PDA

Επιστροφή στο Forum : Τα πράσινα μπερέ [split 1 - 1000]



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20

maxcp
11-08-05, 02:44
νομιζω παιζουμε...

Lazy Dog
11-08-05, 03:30
Εγω παντως πιστευω οτι θα περασουν οι πρασινοι...

Spyrosss
11-08-05, 04:50
παντως ΑΝ χρησιμοποιηθουν ΕΚΙ,ΝΙΛΣΟΝ στο ντέρμπυ κ ετοιμαστουν Αντερσον,Σανμαρτεαν για το μελλον, ισως πάμε καλά φέτος..

Σε βλέπω ενημερωμένο....

maxcp
11-08-05, 10:30
spyro ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ τον δώσαμε δανεικό ;)

coftaras
18-08-05, 09:50
Πηγα εχθες και πηρα εισητηρια για το ματς με την Βισλα στην θυρα 24 απο βρισκεται ακριβως πανω απο τα δημοσιογραφηκα θεωρεια.Εκεινο που θεωρω απαραδεκτο ειναι οτι ενω η θυρα αυτη βρισκεται επι της οδου Κυμης με βαση ενα εντυπο που μας δωσανε η εισοδος γιαυτη θα πρεπει να γινει απο την Κηφησιας.Και ερωτω.Τοσο δυσκολο ειναι να ανοιχτουν οι πορτες απο την Οδο Κυμης?Γιατι πρεπει ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να ερθω απο την Κηφησιας και να κανω ολοκληρο κυκλο για να παω στην θυρα μου.Για τον σταθμο Ειρηνη δεν το συζηταω γιατι θα πρεπει να περπαταω χιλιομετρα.

maxcp
18-08-05, 10:17
σωστο αυτο που λες κοφταρα..
νομιζω ομως οτι κ η ΑΕΚ το ιδιο κανει..ισως δεν φτιαει η ΠΑΕ αλλα η διοικηση του ΟΑΚΑ..

coftaras
18-08-05, 10:23
Καποτε ομως maxcp αυτο πρεπει να διωρθωθει.Ως ποτε θα κανουμε ποδαροδρομο για να δουμε ενα ματς?Εξαλου μεγαλοι ανθρωποι ημαστε :-k

maxcp
18-08-05, 10:39
καποτε δουλευα ALTEC και πηγαινα με ηλεκτρικο..επρεπε να κανω αυτον τον κυκλο 2 φορες την μέρα :( :haha γινοταν το αντιθετο βεβαια απλα ειχαν κλεισει ολες τις εισοδους του οακα για εργα κλπ.. ..


παντως μεγαλη μαμακια για κυμης..τοσος κοσμος αφηνει εκει οπου βρει το αμαξι του...
ειναι 100% σιγουρο αυτο?

Νικαετός
18-08-05, 10:56
Είναι πολύ απλό Κώστα , δεν πηγαίνεις . Από την στιγμή που δεν σε σέβονται , η λύση είναι μία : Αποχή. Τους στέλνεις και ένα φαξ και εξηγείς τους λόγους. Αν το καταλάβουν καλώς , αν όχι εκείνοι θα χάσουν χρήμα. (Το μόνο πράγμα που τους νοιάζει )

coftaras
18-08-05, 15:57
Νικο αυτο σκοπευω να κανω.Θα στηλω ενα email και θα τους εξηγω το προβλημα που εχουν τοσες χιλιδες κοσμος και θα περιμενω αντιδραση.

Νικαετός
18-08-05, 18:51
Κώστα ΦΑΞ να τους στείλεις . Το e-mail ακόμα δεν το θεωρούν έγγραφο προς απάντηση ! Ή καλύτερα στείλε και τα δύο . (Και μην κολήσεις , βάλε πλήρη στοιχεία)

coftaras
18-08-05, 18:59
Nικο θα παω στο γηπδο την Τριτη θα δω με τα ματια μου το βαθμο ταλαιπωριας που θα παθω και μετα μαζι με τα υπολοιπα παιδια που θα παμε μαζι θα συνταξουμε ενα κειμενο και θα το στηλω και με FAX και με email .Θελω να γραψω τα πραγματα οπως πραγματικα ειναι και οχι οπως τα φανταζομε τωρα.

