PDA

Επιστροφή στο Forum : Τα πράσινα μπερέ [split 1 - 1000]



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

steliosMp
10-10-04, 13:29
Δεν νομίζετε οτι πρέπει να τα λέμε εμείς τα βαζελάκια που και που; Eτοιμαζόμαστε για την καθιερωνένη εκδρομούλα μας στο London,αν όλα πανε καλα στην Λεωφόρο που ελπίζουμε να δούμε τον PANATHINAIKOS που έχουμε συνηθήσει στη ευρώπη και όχι το χάλι του Eindhoven...

Νικαετός
10-10-04, 21:42
Για φέτος , μόνο χάλια θα βλέπεις στους αγώνες που έμειναν , με τις επιλογές της διοίκησης !

Δυστυχώς . :( :( :(

steliosMp
11-10-04, 13:43
Λες ρε φιλαρακί;Eγω πάντως ειμαι αισιόδοξος τουλάχιστον για το ελληνικό πρωτάθλημα.Οι ακατανόμαστοι δεν βλέπω να μπορούν να αντέξουν.Ε!Άλλες ομάδες δεν υπάρχουν για τον τίτλο.

Υ.Γ. Οσο για το basket,δεν παιζετε η ομάδα.Ήμουν μέσα στο ΠΑΛΕ και τους χαζέψαμε τους ΓΑΥΡΟΥΣ...Φανταστική εξέδρα.

Νικαετός
11-10-04, 13:53
Για το ελληνικό πρωτάθλημα, τα πράγματα είναι δεδομένα . Δύο είναι οι μονόφθαλμοι , ο ένας θα το πάρει . Το θέμα είναι έξω τι γίνεται. Από ελληνικά πρωταθλήματα έχουμε χορτάσει και εμείς και οι γαύροι. Το θέμα είναι να παίξει η ομάδα μπάλα, να φτιάξουμε επιτέλους και το γηπεδάκι να γυρίσει ο κόσμος στο γήπεδο .



Υ.Γ. Οσο για το basket,δεν παιζετε η ομάδα.Ήμουν μέσα στο ΠΑΛΕ και τους χαζέψαμε τους ΓΑΥΡΟΥΣ...Φανταστική εξέδρα


Ναι αλλά στο ματς με την ΑΕΚ ,δεν ήταν το ίδιο έτσι δεν είναι ? Έδρασαν πάλι τα γνωστά κ..όπαιδα ,και μάλλον την τιμωρία δεν την γλυτώνει η ομάδα .

dantouan
11-10-04, 14:32
Για φέτος , μόνο χάλια θα βλέπεις στους αγώνες που έμειναν , με τις επιλογές της διοίκησης !

Δυστυχώς . :( :( :(

Δυστυχως τα πραγματα δεν ειναι και τοσο καλα φετος...

steliosMp
11-10-04, 14:37
Έλα τώρα!!!!Αυτό έλειπε να έχουμε και εμείς παράπονα για την ευρώπη...

dantouan
11-10-04, 15:30
Παραπονα για την ομαδα εχω, οχι για την ευρωπαικη της πορεια... :x

Νικαετός
11-10-04, 15:41
Dantouan , αυτό γράφω σε όλα τα ποστ ! Δυστυχώς κάποιοι φρόντισαν ώστε η ομάδα να μην "ρολάρει" φέτος . Και καλά είπαμε στο Ελληνικό πρωτάθλημα δεν υπάρχει πρόβλημα ,ή πρώτοι θα βγούμε ή δεύτεροι ,το θέμα είναι να παίξουμε επί τέλους μπάλα , να ευχαριστηθούμε ποδόσφαιρο.

