PDA

Επιστροφή στο Forum : 100x Banned!



Σελίδες : [1] 2 3

psyxakias
18-01-04, 11:29
Καλημέρα,

Θα ήθελα να διευκρινίσω τους λόγους για τους οποίους ο 100x είναι BAN...

Κατά την γνώμη μου, το μόνο που γνωρίζει να κάνει σωστά είναι να διαφημίζει τον εαυτό του:

1) Διαθέτει 2 BMW αλλά χρειαζόταν μαθήματα οδήγησης
2) 100 άτομα στην Ελλάδα εργάζονται μόνο και μόνο χάρη σε αυτόν (PM στον psyxakias)
3) 'Ρίχνει' 30 εκατομμύρια το χρόνο στην Ελλάδα καθώς έχει 2 επιχειρήσεις (PM στον psyxakias)
4) Διαθέτει 2 Η/Υ: ένα Mac G5 και ένα AMD και έχει το καλύτερο PC
5) Είναι απόφοιτος του ΜΙΤ διαθέτοντας το καλύτερο δίπλωμα
6) Τα ελληνικά του είναι "μια χαρά" ασχέτως αν γράφει περίεργα, αφού χρησιμοποιεί κάποιο μετατροπέα greeklish οπότε την λέξη "γράψε" την γράφει "γραπσε"

Στο θέμα μας τώρα, αυτό που γνωρίζει καλύτερα όμως είναι να προσβάλει, να κατηγορεί και να υβρίζει τους άλλους με τον χειρότερο δυνατό τρόπο:

1) Προσβάλει τον wolverine με τα εξής: "wolverine βαλε ονομα ελληνικο πρωτα και μετα να μας λες για το πιος και τι γεινετε, thread καλλα ρε μεγαλε γραφε ελληνικα γραπσε το νημα οχι thread μετα μειλατε για greeklish και πρασινα αλογα."

2) Κατηγορεί τον wolverine για "επίδειξη δύναμης" επειδή πολύ ευγενικά ο wolverine του ζήτησε να γράφει καλύτερα τα Ελληνικά, για να θυμίζουν Ελληνικά.

3) Κατηγορεί και υβρίζει τον ducklord με τους χειρότερους δυνατούς χαρακτηρισμούς αναφέροντας μερικούς: "βλιμα, ζωον, ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ, ΜΑΛΑΚΑΣ, μαλακα, αμορφοτος, καραγκιοζις, ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ, αρχιμαλακας, κλπ"

4) Προσβάλει τον ducklord: "δεν εχεισ ιδεα τη σου γινετε, τη ασχετιλα ειναι αυτη, εισε ασχετος, δεν εισε στα μυαλλα σου εχεις προβλιμα μεγαλο, εισε ο πιο ασχετος επανω σε υπολογιστες, οτι εγραπσες εγεινες παλι ρεζιλι, να χανω χρονο με ενα ασχετο, οτι ειπες ειναι μια χαζομαρα, ζησε στον απατηλο σου κοσμο, ποπο ασχετιλα αυτο, ειδες ρεζιλι που γινεσε, τοσο ασχετος που εισε ρεζιλι εγεινες, κλπ"

5) Προσβάλει τον Gothic: "εισε πολυ παρακσενος και οτι πετας δεν εχη μια γ.........η σημασια, Another moron in ellada"

6) Προσβάλει τον keleytis και τους χρήστες του forum: "keleytis, την ανωμαλια που κουβαλατε δεν λεγετε εχετε κολησει σαν παπαγαλακια με το λινυχ και μαλακιες που αναθεμα με εαν χερετε που παν τα 4 επανω σε υπολογιστες εχετε κανη μια συντεχνια απο βρομομαλακες αλητεσ εδω και λετε οτι θελετε πατε κολλεγιο πρωτα μαθετε υπολογιστες και μετα μειλατε προς το παρον τρεκστε στην καημενη την γιαγια σας να σας δωσει κανενα φραγκακι να κονομησετε το φραπεδακι σας αλητες. ααααα χεχασα να πο πλυνετε και τα κιτρινιασμενα δοντια σας"

7) Αν και δεν συμπεριλαμβάνεται στους λόγους του ban, χαρακτηρίζει τον εμένα(psyxakias) "ρατσιστή" επειδή του ζήτησα ευγενικά με PM να σταματήσει την διαμάχη και του ανέφερα την εξής φράση: "Και μια που είσαι και από Αμερική: This is your first and final warning καθώς ξεπέρασες κάθε επιτρεπτό όριο."

Τέτοιου είδους συμπεριφορά είναι ανεπίτρεπτη και φυσικά γίνεται BAN. Αν και τον είχα παρακαλέσει 4 φορές να μην προσβάλει και να μην βρίζει.. δεν σεβάστηκε κανέναν και συνέχισε τα ίδια.

