος οτι 2 μεγαλα ονοματα θα φερει

(quote στον εαυτο μου. Καλο αυτο)

Αυτα τα δυο που ειπα γινεται να τα ξεπω ????

dantouan
06-07-05, 16:25
(quote στον εαυτο μου. Καλο αυτο)

Αυτα τα δυο που ειπα γινεται να τα ξεπω ????


Νομιζω οτι καταλαβες και μονος σου οτι λες ανεκδοτα... :lol: :lol: :lol:

dantouan
06-07-05, 16:27
Η μονη θετικη εξελιξη που ειχαμε ειναι αυτη:

"Μία ακόμα θετική εισήγηση για την δημιουργία αθλητικού κέντρου του Παναθηναϊκού στον Βοατανικό πήρε η «πράσινη» ΠΑΕ. Ο υπουργός οικονομίας, Γ. Αλογοσκούφης, ύστερα από συνάντησή του με την δήμαρχο Αθηναίων, Ντ.Μπακογιάννη, χαρακτήρισε το σχέδιο «καλά επεξργασμένο».

Η κ.Μπακογιάννη πήγε στο υπουργείο Οικονομικών στις 10:30 όπου και παρουσίασε το οικονομικό σκέλος που αφορά την δημιουργία του νέου αθλητικού κέντρου του γηπέδου του «τριφυλλιού», με την συνολική αξιοποίηση του χώρου, αλλά και το αντίστοιχο με το γήπεδο της Λεωφόρου Αλεξάνδρας, το οποίο θα μείνει ελεύθερο.

«Βρήκαμε αναταπόκριση από τον κ. Αλογοσκούφη για τον ευρύτερο σχεδιασμό» τόνισε από την πλευρά της κ. Μπακογιάννη."

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=636489&lngDtrID=246

dantouan
06-07-05, 16:29
Οριστε και αλλη μια ειδηση για μεταγραφες και μερικες επιστροφες δανεικων παικτων:

"Στην ολοκλήρωση μίας πολύ καλής μεταγραφής, προχώρησε η ΠΑΕ Παναθηναϊκός, καθώς ανακοίνωσε την απόκτηση του Γιώργου Θεοδωρίδη. Ο 25χρονος μέσος, που εντυπωσίασε στο προηγούμενο πρωτάθλημα με τον ΠΑΟΚ, υπέγραψε συμβόλαιο με τους «πράσινους», χωρίς να γίνει γνωστό το οικονομικό μέρος, αλλά και η χρονική διάρκεια της συμφωνίας.

Ο Θεοδωρίδης γεννήθηκε στην Φρανκφούρτη στις 3 Ιουλίου του 1980. Έχει ύψος 1.74 και ζυγίζει 73 κιλά. Στην Ελλάδα έπαιξε στον Άρη και στον ΠΑΟΚ και είναι διεθνής με την Εθνική ομάδα των Ελπίδων, ενώ στην πρώτη δήλωση του ως παίκτης του Παναθηναϊκού τόνισε: «Είμαι υπερήφανος που βρίσκομαι στον Παναθηναϊκό. Με σκληρή δουλειά πιστεύω ότι θα δικαιώσω όσους με πίστεψαν».

Παράλληλα, η ΠΑΕ Παναθηναϊκός, ανακοίνωσε την επιστροφή στην ομάδα του Φίλιππου Δάρλα και του Σωτήρη Λεοντίου, αμφότεροι διεθνείς με την εθνική Ελπίδων."

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=636444&lngDtrID=246

coftaras
06-07-05, 16:54
Συμφωνα με τα τελευταια νεα κατα 50% ο Ρομεο ερχετε στην Παναθα.
http://www.sportime.gr/xst/index.php?option=com_content&task=view&id=3332&Itemid=1

Στο μεταξυ στο Παυλαρας συνεχιζει ακαθεκτος. Μετα απο τρια χρονια ξαναγυρναει στην ομαδα ο "Μποντι" .Αυτα βλεπω και εχω τρελαθει.Ο ενας με μηδαμινα εσοδα φερνει οτι καλυτερο μπορει και υπαρχει στην Ευρωπη και ο αλλος με τα χρηματα απο το CL δεν μπορει καλα καλα να κλειση μια μεταγραφη της προκοπης.
Η υπομονη μου εξαντληται.Θα περιμενω μεχρι και την Παρασκευη να δω κατι απο τον ανικανο να διοικηση μια τοσο μεγαλη ομαδα.

dantouan
06-07-05, 18:32
Θα περιμενω μεχρι και την Παρασκευη να δω κατι απο τον ανικανο να διοικηση μια τοσο μεγαλη ομαδα.

