PDA

Επιστροφή στο Forum : απο isdn σε pstn



spartacus
21-04-10, 18:46
έχω isdn στα 3 mbps αγκομαχώντας και ξεφυσώντας λόγω μεγάλης απόστασης και κακού δικτύου, εκανα αιτηση για να αλλάξει η γραμμή μου σε pstn, μου είπαν σε 3 εργάσιμες να πάρω τηλέφωνο, εκείνο που δεν ήξεραν να μου πουν απο το 134 ειναι ποσες μερες θα μεινω χωρις τηλ. και ιντερνετ, γνωρίζει κανεις;

απο αναλογες εμπειρίες υπάρχει περίπτωση η pstn που θα μου βάλουν να ειναι χειρότερη απο την isdn;

STARJOHN
21-04-10, 21:11
Οχι φιλε μου θα ειναι πολυ καλυτερη γιατι το ιδιο εκανα πριν ενα χρονο και ειδα φως.Ειχα οπως εσυ 3 με τοζορι και αποσυνδεσεις καιτωρα ειμαι 5 χωρις καμμια.
Οσο για το ερωτημα σου χωρις τηλεφωνο δεν θα μεινεις καθολου ομως χωρις ιντερνετ λιγες μερες γιατι πρεπει να γινει πρωτα διακοπη του adsl να γινει η μετατροπη της γραμμης και μετα να σου ξανασυνδεσουν το ιντερνετ.Εξαρταται απο τους τεχνικους ποσο γρηγορα θα γινει.Παντως ενα τηλεφωνο στην Τ.Υ του Οτε της περιοχης θα επιταχυνει την διαδικασια.Α και μην ξεχασεις στον τεχνικο πυ θα ερθει να δωσεις το netmod γιατι χρεωνεται αρκετα αν δεν το παραδωσεις.
Αυτα ελπιζω να βοηθησα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.