Ευχαριστώ.

UGF_GreekMind
18-01-04, 14:06
Καλά έκανες... "παλιορατσιστή" :lol: :lol: :lol: (άκου ρε... που τους βρίσκουμε μπορείς να μου πεις ; )

(Άσχετο)
Γιατί δεν μπορώ να βρω το locked forum ;

JediMasterMANIAC
18-01-04, 18:37
PSYXAKIA ΡΑΤΣΙΣΤΗ!!!! :P:P :D :lol:
(καλα του εκανες ομως)
Ειμαστε εδω για να μιλαμε μεταξυ μας και να περναμε καλα οχι να αλληλοβριζομαστε.
Ας παει σε ... Αμερικανικα sites να βρισει :P:P j/k

psyxakias
18-01-04, 18:41
Έτσι πως το πάτε, αν και για πλάκα θα μου το βγάλετε το όνομα... χαχαχα

shakm
18-01-04, 19:53
Αυτός είναι καλός ρατσισμός :) Καλά κάνεις psyxakia, το forum θα παρεκτραπεί τελείως αν ο καθένας μπαίνει για να κάνει το κομμάτι του.

Ducklord
18-01-04, 22:22
Βρε παιδιά, να βγάλω τα απωθημένα μου μετά απο αυτό; (γιατι μέχρι τώρα σφιγγόμουν να μην παρεκτραπώ...)

Καλά να πάθει ο μαλάκας!

Ορίστε... Το είπα... Άαααει σιχτήρ πια! Και σόρυ αν θίχτηκε κανείς!

Φιλικά
Παπιάρχοντας
Υ.Γ.: Αλήθεια ρε Ψυχάκια, Γουλβερίνο, ή όποιος αντμινιστράτορας τύχει να σηκωθεί να πάει στην τουαλέτα και έτυχε να δει κάτι τέτοιο: είχε δώσει και καμιά άλλη απάντηση μετά το τελευταίο που είχα στείλει;

Υ.Γ.2: Δεν έχω πρόβλημα με το παιδί (και αν το βλέπεις καλωσόρισες στο φόρουμ) μα, να, αυτός ο Μακ Γιούζερ πως ξεφύτρωσε ακριβώς όταν ο 100χ έγινε μπαν; Ή μήπως δεν τον είχα δει νωρίτερα; Χμμμ... Συμπτώσεις, συμπτώσεις...

UGF_GreekMind
18-01-04, 22:32
Αποκλείεται παπιολόρεδε... (έχω πληροφορίες από κατάσκοπο μέσα από το ADSLgr).

:wink: :mrgreen:

Gothic
19-01-04, 01:10
Φίλε Ψύχ δεν είμαι καθόλου κατά των bans, απλά σου είχα εκφράσει την αντίρηση μου στα πούστς που σβήστηκαν μια και εγώ και ειδικά ο Παπιόλορδας είχαμε επενδύσει αρκετό χρόνο στο να απαντήσουμε στον πανέξυπνο απόφοιτο του ΜΙΤ, άξιο συμφοιτητή του βέλιουρα και της μουχρίτσας.

"εισε πολυ παρακσενος και οτι πετας δεν εχη μια γ.........η σημασια, Another moron in ellada"

ROTFL! Απο την άλλη χρειαζόταν ένα comic relief το forum εκτός απο τους γνωστούς εργαζόμενους της αγαπημένης μας ιδιωτικής (το άλλο με τον Τοτό...) εταιρείας και ειλικρινά δεν τον πήρα σοβαρά ούτε μια στιγμή.
Τέλος πάντων, να ζήσουμε να τον θυμόμαστε και στα τσακίδια...
ΥΓ. Ζήτω ο ρατσισμός του Ψυχάκια!

Ducklord
19-01-04, 04:46
Πάντως Γκόθικα το παιδί δεν σε έβρισε και πολύ. Έμεινε στην μία... σημασία. Θα μπορούσε ό,τι πέταγες να μην είχε δύο, ή και τρεις σημασίες!
Μα, τι γράφω στις τέσσερις παρά ο παπάρας και έχω και δουλειά σε 5 ώρες! ΆΑααχ!

