PDA

Επιστροφή στο Forum : Τί γίνεται επιτέλους...;



zombie_wireless
25-03-10, 00:17
Φίλοι μου κάτι έχει γίνει δεν εξηγήται αλλιώς.Απλήρωτος λογαριασμός εδώ και χρόνια και δεν μου κοψαν το ιντερνετ.Μπορείται να δείτε το σχετικό θέμα που είχα ανοίξει εδώ...

Μπορεί να μου πεί κάποιος γιατί τόσα καιρό και δεν το κόβουν...;

Εδώ το θέμα (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=302787&highlight=%CE%91%CF%80%CE%BB%CE%AE%CF%81%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B9+%CE%9B%CE%BF%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B1%CF%83%CE%BC% CE%BF%CE%AF)


Είμαι πρώην valadis volos

blackwar
25-03-10, 11:00
Εχω να πληρωσω Οτε απο Δεκεμβριο και Ιανουαριο,τον Φεβρουαριο πηγα HOL με απληρωτους και τωρα χρωσταω τελος ενεργοποιησης HOL και κατι ψηλα που περαασα τα ορια στα κινητα(με δυο μηνες δωρο που ειχα) ΑΚΟΜΑ ΑΠΛΗΡΩΤΑ..αν σου κοψουν συνδεση λογο απληρωτων,σου αφαιρουν υποχρεωτικα την διαφορα των ημερων που σου κοψανε συνδεση...Επισης 3 μηνες vodafone απληρωτοι σημερα μου κοψανε συνδεση μετα απο ενα μηνυμα που μου στειλανε για τον λογο που ειπα πιο πανω...ΚΑΙ τα χρωσταω εξαιτιας οικονομικων προβληματων και γω...
Αντιθετα OTE σου σταματανε την συνδεση αμεσως και μετα δινεις 7.5 ευρω για ενεργοποιηση παλι,αλλη απατεωνια και τουτο και Cosmote σε δυο μηνες απληρωτους σε ρωτανε αν θα τα πληρωσεις και ποτε,και μετα στο κοβουν αν τους πεις ψεματα!!!

zombie_wireless
25-03-10, 19:46
Έχουν μαζευτεί κάπου 1,200 ευρώ...Δεν θα τα δώσω, να δώ μέχρι πόσο θα τραβήξει.


Να επισημάνω πως κάπου στο 300 ευρώ που είχαν μαζευτεί τα έδωσα(παλιό νήμα).Μετά μαζεύτηκαν γιατί δεν πλήρωνα πάλι, και τώρα 1,200 ευρώ...

blackwar
25-03-10, 19:53
και τι θα κανεις??? στα δικαστηρια??:p

zombie_wireless
25-03-10, 20:20
Δεν μου έχει κάνει καμιά ειδοποίηση, οπότε περιμένω...:p

treli@ris
25-03-10, 20:59
Δεν υπαρχει περιπτωση να σου ερθει ειδοποιηση. Ισως καποια στιγμη να σε παρουν τηλεφωνο. Αλλα αν τυχον αλλαξεις εταιρεια τοτε θα εχεις προβλημα. Καλο βεβαια θα ειναι να αρχισεις την εξοφληση, δε ξερεις τι μπορει να γινει στο μελλον.

zombie_wireless
25-03-10, 21:49
Μάλλον σιγα-σιγά πρέπει να το κάνω...

valen_gr
25-03-10, 22:13
Έχουν μαζευτεί κάπου 1,200 ευρώ...Δεν θα τα δώσω, να δώ μέχρι πόσο θα τραβήξει.
...

συγνωμη, ειναι λογικη αυτη τωρα? δεν πληρωνω επιτηδες γιατι για καποιο λογο δεν μου το κοβουν , και συνεχιζω να μην πληρωνω γιατι εχω περιεργεια να δω μεχρι ποτε μπορω να μην πληρωνω?!?

Εχω δει νηματα πολλα για κακη εξυπηρετηση, κακες υπηρεσιες κλπ, αλλα νημα για τετοιο θεμα , δεν περιμενα να δω. αμα εχεις αφησει 1200 ευρω να μαζευτουν, αυτα δεν "διαγραφονται" , καποια στιγμη θα τα βρεις μπροστα σου, το θεμα ειναι με τι "προσαυξηση" (δικαστικα εξοδα κλπ κλπ) . Καλο ειναι οντως να τα ξεχρεωσεις .

zombie_wireless
26-03-10, 11:45
Μα δεν μου έχει σταλεί εξόδικο ή κάτι παρόμοιο...

@ ADSLgr.com All rights reserved.