PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερυθρόλευκη στρατιά [split 1001-2000]



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sannin
23-09-05, 00:06
Αυτό που μου αρέσει είναι ότι στα οπαδικά section του φόρουμ, πρέπει να μιλάς στον πληθυντικό να καλείς τους συνομιλητές σου να πιείτε τσάι μαζί κτλ.

Αφού το ύφος του adslgr δεν είναι για τέτοια θέματα τι τα ανοίγετε;
Σε ένα τέτοιο θέμα και θα βρίσεις και θα πεις κάτι παραπάνω γιατί είναι ΟΠΑΔΙΚΟ... Έχουν ανοίξει για να περνάμε ευχάριστα κάποιες ώρες. Αν κάποιος διασκεδάζει βρίζοντας -κυρίως-, δεν είναι πρόβλημα όλων των υπολοίπων. Και δεν νομίζω ότι είναι δύσκολο να κλείσουν, αν στραβώσει πολύ το κλίμα μέσα στα threads.

Νικαετός
23-09-05, 01:37
Βρε παιδιά , δεν είναι δύσκολο να το καταλάβετε ...εδώ είναι φόρουμ δεν είναι γήπεδο . Πες για την ομάδα σου , πείραξε τον αντίπαλο αν θέλεις , αλλά δεν μπορείς να τον βρίζεις ,νομίζω πως είναι αρκετά απλό . Άλλο πειράζω ,άλλο βρίζω . Αφού μια χαρά τα πηγαίνουμε ως τώρα , γιατί θέλετε να το χαλάσουμε ?

@ Harry ,από τα πιο δυνατά σου !


Να κεράσω ενα τήλιο φίλτατε Κάρολε??
Με 2 ή 3 ζάχαρες το θέλετε?
Ενα βουτυματάκι Κάρολε ?

:thumbsup1

HaRRy
23-09-05, 11:09
Και για να σοβαρευτούμε:
================
Δεν πάει πουθενά!

Αποφασισμένος να εξαντλήσει το συμβόλαιό του με τον Ολυμπιακό ο Ριβάλντο «Έχω συμβόλαιο και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από τη συνεργασία μου με τον Ολυμπιακό. Έχω όρεξη για καλή μπάλα και θα το δείτε σύντομα», δήλωσε στον «Πρωταθλητή» ο Ριβάλντο, βάζοντας τέλος στα σενάρια περί πρόωρης αποχώρησης από το λιμάνι για λογαριασμό της Παλμέιρας. Κατέληξε στους δέκα και ψάχνει τον ενδέκατο εν όψει του αγώνα με τον Ακράτητο ο Σόλιντ, φαβορί για τη τελευταία θέση ο Καφές. Πρώτος υποψήφιος για το πάγκο ο Μπαμπανγκίντα. Σε μαγνητική θα υποβληθεί ο Πατσατζόγλου που ένοιωσε ενοχλήσεις στη μέση. Δεν θα πάρουν εισιτήρια για το ντέρμπι με την ΑΕΚ οι Πειραιώτες. Νίκη για Ρεάλ, νέα γκέλα για Λιόν.
www.sportfm.gr
==========

Bayern7
23-09-05, 13:12
Ftoyyyyy :mad:

HaRRy
23-09-05, 13:40
Τι φτου ρε?
Ξεκόλλα!!!
Ριμπο και Ζιο δεν έρχονται κάθε μέρα στην ομάδα μας!!
Τι προτιμούσες κανα ΜΠΙΣΚΑΝ ή κανα ΦΛΑΒΙΟ??

opimis
23-09-05, 16:00
Ο αγώνας του ολυμπιακού αύριο άλλαξε ώρα; κάτι πήρε το αυτί μου αλλά δεν κατάλαβα καλά.

Gedo
23-09-05, 16:02
Ο αγώνας του ολυμπιακού αύριο άλλαξε ώρα; κάτι πήρε το αυτί μου αλλά δεν κατάλαβα καλά.

Δεν εχω ακουσει τιποτα.
Ετσι και αλλιως λογω τιμωριας, απο τον καναπε θα τον δουμε.