Φιλε coftaras, μην φας μεχρι την Παρασκευη γιατι εχουμε σουπα... :lol: :lol: :lol:

coftaras
06-07-05, 20:09
Φιλε coftaras, μην φας μεχρι την Παρασκευη γιατι εχουμε σουπα... :lol: :lol: :lol:

Mε καβουρια ??? :lol: :lol: :lol:

dantouan
06-07-05, 22:45
Οχι με γλαρο... :lol: :lol: :lol:

dantouan
07-07-05, 00:01
"Σε προφορική συμφωνία με το Αμβούργο έχει έλθει, σύμφωνα με πληροφορίες, ο Παναθηναϊκός για την απόκτηση του Μπερνάρντο Ρομέο.

Οι δύο σύλλογοι έχουν συμφωνήσει στο ποσό των 500.000 ευρώ για τη μεταγραφή του Αργεντινού επιθετικού, ο οποίος δεν έχει ακόμα δώσει την οριστική του απάντηση.

Φέρεται, πάντως, θετικός στη μετακίνησή του, καθώς δεν υπολογίζεται από την τεχνική ηγεσία του Αμούργου. Μάλιστα τόνισε στην «Bild» ότι η συμφωνία με τον Παναθηναϊκό έχει ολοκληρωθεί κατά 50%.

Στη λίστα υποψηφίων επιθετικών του Μαλεζάνι προστέθηκε και ο συμπατριώτης του Φρεντερίκο Κοσάτο.

Ο 33χρονος Ιταλός δήλωσε ότι τον συναρπάζει το ενδεχόμενο να φορέσει την «πράσινη» φανέλα, αν και μέχρι το καλοκαίρι του 2006, δεσμεύεται με την ομάδα του Κιέβο.

Ο Ιταλός επιθετικός παραδέχτηκε το ενδιαφέρον του Παναθηναϊκού, δηλώνοντας: «Με χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι ο Μαλεζάνι ενδιαφέρθηκε για μένα. Δεν αρνούμαι πως η προοπτική να αγωνιστώ στον Παναθηναϊκό με συναρπάζει. Θα ανταποκρινόμουν άμεσα στο κάλεσμα μιας τέτοιας ομάδας, άλλωστε στη ζωή μερικά τρένα περνούν μόνο μια φορά»."

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=636486&lngDtrID=246

The_StarGazer
07-07-05, 08:22
Νομιζω οτι καταλαβες και μονος σου οτι λες ανεκδοτα... :lol: :lol: :lol:
Ελεγα και γω μηπως και αλλαξε κατι. Αλλα μετα απο αυτα που βλεπω και αυτα που διαβαζω .....shit high and enjoy the view

dantouan
07-07-05, 11:24
shit high and enjoy the view

Η αλλιως χεσε ψηλα και αγναντευε...:thumbdown

mach
08-07-05, 19:07
... Ο 33χρονος Ιταλός δήλωσε ότι τον συναρπάζει το ενδεχόμενο να φορέσει την «πράσινη» φανέλα, αν και μέχρι το καλοκαίρι του 2006, δεσμεύεται με την ομάδα του Κιέβο.

Ο Ιταλός επιθετικός παραδέχτηκε το ενδιαφέρον του Παναθηναϊκού, δηλώνοντας: «Με χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι ο Μαλεζάνι ενδιαφέρθηκε για μένα. Δεν αρνούμαι πως η προοπτική να αγωνιστώ στον Παναθηναϊκό με συναρπάζει. Θα ανταποκρινόμουν άμεσα στο κάλεσμα μιας τέτοιας ομάδας, άλλωστε στη ζωή μερικά τρένα περνούν μόνο μια φορά»."...

