PDA

Επιστροφή στο Forum : Τα πράσινα μπερέ [split 1 - 1000]



Σελίδες : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Νικαετός
16-02-05, 23:55
Τελικά είμαι πολύ μίζερος μου φαίνεται ... Πάλι αγανάκτησα στο β' ημίχρονο . Παιδιά συγγνώμη αλλά αυτό το να μην μπορούμε να αλλάξουμε δεύτερη μπαλιά σε όλο το β , δεν το αντέχω.

Ο Άγγελος 1 (μία) one , une , uno σωστή μπαλιά ΔΕΝ έδωσε . Η ομάδα είχε φορτώσει την αριστερή μεριά και από δεξιά υπήρχε μόνο ο Βύντρα ...

Το ευχάριστο βέβαια είναι πως καθαρίσαμε το ματς χωρίς να το περιμένουμε (μιλάω πάντα για το Β' ημίχρονο .

Στο α΄ μέρος παίξαμε πολύ καλά .

Τέλος πάντων , συγχαρητήρια στην ομάδα , άντε και στην Ισπανία το ίδιο καλό αποτέλεσμα .

coftaras
17-02-05, 00:02
Nικο μην ξεχνας με ποια ομαδα επαιζες. Με αυτη που βρισκετε στην 3η θεση στο Ισπανικο πρωταθλημα.Λαθη εγιναν (και τα θεωρω λογικα) αλλα αυτο που μετραει σε τετοια ματς ειναι το 0 στην αμυνα.

Νικαετός
17-02-05, 00:09
Nικο μην ξεχνας με ποια ομαδα επαιζες. Με αυτη που βρισκετε στην 3η θεση στο Ισπανικο πρωταθλημα.Λαθη εγιναν (και τα θεωρω λογικα) αλλα αυτο που μετραει σε τετοια ματς ειναι το 0 στην αμυνα.

Δεν αντιλέγω , αλλά είπαμε να κάνουμε και καμιά σωστή μπαλιά ...δηλαδή τι. στο πρώτο ημίχρονο δεν έπαιζαν με την ίδια ομάδα ?? :twisted::twisted:

octap
17-02-05, 00:12
Άντε μπας και πάρουμε τα πάνω μας πάλι...

Φυλακούρη μείνε στην ΠΑΕ!!!!!!

coftaras
17-02-05, 00:16
Κούραση Νίκο...κούραση. Εδώ φαίνεται το πόσο άσχημη και κακή προετοιμασία είχε γίνει το καλοκαίρι .δεν είναι τυχαίο πως πάντα παίζουμε καλά στο πρώτο ημίχρονο και στο δεύτερο ήμαστε μαύρο χάλι.

dantouan
17-02-05, 12:02
Παλι καλα που νικησαμε παιδια.....

apolos
19-02-05, 03:28
Καλησπέρα στους φίλους βάζελους του φόρουμ. Για όσους ασχολούνται και με μπάσκετ, ήθελα απλώς με αφορμή τον αυριανό τελικό στο κύπελλο να εκφράσω το σεβασμό μου για τη δεύτερη καλύτερη ομάδα όλων των εποχών. Εύχομαι αύριο να γίνει συναρπαστικό ματς και να απολαύσετε την εμπειρία της υπόκλισης στον ένα και μοναδικό Αυτοκράτορα.


:worthy: http://www.sportime.gr/ast/cov/th/thessal6_b.jpg



Cheers! :cigar

stamiak
20-02-05, 13:49
'Εεελα το 8ο κυπελάκι.

Νόμισαν πως το -18 ήταν αρκετό. Μου αρέσει όμως που δεν νικάμε αμέσως.
Ανεβάζουμε και το σασπένς.

Sannin
20-02-05, 14:30
Καλησπέρα στους φίλους βάζελους του φόρουμ. Για όσους ασχολούνται και με μπάσκετ, ήθελα απλώς με αφορμή τον αυριανό τελικό στο κύπελλο να εκφράσω το σεβασμό μου για τη δεύτερη καλύτερη ομάδα όλων των εποχών. Εύχομαι αύριο να γίνει συναρπαστικό ματς και να απολαύσετε την εμπειρία της υπόκλισης στον ένα και μοναδικό Αυτοκράτορα.