Ειναι θεμα ΕΠΑΕ η ωρα εναρξης, αλλα βαζει και ο Αλφα το χερακι του;)

dracula
23-09-05, 16:18
Στις πέντε αναμετράται το λιμάνι με την αρμάδα του Ιλιε Ντουμιτρεσκου και τα εγγονια του θρυλικου Μακη Ψωμιαδη

opimis
23-09-05, 16:21
Τώρα που το σκέφτομαι και στις 18:00 να ξεκινούσε, θα τελείωνε πριν αρχίσει ο επόμενος σημαντικότερος αγώνας της ημέρας!!! :thumb_dup

Gedo
23-09-05, 16:42
τα εγγονια του θρυλικου Μακη Ψωμιαδη


Αιντε αηδονια μου....παμε αηδονια μου....:lol:

chrand
23-09-05, 20:22
Εκεί στην Παιανία πρέπει να έχουν πολύ καλό δικηγόρο υπεράσπισης, όλο την γλιτώνουν με κάτι μικρά πρόστιμα των 2.000 € - 3.000 €, άντε στην χειρότερη περίπτωση 5.000 €.

Στον Ολυμπιακό γιατί δεν ζητάνε δανεικό τον δικηγόρο τους, που έχουν τρελαθεί στο κεκλεισμένων των θυρών και τα πρόστιμα που πληρώνουν είναι της τάξεως των 50.000 € και 100.000 € για να μην αναφερθώ στο πρόστιμο (παγκόσμιο ρεκόρ) των 300.000 € στο περσινό παιχνίδι με τον Πανιώνιο.



Υ.Γ. Θεότυφλη η δικαιοσύνη όχι απλώς τυφλή.

apok
23-09-05, 20:48
Όχι ρε παιδιά να μιλάμε οι γαύροι και οι βάζελοι για δικαιοσύνη.. ντροπή.. δεν κάνει!!!

dracula
23-09-05, 22:17
Γαυροι αδελφια, γιατι δεν παιρνετε εισιτηριακια για την αλλη Κυριακη;;;;

Θα μας λειψουν οι φατσουλες σας απεναντι!
CU at Καραϊσκακη

Gedo
23-09-05, 22:24
Γαυροι αδελφια, γιατι δεν παιρνετε εισιτηριακια για την αλλη Κυριακη;;;;

Θα μας λειψουν οι φατσουλες σας απεναντι!
CU at Καραϊσκακη

Ξερεις πολυ καλα , οτι εμεις παμε παντου.

Οι διοικησεις δεν θελουν.

Αν δεν δωσουν σε εμας, ξεχνα το Καραισκακη, εκτος αν εχουμε τα περσινα πανυγυρια του Κυπελου.

dracula
23-09-05, 22:29
O Ολυμπιακος (ακριβεστερα η διοικηση του...) αποφασισε να μην παρει εισιτηρια.

Σε τι τριπακι εχουν μπει δεν καταλαβαινω. Λες και τους πειραζει να υπαρχουν αντιπαλοι στο γηπεδο.

Παντως, αν δεν υπαρχει κατι κρυμμενο ή δε γίνει καποια "νομοτυπη" παρεμβαση, Καραϊσκακη -με βαση αυτα που εχει πει ο Ντεμης- θα ερθουμε.

Και θα νικησουμε.

Bayern7
24-09-05, 01:18
Τι φτου ρε?
Ξεκόλλα!!!
Ριμπο και Ζιο δεν έρχονται κάθε μέρα στην ομάδα μας!!
Τι προτιμούσες κανα ΜΠΙΣΚΑΝ ή κανα ΦΛΑΒΙΟ??