Το κριτήριο είναι ,ευτυχώς ή δυστυχώς η Ευρώπη. Εκεί θέλουμε να πηγαίνουμε καλά και όχι στο πρωτάθλημα της (ποδοσφαιρικά) κολοπετινίτσας.

steliosMp
13-10-04, 09:47
NIKOSEAGLE κι εγώ μαζί σου είμαι.Απο ότι φαίνετε το θέμα με το γηπεδο πάει να λυθεί και μακάρι να φτιαχτεί στο Γουδί(το ιδανικό για μένα) ή ανάπλαση στο γήπεδο της Λεωφόρου(δύσκολο μου φαίνετε όμως),γιατί οι άλλες περιοχές που παίζουν είναι απλά απαράδεκτες.Σε ότι αφορά τώρα το θέμα της ομάδας υπάρχουν τα θετικά αλλα και τα αρνητικά στοιχεία φέτος.Τα θετικά είναι οτι έχουμε κερδίσει αγώνες χωρίς να παίξουμε καλά οπου αυτό μας είχε στοιχίσει τα προηγούμενα χρόνια χάνοντας βαθμούς (βλ. Ακράτητος κ.α.).Ακόμα βλέπω οτι έχει φύγει και η ητοπαθής νοοτροπία τον περασμένων ετών απο τους παίκτες καθώς και το άγχος για την κατάκτηση του πρωταθλήματος.Πιστέυω οτι είμαστε σε σωστό δρόμο...

ΓΗΠΕΔΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΓΟΥΔΙ

steliosMp
13-10-04, 13:22
Tι λένε οι εφημερίδες ρε παιδιά!!!!!!!!!
Το PANATHINAIKOS ARENA στο Ελληνικο;;;;;;;;Πανε καλα στα μυαλά τους;;Oυτε για αστείο μακριά απο την Αθήνα το γήπεδο!!!!!!!!!!!

Νικαετός
13-10-04, 14:08
Όπως είπε και ο Γιαννακόπουλος , τέτοια πρόταση (αλλά και καμμία άλλη ) δεν έχει γίνει επίσημα στον Παναθηναϊκό.

Ανάπλαση της Λεωφόρου ή Γουδί μόνο παίζουν ! Τελεία και παύλα.

Στο ελληνικό ας πάνε οι Γαύροι. (μαζί με το Καραϊσκάκη.)

dantouan
13-10-04, 14:21
Εγω παω και Ελληνικο, διπλα στην Γλυφαδα ειναι που παιζαμε τοσα χρονια μπασκετ...

Νικαετός
13-10-04, 14:41
Ναι , αλλά τι σχέση έχει με την Αθήνα ??? Με τι πρόσβαση Dan ? Μόνο το τραμ?

ggeorgan
13-10-04, 14:52
Για να είμαστε σαφείς, ούτε η Λεωφόρος ούτε το Γουδί έχουν καλή πρόσβαση και η χωροθέτησή τους είναι πολύ μακρυά από το πληθυσμιακό βαρύκεντρο του πολεοδομικού συγκροτήματος των Αθηνών. Και υπάρχει και το ζήτημα του κόστους. Για να βγάλει το δγήπεδο το κόστος του πρέπει να συνδυασθεί με εμπορικό κέντρο. Οπότε ...
ΥΓ Κι εγώ Παναθηναϊκός είμαι, αλλά δεν καταδέχομαι να μας κάνουν οι φορολογούμενοι δώρο το γήπεδο όπως στους Ολυμπιακούς (δεν λέω γαύρους για να μην τους αναβαθμίζω. Τους Ολυμπιακούς, όχι τους γαύρους, αυτοί έχουν αναβαθμισθεί, ιδίως στην τιμή τους , ήδη πάρα πολύ.