Καλά, αυτός κάτι παίρνει για να πετάει τέτοια κορυφαία και να μας φτιάχνει ... Μήπως δοκίμασε τα χαλασμένα του Μαλεζάνι ;

Νικαετός
08-07-05, 19:40
όλα καλά για το γήπεδο , όλοι συμφωνούν εκτός από το βαρδινογιαννέικο , τέτοια μούγκα πια !

για να δούμε πόση γαϊδουριά έχουν .

stamiak
08-07-05, 20:47
σήμερα πάλι λέγανε ότι και ο ρομέο και ο φλάβιο είναι κοντά... "τους ακουμπάμε" όπως λέει η γνωστή ρήση.

coftaras
08-07-05, 22:41
Παιδια την πατησαμε.Διαβαστε τι ειπαι ο Βερον στην ΕΡΑ-Sport.

"Έρχομαι μόνο για τον ΠΑΟ"
Μόνο για τον Παναθηναϊκό δήλωσε ότι θα ερχόταν στην Ελλάδα ο Χουαν Σεμπαστιάν Βερόν. Ο Αργεντινός άσος τόνισε ότι του χρόνου που τελειώνει το συμβόλαιό του στην Ίντερ, θα γυρίσει στην Αργεντινή ή θα έρθει στους πράσινους.
"Aν έρθω στην Ελλάδα θα έρθω αποκλειστικά και μόνο στον Παναθηναϊκό. Έχω για ένα ακόμη χρόνο συμβόλαιο με την Ίντερ. Όταν τελειώσει το συμβόλαιο μου ή θα γυρίσω στην Αργεντινή ή θα έρθω στην Ελλάδα και τον Παναθηναϊκό".
"Μέχρι στιγμής δεν είχα καμία επαφή με άνθρωπο του Παναθηναϊκού. Θα περιμένω να μιλήσουμε και τότε θα δούμε τι θα αποφασιστεί", είπε ο 31χρονος άσος.

Aρα ο Καβουρογιαννης γιατι να παρει φετος τον Κονσεϊσαο αφου μπορει του χρονου να παρει την Βερον?
Βεβαια θα ηταν οτι καλυτερο Φλαμπιο-Βερον-Εκι στο κεντρο αλλα με αυτον που μπλεξαμε ουτε ο Εκι θα υπαρχει του χρονου (θα τον πουλησει αν τον ζητησει καμια ομαδα με καλα λεφτα.)

dantouan
08-07-05, 22:42
Οριστε κυριοι οι μεταγραφες μας...:-k

"Την απόκτηση των Αντονι Σέριτς, Πιέρ Εμπέντε, Βαγγέλης Μάντζιος και Αλέξανδρος Τζιόλης ανακοίνωσε την Παρασκευή η ΠΑΕ Παναθηναϊκός.

Η ανακοίνωση των «πρασίνων» ήταν λιτή και δεν ανέφερε τη χρονική διάρκεια των συμβολαίων των παικτών.

Ο Αντονι Σέριτς γεννήθηκε στις 15 Ιανουαρίου του 1979 στο Σπλιτ και είναι κάτοχος και διαβατηρίου Αυστραλίας, αφού μεγάλωσε στο Σίδνεϊ. Έχει ύψος 1.81 μ. και βάρος 75 κιλά. Έχει παίξει 11 φορές στην Εθνική Κροατίας και οι προηγούμενες ομάδες του ήταν η Χάιντουκ, η Βερόνα, η Μπρέσια, η Πάρμα και η Λάτσιο.

«Ήρθα σε μια ομάδα εξαιρετικά οργανωμένη. Εντυπωσιάστηκα από το αθλητικό κέντρο και είμαι πολύ χαρούμενος που ανήκω στον Παναθηναϊκό» τόνισε στις πρώτες δηλώσεις του.