Είπα τίποτα για τον τζιοβάνι ρε Χάρι; Τι ανακατέβεις τον μάγο στη συζήτηση; Αστον εκει στην βραζιλία που αναδεικνύεται MVP του πρωταθλήματος και δεν έκανε για μας. Ασε μη με συφιλιάζεις τώρα... :(

Για τον Ρίμπο μιλάμε. Στην παρούσα φάση ειναι τελείως εκτός κλίματος και μακριά από την καλη του κατάσταση. Σαν να παίζουμε με 10 παίκτες ειναι...
Καλά δεν εχει και τα χάλια του Φλάβιο ή του Μπίσκαν, αλλά δεν είναι και η καλύτερη του φέτος.. :evil:

coftaras
24-09-05, 09:06
Eυτυχως που υπαρχει και ο "Πρωταθλητης" και ξεκιναει ευχαριστα :D :D

Bayern7
24-09-05, 14:55
Eυτυχως που υπαρχει και ο "Πρωταθλητης" και ξεκιναει ευχαριστα :D :D

λoλ

Λέει κάτι πετυχημένα ο Π τώρα τελευταία..
Να αρχίσω να ανησυχώ; :cry:

aroutis
26-09-05, 12:25
Από φίλο γαύρο... δείγμα οτι υπάρχουν και γαύροι που ξέρουν να αυτοσαρκάζονται.. χεχε

Γιατί ο ΟΣΦΠ μοιάζει με τον Χριστό;

1) Ανασταίνει νεκρούς.
2) Τραβάει του Χριστού τα πάθη.
3) Παίζει σαν να έχει πάει το προηγούμενο βράδυ στον γάμο της Κανά και έχει
γίνει GOAL!!.
4) Σηκώνει από το χώμα τους ΠΑΡΑΛΥΤΟΥΣ που μέχρι και champions league
παίρνουν.
5) Μετά από μια τέτοια ήττα, τον σταυρώνουν όλοι και κυρίως αυτοί που τον
υμνούσαν.
6) Ο Πόντιος Πιλάτος (ΠΡΟΕΔΡΟΣ) ποτέ δεν φταίει. Ούτε όταν διώχνει τον
ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ούτε όταν του λέει ο ΣΟΛΙΝΤ ότι θέλει και άλλες μεταγραφές και δεν
τις κάνει.
7) Κάθεται υπομονετικά και τον χτυπούν και από τα δύο μάγουλα ταυτόχρονα
αλλά προχώρησε και παραπάνω. Στήνει και Κ***ο?
8) Όταν χρειάζεται τον ΠΕΤΡΟ (ΠΕΤΡΑΓΚ ΤΖΩΡΤΖΕΒΙΤΣ) να τον βοηθήσει αυτός
τον αρνείται .
9) Τον πρόδωσε ο δικός του άνθρωπος ΙΟΥΔΑΣ, (ΑΝΑΤΟΛΑΚΗΣ-ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΣ
ΑΥΤΟΓΚΟΛ)
10) Όταν βλέπουμε διεθνή αγώνα του, είναι σαν να μας μαστιγώνουν και να μας
φορούν αγκάθινο στεφάνι.
12) Οι ΡΩΜΑΙΟΙ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΙ) το χαίρονται.
13) Κάθε φορά που είναι να ρίξουμε στα κάτεργα τον ΒΑΡΑΒΒΑ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ),
με κάτι τέτοια αποτελέσματα τον απελευθερώνουμε.
14) Εμείς οι οπαδοί του περιμένουμε κάθε χρόνο τέτοια εποχή την ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ
καλή βδομάδα!

Gedo
26-09-05, 16:10
Από φίλο γαύρο... δείγμα οτι και γαύροι που ξέρουν να αυτοσαρκάζονται.. χεχε

καλή βδομάδα!



Πολυ καλο! :D:D :lol:

Nantia
28-09-05, 02:24
9) Τον πρόδωσε ο δικός του άνθρωπος ΙΟΥΔΑΣ, (ΑΝΑΤΟΛΑΚΗΣ-ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΣ
ΑΥΤΟΓΚΟΛ)

Ο Mαυρογενιδης ηταν.. Ο Ανατολακης μπηκε μαζι με τη μπαλα τυπου που πας-να'ρθω-κι-εγω-bambaacha!