Νικαετός
13-10-04, 15:22
Δεν μας τα λες καλά gg ! H Λεωφόρος ΕΙΝΑΙ στο κέντρο του πολεοδομικού συγκροτήματος με το μετρό δίπλα , και το Γουδί ακριβώς 532 μέτρα μακρύτερα !
Ποιο σημείο θεωρείς εσύ καλό ? (Με πρόσβαση ΚΑΙ στο κέντρο ?)

ggeorgan
13-10-04, 16:40
Το λεκανοπέδιο χωρίζεται σε δυο πολύ άνισα μέρη από τις αναπάλσεις του εδάφους (ο όρος του Δημήτρη Πικιώνη) που είναι οι λόφοι των Τουρκοβουνίων, του Λυκαβηττού, της Ακροπόλεως, του Φιλοπάππου και το πάλι ποτέ ύψωμα της Σικελίας στην Καλλιθέα. Ο πολύς κόσμος μένει δυτικά αυτών των λόφων, όχι ανατολικά. Οπότε, ο Ελαιώνας είναι καλύτερα, όπως φαίνεται και από το Village που το έχτισε ο πρόεδρος στο Ρέντη.

Νικαετός
13-10-04, 21:19
Ναι αλλά με τι προσβάσεις ?

ggeorgan
14-10-04, 07:53
Εθνική οδό και Πέτρου Ράλλη. Εκεί κοντά έχει βάλει ο πρόεδρος και το Star. Μπαίνουμε και στην μύτη των Ολυμπιακών με γήπεδο κοντά στο προπονητικό τους κέντρο στο Ρέντη. Επίσης, σύντομα το μετρό θα περνάει κοντά με την επέκταση της γραμμής 3 προς το Αιγάλεω. Αυτή η γραμμή συνδέει και το παλαιό γήπεδο και γεωγραφικό κέντρο, ό,τι και να πεις, των υποστηρικτών του Παναθηναϊκού στους Αμπελοκήπους με τον χώρο που προτείνω. Άσε που ακόμα κι εμένα που μένω Βριλίσια με εξυπηρετεί σχεδόν όσο και η Λεωφόρος. Επίσης, κοντά είναι το αμαξοστάσιο του ΟΑΣΑ στην Πέτρου Ράλλη-Βοτανικό, οπότε η δρομολόγηση νέας γραμμής ή γραμμών είναι πολύ εύκολη, ιδίως αφού η περιοχή δεν έχει σπίτια και πρόβλημα διελεύσεως. Αυτό το στοιχείο, ότι δηλαδή η περιοχή δεν έχει γύρω σπίτια είναι πολύ θετικό. Θα φύγουν και κάμποσες ρυπογόνες δραστηριότητες που θα το ήθελαν να φύγουν, έτσι κι αλλιώς. Τέλος, λέω και μια κακία. Επειδή η περιοχή πλημυρρίζει, δεν αποκλείεται να μπορεί μια μέρα να αποκτήσει πρόσβαση και από θαλάσσης. Χώρος για ελικοδρόμιο, πάντως, υπάρχει ήδη.

Νικαετός
14-10-04, 10:55
ggeorgan , o Παναθηναϊκός είναι "ενωμένος" με την Αθήνα . Δεν είναι "μπάσταρδη" κατάσταση από πλευράς οπαδών ,όπως π.χ. η ΑΕΚ και για να μην παρεξηγούμαι , εννοώ πως ενώ η ΑΕΚ είναι ομάδα που ιδρύθηκε στην Πόλη, για τους γνωστούς λόγους,βρέθηκε στην Ν. Φιλαδέλφεια αλλά έχει οπαδούς σε όλους τους χώρους και τα στρώματα.