Ο Πιέρ Οβόνο Εμπέντε γεννήθηκε στις 19 Φεβρουαρίου του 1980 στην πρωτεύουσα του Καμερούν, Γιαουντέ. Αρχισε την καριέρα του από την τοπική Τονέρ και στη συνέχεια έπαιξε σε Καλαμαριά και Χαλκηδόνα.

«Είμαι πολύ ευχαριστημένος που υπέγραψα στον Παναθηναϊκό. Ελπίζω να έχω υγεία, ώστε να βοηθήσω την ομάδα να πετύχει τους στόχους της» τόνισε.

Ο Βαγγέλης Μάντζιος γεννήθηκε στην Αθήνα στις 22 Απριλίου 1983. Αποκτήθηκε από τον Πανιώνιο, τη μοναδική μέχρι τώρα ομάδα της καριέρας του. Στις πρώτες δηλώσεις του ως παίκτης του Παναθηναϊκού επεσήμανε:

«Είμαι περήφανος που θα παίξω σε μια τόσο μεγάλη ομάδα. Θα δώσω τον καλύτερο εαυτό μου.»

Τέλος, το τέταρτο μεταγραφικό απόκτημα των «πράσινων», ο Αλέξανδρος Τζιόλης, γεννήθηκε στην Κατερίνη στις 13 Φεβρουαρίου του 1985. Ο 20χρονος μέσος, που άρχισε την καριέρα του από το Λιτόχωρο και πήγε στον Παναθηναϊκό από τον Πανιώνιο, υπογράμμισε:

«Είμαι πολύ χαρούμενος που θα παίξω στον Παναθηναϊκό. Ελπίζω να μπορέσουμε να πετύχουμε τους στόχους και να φέρουμε την ομάδα εκεί που αξίζει και τη θέλουν οι οπαδοί της»."

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=637037&lngDtrID=246

spyrosn
08-07-05, 23:24
Μόνο για τον Παναθηναϊκό δήλωσε ότι θα ερχόταν στην Ελλάδα ο Χουαν Σεμπαστιάν ΒερόνΚαλά, ας ερχόταν ο Βερόν και θα σου έλεγα για πότε θα έφευγαν τα διαρκείας....

coftaras
10-07-05, 21:01
Π. Γιαννακόπουλος: «Θα αγόραζα την ΠΑΕ αν ήταν διαθέσιμη»
"Είχατε ποτέ ενδιαφερθεί να αναλάβετε τις τύχες του ποδοσφαίρου;" ήταν η σχετική ερώτηση και ιδού η απάντηση του:
"Μα είχα στα χέρια μου τις τύχες του ποδοσφαίρου, μέχρι τη μέρα που έγινε ΠΑΕ. Είμαι στον Παναθηναϊκό 34 χρόνια. Από το ποδόσφαιρο ξεκίνησα και το αγαπώ. Μάλιστα, πριν από λίγο αγόρασα και τα διαρκείας μου για τη νέα περίοδο. Σιγά σιγά κατέληξα στο μπάσκετ αλλά υπήρχε εποχή που είχα την επίβλεψη 22 τμημάτων. Και βέβαια θα με ενδιέφερε να αναλάβω το ποδόσφαιρο, μόνο όμως στην περίπτωση που ήταν διαθέσιμο. Θα ήταν τιμή μου να ασχοληθώ. Ποιός δεν θα ήθελε; Όμως, δεν είναι, οπότε δεν ασχολούμαι. Αυτή την στιγμή με ενδιαφέρει μόνο το μπάσκετ. Το ποδόσφαιρο έχει διοίκηση και πολύ σοβαρή μάλιστα. Οι σχέσεις μας είναι άριστες".

Tζιγκερ πουλα την ΠΑΕ ΤΩΡΑ πριν ξεφτιληστη και αλλο η ομαδα.Αν αγαπας οπως λες την ομαδα ΠΟΥΛΑ ΤΗΝ ΑΥΡΙΟ ΚΙ'ΟΛΑΣ.
Αντε μπας και δουμε και κανενα παιχταρα στην Παναθα.