Spyrosss
28-09-05, 03:31
Τι έγινε, χαθήκατε σήμερα.:D

Sannin
28-09-05, 06:00
Τι έγινε, χαθήκατε σήμερα.:D Και που είσαι ακόμα... Μετά το βράδυ της Τετάρτης θα κάνουν πολύ καιρό να ξαναφανούν... :p

spyrosn
28-09-05, 08:54
Καλά, κράτα και μικρό καλάθι, γιατί η Ρεάλ είναι ψιλο-πτώμα (για τα δεδομένα της Ρεάλ πάντα), και άμα κάνουν το μπαμ και πάρουν το πρώτο διπλό αύριο, ποιος μας γλυτώνει από δαύτους :D

(λέμε και κανένα ανέκδοτο να περάσει η ώρα!) :lol:

NoYmErOs
28-09-05, 08:57
@Spyrosss @Legend Δηλαδή οταν κερδίζετε περνάτε απο εδώ ? :rotfl:

Gothic
28-09-05, 09:09
Κοίτα οι λαγοσαλίγγαροι πως ξύπνησαν ξαφνικά... :D

Γιατί παιδιά μου ήταν τόσο άδειο το ΟΑΚΑ χθές; Φοβόσασταν μήπως κάνουν "βαβά" τον πωπουλάκο σας όπως κάποια παιδιά απο τον Πειραιά και δεν αντέχατε δεύτερο απανωτό βιασμό; :-k

Άχουτα μωρέ!

Και να χάσουμε σήμερα, εσείς ακόμα θα περπατάτε σαν καουμπόηδες απο την τελευταία μας συνάντηση, οπότε σσσσσσσσσσσσσττττ ;)
Άν θέλετε μετάφραση στα ισπανικά επειδή σήμερα έχετε αλλάξει εθνικότητα (όπως πάντα), http://babelfish.altavista.com.

NoYmErOs
28-09-05, 09:19
Με ποιόν παίζετε σήμερα ? :oops:
ναι δεν παρακουλουθώ ... οχι γιατί δεν παίζει ο ΠΑΟΚ απλά είμαι της τελευταίας στιγμής :D

Gothic
28-09-05, 09:21
Με ποιόν παίζετε σήμερα ? :oops:
ναι δεν παρακουλουθώ ... οχι γιατί δεν παίζει ο ΠΑΟΚ απλά είμαι της τελευταίας στιγμής :Dhttp://www.contra.gr για την αθλητική σου ενημέρωση :p

NoYmErOs
28-09-05, 09:27
Your organization's Internet use policy restricts access to this web page at this time.
Reason: The Websense category "Sports" is filtered.
URL: http://www.contra.gr/

Δεν έχω αυτοκίνητο καρδιά μου .... ;)

Θα μου πεί κανεις με ποιόν παίζετε γμτ ?????????

gatoulas
28-09-05, 09:32
με το μπάζο τη Ρεάλ, που αν και βάζελος θά 'θελα ο γαύρος να της κάνει μια κηδεία (9.50 πλερώνει)

Gedo
28-09-05, 09:35
Κοιτα ρε, εμφανιστηκαν τα πελατακια του φορουμ.

Ρε πρασινοι λαγοπελατες,μετα το 0-2 μεσα στο ΟΑΚΑ, θυμαστε τοτε που σας κλεισαμε το σπιτι, που εισασταν?

Τωρα τι ηρθατε να μας πειτε?
Κερδισατε τη Βερντερ? Ε και?
Πελατακια τα κουβαδακια σας και σε αλλη παραλια.

Να μαθετε να μιλατε με δικα σας φρυδια.

Με ειδατε εμενα να σας γραφω κατι μετα την 3αρα στο Ουτινε?

Εγω παλι θα σχοληθω με εσας στον δευτερο γυρο.

Σας ειδα και τι γραφετε πριν τον αγωνα, στα Πρασινα Μπαζα.
Το χατε λερωσει το βρακακι σας.

Ρε τα πελατακια, τη Βερντερ κερδισαν, εμας σκεφτονται, ε ρε κοπμπλεξ....

gatoulas
28-09-05, 09:45
Αυτό είναι το κακό με σας. Από κει που λέμε αντε να πάτε να το κλείσετε το σπίτι της Ρεάλ (όχι δεν το ποντάρω στο στοίχημα), να φέρετε και 3 ποντάκια, αρχίζετε με το ζωικό βασίλειο και άντε πές μου μετά πως να συνεχίσω να προσπαθώ να πείσω τον Παοκτζή απέναντι να είναι με το γαύρο σήμερα.