:worthy: http://www.sportime.gr/ast/cov/th/thessal6_b.jpg



Cheers! :cigar

Πως γίνεται να έχει ο Παναθηναϊκός 15 πρωταθλήματα παραπάνω και 3 ευρωπαικά και να είναι ο Άρης ο "αυτοκράτορας"; :?:

coftaras
20-02-05, 14:47
Νόμισαν πως το -18 ήταν αρκετό. Μου αρέσει όμως που δεν νικάμε αμέσως.
Ανεβάζουμε και το σασπένς.


:thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup

Νικαετός
20-02-05, 15:21
Χθες το βράδυ στην ταβέρνα που ήμουν (by the way για όσους την ξέρουν Αυλή λέγεται ,πίσω από το Ωνάσειο - καλή - στα υπόψιν για μελλοντική συνάντηση ) Ο "μαέστρος" διέκοψε το πρόγραμμα για να ανακοινώσει πως το "σηκώσαμε ΚΑΙ αυτό " LOL ...

stamiak
20-02-05, 17:52
Σωστός ο μαέστρος και ...καλός άνθρωπος απ' ότι καταλαβαίνω :-)


Και να προσθέσω (αν και είναι νωρίς):

Τσ, τσ, τσ... αυτός ο Εργοτέλης.
Μα να βάζουν γκολ σε τέτοια Ευρωπαϊκή ομάδα, στον Δήμιο της κας Σωσώ;
Τσ, τσ, τσ...

apolos
20-02-05, 17:53
Πως γίνεται να έχει ο Παναθηναϊκός 15 πρωταθλήματα παραπάνω και 3 ευρωπαικά και να είναι ο Άρης ο "αυτοκράτορας"; :?:

Καλά μην το παίρνεις τοις μετρητοις κιόλας. Αφού ρωτάς όμως, θα καταλάβαινες τη διαφορά αν καταλάβαινες αυτή που υπάρχει στην ποιότητα και την ποσότητα, χωρίς να υποτιμάει αυτό τον Παναθηναΐκό. Όταν μια ομάδα είναι αυτή που ανέδειξε το ίδιο το άθλημα στην Ελλάδα((μαζί φυσικά με τη εθνική,η οποία κι'αυτή σε καταλυτικό βαθμό βασιζόταν στους παίκτες του Άρη), είχε καταφέρει να έχει φίλους σε όλη τη χώρα προσφέροντας συγκινήσεις ανεπανάληπτες και αποτελεί τη μόνη ομάδα που έχει καταφέρει να έχει ακόμη μεγάλη μάζα μπασκετικών φιλάθλων παρά την τραγική κατάσταση που επί χρόνια ήταν, ε...για κάποιο λόγο λέγεται "αυτοκράτορας". Χωρίς αυτό να μειώνει την αξία του Παναθηναΐκού επαναλαμβάνω.

Το παιχνίδι χθες θα είχε σασπένς αν ο διαιτητίσκος άφηνε το Στακ να ισοφαρίσει, αντί να δώσει το φάουλ υπέρ του Λάκοβιτς που χόρευε τσάμικα μπροστά του. Δεύτερο κύπελο που χάνουμε έτσι με τον Παναθηναΐκό. Τίποτα επιτέλους δεν έχει μείνει όρθιο μου σ'αυτή τη χώρα; Τίποτα; Το διαλύσαμε που το διαλύσαμε το μπασκετάκι, να διώξουμε και τους τελευταίους των μοικανών; Σοβαρά ρε παίδες, το χθεσινό δηλαδή το ευχαριστηθήκατε; Εκτός απο το πόσο, δεν σας ενδιαφέρει καθόλου το πως;

EDIT: Χμμμ...εκτός από κάποιες αλλάγες που έκανα στο ποστ, να ζητήσω και ένα συγγνώμη για τον προηγούμενο τόνο. Είναι εκνευρισμένος μ'αυτά και μ'αυτά που γίνονται για μια ακόμη χρονιά στα γήπεδα, αλλά σε καμία περίπτωση δε θέλω να ανοίξω κάποιο flame war....

coftaras
20-02-05, 19:38
Ελα ρε παναθα .Εκμεταλευσου το δωρο του Εργοτελη και νικησε μεσα στο Αιγαλεο.Νομισαν οτι πηραν το τιτλο 13 αγωνιστηκες πριν το τελος και το πληρωνουν.Ο Τοτης και ο Ιταλος θα το ξαναπαρουν και φετος .

