PDA

Επιστροφή στο Forum : Τα πράσινα μπερέ [split 1001-2000]



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

apok
24-08-05, 13:53
Κατάφερε και προκρίθηκε εις βάρος μίας πολωνικής ομάδος που έπαιζε με 9 παίκτες .
Αποβλήθηκε ο καλύτερος Πολωνός επιθετικός .
Ακυρώθηκε κανονικό τέρμα των Πολωνών .
Οι Πολωνοί δημιούργησαν περισσότερες ευκαιρίες από τον Παναθηναϊκό .

Αλλά ο Παναθηναϊκός προκρίθηκε . Είναι η ΟΥΕΦΑ που θέλει τις εισπράξεις .

Στη ΝΕΤ έδειχνε τον αγώνα όχι στο Magic. Λάθος αγώνα έβλεπες

Pao Vs Wisla έπαιζε χθες όχι Liverpool Vs Ospf

Ty

coftaras
24-08-05, 14:19
Κατάφερε και προκρίθηκε εις βάρος μίας πολωνικής ομάδος που έπαιζε με 9 παίκτες .
Αποβλήθηκε ο καλύτερος Πολωνός επιθετικός .
Ακυρώθηκε κανονικό τέρμα των Πολωνών .
Οι Πολωνοί δημιούργησαν περισσότερες ευκαιρίες από τον Παναθηναϊκό .

Αλλά ο Παναθηναϊκός προκρίθηκε . Είναι η ΟΥΕΦΑ που θέλει τις εισπράξεις .
Ωραια εμαθε και ο Σταυρος απο ποδοσφαιρο .Τωρα δεσαμε.

John_Nastos
24-08-05, 14:22
Τέσπα, ας αφήσουμε πίσω το ματς με τη βίσλα. Τώρα ακολουθεί το παιχνίδι με το γαύρο. Πραφανώς θα επιστρέψει ο Έκι. Από εκεί και πέρα, ο Παπ διεκδικει τη θέση του Γκέκα, ενώ ο Μανώλης είναι αμφίβολος. Ο Γκούμας είναι εκτός, όπως και ο Νίλσον.

Προβλέπω:

Γκαλίνοβιτς

Σέριτς
Κώτσιος
Μόρρις
Βύντρα

Γκονζάλεζ (μπροστά από τα αμυντικά χαφ)
Μπίσκαν
Κονσεϊσάο
Χαραλαμπίδης

Παπαδόπουλος (βοηθώντας και από αριστερά)
Ολισαντέμπε

Σταύρος
24-08-05, 14:40
Να σας πω τις παρατηρήσεις μου ; Χωρίς κακή διάθεση .
Δεν περιφρονώ το ποδόσφαιρο , μου αρέσει πολύ και οι εξυπνότεροι άνθρωποι που
γνώρισα ήταν φίλοι του ποδοσφαίρου .
Οσοι πιστεύουν ότι με το ποδοσφαιρο ασχολούνται μόνο οι λούμπεν και
οι αγράμματοι , κάνουν μέγα λάθος .
Το ποδόσφαιρο είναι υψηλή τέχνη .
Πολύ υψηλότερη από το κλασσικό μπαλέτο ας πούμε ή την όπερα .

Δεν μου άρεσε το χθεσινό παιχνίδι παρ όλο που ήταν αγωνιώδες . Ηταν
κακότεχνο και άτσαλο , χαώδες . Είχε πολύ δύναμη αλλά
λίγη τέχνη - με μία φωτεινή εξαίρεση . Ο Χαραλαμπίδης που ξεχώριζε σαν την
μυίγα μές στο γάλα .
Μου έκανε εντύπωση επίσης η παιδαριώδης ενέργεια του προπονητή
του Παναθηναϊκού μετά το δεύτερο γκόλ .
Η ενέργειά του έδειξε ότι ούτε τις
καταστάσεις εκτιμάει σωστά , ούτε το παιχνίδι βλέπει από ψηλά .

Τέλος το θλιβερότερο . Γνωρίζω , άλλοι θα διαφωνήσουν και οι περισσότεροι
θα αδιαφορήσουν . Ομως , προσωπικώς , πιστεύω μετά βεβαιότητος , ότι
στην χθεσινή απόδοση του Παναθηναϊκού ,
όπως φάνηκε στο τέλος του δευτέρου ημιχρόνου και στην
παράταση , ήταν ολοφάνερη
η επίδραση των φαρμάκων , κοινώς της ντόπας .
Αυτό , το οποίο γίνεται σε όλες τις ομάδες ποδοσφαίρου και μπάσκετ ,
δεν μου αρέσει καθόλου .

Νικαετός
24-08-05, 14:42
Ρε παιδιά ,με τον γαύρο παίζουμε , στην έδρα μας όχι με την Μάντσεστερ στον τελικό του CL . Άκου 2 επιθετικούς ! Αν δεν παίξουμε στην έδρα μας στο πρωτάθλημα με 3 επιθετικούς (καθαρόαιμους) ,πότε θα παίξουμε ?

Αμάν πια .

Ο πιτισιρικάς είναι πολύ καλός πάντως και αν συνεχίσει έτσι θα αφήσει εποχή στον ΠΑΟ , εκτός αν τον πουλήσουμε και αυτόν.

maxcp
24-08-05, 14:46
δεκτή η αποψη σου..
εγώ απλά διαφωνώ με το τελευταίο.