Lazy Dog
18-08-05, 19:08
Πως τα βλεπετε τα πραγματα με τη Βισλα; Εχει τα cohones το τριφυλλι να περασει ή θα κλαιμε...

[Εγω πιστευω οτι θα περασει] :thumbsup1

Νικαετός
18-08-05, 19:12
Η ελπίδα πάντα πεθαίνει τελευταία . Εγώ πάντως πιστεύω πως θα τα καταφέρουμε , αλλά αυτό δεν σημαίνει τίποτα !

Lazy Dog
18-08-05, 19:14
Ελπιζω να εχει διορθωσει τα λαθη ο Ιταλος...

coftaras
18-08-05, 19:25
Και εγω πιστευω οτι θα περασουμε (αλλιως δεν θα πηγαινα στο γηπεδο).Ο κοσμος (60,000 τρελαμενη βαζελοι) θα βοηθησουν ωστε οι Πολωνοι να περασουν ενα εφιαλτικο βραδυ.Ενα ο Μανωλης και ενα ο Φλαμπιο και ευκολα δυσκολα θα περασουμε.Λιγο η αμυνα με προβληματιζει ,αλλα θα βρει λυση ο Ιταλος.

giwrgosth
18-08-05, 19:37
Έχω να πάω στο ΟΑΚΑ από το παιχνίδι με την Μάντσεστερ.
Συνήθως πήγαινα με το αυτοκίνητο το οποίο πάρκαρα κάπου πίσω από τη Σ. Λούη, Αλσούπολη νομίζω λέγετε η περιοχή, που είχε πάντα χώρο και έμπαινα στο γήπεδο από την είσοδο που ήταν δίπλα στην κεντρική είσοδο του σταδίου.
Μεγάλη ευκολία γιατί μετά το τέλος δεν έπεφτες σε μποτιλιάρισμα, αφού πας από στενά, βγαίνεις Φιλαδέλφια και έφυγες!
Τώρα από εκεί υπάρχει πρόσβαση για το ΟΑΚΑ? Αν όχι δε με βλέπω να ξαναπηγαίνω ΟΑΚΑ, είναι που είναι απαράδεχτο γήπεδο για ποδόσφαιρο, αν φας και 2-3 ώρες να μπεις και να βγεις ξέχνα το...
Επίσης από Αττική Οδό έχεις εύκολη πρόσβαση στο πάρκινγκ του ΟΑΚΑ? Ή είναι όπως παλιά που για να βγεις από το πάρκινγκ στη Σ. Λούη με 40.000 κόσμο στο γήπεδο έκανες καμιά ώρα και άλλο τόσο για να ξεκολλήσεις από τη Σ. Λούη?

coftaras
18-08-05, 19:43
giwrgosth θα σου πω μετα το ματς με την Βισλα.Εγω βεβαια θα παω με το μηχανακι μου αλλα ακομα δεν ξερω που θα το αφησω.Καλο ειναι να μας απαντηση κανενας ΑΕΚτζης που ειχε παει περσι στο ΟΑΚΑ.

John_Nastos
18-08-05, 21:06
Έχω να πάω στο ΟΑΚΑ από το παιχνίδι με την Μάντσεστερ.
Συνήθως πήγαινα με το αυτοκίνητο το οποίο πάρκαρα κάπου πίσω από τη Σ. Λούη, Αλσούπολη νομίζω λέγετε η περιοχή, που είχε πάντα χώρο και έμπαινα στο γήπεδο από την είσοδο που ήταν δίπλα στην κεντρική είσοδο του σταδίου.
Μεγάλη ευκολία γιατί μετά το τέλος δεν έπεφτες σε μποτιλιάρισμα, αφού πας από στενά, βγαίνεις Φιλαδέλφια και έφυγες!
Τώρα από εκεί υπάρχει πρόσβαση για το ΟΑΚΑ? Αν όχι δε με βλέπω να ξαναπηγαίνω ΟΑΚΑ, είναι που είναι απαράδεχτο γήπεδο για ποδόσφαιρο, αν φας και 2-3 ώρες να μπεις και να βγεις ξέχνα το...
Επίσης από Αττική Οδό έχεις εύκολη πρόσβαση στο πάρκινγκ του ΟΑΚΑ? Ή είναι όπως παλιά που για να βγεις από το πάρκινγκ στη Σ. Λούη με 40.000 κόσμο στο γήπεδο έκανες καμιά ώρα και άλλο τόσο για να ξεκολλήσεις από τη Σ. Λούη?