stamiak
20-02-05, 19:39
2-1

:lol: :lol: :lol: :lol:

coftaras
20-02-05, 21:07
Φανης Γκεκας και Γκοοοοοοοολλλλλλλλλ. Αιγαλεω - ΠΑΟ 0-1

Crosstalk
20-02-05, 21:37
Φανης Γκεκας και Γκοοοοοοοολλλλλλλλλ. Αιγαλεω - ΠΑΟ 0-1

παλι το καρφωσε ο Θεοφανης? Σωστοοοοοοοοοοοςςς...........:cool:

Να δουμε του χρονου ποιος θα πρωτοπαιζει στον βαζελο εαν γυρισει και η αλλη παικτουρα που εχει δωσει δανεικη στην Καλλιθεα, ο Τσιγκας! Εκτος και αν πουλελε ο Τσυπριος και ο Ολι!

Crosstalk
20-02-05, 21:40
Ο Τοτης και ο Ιταλος θα το ξαναπαρουν και φετος .

Ετσι μπραβο, με την σωστη σειρα τους εβαλες, τουλαχιστον για φετος!
Πρωτος ο Τοτης και βοηθος ο Αλμπερτο ;)

coftaras
20-02-05, 21:58
παλι το καρφωσε ο Θεοφανης? Σωστοοοοοοοοοοοςςς...........
Και μιλαμε για γκολαρα.Πιεζουν πολυ οι Αιγαλεωτες .Ας ελπισουμε οτι θα κρατησουμε.


Να δουμε του χρονου ποιος θα πρωτοπαιζει στον βαζελο εαν γυρισει και η αλλη παικτουρα που εχει δωσει δανεικη στην Καλλιθεα, ο Τσιγκας
Απο του χρονου αυτος.Κατοπιν συμφωνιας με την Καλλιθεα θα μεινει εκει μεχρι το καλοκαιρι του 2006 λογο της μεταγραφης του Γκεκα .

coftaras
20-02-05, 22:36
Τελειωσε το παιχνιδι ευτυχως αισια.Τωρα 2 ποντους πισω απο τον γαυρο και το μεταξυ μας παιχνιδι στην Λεωφορο .Αρχισαν τα οργανα στους γαυρους που θα αυξηθουν αν αποκλειστουν απο το UEFA την Πεμπτη. http://www.sport-fm.gr/news.jsp?newsID=8918

coftaras
20-02-05, 23:03
Λιγο off-topic αλλα το ειδα τωρα στην τηλεωραση και ποναει η κοιλια μου απο τα γελια.Εκτος απο το περιστατικο με το μπουκαλι του νερου και τον Γκαλινοβιτς εδειξε η τηλεωραση ενα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ στιγμιοτυπο που δειχνει στο τελος του αγωνα εναν πιτσιρικα να τρεχει και να ριχνει μια σφαλιαρα στο ξυρισμενο κεφαλι του διαιτητη Μαζαρακη.Αν καποιος το εχει γραψει αυτο ας μου το στειλει με pm .

Νικαετός
21-02-05, 00:27
Λίγο , οφ τόπικ ...πολύ πολύ ευχάριστο πάντως είναι το γεγονός ότι υπάρχουν αυτή τη στιγμή ομάδες σαν το Αιγάλεω . Μακάρι να είχαμε 5 - 6 ακόμα τέτοιες ομάδες , που να αγωνίζονται και να κτυπάνε στα ίσια τους λεγόμενους μεγάλους . Το πρωτάθλημα θα έιχε άλλη αξία.
Και πάλι συγχαρητήρια .

Και η διαφορά στους 2 ! Τώρα λοιπόν φαίνεται η βλακεία που κάναμε με την ΑΕΚ . :thumbdown

coftaras
21-02-05, 00:34
Τώρα λοιπόν φαίνεται η βλακεία που κάναμε με την ΑΕΚ
Εχεις δικιο αλλα τωρα δεν θαχαμε Τοτη στον παγκο :lol:

giwrgosth
22-02-05, 00:39
Λίγο , οφ τόπικ ...πολύ πολύ ευχάριστο πάντως είναι το γεγονός ότι υπάρχουν αυτή τη στιγμή ομάδες σαν το Αιγάλεω . Μακάρι να είχαμε 5 - 6 ακόμα τέτοιες ομάδες , που να αγωνίζονται και να κτυπάνε στα ίσια τους λεγόμενους μεγάλους ...
...και να κόβουν άλλα 500-600 εισητήρια σε κάθε αγώνα, θα συμπλήρωνα!
Σίγουρα off-topic, αλλά αν αυτές οι γειτονιές δεν συγχονευτούν θα μείνουν για πάντα "γειτονιές"...
Θα είναι πάντα το τοπικό καφενείο που μαζεύτηκε μια Κυριακή να παίξει μπάλα!
Θα είναι πάντα μια ομάδα που υπάρχει μόνο και μόνο λόγω του ότι έχει έναν πρόεδρο που είτε έχει τα μέσα να την ανεβάσει (βλ. Μητρόπουλος), είτε τη δυνατότηατα να φτιάξει ομάδα (βλ. Σπανός).
Ελάτε σε 10 χρόνια να μου πείτε ποιος 20αχρονος της εποχής θα ξέρει τη Χαλκηδόνα... Σε ποιον 20αχρονο της εποχής δεν θα κάνει εντύπωση το ότι ο ΠΑΟ κέρδισε μόνο 1-0 το Αιγάλεω!
Μην κρυβόμαστε, 2 ομάδες και μια "τσοντα" υπάρχουν αυτή τη στιγμή στην Α΄Εθνική, οι υπόλοιπες είναι απλά για να συμπληρώνουν τη 16αδα...
Μη μου πει κανείς ότι ο ΠΑΟ της Αϊντχόφεν δε θα μπορούσε να ρίξει 17 γκολ στο Αιγάλεω και ο ΟΣΦΠ της Λίβερπουλ 15 γκολ σε αυτόν τον Αργοτέλη, ή πως τον λένε δεν ξέρω...
Πρωτάθλημα για γέλια σε μια χώρα που πήρε το Ευρωπαϊκό!!!!

Νικαετός
22-02-05, 00:54
Εδώ τώρα έχεις άδικο ... Το Αιγάλεω είναι ο τρίτος ή ο τέταρτος μεγαλύτερος Δήμος της Αττικής και από τους μεγαλύτερους σε όλη την Ελλάδα . Από όσο θυμάμαι ,από πιτσιρικάς 17 - 18 χρονών το Μαυροθαλασσίτης είχε πάντα κόσμο. Τέλος πάντων καταλαβαίνω τι θέλεις να γράψεις και συμφωνώ μαζί σου στο νόημα που θέλεις να δώσεις. Μακάρι λοιπόν για να συμπληρώσω αυτά που έλεγα , να αλλάξει αυτή η εικόνα των 500 εισιτηρίων και να μαζεύεται κόσμος σε όλα αυτά τα γήπεδα. Και εννοώ κόσμος που να υποστηρίζει τις τοπικές ομάδες και όχι τις μεγάλες του κέντρου ή της Θεσσαλονίκης . (βλέπε παράδειγμα ΠΑΣ και Λάρισας και Ξάνθης) . Μόνο τότε θα αποκτήσει ενδιαφέρον το πρωτάθλημα . Όταν νίκες σαν του Εργοτέλη δεν θα είναι τόσο μεγάλες εκπλήξεις, αρκεί βέβαια να βλέπουμε θέαμα και όχι καφενείο . :cool:

Durdyn
22-02-05, 02:32
Δυο φορές έχω πάει στο Μαυροθαλασίτης σαν φιλοξενούμενος οπαδός και τις δυο φορές είμασταν στιβαγμένοι σε μια μικρή κερκίδα ενώ οι γηπεδούχοι δεν μπορούσαν να γεμίσουν τις κερκίδες τους.
Αγωνιστικά το Αιγάλεω έχει καλή ομάδα (αν και για να φτάσει εδώ ανεβαίνοντας τις κατηγορίες την μια μετά την άλλη βοήθησε ο Θωμάς), αλλά δυστυχώς δεν με ενθουσιάζει το θέαμα 1000 εισιτηρίων σε τέτοια γήπεδα που ανήκουν σε προηγούμενο αιώνα.



Τώρα λοιπόν φαίνεται η βλακεία που κάναμε με την ΑΕΚ .