Νικαετός
24-08-05, 14:48
Σταύρο , ο Σπράι ξέρει τι κάνει . Don't worry ! Στο κάτω κάτω της γραφής δεν ειμαστε οι μόνοι ,να είσαι σίγουρος. Αν και, αν μιλάς για ντόπα στο ελληνικό πρωτάθλημα , τότε στο αγγλικό τι πρέπει να γίνεται ???

coftaras
24-08-05, 15:05
Σιγουρα Στραυρο δεν ξερεις οτι ο Σπραϊ ειναι ενας απο τους καλυτερους γυμναστες ποδοσφαιρου στον κοσμο.Απο τον ΠΑΟ θα παρει πανω απο 1.500.000 ευρω για 5 χρονια.Μεγαλο ποσο για γυμναστη.
Οσο αφορα το ντερμπυ εγω πιστευω οτι η ομαδα θα κατεβει με ενα συστημα 4-2-1-3.
Καταρχας εγω βλεπω σαν αρχικο σχημα το εξης
Γκαλινιβιτς (τερματοφυλακας)
Σεριτς (αριστερο μπακ)
Βυντρα ή Χαραλαμπιδης (δεξι μπακ)
Κωτσιος ,Μορις (σεντερ μπακ)
Κονσεϊσαο , Μπισκαν ή Λεωντιου (γιατι οχι - αμυντικα χαφ)
Εκι (επιτελικος μεσος ,θα κανει το παιχνιδι της ομαδας)
Παπ ,Ολυσαντεμπε και Γκεκας ή Τοργκελε (επιθετικοι)
ΥΣ ο Τοργκελε ειναι βαρυ φορ ,πιτσιρικας (22 χρονων) και με αυτα που διαβαζω εξαιρετικος παιχτης

Gedo
24-08-05, 17:33
Παιδια εχετε ενα συν και ενα πλην για το ντερμπι που ερχετε.

To θετικο ειναι οτι εχετε 2 επισημα παιχνιδια στα ποδια σας ενω εμεις κανενα.

Το αρνητικο ειναι οτι οι παικτες σας, μετα και την παραταση στο παιχνιδι με την Βισλα, σιγουρα
θα επιρρεαστουν σε φυσικη κατασταση.

Οσο καλος και να ειναι ο Σπραι, θαυματα δεν κανει.



Υ.Γ
Που διαβασες Coftara για τον Τοργκελε και θεωρεις οτι ειναι καλος παικτης?
Εγω με αυτα που ειδα στο βιογραφικο του, δεν τον υπολογιζω.

Spyrosss
24-08-05, 17:43
Που διαβασες Coftara για τον Τοργκελε και θεωρεις οτι ειναι καλος παικτης?
Εγω με αυτα που ειδα στο βιογραφικο του, δεν τον υπολογιζω.

Εσύ είχες διαβάσει πουθενά για τον Μπαμπαγκίντα και τον Τουρέ; Ποιο είναι το βιογραφικό τους, η κάποια Μεταλούργκ;
Τους έχεις δει σε κάποια φιλικά άνευ ουσίας που γίνονται για να δουν οι προπονητές και μόνο αυτοί κάποια πράγματα.

coftaras
24-08-05, 17:48
Που διαβασες Coftara για τον Τοργκελε και θεωρεις οτι ειναι καλος παικτης?
Εγω με αυτα που ειδα στο βιογραφικο του, δεν τον υπολογιζω.
Bασικος στην εθνικη Ουγγαριας ,μονο 22 χρονων και τουλαχιστον στην εθνικη του σκοραρι συνεχεια(γκολ με Βραζιλια και Αργεντινη) αμυνες δηλαδη πολυ καλυτερες απο ολες τις ομαδες εδω στην Ελλαδα.
Ο χρονος θα δειξει αν ειναι καλος .Εγω περιμενω πολλα απο αυτον.

Gedo
24-08-05, 17:50
Εσύ είχες διαβάσει πουθενά για τον Μπαμπαγκίντα και τον Τουρέ; Ποιο είναι το βιογραφικό τους, η κάποια Μεταλούργκ;
Τους έχεις δει σε κάποια φιλικά άνευ ουσίας που γίνονται για να δουν οι προπονητές και μόνο αυτοί κάποια πράγματα.

Γιατι με ειδες πουθενα να γραφω για την ποδοσφαιρικη αξια των παικτων που αναφερεις?

Που στην τελικη τους εχω δει και σε 2-3 παιχνιδια, εσυ τον Τοργκελε που τον εχεις δει να παιζει?