Γιώργο, μπορείς να πας με το αυτοκίνητό σου μέχρι το σταθμό του μοσχάτου και να το αφήσεις εκεί (έχει αρκετό χώρο στα στενά εκεί γύρω, αφού υπάρχουν εργοστάσια περισσότερο παρά σπίτια) και μετά να συνεχίσεις με τον ηλεκτρικό που είναι νομίζω πολύ βολικός (το μόνο άσχημο είναι ότι υπάρχει συνωστισμός κατά την αποχώρηση).

Bayern7
18-08-05, 23:34
Εγώ πιστεύω πως θα περάσει ο βάζελος.
Η ελπίδα πεθαίνει πάντα πρώτη, αλλά η κωλοφαρδία τελευταία. :p

John_Nastos
19-08-05, 00:46
αλλά η κωλοφαρδία τελευταία. :p


Αν αυτό σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα και να δικαιολογείς τις δικές σου αποτυχίες...

giwrgosth
19-08-05, 10:25
Γιώργο, μπορείς να πας με το αυτοκίνητό σου μέχρι το σταθμό του μοσχάτου και να το αφήσεις εκεί (έχει αρκετό χώρο στα στενά εκεί γύρω, αφού υπάρχουν εργοστάσια περισσότερο παρά σπίτια) και μετά να συνεχίσεις με τον ηλεκτρικό που είναι νομίζω πολύ βολικός (το μόνο άσχημο είναι ότι υπάρχει συνωστισμός κατά την αποχώρηση).
Είναι μια λύση που παίζει και το έχω κάνει αρκετές φορές πιο παλιά, όντως βολεύει, αλλά έχω ζήσει αυτό το συνωστισμό που λες αρκετές φορές και έτσι με βόλευε καλύτερα η λύση του αυτοκινήτου και η διαδρομή μέσα από τα στενά.
Γενικά το ΟΑΚΑ δεν είναι για ποδόσφαιρο, η πιο συχνή ερώτηση μεταξύ των φιλάθλων μετά από γκολ είναι ποιος το έβαλε, οπότε αν βάλεις και την ταλαιπορία δε λέει...
Ας ελπίζουμε ότι σύντομα θα πάμε "σπίτι" μας να χαρούμε και εμείς ποδόσφαιρο κάποια στιγμή!

Bayern7
19-08-05, 12:54
Αν αυτό σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα και να δικαιολογείς τις δικές σου αποτυχίες...
Περσι σου τελείωσε και αυτή η καραμέλα νομίζω. Ή μήπως κάνω λάθος; ;)
Ή είχατε καβάτζα στα ντουλάπια και τις ξαναβγάλατε μέχρι να λιώσουν πάλι; :-k

dantouan
19-08-05, 13:01
Δύσκολα ο Παναθηναϊκός τον Θρασύβουλο στην πρόβα τζενεράλε

Ο Παναθηναϊκός νίκησε 3-2 τον Θρασύβουλο στον τελευταίο του φιλικό παιχνίδι πριν την έναρξη της αγωνιστικής περιόδου. Οι «πράσινοι» που αγωνίστηκαν χωρίς τους διεθνείς, βρέθηκαν δύο φορές πίσω στο σκορ καθώς οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 1-0 στο 1ο λεπτό με απευθείας φάουλ του Λεονάρντο και 2-1 στο 34΄ με τον Αγγο.

Ομως, βρήκαν τις «απαντήσεις», ισοφάρισαν με δύο τέρματα του Παπαδόπουλου, αρχικά στο 16΄ και στη συνέχεια στο 40΄, και πήραν τη νίκη με γκολ του Γκέκα στο 52΄. Ο Λαρισαίος σέντερ φορ τραυματίστηκε προς το τέλος του παιχνιδιού και η κατάστασή του θα διαπιστωθεί την Παρασκευή.