HaRRy
10-07-05, 22:57
Ετσι εύκολα πουλας τα πλυντήρια νομίζεις??

coftaras
10-07-05, 23:04
Ετσι εύκολα πουλας τα πλυντήρια νομίζεις??
Eιναι μια απο τις ελαχιστες φορες που συμφωνω μαζι σου...Το θεμα ειναι τι κανουμε εμεις οι φιλαθλοι του ΠΑΟ.Μπορουμε να τον αναγκασουμε να πουλησει?Εγω πιστευω πως ναι.

spyrosn
11-07-05, 08:36
Ετσι εύκολα πουλας τα πλυντήρια νομίζεις??Ο ...δισύλλαβος από την Πορτογαλία τι έγινε HaRRy, ήρθε; ή ακόμα έρχεται;;; :haha :thumb_dup

The_StarGazer
11-07-05, 08:58
Ετσι εύκολα πουλας τα πλυντήρια νομίζεις??

Δεν ξερω εαν πωλουνται ευκολα, τα χρεη τους ομως ΣΒΗΝΟΝΤΑΙ στο τσακ μπαμ

Νικαετός
11-07-05, 09:49
Αν ο Ηarry εννοούσε πλυντήριο χρημάτων , είναι το μόνο σωστό πράγμα που έχει πει ως τώρα.
\
Επειδή όλοι ξέρετε πόσο γκρινιάρης είμαι ειδικά με τους Βαρδινογιαννέους , να πω και κάτι για το οποίο δεν υπάρχει περίπτωση να παρεξηγηθώ. Εγώ πιστεύω πως με τις μεταγραφές από την εσωτερική αγορά και τους πιτσιρικάδες που θα προωθήσει αναγκαστικά στην πρώτη ομάδα αν δεν έλθουν τα ξένα παλτά (γιατί μόνο παλτά μπορούμε να αγοράσουμε στην Ελλάδα) , θα είμαστε πλήρεις και θα είμαστε και ομάδα ., Να το θυμηθείτε. Αυτή η άρνηση των ξένων (ή των Καβουρογιάννηδων) ίσως βγει σε καλό .

Spyrosss
11-07-05, 15:58
Έξω ο Βοτανικός απο τον φάκελο του Euro 2012 :(

http://www.sportnet.gr/showreport.asp?Sport=1&CountryID=1&ChampID=184&ReportID=95724

O Ρομέο μάλλον πάει Οσασούνα :(

http://www.sportnet.gr/showreport.asp?Sport=1&CountryID=16&ChampID=7&ReportID=95731

John_Nastos
11-07-05, 16:39
Φήμες αναφέρουν ότι ο Κωνσταντίνου έκλεισε στον Ολυμπιακό. Ψηνόταν για αρκετό καιρό αφού τόσο καιρό δεν ακουγόταν κάτι για ομάδα του εξωτερικού. Φαίνονται κατά τη γνώμη μου και οι περιορισμένες φιλοδοξίες που είχε αυτό το παιδί. Καλύτερα που έφυγε. Με το δικό μας σύστημα δεν μπορούσε να προσφέρει και πολλά επιθετικά. Νομίζω όμως ότι στον γαύρο θα ταιριάξει καλύτερα γιατί έχουν επιθετικά χαφ ποιότητας που βγσίνουν συχνά από τα πλάγια και ανοίγουν τις αντίπαλες άμυνες. Έτσι δεν θα πέφτουν όλοι οι αμυντικοί στον Κωνσταντίνου και θα βρίσκει περισσότερο χώρο για να κινηθεί. Τέλοσπαντων, αφού δεν του έκαναν πρόταση, είχε το ελεύθερο να πάει όπου θέλει. Ελπίζω να μην το παίζει και αυτός γαύρος από μικρός τουλάχιστον.