giwrgosth
24-08-05, 18:04
Τέλος το θλιβερότερο . Γνωρίζω , άλλοι θα διαφωνήσουν και οι περισσότεροι
θα αδιαφορήσουν . Ομως , προσωπικώς , πιστεύω μετά βεβαιότητος , ότι
στην χθεσινή απόδοση του Παναθηναϊκού ,
όπως φάνηκε στο τέλος του δευτέρου ημιχρόνου και στην
παράταση , ήταν ολοφάνερη
η επίδραση των φαρμάκων , κοινώς της ντόπας .
Αυτό , το οποίο γίνεται σε όλες τις ομάδες ποδοσφαίρου και μπάσκετ ,
δεν μου αρέσει καθόλου .
Σταύρο, δεν ξέρω αν γνωρίζεις, αλλά πέρα από τον Σπράι που είπε κάποιος άλλος φίλος, η ντόπα δε σε βοηθά και πολύ στο να έχεις αντοχή για να τρέχεις 90 λεπτά. Μην τα ισοπεδόνουμε όλα, μπορεί να ντοπάροντε οι σπρίντερς αλλά δεν ισχύει το ίδιο και για τους ποδοσφαιριστές.
Αν ένας ποδοσφαιριστής αρχίσει να ντοπάρετε στα 25 του, στα 28 του έχει κόψει το ποδόσφαιρο και στα 35 του έχει πεθάνει και αυτό γιατί αν ένας σπρίντερ πχ πάρει 10 χάπια για τρέξει ένα κατοστάρι το χρόνο, ο ποδοσφαιριστής θα πρέπει να πάρει 10 κούτες χάπια για να τρέχει 30-40 90λεπτα το χρόνο! Αυτά δεν τα λέω εγώ, αλλά επιστήμονες και τα ξέρω γιατί παρακολουθώ φανατικά ποδόσφαιρο 30 χρόνια και θέλω να ξέρω και τη σκοτεινή του πλευρά, αν υπάρχει!
Ακόμη και στην περίπτωση της ντόπας δε γίνετε να πάρεις το μαγικό χάπι στο ημίχρονο και στο δεύτερο να γίνεις σούπερμαν, θα πρέπει να αρχίσει η χορήγηση μήνες πριν για να έχει αποτελέσματα. Καλό είναι να το ψάχνουμε λίγο το θέμα πριν αρχίσουμε να γράφουμε και να κατηγορούμε.

Gedo
24-08-05, 18:14
Σταύρο, δεν ξέρω αν γνωρίζεις, αλλά πέρα από τον Σπράι που είπε κάποιος άλλος φίλος, η ντόπα δε σε βοηθά και πολύ στο να έχεις αντοχή για να τρέχεις 90 λεπτά. Μην τα ισοπεδόνουμε όλα, μπορεί να ντοπάροντε οι σπρίντερς αλλά δεν ισχύει το ίδιο και για τους ποδοσφαιριστές.
Αν ένας ποδοσφαιριστής αρχίσει να ντοπάρετε στα 25 του, στα 28 του έχει κόψει το ποδόσφαιρο και στα 35 του έχει πεθάνει και αυτό γιατί αν ένας σπρίντερ πχ πάρει 10 χάπια για τρέξει ένα κατοστάρι το χρόνο, ο ποδοσφαιριστής θα πρέπει να πάρει 10 κούτες χάπια για να τρέχει 30-40 90λεπτα το χρόνο! Αυτά δεν τα λέω εγώ, αλλά επιστήμονες και τα ξέρω γιατί παρακολουθώ φανατικά ποδόσφαιρο 30 χρόνια και θέλω να ξέρω και τη σκοτεινή του πλευρά, αν υπάρχει!
Ακόμη και στην περίπτωση της ντόπας δε γίνετε να πάρεις το μαγικό χάπι στο ημίχρονο και στο δεύτερο να γίνεις σούπερμαν, θα πρέπει να αρχίσει η χορήγηση μήνες πριν για να έχει αποτελέσματα. Καλό είναι να το ψάχνουμε λίγο το θέμα πριν αρχίσουμε να γράφουμε και να κατηγορούμε.


Δεν εχεις δικιο σε ολα.

Θα σου θυμισω την περιπτωση Καναβαρο, που του εκαναν ενεση κρεατινης φωσφορου, πριν το τελικο ΟΥΕΦΑ, συμπτωματικα προπονητης του ηταν ο Μαλεζανι(ειλικρινα δεν υπονοω κατι).

Υπαρχουν τροποι να αυξησεις την αποδοση ενος ποδοσφαιριστη βραχυπροθεσμα.

Οταν καποτε ο Ολυμπιακος φωναζε για την "φανταστικη" φυσικη κατασταση των πρασινων καπου θα το στηριζε.

Αντιστοιχως σε εμας μπορω να σου αναφερω παραδειγματα παικτων που λογω "συμπληρωματων διατροφης" εκαναν 1-2 πολυ καλες χρονιες και την επομενη στην κυριολεξια σερνοντουσαν.

Τα αναβολικα δυστυχως εχουν εισχωρησει παντου στον αθλητισμο, ειναι δυνατον ο Βασιλιας των σπορ να μεινει απ'εξω?

Αυτο το προβλημα πρεπει να το δουμε χωρις οπαδικες ταυτοτητες.


Υ.Γ
Αληθεια η ΑΕΚ που εβγαλε ολοι τη χρονια περυσι με 12 παικτες, πως τα καταφερνε και οταν ολοι οι αλλοι σταματουσαν αυτη συνεχιζε και ειδικα προς το τελος του πρωταθληματος?

Υ.Γ 2

Αυτος ο Βαζεχα πως τα καταφερνε στα 36 του να περναει σε σπριντ πιτσιρικαδες στο 80 λεπτο?

