PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερωτηση



antonis556
09-04-10, 23:53
Παιδες καλησπερα , να ρωτησω κατι , υπαρχει τροπος να ανεβασω το SNR μου απο 7 σε 8-9?

nyannaco
10-04-10, 00:50
Βεβαίως! Πας στην Tellas :rofl:

zenith
10-04-10, 09:55
Παιδες καλησπερα , να ρωτησω κατι , υπαρχει τροπος να ανεβασω το SNR μου απο 7 σε 8-9?


φιλε αντωνη ,

χωρις να ειμαι ειδικος δεν νομιζω να υπαρχει τροπος με το πιρελλι.

ειμαι οομως σιγουρος οτι μεσω dmt tool αν ειχες καποιο ρουτερ με broadcom chipset θα μπορουσες

μπες στο thread του dmt και θα καταλαβεις

nothing
10-04-10, 13:14
αυτο μεσω των prοfile μπορεις να το πετυχεις νομιζω αλλα επειδη ξερω πως σε ενδιαφερουν τα pings πρεπει να να παιξεις με οτι σε ενδιιαφερει για να τεσταρεις μονος σου...

αληθεια γιατι ομως? εχει αποσταθεροποιηθει η γραμμη σου?

antonis556
10-04-10, 16:42
Φιλε nothing κυριως το θελω για τυπικους λογους . Οι αποσυνδεσεις πιστευω πως ειναι φυσικο στον καθενα ... Οι αποσυνδεσεις μου κυμαινονται 1 τη βδομαδα περιπου , μπορει και 1 στις 2 εβδομαδες ...

nothing
10-04-10, 16:53
κοιτα αν το εχεις συνεχεια uptime και δε το κλεινεις ε ναι πιστυεω οτι δεν ειναι και το πιο τραγικο μια την βδομαδα...

αν τα profile δεν το κανουν αυτο παρε ενα τεχνικο (ελπιζω να μπορεσεις να μιλησεις με καποιον) και ζητα του ευγενικα να σου ρυθμισει το snr στο 9 πχ ωστε να ειναι custom το profile σου και να προσπαθει ασχετως συγχρονισμου να σε κραταει στο snr 9...(αποσο θυμαμαι σαν δυνατοτητα υπαρχει που γινοταν πιο παλια και σε γραμμες με προβλημα αλλα δεν ξερω αν θα το καταφερεις να το κανουν)

antonis556
10-04-10, 16:58
Το πολυ πολυ να παρω το router ενος φιλου , speedtouch 585 , να κατεβασω DMTool και να ανεβασω το SNR !

Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια :oneup:

intech
12-04-10, 22:49
Το πολυ πολυ να παρω το router ενος φιλου , speedtouch 585 , να κατεβασω DMTool και να ανεβασω το SNR !

Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια :oneup:

Είσαι μιά χαρά!!!:oneup::oneup::oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.