Ο Ρομέο μάλλον προτιμά Ισπανία και Οσασούνα. Αν και η πρόταση που άκουσα ήταν παράξενα μαγάλη για τα δεδομένα της οικογένειας (1,4 εκατομμύρια). Για να δούμε ποια ονόματα θα ακουστούν τώρα.

odd
11-07-05, 18:20
Έξω ο Βοτανικός απο τον φάκελο του Euro 2012

Να και μια φορά που ο Ορφανός έκανε κάτι σωστό. Σου λέει κάτσε να βάλουμε τα σίγουρα γήπεδα για να το πάρουμε (το euro). Ή μήπως υπάρχει και κανά χρονοδιάγραμμα και δεν το ξέρω; Περιμένει ακόμα να του το φτιάξει τελείως τζάμπα;

TheCondor
11-07-05, 18:38
Να και μια φορά που ο Ορφανός έκανε κάτι σωστό. Σου λέει κάτσε να βάλουμε τα σίγουρα γήπεδα για να το πάρουμε (το euro). Ή μήπως υπάρχει και κανά χρονοδιάγραμμα και δεν το ξέρω; Περιμένει ακόμα να του το φτιάξει τελείως τζάμπα;

Ο Ορφανος αυτος που επαιζε στον ' Εραστης Δυτικων Προαστιων' ?? :lol:

Spyrosss
11-07-05, 18:40
Να και μια φορά που ο Ορφανός έκανε κάτι σωστό. Σου λέει κάτσε να βάλουμε τα σίγουρα γήπεδα για να το πάρουμε (το euro). Ή μήπως υπάρχει και κανά χρονοδιάγραμμα και δεν το ξέρω; Περιμένει ακόμα να του το φτιάξει τελείως τζάμπα;

Aν διαβάσεις το link θα δείς οτι είναι μέσα στο φάκελο γήπεδα που δεν υπάρχουν όπως το Πανθεσσαλικό και των Ιωαννίνων (οχι αυτό του ΠΑΣ) που δεν έχουν κατασκευάστει. Το Παμπελοποννησιακό δεν νομίζω οτι είναι αυτό της Παναχαικής αφού χωράει μόλις 10.000-15.000.

Επίσης μάθαμε έμμεσα οτι σχεδιάζουν να φτιάξουν γήπεδο στις Σέρρες που θα είναι στο φάκελλο μαζί με τον Βοτανικό σαν ενναλακτικές λύσεις. Επειδή ο Καραμανλής είναι απο εκεί...

Νικαετός
11-07-05, 20:17
To πανθεσσαλικό υπάρχει Σπύρο ...

Πάντως είναι πολύ πιο πιθανό να γίνουν γήπεδα σε όλη την Ελλάδα παρά στον Βοτανικό , όσο δεν κουνιέται ο Γιαννάκης . (Τζίγκερ) .

John_Nastos
11-07-05, 20:36
Πάντως είναι πολύ πιο πιθανό να γίνουν γήπεδα σε όλη την Ελλάδα παρά στον Βοτανικό , όσο δεν κουνιέται ο Γιαννάκης . (Τζίγκερ) .


Βέβαια αφού περιμένει να του τα χαρίσουν. Βλέπεις δεν θέλει να βάλει το χεράκι στην τσέπη...

coftaras
11-07-05, 21:12
Φρεσκα νεα: Ο Κονσεϊσαο πριν απο λιγη ωρα πηρε το αεροπλανο για Αθηνα.Αντε καιρος ηταν...
Ολοι θεωρουν οτι ο Μιχαλακης θα παει στο γαυρο.Εγω ελπιζω πως οχι γιατι για μενα αλλος ενας "προδοτης" θα γραφτει μελος στον "θειο".
Για μενα ο Μιχαλης αν παει στον γαυρο ειναι "προδοτης" γιατι ΔΕΝ τον εδιωξε ο ΠΑΟ. Σε συνεντευξης του στην ΕΡΑ ειχε πει οτι σκοπος του ειναι να παει σε ομαδα του εξωτερικου και αν δεν βρει θα συζητουσε με την διοικηση του ΠΑΟ κστι που ουδεποτε εκανε.Και ειμαι σιγουρος για το τελευταιο.
Δεν πειραζει Μιχαλακη...Πηγαινε εκει που "παλτο" σε ανεβαζαν,"παλτο" σε κατεβαζαν και ξαφνικα το "παλτο " θα γινει ο super παιχταρας. :haha
Σε περιμενουμε Μιχαλακη 28 Αυγουστου στο ΟΑΚΑ ...... :thumbdown

profitis
11-07-05, 21:15
Παιδια,καμία σχέση το γήπεδο της Παναχαικής με το Παμπελοποννησιακό(Εθνικό στάδιο Πατρών η "πλήρης" ονομασία του).