Η σύνθεση του Παναθηναϊκού: Γκαλίνοβιτς (46΄ Σιημητράς) , Στάθης (46' Κοκολάκης), Τριποτσέρης, Άντριτς, Κώτσιος, Κονσεϊσάο, Μπίσκαν, Θεοδωρίδης (58΄ Γκάντσεφ), Βόουτερ (46' Γκονζάλες), Παπαδόπουλος, Ολισαντέμπε (46' Γκεκας)

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=644151&lngDtrID=246

Σχολιο:Πολυ γελιο εχει να πεσει την Τεταρτη...

giwrgosth
19-08-05, 18:11
Δύσκολα ο Παναθηναϊκός τον Θρασύβουλο στην πρόβα τζενεράλε
Σχολιο:Πολυ γελιο εχει να πεσει την Τεταρτη...
Μην συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα βρε παιδιά!!! 'Ελεος! Κέρδισε δύσκολα ο ΠΑΟ το Θρασύβουλα και άρα η Βίσλα θα κάνει περίπατο! Δεν είναι μαθηματικά το ποδόσφαιρο!
Άλλο φιλικό στη Χασιά και άλλο Τσάμπιονς Λιγκ στο ΟΑΚΑ και γενικά άλλο Ευρώπη και άλλο Ελλάδα!
Μην ξεχνάμε το 0-0 με τον Ακράτητο το Σάββατο εντός και το 3-1 την Τετάρτη με τη Σέλτικ εκτός...

Gedo
19-08-05, 20:04
Και εγω πιστευω οτι θα περασουμε (αλλιως δεν θα πηγαινα στο γηπεδο).Ο κοσμος (60,000 τρελαμενη βαζελοι) θα βοηθησουν ωστε οι Πολωνοι να περασουν ενα εφιαλτικο βραδυ.Ενα ο Μανωλης και ενα ο Φλαμπιο και ευκολα δυσκολα θα περασουμε.Λιγο η αμυνα με προβληματιζει ,αλλα θα βρει λυση ο Ιταλος.


Και εγω ετσι πιστευω, οτι θα περασετε, ευκολα η δυσκολα.

Αν μη τι αλλο δεν ειστε Αεκακι.

John_Nastos
19-08-05, 21:22
Περσι σου τελείωσε και αυτή η καραμέλα νομίζω. Ή μήπως κάνω λάθος; ;)
Ή είχατε καβάτζα στα ντουλάπια και τις ξαναβγάλατε μέχρι να λιώσουν πάλι; :-k


Ποια είναι η καραμέλα;

maxcp
20-08-05, 00:15
εγω σημερα εφαγα 7 ΓΥΡΟΝΙΑ κ ΠΑΝΤΑ ΠΙΝΩ 7UP

αυτη ειναι η καραμελα... :cool:

Gedo
20-08-05, 00:40
εγω σημερα εφαγα 7 ΓΥΡΟΝΙΑ κ ΠΑΝΤΑ ΠΙΝΩ 7UP

αυτη ειναι η καραμελα... :cool:

Αφου εχεις χωνεψει τα 3 στην Ριζουπολη, και τα 4 στη Λεωφορο.:cool:

HaRRy
20-08-05, 05:24
Μπαμπαγκιντα Ιζ Καμινγκ Του Ταουν!!!

Νικαετός
20-08-05, 09:19
Μπαμπαγκιντα Ιζ Καμινγκ Του Ταουν!!!

Αυτός είναι ανθρωποφάγος ? Χαμπάρια ,μπαμπάτσα (Πως το λέει η διαφημιση?)

Κανένα ταλεντάκι ,πιτσιρικά δεν βρήκατε ? Έλληνα εννοώ.

maxcp
20-08-05, 10:28
καπου ακουσα οτι ο ΜΠΑΜΠΑΜΠΟΥΜΠΑ εφαγε 3 ανθρωπους για πρωινο... :cool:

στοχος του,να φαει 7

Gedo
20-08-05, 17:09
καπου ακουσα οτι ο ΜΠΑΜΠΑΜΠΟΥΜΠΑ εφαγε 3 ανθρωπους για πρωινο... :cool:

στοχος του,να φαει 7


Μετα της 28 Αυγουστου, θα το μαθεις καλα το ονομα του.

Τα αλλα τα ξερεις...

maxcp
20-08-05, 17:18
α τωρα εγινε παικτουρα κ ο ΜΠΑΜΠΑΜΠΟΥΜΠΑ ε???
τοσα χρονια μας ειχατε ζαλίσει με τον ΜΑΣΤΙΓΙΟ....