Η ιστορία της ομάδας του Παναθηναϊκού είναι τελείως διαφορετική και όσο και αν κάποια πράγματα έχουν πλέον ισοπεδωθεί ,είναι ίσως από τις ελάχιστες ομάδες που έχει πολύ χαρακτηριστικό προφίλ , τόσο διοίκησης - παραγόντων όσο και φιλάθλων. Παραδοσιακά οι φίλαθλοι του Παναθηναϊκού , ανήκουν στην αστική τάξη (σε όλες τις διαστρωματώσεις -μικρο -μεσο - μεγαλο-) και ο κύριος όγκος οπαδών του είναι από την Άθήνα ! Ούτε από του Ρέντη ,ούτε από το Αιγάλεω . Πιστεύω να καταλαβαίνεις τι εννοώ. Δεν είναι ο στόχος μας να μπούμε στο μάτι των ολυμπιακών , ο στόχος μας είναι να έχουμε γήπεδο σύγχρονο και ανθρώπινο ΚΑΙ κοντά στο κέντρο. Σκέψου να πας στην Γαλλία και να προτείνεις στην Παρί να πάει στο Μόντε Κάρλο να φτιάξει γήπεδο , επειδή εκεί υπάρχει ο χώρος . ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. Σαν να μου λες , ας το φτιάξουμε στη Νέα Σμύρνη ,για να μπούμε στο μάτι των Πανιωνίων .

Επιμένω , πως η περιοχή πρέπει να είναι ή λεωφόρος ή Γουδί , δεν βλέπω άλλη λύση . Προσωπικά πάλι ξέρεις τι θα πρότεινα ? Το Πεδίο του Άρεως , με την προϋπόθεση πως θα βρεθεί χώρος για το πράσινο. Εννοώ ,πως όση έκταση χρησιμοποιηθεί για το γήπεδο και τις εγκαταστάσεις να δοθεί σε άλλη περιοχή. (Ας γίνει πάρκο ο αντίστοιχος χώρος στη Λεωφόρο και στο Γουδί) Θα μου πείτε πως αυτά δεν γίνονται στην Ελλάδα , εγώ θα απαντήσω πως όλα γίνονται αρκεί να υπάρχει φαντασία. !

ggeorgan
14-10-04, 11:37
Εν τάξει. Συμφωνώ με την διατύπωση της ιδεολογίας, τρόπον τινα, του Παναθηναϊκού και της ταξικής θέσεώς του. Βέβαια, το Γκύζη στην κατοχή και στον εμφύλιο λεγόταν Στάλινγκραντ και γνωρίζεις καλά πόσους Παναθηναϊκούς είχε και έχει, οπότε οι γενικεύσεις μάλλον δεν ίσχυαν ποτέ και, για όσο ίσχυσαν (τα πιο ωραία λαϊκά σε σπίτια με μωσαϊκά) φυσικά σήμερα έχουν πλέον ξεπερασθεί. Εδώ μέχρι και χουλιγκάνους έχει ο Παναθηναϊκός ! Η επιχειρηματολογία μου είναι καθαρά πρακτική. Και αφού ανέφερες την Παρί, θα ξέρεις, βέβαια, ότι το Παρκ ντε Πρενς είναι ακριβώς έξω από την μεγάλη περιφερειακή λεωφόρο των Παρισίων, όχι μέσα. Η κλινική όπου η αδελφή μου γέννησε δύο απ' τα παιδιά της είναι ακριβώς δίπλα στο στάδιο αυτό. Παρεμπιπτόντως, το κόστος συντηρήσεως του σταδίου αυτού είναι δυσβάστακτο, αφού δεν έχει εμπορικά έσοδα. Είναι κατάθλιψη σκέτη να το βλέπεις. Και οι ομάδες του Μιλάνου έχουν στάδια πολύ εκτός του κέντρου και του Λονδίνου και των Βρυξελλών. Η μετακίνηση είναι ο προσδιοριστικός παράγων, είτε το θέλουμε, είτε όχι.
Για το πεδίο του Άρεως, το καλό είναι ότι είναι δίπλα τα Δικαστήρια για να πηγαίνουν τους χουλιγκάνους αμέσως αυτόφωρο, αλλά εκεί στεγάζεται ήδη ο Πανελλήνιος και η γύρω περιοχή είναι ήδη πολύ επιβεβαρυμένη από οικιστικές και εμπορικές χρήσεις.