Υ.Γ 3
Τα γεροντια του Ολυμπιακου, πως εβγαζαν 2 ματς την εβδομαδα?

giwrgosth
24-08-05, 18:23
Gedo δεν διαφωνώ! Αλλά όπως λες και εσύ ο ποδοσφαιριστής που θα κάνει χρήση αναβολικών το ξέρει ότι δεν θα παίξει πάνω από 2-3 χρόνια μπάλα! Ο σπρίντερ στο διάστημα αυτό μπορεί να κερδίσει 2-3 μετάλια και να γίνει πλούσιος, ο ποδοσφαιριστής όμως? Δύσκολα το διακινδυνεύει κάποιος, πόσο μάλλον όλη η ομάδα! Γιατι χτες όλη η ομάδα ανέβηκε, όχι μόνο 1-2 παίκτες.
Για τον Καναβάρο το είδα και εγώ στην ΤV και δεν ξέρω πόσο μαλάκας θα πρέπει να είναι ένας ποδοσφαιριστής που να χτυπά ένεση μπροστά στην κάμερα! Σα να πας να κλέψεις τράπεζα και να λες σε ένα περαστικό τράβα με με την κάμερα για να τα έχω να το θυμάμαι. Σίγουρα θα υπάρχουν περιπτώσεις νττοπινγκ στο ποδόσφαιρο, αδύνατο να μην υπάρχουν, αλλά πιστεύω ότι το κακό δεν είναι γενικό και πάντα αφορά μεμονωμένες περιπτώσεις και όχι ολόκληρες ομάδες!
Ο Κόκκαλης φώναζε για τον Βαζέχα κυρίως, την αθλητική ζωή του οποίου τη γνωρίζουμε όλοι πολύ καλα! Αν είχε στοιχεία ας πήγαινε στην δικαιοσύνη, διαφορετικά για μένα είναι λασπολόγος!

charly13
24-08-05, 18:31
Δεν εχεις δικιο σε ολα.

Θα σου θυμισω την περιπτωση Καναβαρο, που του εκαναν ενεση κρεατινης φωσφορου, πριν το τελικο ΟΥΕΦΑ, συμπτωματικα προπονητης του ηταν ο Μαλεζανι(ειλικρινα δεν υπονοω κατι).




Στην περίπτωση Καναβάρο δεν ήταν η ουσία η οποία ήταν απαγορευμένη αλλά ο τρόπος χορήγησης της δεν ήταν ο σωστός.

Αν δεν ξέρουμε να μην μιλάμε...

Av έλεγες για την juve θα είχες δίκιο.

Gedo
24-08-05, 18:32
Σε πολλους ποδοσφαιριστες συμβαινει εν αγνοια τους, ειναι αληθεια οσο και αν ακουγετε τραβηγμενο.

Δεν εκανε μονο ο Καναβαρο ενεση, φανταζομαι οτι θα εκανε σχεδον ολη η Παρμα.

Δεν ξερεις πως θα αντιδρασεις οταν στο προτεινουν, οταν εισαι νεος πιστευεις οτι εισαι αφθαρτος, αθανατος, το μονο που σε νοιαζει ειδικα στο ποδοσφαιρο ειναι η δοξα και πιστεψε με υπαρχουν πολλοι ανθρωποι που θα εκαναν τα παντα για αυτην.

Gedo
24-08-05, 18:35
Στην περίπτωση Καναβάρο δεν ήταν η ουσία η οποία ήταν απαγορευμένη αλλά ο τρόπος χορήγησης της δεν ήταν ο σωστός.

Αν δεν ξέρουμε να μην μιλάμε...

Av έλεγες για την juve θα είχες δίκιο.

Εισαι πολυ μικρος για να λες σε αλλους αν δεν ξερουν να μην μιλανε.

Ειμαι σιγουρος οτι δεν ξερεις ουτε τι ειναι η κρετατινη καλα καλα.

Εγω μιλαγα για συμπληρωματα διατροφης και αναβολικα γενικοτερα που μπορουν να σου δωσουν περισσοτερη ενεργεια και δυναμη βραχυπροθεσμα και ανεφερα τον Καναβαρο ως παραδειγμα.

Η κρεατινη δεν ειναι απαγορευμενη ουσια γιατι την παραγει ο οργανισμος μας, οπως και την τεστοστερονη, αλλα υπαρχει οριο.

coftaras
24-08-05, 18:37
Λοιπον και κατι περι ευρωπης ΠΑΟ-Ολυμπιακου.
ΠΑΟ 70.174 στην 13η θεση στους ομιλους το CL και στο Β΄ΓΚΡΟΥΠ
OΣΦΠ 46.714 και 19η θεση και στο Γ΄ΓΚΡΟΥΠ
Τυχαια ο ΠΑΟ εχει 23.460 παραπανω απο οτι ο γαυρος με λιγοτερες συμμετοχες στο CL την τελευταια πενταετια?ΟΧΙ. Παρτε το χαμπαρι .Αν δεν υπηρχε ο ΠΑΟ ο γαυρος στο UEFA θα επαιζε καθε χρονο γιατι αμφιβαλω αν περναγε τους προκριματικους του CL .
ΥΣ Αν πεφταμε στην 9η θεση στην Ευρωπη η Ελλαδα θα ειχε και τις δυο ομαδες στα προκριματικα το CL οπως η Σκωτια.Η δευτερη μαλιστα στον Β΄προκριματικο και η πρωταθλητρια στον Γ΄.

Gedo
24-08-05, 18:47
Λοιπον και κατι περι ευρωπης ΠΑΟ-Ολυμπιακου.
ΠΑΟ 70.174 στην 13η θεση στους ομιλους το CL και στο Β΄ΓΚΡΟΥΠ
OΣΦΠ 46.714 και 19η θεση και στο Γ΄ΓΚΡΟΥΠ
Τυχαια ο ΠΑΟ εχει 23.460 παραπανω απο οτι ο γαυρος με λιγοτερες συμμετοχες στο CL την τελευταια πενταετια?ΟΧΙ. Παρτε το χαμπαρι .Αν δεν υπηρχε ο ΠΑΟ ο γαυρος στο UEFA θα επαιζε καθε χρονο γιατι αμφιβαλω αν περναγε τους προκριματικους του CL .
ΥΣ Αν πεφταμε στην 9η θεση στην Ευρωπη η Ελλαδα θα ειχε και τις δυο ομαδες στα προκριματικα το CL οπως η Σκωτια.Η δευτερη μαλιστα στον Β΄προκριματικο και η πρωταθλητρια στον Γ΄.