Σε τρία παιχνίδια χάσατε δυο φορές και πήρατε μια ισοπαλία. Μάλλον ήταν κάτι παραπάνω από βλακεία, δεν νομίζεις ;

giwrgosth
22-02-05, 15:51
Νίκο ακριβώς λόγω του ότι το Αιγάλεω είναι από τους μεγαλύτερους δήμους θα έπρεπε να κόβει 20.000 εισητήρια κάθε Κυριακή!
Σίγουρα έχει ιστορία, αλλά εγώ κοιτάζω το παρόν μόνο, το χθες θα πρέπει να είναι απλά οδηγός για το μέλλον...
Τέλος πάντων, δεν βλέπω μέλλον σε αυτό που ονομάζουμε ελληνικό ποδόσφαιρο και όσο η κατάσταση μένει ίδια δεν μπορούμε να ζητάμε από την ομάδα μας μεταγραφές, γήπεδα, προπονητές κλπ, γιατί και τη Ρεαλ να φέρεις και να τις αλλάξεις φανέλες δεν θα παίξει πολύ καλύτερα από την τωρινή και φυσικά δεν θα κάνει κάτι καλύτερο στην Ευρώπη, αφού αν δεν έχεις ανταγωνισμό στο εσωτερικό που είναι και οι περισσότεροι αγώνες πως θα παίξεις καλά έξω?

stamiak
23-02-05, 08:45
Μάλλον κάτι έχει αλλάξει στην κοινωνία. Δεν μπορούν να συγκριθούν οι εποχές που το ποδόσφαιρο στο γήπεδο με παρέα, ήταν μια από τις λίγες διασκεδάσεις, με την σημερινή που υπάρχουν πολλές εναλακτικές λύσεις για την παρακολούθησή του.

Δορυφορικά κανάλια, όλα τα ματς στην τηλεόραση. Ο καθένας κάθεται σπίτι του. Μόνο αν κοπούν από την τηλεόραση θα γεμίσουν τα γήπεδα ή αν βρεθεί μια χρησή τομή ώστε να παίζονται λίγα παιχνίδια στην TV εκ περιτροπής κάθε εβδομάδα.

Παράδειγμα γι αυτό έχω ένα ρεπορτάζ από την ξάνθη όπου παρόλη την καλή πορεία τα εισιτήρια ήταν 3.500. Κρύο απ΄τη μια και τηλεόραση στη ζεστασιά του σπιτιού από την άλλη, ο ξανθιώτης χαίρεται μεν για την ομάδα του αλλά δεν θέλει να ξεβολευτεί κιόλας.

Δεν νομίζω δηλ. ότι τα όσα λένε για γήπεδα και καλή μπάλα φτάνουν να γυρίσει ο κόσμος στα γήπεδα.

(Πέρα από αυτά... Είδατε τον Ζιντάν χτες; Έχεις - δεν έχεις άμυνα, τον άνθρωπο δεν τον ενδιαφέρει. Κάνει ένα χορευτικό και να ο πολυπόθητος χώρος. Άντε να βρεις όρεξη να δεις την κυριακή, τον Ιωνικό ή τον Πανιώνιο... ).

octap
24-02-05, 09:10
Έλα πάμε γερά σήμερα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:twisted: :twisted: :twisted:

stamiak
25-02-05, 00:13
Να πάρει η ευχή. Μπορείς να ακούσεις τέτοιον αγώνα από το ράδιο;

Θα πάθουμε εγκεφαλικό από την αγωνία... Μας έχουν πιέσει για καλά.

Άντε να φύγει το ημίχρονο...

octap
25-02-05, 00:18
Θα αρχισς ξανα το καπνισμα γαμώτο!!!!!!!!!!!!!!!
Τι ειναι αυτα ρε π:xη μου!!!???
Απο το ραδιο δεν αντέχω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:

octap
25-02-05, 00:19
Εληξε το πρώτο ημίχρονο!
0-0
that was tough:shock: ......

coftaras
25-02-05, 00:28
Μολις μιλησα στο τηλεφωνο με φιλο μου που βρισκετε στην Σεββιλη.
Δυσκολα βλεπει να την βγαζουμε καθαρη.Ο Γκονζαλεζ διχνει σημαδια κουρασης και ο Μινχ δεν ειναι καθολου καλος.
Παντως βρισκετε σε καλυτερη μοιρα απο μας που θα πεθανουμε απο την αγωνια .
Κουραγιο παιχταραδες μου .Κουραγιο.Αλλα 45 λεπτα ακομα.

octap
25-02-05, 00:31
ρε δεν μασάμε ρεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

coftaras
25-02-05, 00:34
Βλεπω απο την δορυφορικη και το παιχνιδι της Στουγκαρδη - Παρμα.Ειναι στην παραταση .Αν περασουμε (μακαρι) και οι 2 παραπανω ομαδες παιζονται χαλαρα.Το θεμα ειναι να πεσουμε σημερα.

stamiak
25-02-05, 01:10
Πάει ο Γκονζάλες, κόκκινη.