steliosMp
14-10-04, 12:17
Ποιός Ελαιώνας ρε συ ggeorgan.Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ στον Ελαιώνα;Τι δουλειά έχοτμε εμείς εκεί δύπλα στους αρουραίους;Οσο το δυνατόν πιο κοντά στο κέντρο.Αν γινόταν και στην Ομόνοια ακόμα!!!!Πάντως το Γουδί είναι μια πολύ καλή επιλογή αν δεν γίνει τελικά στην Λεωφόρο(πολύ δύσκολο).Εδώ η ARSENAL φτιάχνει καινούργιο γήπεδο δύπλα στο haiburi στο κέντρο του Λονδίνου των 9.000.000 κατοίκων και δεν μπορέι ο Παναθηναικός στην Αθήνα;;;;

ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ!!!!!!!!!!

steliosMp
14-10-04, 13:15
Α!Και για να μην ξεχνιόμαστε η ομάδα στο BASKETακι που τους έχει όλους (εντός των συνόρων τουλάχιστον) για την πλάκα της χρειάζετε την συμπαράσταση μας.Στο πρώτο παιχνίδι στο ΟΑΚΑ πρέπει να γίνετε ΧΑΜΟΣ!!!!Το αξίζουν!!

Νικαετός
14-10-04, 13:51
Στο ΟΑΚΑ , φυσικά και θα είμαστε εκεί !! Αλλά στα ΠΟΛΥ ακριβά εισιτήρια (οι κόρες μου πρέπει να είναι μακριά από τους ανεγκέφαλους !) (όχι πως στα πολύ ακριβά δεν υπάρχουν ανεγκέφαλοι :evil: :evil: :evil: )

steliosMp
14-10-04, 14:44
Δεν ξέρω ποιούς ονομάζεις ανεγκέφαλους,πάντως τόσα χρόνια στο γήπεδο έχω διαπιστώσει οτι οι περισσότεροι ανεγκέφαλοι έχουν τα ακριβά εισιτήρια,βρίζουν στα δύσκολα,και κάνουν ΚΑΚΟ και ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ στην ομάδα.

dantouan
14-10-04, 14:57
o Παναθηναϊκός είναι "ενωμένος" με την Αθήνα.


Παιδια ο ΠΑΟ ειναι πανελληνιος και οχι μονο παναθηναικος συλλογος...αντε μπραβο... :evil: :evil: :evil:

Νικαετός
14-10-04, 15:11
Δεν διαφωνώ πως έχει οπαδούς σε όλη την Ελλάδα DAntou αλλά αυτό οφείλεται αποκλειστικά και μόνο στην καθυστερημένη ανάπτυξη της χώρας σε όλους τους τομείς . Για πήγαινε στην Αγγλία και βρες ΕΝΑΝ Λονδρέζο ,οπαδό της Μάντσεστερ ή της Λίβερπουλ ! Η ομάδα είναι Παναθηναϊκός , ούτε Πανελλήνιος ούτε Πανλαρισιακός ούτε τίποτα άλλο. Αν μας ακολουθούν και φίλαθλοι από όλη την Ελλάδα ,καλοδεχούμενοι είναι ,αλλά αυτό δεν σημαίνει πως θα αλλάξουμε ταυτότητα ή έδρα !!

ggeorgan
14-10-04, 16:36
Ενημερωτικώς surferstelios, επειδή ήμουν τακτικός θαμών στο Highbury, προ 20ετίας και πλέον, απέχει πολύ περισσότερο από το κέντρο του Λονδίνου απ' ότι απέχει ο Ελαιώνας από το κέντρο των Αθηνών. Αλλά και αναλογικά αν το πάρεις με τα συγκριτικά μεγέθη των δύο πόλεων, αλλά και όλων των άλλων Ευρωπαϊκών μεγαλουπόλεων που ξέρω, τα γήπεδα και μάλιστα τα σύγχρονα γήπεδα είναι μακριά από το κέντρο.