Ο Τζίγγερ στην περίπτωση του Βοτανικού ΟΤΙ και να γίνει δεν θα βάλει ούτε ένα ευρώ αφου η χρηματοδότηση του γηπέδου θα γίνει αποκλειστικά απο δάνειο απο την Εθνική τράπεζα(αν γίνει ποτέ το γήπεδο!)

Spyrosss
11-07-05, 21:22
Για μενα ο Μιχαλης αν παει στον γαυρο ειναι "προδοτης" γιατι ΔΕΝ τον εδιωξε ο ΠΑΟ.

Kαι όμως ο ΠΑΟ τον έδιωξε γιατί, γκουχ γκουχ άφησε έγκυο την κόρη του Κυράστα την οποία ο Βαρδινογιάννης έχει σαν παιδί του μετα τον θάνατο του πατέρα της και μετα δεν την παντρευότανε.


Ο Τζίγγερ στην περίπτωση του Βοτανικού ΟΤΙ και να γίνει δεν θα βάλει ούτε ένα ευρώ αφου η χρηματοδότηση του γηπέδου θα γίνει αποκλειστικά απο δάνειο απο την Εθνική τράπεζα(αν γίνει ποτέ το γήπεδο!)

Nαι αλλα και το γήπεδο δεν θα είναι του ΠΑΟ, αλλα θα ανήκει στον Δήμο-δημόσιο ο οποίος και θα καρπώνεται τα έσοδα απο την εκμετάλευση των καταστημάτων. Το γήπεδο θα παραχωρηθέι με σύμβαση ΧΧ χρόνων στον ΠΑΟ.

coftaras
11-07-05, 21:30
Kαι όμως ο ΠΑΟ τον έδιωξε γιατί, γκουχ γκουχ άφησε έγκυο την κόρη του Κυράστα την οποία ο Βαρδινογιάννης έχει σαν παιδί του μετα τον θάνατο του πατέρα της και μετα δεν την παντρευότανε.
Αυτο δεν ειναι 100% εξακριβομενο.Ξερω οτι ειναι δυσκολο να υποθει δημοσια αλλα πρεπει να ξερουμε )για μια φορα) την αληθεια γιατι φημες υπαρχουν παντου .

mach
11-07-05, 23:04
...Δεν πειραζει Μιχαλακη...Πηγαινε εκει που "παλτο" σε ανεβαζαν,"παλτο" σε κατεβαζαν και ξαφνικα το "παλτο " θα γινει ο super παιχταρας. :haha
Σε περιμενουμε Μιχαλακη 28 Αυγουστου στο ΟΑΚΑ ...... :thumbdown

Προσωπικά ποτέ δεν κατάλαβα γιατί τόση συζήτηση και σκέψη για έναν μέτριο (στην καλύτερη) πάικτη. Ο τύπος ήταν καλός για τον Ηρακλή, ας μην ξεχνάμε ότι κάποιος έπρεπε να βάζει γκολ και σε εκέινη την ομάδα. Από εκεί και πέρα, δεν είχε ποτέ κάποια σημαντική διάκριση (π.χ πρώτος σκόρερ) που να δικαιολογεί τον ντόρο ή τα χρήματα.
Γι' αυτό το λόγο υπάρχει και το μηδενικό ενδιαφέρον από το εξωτερικό. Ο γαύρος τον θέλει για ένα μόνο λόγο, για να μπεί στο μάτι των οπαδών του ΠΑΟ.
Ας μην ασχολούμαστε πλέον με διαπιστωμένα τελειωμένους παίκτες. Πιστεύω ότι εάν βρεθέι κάτι καλό από το εξωτερικό, θα καλύψει πολύ καλύτερα την επίθεση της ομάδας και σίγουρα θα αποτελέσει καλύτερη επένδυση από τον 'Μιχαλάκη'.

odd
11-07-05, 23:46
Nαι αλλα και το γήπεδο δεν θα είναι του ΠΑΟ, αλλα θα ανήκει στον Δήμο-δημόσιο ο οποίος και θα καρπώνεται τα έσοδα απο την εκμετάλευση των καταστημάτων. Το γήπεδο θα παραχωρηθέι με σύμβαση ΧΧ χρόνων στον ΠΑΟ.