παικτρονια....


εμεις ΒΓΑΖΟΥΜΕ παικτες που φερνουν ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ....

δεν αγοραζουμε ουρουγανο-αφρικανους της πλακας.. :twisted:

giwrgosth
20-08-05, 18:14
Βρε αφήστε τον Μπαμπα-κοίτα, εγώ θέλω στο ντέρμπι τον Λέμενς τερματοφύλακα!!!

Bayern7
20-08-05, 20:18
Βρε αφήστε τον Μπαμπα-κοίτα, εγώ θέλω στο ντέρμπι τον Λέμενς τερματοφύλακα!!!

Είσαι σαδιστης. :twisted:


Κανένα ταλεντάκι ,πιτσιρικά δεν βρήκατε ? Έλληνα εννοώ.
Δεν υπάρχουν.


εγω σημερα εφαγα 7 ΓΥΡΟΝΙΑ κ ΠΑΝΤΑ ΠΙΝΩ 7UP
7CUP δεν σε βλέπω να πίνεις ποτέ. Ούτε να σηκώνεις. :haha :lol:

John_Nastos
20-08-05, 23:56
Ξέρει κανείς αν θα είναι ανοιχτά αύριο (Κυριακή) τα εκδοτήρια στο σταθμό ειρήνης για τον αγώνα με τον γάβρο; Αν έρθω Αθήνα την Παρασκευή, υπάρχει περίπτωση να βρω εισιτήριο (έστω και από τα ακριβά);

charly13
21-08-05, 00:23
Στην διάθεση των φιλάθλων του Παναθηναϊκού θα τεθούν από το Σάββατο, 20 Αυγούστου, τα εισιτήρια της 1ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος για τον αγώνα Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός, που θα διεξαχθεί στις 28/08/2005 στο Ολυμπιακό Στάδιο, ώρα 21:00.

Οι τιμές των εισιτηρίων κυμαίνονται από € 15 έως € 45 και η διάθεσή τους θα γίνεται από τα εκδοτήρια:

· Λ. Αλεξάνδρας (Κινητά εκδοτήρια στις Θύρες 5 & 6)

· Είσοδος Ειρήνης (σταθμός ΗΣΑΠ)

· Είσοδος Λ. Κύμης

Ώρες λειτουργίες: Σάββατο 20/08 10:00 – 17:00, Δευτέρα, Τετάρτη, Πέμπτη & Παρασκευή 12:00 – 19:00, Τρίτη 23/08 11:00 – 14:00

Επίσης διατίθενται και εισιτήρια για άτομα με αναπηρικό αμαξίδιο στην τιμή των €10 στα εκδοτήρια της Λ. Αλεξάνδρας (θύρες 5 & 6) και της Ειρήνης (σταθμός ΗΣΑΠ).

Η Ticket Club θα διαθέτει στα μέλη της εισιτήρια από την Δευτέρα 22 Αυγούστου, οι τιμές των οποίων θα κυμαίνονται από € 25 έως € 45, μέσω τηλεφωνικής πώλησης (801 111 1908 από σταθερό τηλέφωνο ή 210 809 4111 από κινητό) καθώς επίσης και από τα εκδοτήρια της Λ. Αλεξάνδρας (Θύρα 4).

Κάθε φίλαθλος έχει δικαίωμα να αγοράσει μέχρι δύο (2) εισιτήρια.

Για την είσοδο των κατόχων απλών (ονομαστικών) εισιτηρίων, θα ακολουθηθεί η διαδικασία της ταυτοποίησης με επίδειξη αστυνομικής ταυτότητας (διαβατηρίου ή διπλώματος οδήγησης).

Από pao.gr

maxcp
21-08-05, 00:28
Κάθε φίλαθλος έχει δικαίωμα να αγοράσει μέχρι δύο (2) εισιτήρια.

.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΙΖΕΡΟΣ Ο ΤΖΙΓΚΕΡ.... :evil:
ΡΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ...

John_Nastos
21-08-05, 00:29
οκ, ευχαριστώ για τις πληροφορίες :smile:

John_Nastos
21-08-05, 00:31
ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΙΖΕΡΟΣ Ο ΤΖΙΓΚΕΡ.... :evil:
ΡΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ...