Νικαετός
14-10-04, 18:33
Μη συγκρίνεις ανόμοια μεγέθη ggeorgan. Πόσο κόσμο ανά/ώρα μπορεί να εξυπηρετήσουν τα ΜΜΜ στο London και πόσο εδώ ? Στο Λονδίνο δεν έχεις πρόβλημα να κινηθείς με το μετρό προς όλες τις κατευθύνσεις , εδώ ?

ggeorgan
14-10-04, 19:14
Λοιπόν, θα σας μεταφέρω τις προ 20 ετίας και βάλε εντυπώσεις μου τόσο από το Highbury, όσο και από την White Hart Lane και από το Selhurst Park (Crystal Palace). To Highbury είναι ακριβώς πάνω στην γραμμή του υπογείου σιδηροδρόμου. Οι θεατές μετακινούνται σαν σε παρέλαση υπό την επιτήρηση εφίππων αστυνομικών και μεταφέρονται από εκτάκτους συρμούς με ρυθμό δεκάδων χιλιάδων επιβατών την ώρα. Πάντως, σε λιγότερο από μία ώρα το γήπεδο είναι άδειο. Και το δικό μας μετρό έχει αντίστοιχη, αν όχι μεγαλύτερη δυναμικότητα. H White Hart Lane έχει κάπως μακρύτερά της τόσο σταθμό του υπογείου σιδηροδρόμου, όσο και σταθμό του προαστιακού σιδηροδρόμου του Λονδίνου. Οι θεατές, λόγω της αποστάσεως, μετακινούνται σε πιο αραιές ομάδες, αλλά και πάλι όλοι με το τραίνο. To Selhurst Park έχει τρεις σταθμούς του προαστιακού γύρω του (10 με 15 λεπτά ο καθ' ένας) αλλά και σχετική άπλα, οπότε πολλοί φέρνουν και αυτοκίνητο. Αποτέλεσμα, το γνωστό θέαμα κατειλημμένων πεζοδρομίων σε μεγάλη ακτίνα από το γήπεδο.
Είναι σαφές ότι όταν τα γήπεδο είναι πάνω σε γραμμή τραίνου, είτε υπογείου, είτε υπεργείου ο φόρτος διασπείρεται σε πολλά σημεία. Όχι στα τριακόσια και βάλε (μόνο του υπογείου) του Λονδίνου, αλλά, πάντως, σε τριάντα τουλάχιστον σημεία. Αν έχει και χώρο σταθμεύσεως, ακόμα καλύτερα. Ούτε το Village στον Ρέντη, ούτε η Kinepolis στις Βρυξέλλες στήθηκαν τυχαία εκεί που στήθηκαν. Μάλιστα η Kinepolis είναι μέσα στο κτιριακό συγκρότημα του Heysel. Κάτι αντίστοιχο, δηλαδή, με το Village του Αμαρουσίου, που θα έλεγε και ο πρόεδρος.

steliosMp
23-10-04, 18:10
Φίλοι μου ggeorgan,NIKOSEAGLE πιστεύω οτι το έχουμε αναλύσει πολύ το πράγμα και χάσαμε την ουσία.Το θέμα δεν είναι το τι έχουν κάνει στο Λονδίνο ή όπου αλλού έχουν γηπεδάρες αλλα το τι θα κάνουμε ΕΜΕΙΣ.Το καλύτερο λοιπον ειναι να βρεθεί χώρος με πρόσβαση των ΜΜΜ(μετρό βασικά) και αρκετό χώρο parking,όσο πιο κόντα γίνετε στο κέντρο της Αθήνας.Σωστά;Δηλαδή σας χαλάει ενα γήπεδο κλουβί στην Λεωφόρο με 25-30.000;Και μην μου πείτε οτι δεν γίνετε ή οτι δεν βολεύει,γιατί με υπόγεια parking,προέκταση των κερκίδων και πρακτική φαντασία όλα γίνονται.Όσο για cinama,restorants,σουίτες και αλλες μ@@@@κιες να τις βράσω.Εχώ δεν θα πάω να δώ ταινία,ούτε να φάω κινέζικο στο γήπεδο,τι να τα κάνω όλα αυτα;Μια μεγάλη μπουτικ,διάφορα μικρά μαγαζάκια και μερικά fast-foods είναι αρκετά πιστέυω!