Ενω εσεις που θα παιζατε? Που θα βγαινατε καθε χρονο δευτεροι-τριτοι?

Μην αμφιβαλεις φιλε μου αν περναγαμε τους προκριματικους, μια φορα χρειαστηκε να το κανουμε και το καναμε με μεγαλη επιτυχια.

Ειλικρινα πιστευεις οτι θα δυσκολευομασταν με την Βισλα?

coftaras
24-08-05, 19:03
Ενω εσεις που θα παιζατε? Που θα βγαινατε καθε χρονο δευτεροι-τριτοι?

Μην αμφιβαλεις φιλε μου αν περναγαμε τους προκριματικους, μια φορα χρειαστηκε να το κανουμε και το καναμε με μεγαλη επιτυχια.

Ειλικρινα πιστευεις οτι θα δυσκολευομασταν με την Βισλα?
Ποτε εγινε αυτο και δεν θυμαμε ?Με ποια ομαδα?
Εδω δεν μπορειτε να νικησετε ομαδες σαν την Χερεφεν,Μακαμπι,Μολτε θα περναγετε προκριματικους με καλυτερες ομαδες .Ναι η Βισλα ειναι πολυ καλυτερη απο αυτες που ανεφερα παραπανω.Αυτη η ομαδα πριν απο 2 χρονια ειχε φτασει στα ημιτελικα του ΟΥΕΦΑ.
Οσο αφορα εμας.Τοσα χρονια που εχουμε προκριματικα ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΧΡΟΝΙΑ αποκλειστηκαμε απο την ομαδα που σας εβαλε 5 γκολ και εννοω την Ροζεμποργκ

Gedo
24-08-05, 19:07
Ποτε εγινε αυτο και δεν θυμαμε ?Με ποια ομαδα?
Εδω δεν μπορειτε να νικησετε ομαδες σαν την Χερεφεν,Μακαμπι,Μολτε θα περναγετε προκριματικους με καλυτερες ομαδες .Ναι η Βισλα ειναι πολυ καλυτερη απο αυτες που ανεφερα παραπανω.Αυτη η ομαδα πριν απο 2 χρονια ειχε φτασει στα ημιτελικα του ΟΥΕΦΑ.
Οσο αφορα εμας.Τοσα χρονια που εχουμε προκριματικα ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΧΡΟΝΙΑ αποκλειστηκαμε απο την ομαδα που σας εβαλε 5 γκολ και εννοω την Ροζεμποργκ

Με την Μοζιρ το 1997.

5-1 μεσα 2-2 εξω.

coftaras
24-08-05, 19:11
Ποια χρονια?Δεν θυμαμε σοβαρα.Με σοβαρη ομαδα παιξατε.Απο ποια χωρα ειναι αυτη?Ωρα ειναι να ακουσω οτι ειναι καλυτερη απο Βισλα,Σλαβια Πραγας κα . :D :D

WAntilles
24-08-05, 19:14
Ενω εσεις που θα παιζατε? Που θα βγαινατε καθε χρονο δευτεροι-τριτοι?

Μην αμφιβαλεις φιλε μου αν περναγαμε τους προκριματικους, μια φορα χρειαστηκε να το κανουμε και το καναμε με μεγαλη επιτυχια.

Ειλικρινα πιστευεις οτι θα δυσκολευομασταν με την Βισλα?

Παρακαλώ θερμά εδώ να γράφουν αποκλειστικά και μόνο όσοι η ομάδα τους έχει έστω και μία φορά σταυρώσει εκτός έδρας νίκη στην κορυφαία παγκοσμίως διασυλλογική διοργάνωση.

Ευχαριστώ.

Gedo
24-08-05, 19:15
Παρακαλώ θερμά εδώ να γράφουν αποκλειστικά και μόνο όσοι η ομάδα τους έχει έστω και μία φορά σταυρώσει εκτός έδρας νίκη στην κορυφαία παγκοσμίως διασυλλογική διοργάνωση.

Ευχαριστώ.

Οτι πεις

Ο πελατης εχει παντα δικιο.

Lazy Dog
24-08-05, 19:38
Παρακαλώ θερμά εδώ να γράφουν αποκλειστικά και μόνο όσοι η ομάδα τους έχει έστω και μία φορά σταυρώσει εκτός έδρας νίκη στην κορυφαία παγκοσμίως διασυλλογική διοργάνωση.

Ευχαριστώ. :thumb_dup :D :thumb_dup

dantouan
24-08-05, 20:16
Παρακαλώ θερμά εδώ να γράφουν αποκλειστικά και μόνο όσοι η ομάδα τους έχει έστω και μία φορά σταυρώσει εκτός έδρας νίκη στην κορυφαία παγκοσμίως διασυλλογική διοργάνωση.

Ευχαριστώ.

:thumb_dup :thumb_dup :worthy: :worthy:

odd
24-08-05, 21:39
παιδιά ωραία όλα αυτά που λέτε και καλά περνάμε είναι αλήθεια.

Αλλά ο Χαραλαμπίδης έτρεχε πάρα πολύ χτες το βράδυ.. μέχρι και την παράταση όταν οι υπόλοιποι δεν μπορούσαν να πάρουν τα πόδια τους.