To Κάνει ώστε να μην αγοράζουν οι σύνδεσμοι μαζικά εισιτήρια που προορίζονται για απλούς φιλάθλους. (σχετίζεται και με την κατάσταση των ανεξάρτητων)

charly13
21-08-05, 00:35
Πάντως σήμερα όταν πήγα εγώ στην Ειρήνη δεν υπήρχαν πολλά άτομα, όποιος πηγαίνει πρωί ξεμπερδεύει εύκολα, το ίδιο έγινε και την τρίτη που πήρα εισητήρια για wisla ούτε 5 λεπτά δεν έκανα και μετα είχε ουρές 1000 ατόμων.

Οι Ανεξάρτητοι τα βρήκαν με την διοίκηση και θα είναι μέσα με την wisla στην θύρα 17 και με τον γάυρο.

maxcp
21-08-05, 00:37
ρε γμτ ο καπετανιος δεν ηταν ετσι..
οποιον δεν ηθελε τον διελυε..οποιον συνδεσμο κλπ...
γμτ τωρα θελω να παρω για φιλους απο επαρχια θα μας αναγκασει να παμε στην τικετ-κλαμπ? :evil:

maxcp
21-08-05, 00:37
Πάντως σήμερα όταν πήγα εγώ στην Ειρήνη δεν υπήρχαν πολλά άτομα, όποιος πηγαίνει πρωί ξεμπερδεύει εύκολα, το ίδιο έγινε και την τρίτη που πήρα εισητήρια για wisla ούτε 5 λεπτά δεν έκανα και μετα είχε ουρές 1000 ατόμων.

τι ωρα πηγες?

charly13
21-08-05, 00:42
13:30.Πλέον για να πάρεις εισητήριο μπορείς κα να μην είσαι στην ticket club.Πας στα εκδοτήρια
και παίρνεις. Όταν τα παίρνεις δεν χρειάζεται ταυτότητα απλά όταν πας στον αγώνα γράφεις πάνω στο εισιτήριο ονοματεπώνυμο ,πατρώνυμο και αριθμό ταυτότητας την οποία την έχεις μαζί σου.

coftaras
21-08-05, 00:43
Κάθε φίλαθλος έχει δικαίωμα να αγοράσει μέχρι δύο (2) εισιτήρια
Μ@λ@κιες.Την Τεταρτη μπροστα μου ενας αγορασε 6 εισητηρια για την Βισλα.Και ηταν σιγουρα μονος του .

maxcp
21-08-05, 00:44
1.30 καλη ωρα...
να δουμε γιατι φετος ΟΥΤΕ με Ατρομητο δεν θα βρισκουμε..
χαμος θα γινεται ακομα κ στο κυπελακι...

charly13
21-08-05, 00:52
Μ@λ@κιες.Την Τεταρτη μπροστα μου ενας αγορασε 6 εισητηρια για την Βισλα.Και ηταν σιγουρα μονος του .

Γράφει το μήνυμα πουθενα wisla και δεν το είδα; αυτή είναι ανακοίνωση για το ματς με τον gay. Προφανώς για αυτό τον λόγο το έκαναν γιατί με την wisla κάποιοι τα έπερναν δέκα δέκα

Bayern7
21-08-05, 10:10
1.30 καλη ωρα...
να δουμε γιατι φετος ΟΥΤΕ με Ατρομητο δεν θα βρισκουμε..
χαμος θα γινεται ακομα κ στο κυπελακι...

Για ΟΑΚΑ μιλάμε.
Άνετα ακόμα και στα derby θα βρίσκεις εισιτηριο...

coftaras
21-08-05, 10:28
Γράφει το μήνυμα πουθενα wisla και δεν το είδα; αυτή είναι ανακοίνωση για το ματς με τον gay. Προφανώς για αυτό τον λόγο το έκαναν γιατί με την wisla κάποιοι τα έπερναν δέκα δέκα
Aκριβως ,μα ακριβως το ιδιο ηταν και το κειμενο που ειχε βγει για το ματς με την Βισλα.Το μονο που αλλαξε ειναι η ομαδα και η μερα.Ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι αν καποιος παει και ζητησει 4,5 εισητηρια για το ντερμπυ θα τα παρει χαλαρα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.