dantouan
23-10-04, 19:55
Γηπεδο να'ναι και οπου να'ναι... :wink: :wink: :wink:

Νικαετός
23-10-04, 20:18
Γήπεδο νάναι και όπου νάναι,- στο κέντρο της Αθήνας (εντός του Δήμου Αθηναίων) :twisted: :twisted:

steliosMp
23-10-04, 20:30
Γήπεδο νάναι και όπου νάναι,- στο κέντρο της Αθήνας - και με σκέπαστρο!(βαρέθηκα να βρέχομαι) ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!! :D

ggeorgan
23-10-04, 20:35
Μα και ο «Ελαιώνας» στον Δήμο Αθηναίων ανήκει. Αν θυμάμαι καλά, στις εκλογές του 1981 η ενορία Αγίου Πολυκάρπου Βοτανικού είχε περίπου 3000 εγγεγραμμένους ψηφοφόρους. Έτσι για σύγκριση, η ενορία Αγίου Γεωργίου Κυψέλης είχε τότε 45000 και η γειτονική ενορία Αγίας Ζώνης Κυψέλης 55000 ! Πάντως στα νταμάρια των Τουρκοβουνίων θα γινόταν φοβερό γήπεδο, αλλά πού να το αφήσουν οι Δήμοι Φιλοθέης και Ψυχικού. Τώρα τα μπαζώσανε και τα νταμάρια ελέω Αττικής Οδού και Ολυμπιακών Αγώνων, οπότε πάμε για το γούπατο. Τουλάχιστον θα έχει κάποτε και συγκοινωνία δια θαλάσσης.

steliosMp
23-10-04, 21:16
Θα ήθελα και κάτι άλλο να έχει το γήπεδο μας...
Ταξιθέτριες ρε παιδιά!!Είχαν ταξιθέτριες στο Camp Nou όταν είχα πάει το '01 και πολύ το γούσταρα!!Το πόσο θα αντέξουν τώρα τα κορίτσια με έμας στην 13 αύτο είναι άλλο θέμα....

Νικαετός
23-10-04, 21:33
Ταξιθέτριες ρε παιδιά!!Είχαν ταξιθέτριες στο Camp Nou όταν είχα πάει το '01 και πολύ το γούσταρα!!Το πόσο θα αντέξουν τώρα τα κορίτσια με έμας στην 13 αύτο είναι άλλο θέμα....


Με μίνι φυσικά LOL ... έτσι να σκάσουν οι γαύροι !! :twisted: :twisted:

coftaras
23-10-04, 21:52
Ταξιθέτριες ρε παιδιά!!Είχαν ταξιθέτριες στο Camp Nou όταν είχα πάει το '01 και πολύ το γούσταρα!!Το πόσο θα αντέξουν τώρα τα κορίτσια με έμας στην 13 αύτο είναι άλλο θέμα....


Ε ρε ξύλο που θα πέφτει για να βρεις 1 εισιτήριο .Περίεργος είμαι να δω (εφόσον γίνει αυτό) ποιοι θα βλέπουν το ματς. :lol: :lol:

ggeorgan
24-10-04, 10:52
Θα νοθευθεί το φρόνημα, αν γίνει αυτό. Θέλει πολλή προσοχή ! Άσε που στους παντρεμένους θα τους το κόψουν οι σύζυγοι το γήπεδο ...