Ελπίζω να οφείλεται στην καλή προπόνηση..

charly13
24-08-05, 22:07
Εισαι πολυ μικρος για να λες σε αλλους αν δεν ξερουν να μην μιλανε.

Ειμαι σιγουρος οτι δεν ξερεις ουτε τι ειναι η κρετατινη καλα καλα.

Εγω μιλαγα για συμπληρωματα διατροφης και αναβολικα γενικοτερα που μπορουν να σου δωσουν περισσοτερη ενεργεια και δυναμη βραχυπροθεσμα και ανεφερα τον Καναβαρο ως παραδειγμα.

Η κρεατινη δεν ειναι απαγορευμενη ουσια γιατι την παραγει ο οργανισμος μας, οπως και την τεστοστερονη, αλλα υπαρχει οριο.

Δηλαδή για σένα τα συπληρώματα διατροφής είναι αναβολικά, και επιμένεις ότι ξέρεις τι γράφεις.
Tότε πάω πάσο.

Gedo
24-08-05, 23:29
Δηλαδή για σένα τα συπληρώματα διατροφής είναι αναβολικά, και επιμένεις ότι ξέρεις τι γράφεις.
Tότε πάω πάσο.

Τωρα τι να σου απαντησω.

Αφου δεν καταλαβαινεις και δεν το κατεχεις το θεμα, γιατι επιμενεις να απαντας.

charly13
25-08-05, 00:05
Τωρα τι να σου απαντησω.

Αφου δεν καταλαβαινεις και δεν το κατεχεις το θεμα, γιατι επιμενεις να απαντας.


Πίστευε ότι θέλεις don't care.
Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο...

Gedo
25-08-05, 00:09
Πίστευε ότι θέλεις don't care.
Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο...


Εισαι περιπτωσαρα, θες να μου την πεις και με αντιγραφεις,
αυτα που απανταω εγω σε αλλους τα λες εσυ σε μενα.

Τι να πω ΕΛΕΟΣ.

charly13
25-08-05, 00:17
Άλλη δουλειά δεν κάνω από το να ψάχνω τα post σου.
Τί πίνεις να δώσεις και σε μας?

Gedo
25-08-05, 00:22
Παράθεση: “ Αρχικό μήνυμα απο WAntilles ”
Παρακαλώ θερμά εδώ να γράφουν αποκλειστικά και μόνο όσοι η ομάδα τους έχει έστω και μία φορά σταυρώσει εκτός έδρας νίκη στην κορυφαία παγκοσμίως διασυλλογική διοργάνωση.

Ευχαριστώ.


"Οτι πεις

Ο πελατης εχει παντα δικιο."




3 ποστ πιο πανω,το απαντησα στο Wantilles,
μην μου πεις οτι δεν το προσεξες.

charly13
25-08-05, 00:31
Που εστιάζεις ότι ο Παναθηναικός είναι πελάτης σου από τα αποτελέσματα πέρισυ σε ΟΛΑ τα σπορ?
Το να γράφεις κάτι δεν σημαίνει ότι έχεις το copyright πόσο μάλλον όταν δεν έχεις και δικιο.

Gedo
25-08-05, 00:32
Που εστιάζεις ότι ο Παναθηναικός είναι πελάτης σου από τα αποτελέσματα πέρισυ σε ΟΛΑ τα σπορ?
Το να γράφεις κάτι δεν σημαίνει ότι έχεις το copyright πόσο μάλλον όταν δεν έχεις και δικιο.

Οκ δεν εχω δικιο.

Καληνυχτα.

charly13
25-08-05, 00:38
Πάλι δεν απαντάς και δεν έχει νόημα να συνεχίσω.
Goodnight




P.s Θα δω το villareal - everton που είναι και ματσάρα.

Gedo
25-08-05, 00:41
P.s Θα δω το villareal - everton που είναι και ματσάρα.

6 λεπτα εμειναν, μολις ακυρωσε καθαρο γκολ ο Κολινα της Εβερτον και λογικα της στερησε την προκριση.

Spyrosss
25-08-05, 03:14
Μετά και τα σημερινά παιχνίδια των προκριματικών του CL ο Παναθηναικός είναι στο 2ο γκρούπ δυναμικότητας ενώ ο Ολυμπιακός στο 3ο. :D

1ο Γκρουπ
Ρεάλ Μαδρίτης 131.326
Μίλαν 121.191
Μπαρτσελόνα 117.326
Λίβερπουλ 115.864
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 110.864
Ίντερ 101.191
Μπάγερν Μονάχου 97.166
Αρσεναλ 93.864

2ο Γκρουπ
Πόρτο 93.739
Γιουβέντους 93.191
PSV Αϊντχόφεν 84.145
Λυών 81.324
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 70.714
Τσέλσι 68.864
Βιγιαρεάλ 58.326
Αγιαξ 52.145

3ο Γκρουπ
Κλαμπ Μπριζ 50.476
Αντερλεχτ 47.476
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 46.714
Σάλκε 44.166
Σπάρτα Πράγας 43.223
Λιλ 41.324
Ρέιντζερς 40.476
Βέρντερ Βρέμης 40.166

4ο Γκρουπ
Μπενφίκα 36.739
Ρόζενμποργκ 36.665
Μπέτις 34.326
Ουντινέζε 30.191
Φενερμπαχτσέ 23.872
Ραπίντ Βιέννης 15.208
Τουν 6.887
Αρτμέντια Πετρζάλκα 4.850

maxcp
25-08-05, 03:19
:p :thumb_dup :lol: :D

χαχαχα ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ...ακομα εκει βρισκονται??