Φιλικά
Παπιομάστορης

Gatoulis
19-01-04, 16:57
Κακώς τον μπανίσατε !!! Αν κρίνω από το ανθολόγιο ύβρεων που αναφέρει ο ψυχακιας μάλλον ο 100χ θα έπρεπε να κριθεί γραφικός και συνεπώς διατηρητέος ! Φαιδρά άτομα υπάρχουν παντού έτσι κι αλλιώς…

Athlon_XP
19-01-04, 16:59
NO FUCKING COMMENTS.

jimsliakas
19-01-04, 17:16
Στο θέμα μας τώρα, αυτό που γνωρίζει καλύτερα όμως είναι να προσβάλει, να κατηγορεί και να υβρίζει τους άλλους με τον χειρότερο δυνατό τρόπο:


Απλα psyxakia θελω να θυμιθεις αυτα που μου ελεγες στο #adslgr στον undernet.............Αν δεν εχεις καταλαβει ποιος ειμαι ρωτα τον Phoinix ή τον eMPiRe..Επισης να σου πω πως εισουν εσυ η αιτια να φυγω απο το room(ξεχυλισες το ποτηρι) και να σταματησω να ασχολουμε με αυτο το site που τοτε οσο μπορουσα το προωθουσα κι εγω.Βεβαια καλα κανατε και κανατε ban τον τυπο το ειχε παραχεσει αλλα πρεπει πρωτα απ'ολα να προσεχετε τον εαυτο σας(αυτο αναφερετε κατα 99% σε σενα).



Sav

psyxakias
19-01-04, 17:26
saviak (ή αλλιώς jimsliakas),

Το ότι έφυγες από το #adslgr με το ban του 100x είναι εντελώς άσχετα. Μαντεύω ότι σκοπός σου ώς συνήθως είναι η δημιουργία εντυπώσεων αφού γνωρίζεις το ότι έφυγες από το κανάλι ήταν καθαρά δική σου ευθύνη με αυτά που έλεγες και ξέρεις πολύ καλά τι εννοώ.

Πάντως αν έχεις στόχο να ξεκινήσεις μια νέα διαμάχη σαν αυτές που έκανε ο 100x, δεν το βρίσκω καλή ιδέα καθώς το forum του ADSLgr είναι για συζήτηση, και όχι για προσωπικές επιθέσεις όπως συνηθίζεις να κάνεις.

Ευχαριστώ.

xenbast_
19-01-04, 19:43
...είναι και ανορθόγραφος...

101
19-01-04, 20:37
...είναι και ανορθόγραφος...papia ti xara pou exeis twra e??/
xwris antagwnismo olla kalla e??
xaire oooooooo xerw eleuteria
:D :D :D :D :D xenbast_,

101
19-01-04, 20:42
saviak (ή αλλιώς jimsliakas),

Το ότι έφυγες από το #adslgr με το ban του 100x είναι εντελώς άσχετα. Μαντεύω ότι σκοπός σου ώς συνήθως είναι η δημιουργία εντυπώσεων αφού γνωρίζεις το ότι έφυγες από το κανάλι ήταν καθαρά δική σου ευθύνη με αυτά που έλεγες και ξέρεις πολύ καλά τι εννοώ.

Πάντως αν έχεις στόχο να ξεκινήσεις μια νέα διαμάχη σαν αυτές που έκανε ο 100x, δεν το βρίσκω καλή ιδέα καθώς το forum του ADSLgr είναι για συζήτηση, και όχι για προσωπικές επιθέσεις όπως συνηθίζεις να κάνεις.

Ευχαριστώ.
psyxakia loipon akou kati filarako exw 200 isp kai 1000 an goustaro to na me petate den wfeli se pao stoixhma to thema einai moleis arxisa na
rixnw ton papia sthn gwnia me thn suzhthshepanw se mac me petaksate?????? kalla re psyxakia edw den meilame gia adikia meilame gia sfaksimo etsi kanete??? poly parakseno mou fanike pantos auto pou kanate pano pou estrwsa kalampouri me ton papia xwris vrisies molis pou ta vrika me ton papia me petaksate poly mhstirio.

psyxakias
19-01-04, 20:45
Ωραιότατα.. 101 banned!

UGF_GreekMind
19-01-04, 21:04
Τι είπε το ποιητή ;;;

< :evil: >
Εεεε...
Όποιο τσογλ&*%$* μοιράζει ληγμένα να το σταματήσει...
Υπάρχουν και άτομα που δεν τα σηκώνουν...
Ααααααμα πια...
</ :evil: >

102
19-01-04, 21:43
πσυχακια τοσο μαλακασ εισε??
παπια που εισε??

psyxakias
19-01-04, 21:46
102 banned!

UGF_GreekMind
19-01-04, 21:54
:lol:

Δε μας δίνεις όλο το ip range σου να μην κουράζεται ο άνθρωπος ;

:lol:

psyxakias
19-01-04, 21:57
Θα βαρεθεί και θα σταματήσει... :)

Ducklord
19-01-04, 23:02
Μπά, ο μαλάκας γύρισε;
Άκου αγόρι μου... Τώρα που σε πήραν πρέφα και οι άλλοι δεν έχω πρόβλημα να στα πω ανοιχτά:

1. Είσαι άσχετος. Αν νομίζεις πως κάτι ξέρεις απο υπολογιστές γενικώς, σφάλεις οικτρά.
2. Το πτυχίο σου απο το Μήτσουλας Ιντάστριαλ Τρομπογιούζερς (το "δικό σου" Μ.Ι.Τ.) το ξέρουμε όλοι. Μπορούμε να το αγοράσουμε και μέσω νετ, μαζί με υπερμεγεθυντές πέους.
3. Κατόπιν συζητήσεως και με μέλη και μοντεράτορες, αυτό θα είναι το τελευταίο φυσιολογικό μύνημα που θα δεις απο εμένα. Απο εδώ και πέρα θα ασχολούμαι αποκλειστικά με το δούλεμά σου, μέχρι να βάλεις μυαλό. Αυτό γιατι μου επιτέθηκες προσωπικά ενώ είσαι παντελώς άσχετος.