Με 10 παίκτες για 15 λεπτά...

Δεν αντέχω από το ράδιο.

Μόνο το σκορ κοιτάω...
http://www.vortalife.com/bet/betlive.html

coftaras
25-02-05, 01:16
Το φαγαμε .Ποναει η κοιλια μου.Δεν αντεχετε το ραδιο

coftaras
25-02-05, 01:22
Ημαρτον ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΡΑΔΙΟ....ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΡΑΔΙΟ. :yawn: :yawn: :yawn:

stamiak
25-02-05, 01:23
Άντε του χρονου πάλι... Με 10 παίκτες τι περιμέναμε...

coftaras
25-02-05, 01:24
Κριμα ....κριμα .....κριμα .Δεν αξιζαμε τετοια ηττα .Στο 90 λυγισαμε.Δεν πειραζει παναθα.Τωρα κοιταμε μονο το πρωταθλημα.

giwrgosth
25-02-05, 01:52
Άντε και του χρόνου...

octap
25-02-05, 10:38
Βγήκαν και οι κόκκινοι λαγοί. Θυμηθήκαν την Ευρώπη.
Μέσα σε μια νύχτα μιλάν για ευρωπαίο Ολυμπιακο.
Ας γελάσω:respekt:

The_StarGazer
25-02-05, 11:08
Κριμα ....κριμα .....κριμα .Δεν αξιζαμε τετοια ηττα ..Στο 90 λυγισαμε.Δεν πειραζει παναθα.Τωρα κοιταμε μονο το πρωταθλημα.

Μωρε πειραζει και παραπειραζει. Ειναι η 3η ή η 4η φορα που χανουνε ματς στα τελευταια λεπτα. :mad: :mad: Κατι πρεπει να γινει με την παρτυ τους. Εχουνε καταντισει αηδια.

Και αυτος ο Αργεντινος θα πρεπει να φαει ενα γερο προστημο, να ακουσει κανενα μπινελικι αγριο γιατι πολυ ανεχτηκανε την παρτυ του. Δεν ειναι δα και κανενας Borelli ουτε Καραγκουνης ποσο μαλλον Sousa.
Παει και αφηνει την ομαδα του με 10 παιχτες στο ποιο κρισιμο σημειο. ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕ !!! ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ???

Αΐ στα κομματια .......

lukasbayern
25-02-05, 11:20
Μωρε πειραζει και παραπειραζει. Ειναι η 3η ή η 4η φορα που χανουνε ματς στα τελευταια λεπτα. :mad: :mad: Κατι πρεπει να γινει με την παρτυ τους. Εχουνε καταντισει αηδια.

Και αυτος ο Αργεντινος θα πρεπει να φαει ενα γερο προστημο, να ακουσει κανενα μπινελικι αγριο γιατι πολυ ανεχτηκανε την παρτυ του. Δεν ειναι δα και κανενας Borelli ουτε Καραγκουνης ποσο μαλλον Sousa.
Παει και αφηνει την ομαδα του με 10 παιχτες στο ποιο κρισιμο σημειο. ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕ !!! ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ???

Αΐ στα κομματια .......

Μεγάλο δίκιο έχεις πρέπει αυτός ο Gonzales να συγκρατήσει κάποτε τα νεύρα του. Πάντως εδώ που τα λέμε ομάδα για διάκριση στη νΕυρώπη δεν έχουμε. Με Άντριτς, Ρουμπάκη, Χαραλαμπίδη και Βόουτερ πού πάμε; Έχουμε μπλέξει με τον καβούρια τον Βαρδινιγιάννη που δε λέει να πάρει κανα παίκτη της προκοπής.
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Η ΠΑΝΑΘΑ ΤΟΥ ΖΕΛΙΚΟ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΟΥ! ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗ ΠΑΕ! :worthy: :worthy:

coftaras
25-02-05, 18:17
Μωρε πειραζει και παραπειραζει. Ειναι η 3η ή η 4η φορα που χανουνε ματς στα τελευταια λεπτα. :mad: :mad: Κατι πρεπει να γινει με την παρτυ τους. Εχουνε καταντισει αηδια.

