PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια απλή ερώτηση



Drow
18-04-06, 08:59
Εχω εδώ και περίπου 6 μήνες το πακέτο με ογκοχρέωση έως και 2000ΜΒ με χρέωση περίπου 6 ευρώ το μήνα με ΦΠΑ. Υποτίθεται ότι το κόστος θα χρεωνόταν κάθε μήνα στην κάρτα μου.Μέχρι τώρα όμως ουδεμία χρέωση έχει γίνει. Ξερει κανένας αν θα περαστούν όλες μαζί στο τέλος του χρόνου?
Η τι τέλος πάντων γίνεται σε αυτού του είδους τις συνδέσεις?

Ευχαριστώ

No-Name
18-04-06, 10:27
Μήπως θα πρέπει να ενοχλήσεις τον HOL για αυτό το θέμα?Η όροι που υπέγραψες δεν ανέφεραν κάθε πότε θα γίνεται η χρέωση της κάρτας σου?Ενημέρωσε τους μην και σου έρθει κάνα ξαφνικό όταν το θυμηθούν.

cpnemo
18-04-06, 13:22
Κανονικά θα έπρεπε να σου χρεώνουν την κάρτα κάθε μήνα(προπληρωμή για τον επόμενο). Μερικές φορές αργούν να στείλουν τον λογαριασμό ή να κάνουν την χρέωση της κάρτας σου.Βέβαια αυτοί δεν πρόκειται να σου χαρίσουν ούτε ώρα.Αλλιώς θα το είχαν κλείσει το "μαγαζί".Πάρε ένα τηλέφωνο αν ανησυχείς το τμήμα πωλήσεων και ρώτα τους.Προσωπικά έχω να πάρω λογαριασμό από 2/2006 και μετά από προσωπική μου επιλογή δεν τους ενοχλώ.Δεν σου προτείνω να κάνεις το ίδιο ,κάνε αυτό που νομίζεις εσύ ανάλογα την ανησυχία σου.

antreas9
20-04-06, 10:32
Πρεπει να τους παρεις κανα τηλεφωνο, μη σου στειλουν κανα εξωδικο, και τρεχεις μετα. μηπως εχεις δωσει κανα λαθος στοιχειο? οτι κ αν εχει συμβει παντως, ακομα κ δικο τους λαθος να ειναι, παρτους ενα τηλεφωνο,μη βρεθεις προ εκπληξεως στα καλα καθουμενα!

@ ADSLgr.com All rights reserved.