Έχουμε κι εμείς τους κομπλεξισμούς μας αλλά εσείς ρε παιδιά είστε άλλο πράγμα! (Πράμα που λέγαμε και στο στρατό)

NoYmErOs
28-09-05, 10:20
Ο παοκτζης και ο κάθε Ελληνας θα είναι με τον γαύρο σήμερα όπως εχθές ήταν με τον παο ... γιατί έχει καταλάβει οτι άλλο ομάδα και άλλο χουλιγκαν.

Νικαετός
28-09-05, 10:28
Ακούστε τώρα ένα περίεργο συναίσθημα , που με διακατέχει , ειδικά για τον γαύρο . Θα χαρώ και αν κερδίσει και αν χάσει με μεγάλο σκορ ...περίεργο θα μου πείτε ..δεν ξέρω. Θα στενοχωρηθώ όμως και το λέω ειλικρινά , αν χάσει από ατυχία , αδικία . Και δεν το λέω για σήμερα μόνο . Ισχύει πάντα . Αν δηλαδή σταθεί καλά στο γήπεδο και χάσει από καμμιά στραβοκλωτσιά στο 91 ή από κανένα πέναλτυ μαϊμού , τότε θα με πειράξει .

Όπως και αν έχει , καλή τύχη σήμερα .

aesir
28-09-05, 10:28
Το τραβάτε και οι μεν και οι δε... είτε μείνετε στα του Ολυμπιακού σε αυτό το thread έστω και με λίγη πλάκα, είτε πηγαίνετε στο thread του Πρωταθλήματος να βγάλετε το άχτι σας.

apok
28-09-05, 10:34
Nα πω και εγώ την αλήθεια μου.. Απλά το σημερινό με αφήνει αδιάφορο.. Ούτε θα στεναχωρηθώ ούτε θα χαρώ ανεξαρτήτου αποτελέσματος. Αν κάτσω να δω σήμερα τον αγώνα θα είναι γιατί μ'αρέσει το ποδόσφαιρο και ντεν έκω νόβα καρντιά μου να δω κανένα άλλον αγώνα.
Απλά καλή τύχη ( με ότι συνεπάγεται αυτό, όταν το εύχεται ένας Βάζελος;) )

NoYmErOs
28-09-05, 10:52
Ε καλά το παρατραβάτε οι βάζελοι.. μακάρι να κερδίσει και να δούμε καλο ποδόφαιρο να παίζει, μιας και καιρό εχω να δώ καλη ευρωπαικήμπάλα απο τον γαύρο.Οτιδήποτε άλλες ευχές είναι χαζα..

apok
28-09-05, 10:53
Νούμερε δεν κατάλαβες.. Απλά με αφήνει αδιάφορο.. όπως είχα πεί.. είμαι Βάζελος.. ούτε αντι-ολυμπιακός-ακετζής κτλ κτλ!!

HaRRy
28-09-05, 11:04
Εχω παίξει 500 ευρώ το ΔΙΠΛΟ στο Ladbrokes...
ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ?????????? 10.00 το δίνει!!!!!!
:D :D

Οσο για χτές... ΤΟΡΓΚΕΛΕ-ΠΙΡΟΥΕΤΑ έκανες το καφενείο ... φέτα...
==========================================

gatoulas
28-09-05, 11:59
Εχω παίξει 500 ευρώ το ΔΙΠΛΟ στο Ladbrokes...
ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ?????????? 10.00 το δίνει!!!!!!
:D :D

Οσο για χτές... ΤΟΡΓΚΕΛΕ-ΠΙΡΟΥΕΤΑ έκανες το καφενείο ... φέτα...
==========================================