Θα δοκιμάσω μια τελευταία φορά να σου εξηγήσω κάτι απλό: αν το ακολουθήσεις, ίσως, ΙΣΩΣ και να σε ακούσουμε: μίλα με το μυαλό σου, όχι με τον κώλο σου. "Επιχείρημα" ονομάζεται ένα απτό στοιχείο που γίνεται αποδεκτό απο τους άλλους. Δες πως συνέχισε η συζήτηση για τους Μακ και δες τι μου είπαν οι άλλοι Μακ Γιούζερς. Αυτά που έθεσαν ήταν επιχειρήματα. Τα δικά σου λεγόμενα ήταν, απλά, πίπες.

Καθόλου φιλικά
Παπιάρχοντας

Υ.Γ.: Και πού` σαι: ΔΕΝ "τα βρήκαμε" ποτέ. Υπομονή έκανα, όπως χαρακτηριστικά είχα πει σε κάποιον, "μπας και βάλει μυαλό ο καραγκιόζης". Χαίρομαι που εξακολουθείς να δείχνεις το ποιόν σου. Οι γονείς σου και, κυρίως, οι καθηγητές σου στο Μ.Ι.Τ. πρέπει να είναι περήφανοι για εσένα.

Υ.Γ.2: Ψυχάκια, μην τον κόψεις. Ούτε εσύ ούτε κανένας. Απο εδώ και πέρα απλώς σβήνε κάθε μύνημα που ποστάρει αν δεν έχει νόημα μέχρι να αποφασίσει να στείλει κάτι που να έχει, έστω, λίγη λογική μέσα του. Αισιοδοξώ πως θα καταφέρει να ξεφύγει απο τον σκληρό κόσμο της πρέζας (!!! :shock: :twisted: :shock: ) και να μιλήσει σαν άνθρωπος..!

UGF_GreekMind
19-01-04, 23:14
To είχα δώσει και παλιότερα αυτό το link (http://www.stress.gr/poy/poy014.html), σε ένα άλλο "καλό" παιδάκι εδώ στο forum. Ίσως φανεί χρήσιμο !

Μήπως πρέπει να το βάλει ο empire στην κεντρική σελίδα ; :roll:

Σημείωση: Υπάρχει ολόκληρο το βιβλίο σε μορφή pdf (http://www.stress.gr/poy/whr.pdf). Τρομερό !!!

Ducklord
19-01-04, 23:54
Γιούτζι, δεν ξέρω αν με παρεξήγησες ή το πούστ (σόρυ, πόστ) σου ήταν γενικής φύσεως (ακα: ενημερωτικό)..! Δεν αγχώνομαι με το παιδί, όπως δεν αγχωνόμουν όταν έβλεπα το Top Secret, το Airplane και τα παρόμοια... Κατάλαβες τι αντιμετώπιση έχω;
;-)

Φιλικά
Παπιάρχοντας
Υ.Γ.: "Και τότε με έπιασαν πειρατές... και μου έκαναν... ανομολόγητα... δυσάρεστα... πράγματα..." (αναπολεί με λάγνο βλέμμα..!) <<< Ο... ήρωας Νάητζελ του Τόπ Σήκρετ...!

JediMasterMANIAC
20-01-04, 01:15
...είναι και ανορθόγραφος...papia ti xara pou exeis twra e??/
xwris antagwnismo olla kalla e??
xaire oooooooo xerw eleuteria
:D :D :D :D :D xenbast_,
greeklish ... :P
ΣΒΗΣΤΕ ΤΟ!!!! :P