Νικαετός
24-10-04, 12:54
ggeorgan , στους παντρεμένους ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ !! στους ευρισκόμενους στη φάση "λίγο πριν τον γάμο" ναι !!! :mrgreen: :twisted: :twisted:

Α και των κοριτσιών ,όλα τα αξεσουάρ να έχουν σήμα το τριφύλι !!

steliosMp
24-10-04, 21:26
Αχ Κουνελάκι(Ζάετσ) κούνελακι
ΞΥΛΟ που θα το φάς....

Νικαετός
24-10-04, 21:42
Αν διαβάσετε αυτά που έγραψα από την αρχή , θα καταλάβετε πως το σημερινό ήταν αναμενόμενο ! Δεν φταίει ο Ζάετς, άλλων είναι οι επιλογές ...

steliosMp
24-10-04, 22:48
Η επιλογή των ΑΛΛΩΝ είναι ο Ζάετσ,και επιλογή του Ζάετσ είναι οι παίκτες...δηλαδή η όμαδα!!!!! οπότε...
Αχ Κουνελάκι κούνελακι
ΞΥΛΟ που θα το φάς....

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ

Νικαετός
24-10-04, 22:58
Η επιλογή των ΑΛΛΩΝ είναι ο Ζάετσ,και επιλογή του Ζάετσ είναι οι παίκτες...δηλαδή η όμαδα!!!!! οπότε...
Αχ Κουνελάκι κούνελακι
ΞΥΛΟ που θα το φάς....


Οπότε , φταίει ο γάιδαρος και βαράμε το σαμάρι ! :roll: :roll: :roll:

coftaras
24-10-04, 22:59
Συμφωνω με τον surferstelios .Ο Ζαετς θα πρεπει να φυγει .Δικια του ηταν η απομακρυνση του Σουμ με τα γνωστα και ατυχα αποτελεσματα μεχρι στιγμης. ΟΥΣΤ Ζαετς . ΟΥΣΤ . :evil: :evil:

enwsitis21
24-10-04, 23:09
Ποιός Ζάετς και Διοίκηση και π@π@ριές.....Φέρτε πίσω τη μ..νάρα την Άντυ όπου αναστέναζαν κερκίδες και αγωνιστικοί χώροι.

coftaras
24-10-04, 23:14
Ας φερουν πρωτα πισω οι γαυροι την Σλεναρικοβα και ο Σουμ (με την κορη του) δεν ειναι δυσκολο να ξαναγυριση πισω.Τοσοι γυρισαν .Ξαναθυμιζω .Κυραστας ,Μακαριαν, Ροτσα κα

dantouan
24-10-04, 23:48
Εδω χανουμε απο την Κερκυρα με 2-0 και θελουμε και γηπεδο..... :(

coftaras
25-10-04, 00:05
Σορυ dantouan αλλα αλλο να χανεις εστω απο την Κερκυρα με 2-0 και αλλο το γηπεδικο. Αν φτιαξης γηπεδο θεωρητικα εχεις αρκετα εσοδα και αν θελει ο Βαρδης παιρνει και κανα δυο παιχταραδες και ομαδες τυπου Κερκυρας τις εχεις για πλακα.

aesir
25-10-04, 00:10
Ενα νεο γήπεδο δεν πρόκειται να αποφεύρει εισροή χρήματος με αυτά τα χάλια της ομάδας, όπως και ο εβραίος δεν είναι λύση. Αν υπάρχουν τα λεφτά υπάρχουν και προπονητές, το ίδιο και παίχτες. Σιγά μην κοδευτεί ο Παναθηναϊκός σε κατι από τα δυό. Τα καβουράκια στην τσεπη τους είναι οικογενειακό φαινόμενο.

dantouan
25-10-04, 01:33
Τα καβουράκια στην τσεπη τους είναι οικογενειακό φαινόμενο.


Πεστα πεστα :!: :!: :!:

@ ADSLgr.com All rights reserved.