Χμμμ... 500Χ10 = 50000
Κάποιος θα κεράσει!!!:beer

Αλλιώς θα κάνουμε έρανο! :jailed:

gatoulas
28-09-05, 12:00
Αλλά για να παίζεις 500, μήπως να κεράσεις ανεξάρτητα από το άν τα πάρεις
Σημείωση: Τα :$ πάνε στα :$

blizard
28-09-05, 12:49
Εχω παίξει 500 ευρώ το ΔΙΠΛΟ στο Ladbrokes...
ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ?????????? 10.00 το δίνει!!!!!!
Kαι ο Οπαπ το δίνει 10 μονό αποδεκτό, ενώ η betfair 13.
Η Ρεάλ είναι κουρασμένη από 2 αγώνες που τους πάλεψε μέχρι το 90, την Πέμπτη και την Κυριακή, ενώ δεν είναι σε φόρμα και δέχεται γκολ εύκολα.
Οπότε θα έλεγα έχετε κάποια μικρή ευκαιρία για κανά Χ, εαν δεν παίξετε σαν ΕυρωπΕος Ολυμπιακός βέβαια , και φάτε 5 .

Sannin
28-09-05, 13:23
Χμμμ... 500Χ10 = 50000
Κάποιος θα κεράσει!!!:beer

Αλλιώς θα κάνουμε έρανο! :jailed: 500 x 10 = 5000

Κάποιος θα ξαναγυρίσει στα θρανία! :D

papdoux
28-09-05, 13:37
Εχω παίξει 500 ευρώ το ΔΙΠΛΟ στο Ladbrokes...
ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ?????????? 10.00 το δίνει!!!!!!
:D :D

Οσο για χτές... ΤΟΡΓΚΕΛΕ-ΠΙΡΟΥΕΤΑ έκανες το καφενείο ... φέτα...
==========================================
Μα τι λες τωρα; εκανε πιρουετα το παιδι; αφου τον χτυπησε πολυ ασχημα ο αερας που σηκωθηκε απο τον βραζιλιανο. Μιλαμε οτι η Κατριν ηρθε και τον πηρε και τον εριξε. Μετα τι να κανει ο διαιτητης και η καταξιωμενη ευρωπαϊκη διαιτησια; αυτη η παντα σωστη ευρωπαϊκη διαιτησια. :worthy: ελεος :worthy:

Χθες, ο βλακας ο εκφωνητης ειπε κατι τρομερο. Ο βαζελος εχει να κρατησει ανεπαφη την εστια του απο το παιχνιδι με τη Μπαρτσα, τοτε που εδωσε ο αλλος τρομερος, σωστος διαιτητης εκεινο το πεναλντι...αυτο που εγινε μεσα στη μεγαλη περιοχη (μονο που ηταν πολυ μεγαλυτερη απο την κανονικη)... :-k :thumb_dup

demian_
28-09-05, 13:54
Απορια μικρου παιδιου:

"Γιατι μπαμπα οταν κανει καλη εμφανιση ο Ολυμπιακος στην Ευρωπη παει για να παρει το C.L. ενω ο ΠΑΟ απλα ειναι ****φαρδος...?"

odd
28-09-05, 14:15
Καλη λογική. 10 χρόνια τυχερός ο βάζελος και 10 χρόνια άτυχος ο γαύρος..

Τώρα κάτι "βοές" για δικά μας @@ και λοιπά φαιδρά, μήπως νομίζετε πως ο τότε ΠΑΟ είναι ίδιος με τον σημερινό;

Τουλάχιστον στην έδρα μας, κάναμε τον άσσο!

Gedo
28-09-05, 14:23
Καλη λογική. 10 χρόνια τυχερός ο βάζελος και 10 χρόνια άτυχος ο γαύρος..

Τώρα κάτι "βοές" για δικά μας @@ και λοιπά φαιδρά, μήπως νομίζετε πως ο τότε ΠΑΟ είναι ίδιος με τον σημερινό;

Τουλάχιστον στην έδρα μας, κάναμε τον άσσο!


Αφου ξερετε εσεις.....
10 χρονια Πρωταθλημα ο Θρυλος, 10 χρονια σας φταιει η διαιτησια.....

Οσο για τα @@, το λεω και θα το λεω. Δεν μπηκα ποτε στην διαδικασια, να πειραξω βαζελο, επειδη εφαγε 5 απο την Μαντσεστερ, 3 απο Ουτινεζε, 3 απο Βισλα κ.τ.λ.

Το θεωρω κομπλεξισμο.

Στα μεταξυ μας παιχνιδια ειναι αλλο.