JediMasterMANIAC
20-01-04, 01:22
MEH!!!
τελικα ηταν πιο σοβαρο το θεμα απο οτι νομιζω
Σορρυ για την μαλακια που ειπα πριν :S
εγω προτεινω αστον να κανγραφτει και γραφτε τον ΟΛΟΙ στα τετοια σας δεν χρειαζομαστε οτιδηποτε ειδους μαλακες εδω μεσα (εγω εξαιρουμαι :P)
psyxakia πολλα ban δεν εκανες για σημερα ? ;P
Μν τσαντιστεις και banαρεις και μα στο τελος :p
χουμορ κανω , χουμορ ... (σιγα το χιουμορ)

psyxakias
20-01-04, 01:31
ban έκανα... banio ξέχασα να κάνω

Ducklord
20-01-04, 01:54
Αν αλλάζεις εσώρουχο μια φορά το μήνα, δεν έχεις πρόβλημα. Αυτό προσπάθησαν να με διδάξουν στο στρατό. Τι ανησυχείς;
Και όπως είχε πει και ο Μίκι Ρούρκ (τι διάολο, την Κάρε Ότις πηδικούλιαζε, κάτι θα ήξερε) "οι γυναίκες γουστάρουν τους άντρες λέτσους. Εγώ ζέχνω."

Φιλικά
Παπιάρχοντας
Υ.Γ.: Μην το πάρεις στα σοβαρά, εκτός βέβαια αν θες να ξεκινήσεις τη δική σου, άκρως προσωπική συλλογή απο... μύγες!

psyxakias
20-01-04, 01:57
χαχαχαχαχαχαχαχαχα καλό όπως πάντα :P

Πάω για ύπνο... Καληνύχτα.

blizard
20-01-04, 01:57
Ρε παιδια αδικια... εμεις που δεν ειχαμε παρει χαμπαρι τι γινεται χασαμε ολα τα ποστ του φιλου :(

Gothic
20-01-04, 02:11
Μην φοβάστε, είμαι σίγουρος οτι πέρα απο το 109 θα νομίζει οτι είναι το 100, οπότε καμιά εβδόμάδα θα αντέξει :mrgreen:
Εγώ λέω να τον αφήσουμε πρίν μηδενίσει γιατί έχει τρελό γέλιο ο τύπος.
Άλλωστε είναι τόσο μπετόβλακας που και να θες δεν μπορείς να νιώσεις προσβεβλημένος απο τα επικά λεγόμενα του.

Δώστε 1ΧΧ στον λαό! (Έχει 200-1000 ISP η Ελλάδα;...)

@1XX: Αιχο κσεκινισι τισ παράκσενεσ τελετεσ μου για να γινι το Μακ σου Όρικ Άτμος κε να βρισ στο κραιβατι τιν Λουκα ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :twisted:

jimsliakas
20-01-04, 08:35
saviak (ή αλλιώς jimsliakas),

Το ότι έφυγες από το #adslgr με το ban του 100x είναι εντελώς άσχετα. Μαντεύω ότι σκοπός σου ώς συνήθως είναι η δημιουργία εντυπώσεων αφού γνωρίζεις το ότι έφυγες από το κανάλι ήταν καθαρά δική σου ευθύνη με αυτά που έλεγες και ξέρεις πολύ καλά τι εννοώ.

Πάντως αν έχεις στόχο να ξεκινήσεις μια νέα διαμάχη σαν αυτές που έκανε ο 100x, δεν το βρίσκω καλή ιδέα καθώς το forum του ADSLgr είναι για συζήτηση, και όχι για προσωπικές επιθέσεις όπως συνηθίζεις να κάνεις.

Ευχαριστώ.

Αν ηθελα να δημιουργησω εντυπωσεις θα μπορουσα να το κανω αρκετο καιρο πριν γιατι το ολο θεμα εγινε αρκετους μηνες πριν.Αυτα που ελεγα ηταν η συνεπεια αυτων που μου λεγατε εσεις και σου λεω να θυμηθεις για πιο λογο , απο τη μια μερα στην αλλη,ενω ολα ηταν μια χαρα μεταξυ μας , αρχισες τα χαζα σου.....Να ξερεις ομως(για να μην νομιζεις οτι εχεις δικιο) οτι ατομα μεσα απο το καναλι,κρατησαν επαφη μαζι μου, απο τοτε που εφυγα γιατι ειδαν αυτα που εγιναν εκει μεσα και καταλαβαν τελικα ποιος ηταν ο σωστος.

Δεν ανακατευτηκαν γιατι δεν ηθελαν δημιουργηθουν και αλλες φασαριες.