Τώρα μου θυμίζεις τους απέναντι που λένε ότι το Καραϊσκάκη τους "παραχωρήθηκε" για 49 χρόνια!!

Μετά από 49 χρόνια το Καραϊσκάκη θα θέλει γκρέμισμα! Ο τότε Σωκράτης απλά θα γλιτώσει τα έξοδα κατεδάφισης..

Νικαετός
11-07-05, 23:54
Κατ' αρχήν το Καραϊσκάκη ΔΕΝ παραχωρήθηκε στον Ολυμπιακό , αλλά απ' ευθείας στον θείο . Αυτό σημαίνει πως αν ο Κόκκαλης αποφασίσει να φύγει από τον Ολυμπαικό η ομάδα μένει χωρίς γήπεδο. Το πως γίνεται αυτό προσωπικά δεν το γνωρίζω , αλλά έτσι έγραφε ο Συρίγος στην χθεσινή "Κ.Ε" . (Και το γράφει από την αρχή , άρα κάτι παραπάνω θα ξέρει).

Δεύτερον , το δάνειο της Εθνικής , νομίζω πως θα το αποπληρώσει ο ερασιτέχνης , που θα έχει και όλα τα έσοδα εκτός από τις μέρες που θα παίζει η ομάδα ποδόσφαιρο. (Έτσι διάβασα) . Άρα δεν ζητάμε να μας χαριστεί τίποτα .

Τρίτον : Κώστα , δεν σου φαίνεται περίεργο που έχουμε γεμίσει "προδότες" ? Μήπως η συμπεριφορά της φαμίλιας τους αναγκάζει να γίνουν ? Δεν ξέρω , απλά ρωτάω.

Νικαετός
11-07-05, 23:58
Μετά από 49 χρόνια το Καραϊσκάκη θα θέλει γκρέμισμα! Ο τότε Σωκράτης απλά θα γλιτώσει τα έξοδα κατεδάφισης..

Εννοείς ο εγγονός Σωκράτης! LOL

coftaras
12-07-05, 07:56
Τρίτον : Κώστα , δεν σου φαίνεται περίεργο που έχουμε γεμίσει "προδότες" ? Μήπως η συμπεριφορά της φαμίλιας τους αναγκάζει να γίνουν ? Δεν ξέρω , απλά ρωτάω.

Nικο να το ξαναπω?
ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ

profitis
12-07-05, 15:56
Το δάνειο δεν θα το αποπληρώσει ο Ερασιτέχνης αλλα θα πληρώνεται απο ποσοστό επι των εισπράξεων των εμπορικών του γηπέδου(το πιο πιθανο)Αν δεν δω μπουλντόζες δεν πιστεύω τίποτα απο όλα αυτα...

dantouan
12-07-05, 16:01
Ολοι θεωρουν οτι ο Μιχαλακης θα παει στο γαυρο.Εγω ελπιζω πως οχι γιατι για μενα αλλος ενας "προδοτης" θα γραφτει μελος στον "θειο".

Μα καλα ρε συ αυτο το ξερανε και οι πετρες....


Η πρώτη είναι του Μιχάλη Κωνσταντίνου. Ο Κύπριος επιθετικός έχει συμφωνήσει εδώ και καιρό με τους Πειραιώτες και το μόνο που απομένει είναι η επίσημη ανακοίνωση από την ΠΑΕ.

Ο Κωνσταντίνου για κάθε ένα χρόνο που θα φορά την ερυθρόλευκη φανέλα θα έχει λαμβάνειν περί το 1 εκατ. ευρώ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.