PDA

Επιστροφή στο Forum : Forthnet 'Ολα για την κονόμα !!!



Pantelhs
18-02-10, 01:17
Ανοιχτή επιστολή από εμένα στην Forthnet για την νέα της προσφορά !!! :down:

Γεια σας
Ονομάζομαι Παντελής ....... και είμαι συνδρομητής στην forthnet από τότε που ασχολήθηκα με το internet κάμποσα χρόνια δηλαδή ούτε που θυμάμαι (τσεκάρετε να δείτε από πότε είμαι συνδρομητή σας).
Είμαι ένας από τους πρώτους στην περιοχή μου που περίμενα πως και πως για να μπω στο ιδιόκτητο δίκτυο σας φεύγοντας από τον ΟΤΕ (και αυτό μπορείτε να το τσεκάρετε).
Χθες μου ήρθε το news letter σας και μένω κολόνα με την πρόσφορα (Forthnet 2play+nova start pack μόνο με 39,90 € για 12 μήνες) και πάνω που ήμουν έτοιμος να κάνω αίτηση βλέπω ότι είναι για τους νέους συνδρομητές!!!!!!!!
Τι να πω ότι νέο και καλό βγαίνει μόνο για να μαζέψετε νέους συνδρομητές!!
Και εμείς οι πιστοί στην forthnet μόνο μια έκπτωση 20% στα πάγια για να αποκτήσουμε NOVA!!! παρόλο που ήμουν στην NOVA παλιά (μπορείτε και αυτό να το καρατσεκαρετε) αλλά λόγο της ακριβής μηνιαίας συνδρομής για έναν ελεύθερο επαγγελματία και οικογενειάρχη με 2 παιδιά την έκοψα.
Κρίμα πίστευα ότι ήμουν σε μια από τις καλύτερες ιδιωτικές εταιρίες παροχής internet στην Ελλάδα που σέβεται και ενδιαφέρετε για τους πελάτες της και προσπαθεί να τους παρέχει ότι καλύτερο αλλά με αυτή την πρόσφορα μάλλον με προσγειώσατε στην πραγματικότητα ότι όλα είναι για τους παραπάνω συνδρομητές άρα για την παραπάνω κονόμα όπως θα λέγαμε και στην αργό.
Συνεχίστε έτσι και πιστεύω ότι και άλλοι σαν και εμένα θα σκεφτούν καλύτερα την άλλη φορά που θα κάνουν ανανέωση συμβολαίου τους τη θα πράξουν για το δικό τους το καλό και της τσέπη τους αφού και εσείς αυτό κοιτάτε πάνω από όλα.
Κρίμα και πάλι
Παντελής ........

@ ADSLgr.com All rights reserved.