Ducklord
20-01-04, 11:16
Ρε Τζιμ, δεν ξέρω ή δεν θυμάμαι τι είχε παιχτεί, μα όντως, έχεις καμιά σχέση με τον 100χ; Διότι, ο 100χ είναι αποδεδειγμένα καραγκιόζης - αν είδες τα πόστ του θα ξέρεις γιατί ακριβώς μιλάω. Εσύ, ως τώρα τουλάχιστον, δεν μου έχεις φανεί για προβληματικό άτομο που δεν ξέρει να αλείψει το βούτυρο στο ψωμί. Άστο ρε φίλε, περασμένα - ξεχασμένα. Εξάλλου, διαφωνείς πως ήταν ευθύνη του Ψυχ να μπανάρει κάποιον που έλεγε πως όλοι οι κάτοχοι πι-σι είναι ηλίθιοι, ο Μοντεράτορας Φασιστόμουτρο και οι συμμετέχοντες στη συζήτηση άσχετοι; Εγώ, βέβαια, του είχα πει πως δεν με πείραζε να άφηνε το παιδάκι να ξεσπάσει, μα απο την άλλη το όλο "ίματζ" του σάητ έπεφτε έχοντας έναν καραγκιόζη να επαναλαμβάνει ως επιχείρημα φράσεις του στιλ "ουυυυ καλά πάπια ίσε πολυ χαζός ε καλά καλα ε καλα πάπια καλά ε ουυυ ε αααα ναι αχ ναι πλάκα που έχεις αχ ναι, ναι, ναι"...
Για κάνε μια αναζήτηση στα μυνήματά του (όσα έμειναν) και πες μου, θεωρείς τον εαυτό σου σε... αυτά τα επίπεδα;
Και, στο κάτω κάτω, "περασμένα - ξεχασμένα"! Άστα ρε φίλε να πάνε. Λές ο Ψυχάκιας να έχει το όνομά σου τυπωμένο και να του πετάει βελάκια;

Φιλικά
Παπιάρχοντας

xenbast_
20-01-04, 12:04
πλάκα πλάκα ήταν το λεγόμενο comic relief του site! :lol: :lol:

mac_user
20-01-04, 12:38
Υ.Γ.2: Δεν έχω πρόβλημα με το παιδί (και αν το βλέπεις καλωσόρισες στο φόρουμ) μα, να, αυτός ο Μακ Γιούζερ πως ξεφύτρωσε ακριβώς όταν ο 100χ έγινε μπαν; Ή μήπως δεν τον είχα δει νωρίτερα; Χμμμ... Συμπτώσεις, συμπτώσεις...

Aλλο παλι κι αυτο! :shock: :shock: :shock:

UGF_GreekMind
20-01-04, 13:26
Ducklord,

Φυσικά το post(link) μου και ήταν ενημερωτικό, αλλά όχι για εσένα... :wink:

Είπα "καλό παιδάκι"...
Εσύ ούτε "καλό" είσαι, αλλά ούτε και "παιδάκι"...

Υ.Γ. Πάντως (ειλικρινά) θα ήθελα να γνωρίσω από κοντά ένα τέτοιο άτομο (δεν μιλάω για 'σενα παπιολόρδα... μη χαίρεσαι) και να μιλήσω μαζί του. Δεν έχω γνωρίσει ποτέ κάποιον τέτοιο και το θεωρώ... εμπειρία ζωής !

JediMasterMANIAC
20-01-04, 15:20
LOL τοσο πολυ θελεις να τον σκοτωσεις? :P

jimsliakas
20-01-04, 15:48
Ρε Τζιμ, δεν ξέρω ή δεν θυμάμαι τι είχε παιχτεί, μα όντως, έχεις καμιά σχέση με τον 100χ; Διότι, ο 100χ είναι αποδεδειγμένα καραγκιόζης - αν είδες τα πόστ του θα ξέρεις γιατί ακριβώς μιλάω. Εσύ, ως τώρα τουλάχιστον, δεν μου έχεις φανεί για προβληματικό άτομο που δεν ξέρει να αλείψει το βούτυρο στο ψωμί. Άστο ρε φίλε, περασμένα - ξεχασμένα. Εξάλλου, διαφωνείς πως ήταν ευθύνη του Ψυχ να μπανάρει κάποιον που έλεγε πως όλοι οι κάτοχοι πι-σι είναι ηλίθιοι, ο Μοντεράτορας Φασιστόμουτρο και οι συμμετέχοντες στη συζήτηση άσχετοι; Εγώ, βέβαια, του είχα πει πως δεν με πείραζε να άφηνε το παιδάκι να ξεσπάσει, μα απο την άλλη το όλο "ίματζ" του σάητ έπεφτε έχοντας έναν καραγκιόζη να επαναλαμβάνει ως επιχείρημα φράσεις του στιλ "ουυυυ καλά πάπια ίσε πολυ χαζός ε καλά καλα ε καλα πάπια καλά ε ουυυ ε αααα ναι αχ ναι πλάκα που έχεις αχ ναι, ναι, ναι"...
Για κάνε μια αναζήτηση στα μυνήματά του (όσα έμειναν) και πες μου, θεωρείς τον εαυτό σου σε... αυτά τα επίπεδα;
Και, στο κάτω κάτω, "περασμένα - ξεχασμένα"! Άστα ρε φίλε να πάνε. Λές ο Ψυχάκιας να έχει το όνομά σου τυπωμένο και να του πετάει βελάκια;

