PDA

Επιστροφή στο Forum : Online Παρακολούθηση Λογαριασμού



godfather77
08-04-10, 23:28
Στο site της Forthnet υπάρχει η επιλογή για την online παρακολούθηση του λογαριασμού μας. Το πρόβλημα είναι ότι ζητάει το Account ID και το Pin για να μπορέσεις να μπεις.
Λίγη βοήθεια, τι στον :rant::rant::rant::rant: πρέπει να βάλω ????

nrg_polini
09-04-10, 00:16
Τα ζητας απο την εξυπηρετηση πελατων, εμενα μου τα ειχαν στειλει ταχυδρομικως. Εχε υποψιν σου οτι δεν θα σου ερχονται αναλυτικα οι κλησεις στον εντυπο λογαριασμο εαν επιλεξεις να παρακολουθεις online τον λογαριασμο.

godfather77
09-04-10, 17:14
Τα ζητας απο την εξυπηρετηση πελατων, εμενα μου τα ειχαν στειλει ταχυδρομικως. Εχε υποψιν σου οτι δεν θα σου ερχονται αναλυτικα οι κλησεις στον εντυπο λογαριασμο εαν επιλεξεις να παρακολουθεις online τον λογαριασμο.

Ευχαριστώ πολύ, δεν έχω πρόβλημα για την ανάλυση μια και κάνω το πολύ 3-4 τηλεφωνήματα το μήνα.

Zus
09-04-10, 19:18
Στο site της Forthnet υπάρχει η επιλογή για την online παρακολούθηση του λογαριασμού μας. Το πρόβλημα είναι ότι ζητάει το Account ID και το Pin για να μπορέσεις να μπεις.
Λίγη βοήθεια, τι στον :rant::rant::rant::rant: πρέπει να βάλω ????

Τι προσφέρει η online παρακολούθηση?Βγάζει όλες τις κλήσεις και την διάρκεια, και τυχόν χρέωση?

godfather77
09-04-10, 21:45
Απλώς με βολεύει Zus να τα έχω όλα σε ψηφιακό αρχείο και να τα ελέγχο από το PC. Εξάλλου μια και υπάρχει αυτή η δυνατότητα γιατί να μην την χρησιμοποιήσω ???

pirobola
09-04-10, 22:18
Έκανα την αίτηση και ο υπάλληλος μου έβαλε αποστολή αναλυτική στο σπίτι.

Επειδή για να σώσουμε και κανένα δέντρο που πρέπει να πάρω για να μου στείλουν κωδικό και να βλέπω τον αναλυτικό λογαριασμό μέσο internent.

Εννοείτε ότι δεν θέλω αναλυτική αποστολή του λογαριασμού.

Εχθές έκανα την αίτηση και τα συμπλήρωσε όλα ο υπάλληλος και μετά το πήρα χαμπάρι ότι έκανε κλικ στον αναλυτικό λογαριασμό στο σπίτι.

Zus
10-04-10, 02:32
Απλώς με βολεύει Zus να τα έχω όλα σε ψηφιακό αρχείο και να τα ελέγχο από το PC. Εξάλλου μια και υπάρχει αυτή η δυνατότητα γιατί να μην την χρησιμοποιήσω ???

Απλώς ρώτησα τι έχεις διαθέσιμο στην online παρακολούθηση γιατί δεν γνωρίζω... Σε λίγες μέρες ενεργοποιούμαι και εγώ.

nikpav
10-04-10, 10:53
Απλώς ρώτησα τι έχεις διαθέσιμο στην online παρακολούθηση γιατί δεν γνωρίζω... Σε λίγες μέρες ενεργοποιούμαι και εγώ.

Βασικα νομιζω τα προς κινητα για να δεις υπολ.. χρονου

godfather77
10-04-10, 21:09
Απλώς ρώτησα τι έχεις διαθέσιμο στην online παρακολούθηση γιατί δεν γνωρίζω... Σε λίγες μέρες ενεργοποιούμαι και εγώ.

Ιδέα δεν έχω γιατί ακόμα δεν έχω τους κωδικούς. Από Δευτέρα θα τους ζητήσω.

@ ADSLgr.com All rights reserved.