εμαθα οτι εγιναν επεισοδια στο Μονακο..
σκιζονται οι παραγοντες των ομαδων για το ποιος θα πρωτο-παιξει με τον γαβρο..
:lol:


ΓΑΒΡΑΚΙΑ Η ΤΟΥΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ...ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??

ΝΕΑ 7ρα ΕΡΧΕΤΑΙ..

John_Nastos
25-08-05, 03:54
Για αντιπάλους θέλω Λίβερπουλ ή Ίντερ από το πρώτο, Σπάρτα πράγας ή Ρέιντζερς από το τρίτο και Ραπίντ Βιέννης, Τουν ή Αρτμέντια από το τέταρτο γκρουπ.

Spyrosss
25-08-05, 03:58
Άρσεναλ
Παναθηναικός
Ρείντζερς
Τουν

WAntilles
25-08-05, 08:08
Όμιλος Ολυμπιακού για να πλαντάξω στο γέλιο:

- Λίβερπουλ
- Γιουβέντους
- Ολυμπιακός
- Ρόζενμποργκ

Και μην ξεχνάτε ότι από του χρόνου αναγράφονται στη λίστα πελατών-προμηθευτών ΟΛΕΣ οι αγορές γκολ (λόγω της Δεξιάς) και όχι μόνο αυτές που είναι μαζικές με προσφορά και έκπτωση (π.χ. Γιουβέντους, Ρόζενμποργκ κλπ.).

Βέλτιστος όμιλος Παναθηναϊκού:

- Άρσεναλ
- Παναθηναϊκός
- Ρέιντζερς
- Τουν

John_Nastos
25-08-05, 08:24
H Ρόζενμπορκ είναι για κλάματα αυτή την περίοδο. Ωστόσο είναι από τις πιο έμπειρες ομάδες του CL και δεν μπορείς να την υποτιμήσεις. Πολύ σημαντικός θα είναι ο αντίπαλος από το τέταρτο γκρουπ γιατί υπάρχει μεγάλη διαφορά στη δυναμικότητα ανάμεσα σε μερικές ομάδες. Άλλο να σου πέσει Μπενφίκα, Μπέτις, Ουντινέζε ή Φενέρ και άλλο να έρθει η Τουν, η Αρτμέντια ή η Ραπίντ. Στο τρίτο γκρουπ δεν υπάρχει μεγάλη διακύμανση δυναμικότητας, αλλά Σπάρτα πράγας και Ρέιντζερς μοιάζουν στα χαρτιά οι πιο αδύναμες. Από το πρώτο, οι περισσότερες δεν παίζονται έτσι και αλλιώς. Η Λίβερπουλ πάντως είναι ένα σκαλί πιο κάτω σε ποιότητα και η Ίντερ πάντα είναι ασταθής και αναποτελεσματική. Καλό θα είναι να αποφύγουμε οπωσδήποτε Ρεαλ, Μπάρτσα, Μίλαν, Μάντσεστερ Γ., Σάλκε, Βέρντερ, Μπέτις, Μπενφίκα, Ουντινέζε και Φενέρ.



Επίσης, αν δεν άνω λάθος, του χρόνου χάνουμε την καλή συγκομιδή βαθμών από την πορεία στα προημιτελικά (με την Μπάρτσα) άρα θα πέσουμε στο τρίτο γκρουπ. Ειδικά τα δύο τελευταία χρόνια δεν τα πήγαμε καθόλου καλά στην Ευρώπη.

charly13
25-08-05, 09:49
6 λεπτα εμειναν, μολις ακυρωσε καθαρο γκολ ο Κολινα της Εβερτον και λογικα της στερησε την προκριση.

H απόφαση του Κολίνα ηταν ακτανόητη τους έκλεψε την πρόκριση μέσα από τα χέρια τους.

Gedo
25-08-05, 09:51
Βγαζετε γλωσσα παλι, ΠΕΛΑΤΕΣ ,αιωνιοι δευτεροι, της ανθοδεσμης και της κουμπουρας.

Στο τσακ περασατε μπαζα, με τα αρχιμπαζα της Πολωνιας και τωρα θελετε και πορεια.

Με ποιους ρε ΛΑΓΟΙ? Με τον Κωτσιο, τον Αντριτς και τον Λεοντιου?

Ε ρε γλεντια.

Περυσι τα ιδια λεγατε, και καταλαξητε παλι οπως καθε χρονο να παρακαλατε να χασουμε απο Λιβερπουλ και
βεβαια ημασταν η μοναδικη Ελληνικη ομαδα που περασε και στον επομενο γυρο του ΟΥΕΦΑ.

Ξεχνατε γρηγορα ΠΕΛΑΤΕΣ.


Μετα την ηττα στο ΟΑΚΑ την Κυριακη ΠΕΛΑΤΕΣ, θα αρχισετε παλι για διαιτησιες παραγκες και Κοκκαλισταν, δεν ειχατε ποτε τα @@ να παραδεχτειτε την ΗΤΤΑ σας.
Μια ζωη στη μιζερια, χανατε και εβγαινε ο αρχηγος σας και μιλαγε για αναποδα φαουλ και πλαγια.
ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ομαδα της ανθοδεσμης.