Φιλικά
Παπιάρχοντας

Για να βαλουμε τα πραματα στη σειρα τους. ΔΕΝ υπερασπιστηκα ποτε τον 100x.ΔΕΝ εχω καμια μα καμια σχεσει με τον 100x. Τα παλια μου ποστ ειναι μια χαρα εκτος απο ενα που ειπα οτι μας χρειαζετε χουντα πανω στα νευρα μου αλλα βεβαια δεν το ενοουσα αυτο.Στο room εκεινη την εποχη που εγινε το συμβαν δεν εισουν εσυ 100% . Η ολη φασαρια εγινε επειδη μπηκα μια μερα στο room και ο πσυχ αρχισε να μου λεει μαλακιες χωρις να του πω τιποτα/να τον προσβαλω/να τον βρισω......Τωρα εσεις θα μου πειτε γιατι στα καλα καθουμενα να μου πει αυτα που μου ειπε.....εγω ειμαι σιγουρος,αλλα αμα θελει ας τον πει ο πσυχ

XTCgr
20-01-04, 15:57
....γαμώτο :evil: ...2 ημέρες δεν κοίταξα τα νέα threads και έχασα όλο τον τζερντζελέ !!!! γκαντεμιά, φτου :x :wink: :P

JediMasterMANIAC
20-01-04, 16:16
....γαμώτο :evil: ...2 ημέρες δεν κοίταξα τα νέα threads και έχασα όλο τον τζερντζελέ !!!! γκαντεμιά, φτου :x :wink: :P
LOL δεν ηταν για πλακα παντως ... λιγο .. ομως ηταν :p

XTCgr
20-01-04, 16:23
ναι, σίγουρα δεν ήταν για πλάκα αλλά ο τυπάς μόνο αστείος μπορεί να χαρακτηριστεί με τις π@π@ριές που έγραφε! ακούς εκεί να την πέφτει στον Duck!!!

Jedi θέλω τα φώτα για Prince Of Persia - θα σου στείλω αργότερα μήνυμα

keleytis
20-01-04, 18:40
6) Προσβάλει τον keleytis και τους χρήστες του forum:

Eτσι ο keleytis!!!!!!!
Ε θα το πω δεν αντεχω αλλο !!!!!!!!!.................LOL!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Ducklord
20-01-04, 19:13
Ω, ναι, Τζιμ, σαν κάτι να θυμάμαι... Νομίζω, όμως, πως η φάση που είχε παιχτεί τότε ήταν περισσότερο παρεξήγηση μεταξύ σας και με τον καθένα να προσπαθεί να υπερασπίσει έντονα την άποψή του. Μάλιστα, αν δεν απατώμαι, είχε παιχθεί στην φάση που κάτι λέγαμε για Ολυμπιακούς και παρόμοια θέματα; Αν όχι, σε έχω μπλέξει με άλλον... "γνωστό άγνωστο" του φόρουμ (εκ των αναρχικών και του πως αναφέρονται σε αυτούς οι ειδήσεις - κάτι σαν όλους μας δηλαδή!)

Απλώς, χαλάαααρωσε τώρα. Δεν υπάρχει λόγος να ξυπνάμε παλιές έχθρες και, όπως σου είπα (διότι διάβασα το μήνυμά μου και μου φάνηκε... περίεργο που δεν προσβλήθηκες - εγώ θα με είχα βρίσει!) εσύ ΔΕΝ έχεις δόσει την εντύπωση καραγκιόζη στο στιλ του 100χ, τουλάχιστον σε εμένα και μέχρι τώρα. Έγινε κάποτε, κάπως, κάπου, μια διαμάχη μεταξύ εσένα και του Ψύχ. `Ντάξει μωρέ, και ο Ψύχ στο κάτω κάτω Ψυχ είναι, όπως λέει και το όνομά του, μπορεί να τα πήρε λίγο πιο εύκολα απο ό,τι έπρεπε. Εσύ μπορεί να πίεσες περισσότερο και, τσούπ, να`τη μ`ένα παιδί στην αγγαλιά η Λίτσα (άσχετο!). Ας τα ξεχάσουμε βρε.

Όσο για τον Κελευτή, καλά έκανε και τον προσέβαλε, τέτοιος που είναι..! Εγώ ήξερα για Κελευ(Σ)τές, και μου άλλαξε όλη τη γραμματική μου! Και λίγα του είπε, δηλαδίς, ομολογώ, και τα τοιάυτα.