Και αυτος ο Αργεντινος θα πρεπει να φαει ενα γερο προστημο, να ακουσει κανενα μπινελικι αγριο γιατι πολυ ανεχτηκανε την παρτυ του. Δεν ειναι δα και κανενας Borelli ουτε Καραγκουνης ποσο μαλλον Sousa.
Παει και αφηνει την ομαδα του με 10 παιχτες στο ποιο κρισιμο σημειο. ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕ !!! ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ???

Αΐ στα κομματια .......

Φανταζομαι οτι λες για τον Γκονζαλεζ (τουλαχιστον για χθες) τα λες επειδη δεν ειδες το αγωνα οπως ολοι μας. Και εγω αρχικα τα ειχα με τον Αργεντινο αλλα μετα απο συνομιλια που ειχα με φιλο μου που ειχε παει στην Σεβιλη αλλαξα λιγο την σταση μου απεναντι του.Ο Αργεντινος ηταν ο καλητερος Γκονζαλεζ των τελευταιων μηνων.Μαρκαρε παρα πολυ (ιδιαιτερα στο πρωτο ημιχρονο) και βοηθησε πολυ ανασταλτηκα τον Μινχ που δεν ηταν καθολου καλος .Δυστυχως εκανε 2 τακλιν περισσοτερο ατεχνα και δυνατα (ετσι μου τα χαρακτηρισε) απο το κανονικο.Με αυτα που λεω ΔΕΝ τον δικαιολογω αλλα οπως ειπαι και ο προπονητη μας αυτα συμβαινουν σε εναν αγωνα.Ας ελπισουμε να του εγινε μαθημα και να παιζει περισσοτερο προσεχτικα . :( :(

Νικαετός
26-02-05, 00:00
Ευτυχώς , που έχω μπλέξει με το linux και όλες τις διανομές και δεν άκουσα το ματς χθες βράδυ.
΄
Εδώ και πόσο καιρο σας λέω πως η φετινή χρονιά είναι χαμένη ?? Μακάρι να έβγαινα ψεύτης , αλλά φευ !!

coftaras
27-02-05, 19:24
Εδώ και πόσο καιρο σας λέω πως η φετινή χρονιά είναι χαμένη ?? Μακάρι να έβγαινα ψεύτης , αλλά φευ !!
Kατι μου λεει οτι απο σημερα θα επιβεβαιωθεις Νικο.Πολυ δυσκολα θα βαλουμε γκολ στην Κερκυρα. Ηδη βλεπω αρκετα λαθη απο τον προπονητη και τον Γκεκα αρκετα κουρασμενο.

Gedo
27-02-05, 19:30
Ασπονδοι φιλοι μου βαζελοι, μετα την προκριση μας μεσα στην Γαλλια δυσκολα θα χασετε αυτο το πρωταθλημα. Ο Ολυμπιακος δυστυχως απο οσα εχει δειξει μεχρι τωρα δεν ειναι ετοιμος για να χωρεσει 3 καρπουζια στις μασχαλες του (Πρωταθλημα- uefa-κυπελο).

Coftara ειχα την εντυπωση οτι θα ησουν γηπεδο σημερα, εγω εχω φρικαρει με τις τιμωριες ουτε με την Αεκ δεν θα παμε. Εχω το διαρκειας και το κοιταζω.

coftaras
27-02-05, 19:32
Δεν μπορεις να εχεις εκτος 18αδος Μπασινα,Μινχ,Σανματεαν απο την στιγμη που εχεις μονο ενα στοχο τον πρωταθλημα για να τους ξεκουρασεις .(αραγε απο τι?).Δεν μπορεις να παιζεις με μπακ τον Σκατσελ αφου η ομαδα ειναι πολυ ευαλωτη απο εκεινη την πλευρα .
Ελπιζω να νικησουμε αλλα το βλεπω πολυ πολυ δυσκολο

coftaras
27-02-05, 19:34
Coftara ειχα την εντυπωση οτι θα ησουν γηπεδο σημερα, εγω εχω φρικαρει με τις τιμωριες ουτε με την Αεκ δεν θα παμε. Εχω το διαρκειας και το κοιταζω.
Ειμαι με πυρετο στο κρεββατι αλλιως θα πηγαινα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.