Αυτο που θελω να πω ειναι, ριξε μου 5 γκολ και ελα να με κραξεις.
Εσυ με κερδισες, μαγκια σου.

Τι ασχολεισε αν εχασα απο την Ροζεμποργκ η αν χασω απο την Ρεαλ?

Γι'αυτο σου λεω, τσαμπα μαγκες γινεστε.

apok
28-09-05, 14:27
Αφου ξερετε εσεις.....
10 χρονια Πρωταθλημα ο Θρυλος, 10 χρονια σας φταιει η διαιτησια......

10 χρόνια να πάρει ο Γαύρος.. Έφταιγαν όλοι οι άλλοι και ποτέ οι Τσαλουχίδηδες που κάθε χρόνο έλεγαν το επικο " Φετος είμαστε καταδικασμενοι να πάρουμε πρωτάθλημα "...;)


Οσο για τα @@, το λεω και θα το λεω. Δεν μπηκα ποτε στην διαδικασια, να πειραξω βαζελο, επειδη εφαγε 5 απο την Μαντσεστερ, 3 απο Ουτινεζε, 3 απο Βισλα κ.τ.λ.

Το θεωρω κομπλεξισμο.

Στα μεταξυ μας παιχνιδια ειναι αλλο.

Αυτο που θελω να πω ειναι, ριξε μου 5 γκολ και ελα να με κραξεις.
Εσυ με κερδισες, μαγκια σου.

Τι ασχολεισε αν εχασα απο την Ροζεμποργκ η αν χασω απο την Ρεαλ?

Γι'αυτο σου λεω, τσαμπα μαγκες γινεστε.

Φίλε gedΕ μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλώτρια ( sic ). Μπορεί εσύ όχι αλλά το πλήθος ναι.. Όπως και εγώ δεν σας κράζω για τίποτα άλλο παρά μόνο για τα αναμεταξύ μας, άλλοι όμως το κάνουν..

Καλή τύχη ( My name is Takis.. Mitso-takis :twisted: ) για σήμερα :D:D:D

Νικαετός
28-09-05, 14:28
Αφου ξερετε εσεις.....
10 χρονια Πρωταθλημα ο Θρυλος, 10 χρονια σας φταιει η διαιτησια.....

Οσο για τα @@, το λεω και θα το λεω. Δεν μπηκα ποτε στην διαδικασια, να πειραξω βαζελο, επειδη εφαγε 5 απο την Μαντσεστερ, 3 απο Ουτινεζε, 3 απο Βισλα κ.τ.λ.

Το θεωρω κομπλεξισμο.

Στα μεταξυ μας παιχνιδια ειναι αλλο.

Αυτο που θελω να πω ειναι, ριξε μου 5 γκολ και ελα να με κραξεις.
Εσυ με κερδισες, μαγκια σου.

Τι ασχολεισε αν εχασα απο την Ροζεμποργκ η αν χασω απο την Ρεαλ?

Γι'αυτο σου λεω, τσαμπα μαγκες γινεστε.

Γιώργο έχεις απόλυτο δίκιο . Απλά ξεχνάς το ρηθέν υπο του προφήτου (sic !! LOL) , ότι η ήττα του εχθρού μου είναι δική μου νίκη !

Μην ψάχνεις λογική , ανάμεσα σε Παναθηναϊκούς και Ολυμπιακούς ή σε Παοκτζήδες και Αρειανούς ...είναι κάτι σαν τον στρατό !

aesir
28-09-05, 14:29
Και εγώ λέω οτι άμα δεν σταματείσετε τα ίδια και τα ίδια και δεν πείτε τίποτα σαν ώριμοι φίλαθλοι και όχι σαν παιδάκια που αλληλοπειράζονται, θα σβήσω μηνύματα και των μεν και τον δε... τίποτα εποικοδομιτικό δεν έχετε να πέιτε; Κάποιο εύστοχο προβληματισμό/σχόλιο αφού αυτό το thread είναι για τον Ολυμπιακό; Εντάξει τα μικροπειραγματάκια αλλά έχετε ξεφύγει...

Τα έχουμε ξαναπεί αυτά...

@ ADSLgr.com All rights reserved.