Ο ηρωας Μπασινας, κατεληξε να κανει προπονηση μονος του και να μην υπολογιζετε, στον Γκουμα κανατε προσφορα για να μην μεινει στην ομαδα και μετα παρακαλαγατε να παιξει με την Βισλα, βεβαια ολοι εσεις σαν καλα κοτοπουλα που ειστε, κουβεντα μουγγα ΑΡΧΙΚΟΤΕΣ ,ποιος να μιλησει στον προεδρο.
Θα μου πειτε ποιον πρεοδρο, αλλος εχει την ομαδα αλλος κανει κουμαντο αλλος ειναι προεδρος.

Αντε απαντηστε μου ενας ενας, με τις γνωστες φανφαρες και παπαρολογιες τυπου Wantilles.

Μια ζωη θα ειστε μιζεροι, σε καθε ηττα θα σας φταιει η διαιτησια, καθε μπαζο-παικτη που θα σας φερνουν θα σας τον παρουσιαζουν για Σανμαραντονα και εσυ σαν καλα κοτοπουλα που ειστε θα πανηγυριζετε, θα σας πουλανε παικτες οπως ο Σειταριδης και στην θεση του θα φερνουν παικτες οπως Βυντρα.


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΕΛΑΤΕΣ.

maxcp
25-08-05, 10:22
Βγαζετε γλωσσα παλι, ΠΕΛΑΤΕΣ ,αιωνιοι δευτεροι, ομαδα της πουστιας , της ανθοδεσμης και της κουμπουρας.

Στο τσακ περασατε μπαζα, με τα αρχιμπαζα της Πολωνιας και τωρα θελετε και πορεια.

Με ποιους ρε ΛΑΓΟΙ? Με τον Κωτσιο, τον Αντριτς και τον Λεοντιου?

.

olisadebe εχετε???flavio?biscan?γκαλινοβιτς???

με ποιον θα σκοραρετε?με τον 18χρονο κουρεα απο την ακτη του γιου του ελεφαντα η με τον 'κρατω τον λογο μου και σε χωριζω' παλτονινου?? :haha

σκιζονται οι προεδροι για το ποιος θα κληρωθει μαζι σας..
η ουεφα λεει θα σας βαλει σε 2 ομιλους για να μην στενοχωρησει την νεα φουρνια .... :thumb_dup


εχεις δει ποτε το οακα ετσι παλι? μονο απο παο ....

Lord_British
25-08-05, 10:32
Θυμισου ποσο καλα φερθηκε ο Ολυμπιακος σε παιχτες του.Ελευθεροπουλος,Λουτσιανο,Αμανατιδης και αλλοι που ειδοποιηθηκαν οτι φευγουν λιγες μερες πριν τη ληξη της μεταγραφικης περιοδου.Προσωπικα δεν μου αρεσει ο τροπος με τον οποιο ασκειται η διοικηση στον παναθηναικο αλλα ειναι σιγουρα καλυτερος απο το να κανουν κουμαντο σε μια ομαδα οι οργανωμενοι(θυρα 7).

Προσωπικα δεν υποστηριζω καμια ελληνικη ομαδα.Επειδη ομως εχω πολλους φιλους φιλαθλους και του Ολυμπιακου και το Παναθηναικου μπορω να σου πω το εξης: Ειναι κριμα για τον Ολυμπιακο που εχει τους περισσοτερους φιλαθλους το οτι υπαρχουν οπαδοι σαν και εσενα που χαλανε ολη την εικονα της ομαδος.

Φιλικα

Gedo
25-08-05, 10:39
olisadebe εχετε???flavio?biscan?γκαλινοβιτς???

με ποιον θα σκοραρετε?με τον 18χρονο κουρεα απο την ακτη του γιου του ελεφαντα η με τον 'κρατω τον λογο μου και σε χωριζω' παλτονινου?? :haha

σκιζονται οι προεδροι για το ποιος θα κληρωθει μαζι σας..
η ουεφα λεει θα σας βαλει σε 2 ομιλους για να μην στενοχωρησει την νεα φουρνια .... :thumb_dup


εχεις δει ποτε το οακα ετσι παλι? μονο απο παο ....


Ολισαντεμπε ,φεραμε τον Κουζμπα απλα εμεις αφου δεν παιζει τον διωξαμε, εσεις τον εχετε να τον βλεπετε.

Φλαβιο? εννοεις τον χειροτερο σε αποδοση παικτη σου?

Μπισκαν? εννοεις τον δευτερο χειροτερο σε αποδοση που αντικαταστηθηκε απο καποιον Λεοντιου?

Μπαμπαγκιντα τον λενε τον γιο του κουρεα, θα τον μαθεις καλα στο εχω γραψει και παλιοτερα.
Δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσε ποιος θα βαλει γκολ, καθε χρονο την καλυτερη επιθεση εχουμε ολο και καποιος θα στο καρφωσει.


Τωρα ποιος σκιζετε για να παιξει μαζι μας....Μαλλον ξεχασες οτι στην Βισλα πανηγυριζαν οταν κληρωθηκαν μαζι σου, δεν τους ειδες στην τηλεοραση, σαν μικρα παιδια εκαναν, μεγαλο φοβητρο της Ευρωπης, Ευρωπαιε μου.


Το να μιλας για κοσμο ειναι τουλαχιστον ιεροσυλια.

Gedo
25-08-05, 11:02
Ρε συ Charly, επαναλαμβανεσε.

Η θα αντιγραφεις η θα γραφεις τα ιδια και τα ιδια.

@ ADSLgr.com All rights reserved.