Και, προς ΝτιΕςΕλΓουωρΣίπερ:
Βρε παπάρα, πόσο αστείος νομίζεις πως είναι κάποιος που λέει φράσεις του τύπου "Κε νάσουπω ο Μακ σου λέω και τα πισι γαμώ να σου πω ο Μακ χαχαχα γαμάει. Ναι. Καε τα πισίς να σου πω ο Μακ σου λέω θα σου πώ σου είπα. Είδες που σου είπα; Εσύ, χαζέ πίπα χαχαχαχα τι χαζός χαχα που είσαι χαχαχαχαχα (χαχα-χα) χαχα, πάπια (χαζέ) χαζέ (πάπια) μα τί χαζός (πάπια) πάπιας (χαζός) που είσαι, ναι, χάχά, τι έχεις (χαζέ) να (πάπια) πείς τώρα (χαζέ πάπια); Ε (πάπια); Ε (χαζέ); Ε (χαχα);"
.....
:shock:

Ήταν η αποθέωση της Ελληνικής επικοινωνίας. Δεν νομίζω πως τα είδε ο Ιωάννης Νεκτάριος (γαλαζοαίματος, βλέπεις, ο καπιτάλας, έχει ολόκληρο σάητε δικό του, και να μην πω και για τα ΔΥΟ ονόματα, ακούς εκεί!) διότι αν τα είχε δει θα αναιρούσε το Μπαν των γκρήκλις και απλώς θα παρακαλούσε να μιλάμε σαν άνθρωποι.

Εγώ, βέβαια, ένα έχω να πω σχετικά με αυτό το τελευταίο λεγόμενο του Νεκτάριου (Ιωάννη) Ιωάννη (Νεκτάριου) που όμως (χαχα) ποτέ δεν είπε (μα πάραυτα θα σχολιάσω):
Μπέεεεεεεεε (κουάκ)

Φιλικά
Παπιάρχοντας
Υ.Γ.: Έχω ξεφύγει προ πολλού....!!!

jimsliakas
20-01-04, 19:23
Οχι δεν ειμουν αυτος που λες... Παντως εισαι κορυφη.....Πρεπει να γινεις αρθογραφος σε εφημεριδα :lol:

JediMasterMANIAC
20-01-04, 19:29
Ντάξει μωρέ, και ο Ψύχ στο κάτω κάτω Ψυχ είναι, όπως λέει και το όνομά του, μπορεί να τα πήρε λίγο πιο εύκολα απο ό,τι έπρεπε. Εσύ μπορεί να πίεσες περισσότερο και, τσούπ, να`τη μ`ένα παιδί στην αγγαλιά η Λίτσα (άσχετο!). Ας τα ξεχάσουμε βρε.

τι m@ni@C τι psyxakias το ιδιο πραγμα εινα ισχεδον :D :P
MEH
παλι τις μαλακιες μου λεω.. :S

Ducklord
20-01-04, 19:38
Μα... Αν δεν ήσουν αυτός τότε.... τι διάολο; Πόσοι αναπολούν τη χούντα;;; :?
Μωρέ, το λέω συνέχεια: ένας Βεργής θα μας σώσει και δεν με ακούτε.... Καλάαααα... Εγώ θα έχω Βουλγάρες και δεν θα σας δίνω, για να μάθετε! Μπουάχαχαχαχα (χαχα)!

Φιλικά
Παπιά(χαχα)ρχοντας

XTCgr
20-01-04, 20:25
Και, προς ΝτιΕςΕλΓουωρΣίπερ:
Βρε παπάρα, πόσο αστείος νομίζεις πως είναι κάποιος που λέει φράσεις του τύπου "Κε νάσουπω ο Μακ σου λέω και τα πισι γαμώ να σου πω ο Μακ χαχαχα γαμάει. Ναι. Καε τα πισίς να σου πω ο Μακ σου λέω θα σου πώ σου είπα. Είδες που σου είπα; Εσύ, χαζέ πίπα χαχαχαχα τι χαζός χαχα που είσαι χαχαχαχαχα (χαχα-χα) χαχα, πάπια (χαζέ) χαζέ (πάπια) μα τί χαζός (πάπια) πάπιας (χαζός) που είσαι, ναι, χάχά, τι έχεις (χαζέ) να (πάπια) πείς τώρα (χαζέ πάπια); Ε (πάπια); Ε (χαζέ); Ε (χαχα);"
.....
:shock:

ρε Donald (Duck)
μα και μόνος σου το λές.... "φράσεις του τύπου.....".... το άτομο δεν μπορούσε να συντάξει πρόταση...... αστείος σε βαθμό γελειότητας...μάλλον παρανόησες το "αστείος"

psyxakias
20-01-04, 20:30
Μάλλον ο σωστός χαρακτηρισμός DSL_worshipper είναι "γελoίος" (όσον αφορά τον 100x) και όχι "αστείος"

psyxakias
20-01-04, 20:32
Αν και παιδιά το θεωρώ λάθος να τον 'θάβουμε' πίσω από την πλάτη του (εφ'όσον δεν μπαίνει πλέον στο ADSLgr). Θα πρότεινα να σταματήσουμε να ασχολούμαστε μαζί του.

@ ADSLgr.com All rights reserved.