PDA

Επιστροφή στο Forum : Λογαριασμος Forthnet



Annaz
23-04-10, 02:24
Μια γρηγορη ερωτηση καθε ποτε συνηθως ερχεται λογαριασμος?
Εχω δηλωσει να μου τον στελνουν ταχυδρομικα,η συνδεση μου ενεργοποιηθηκε τελος Φεβρουαριου και ακομα δεν μου εχει ερθει λογαριασμος.Οχι οτι βιαζομαι να πληρωσω αλλα φοβαμαι μην εχει γινει κανενα λαθος και μου κοψουν ξαφνικα τη συνδεση χωρις να φταιω.

Alekos
23-04-10, 03:12
Κάθε 2 μήνες έρχεται, λογικά οπου να ναι θα σου έρθει.
Πάντως εμένα δε μου το κόβουν αν δεν έχω 4 μήνες απλήρωτους πρώτα(και τόσο θα συνεχίσω να αργώ όσο αργούν και αυτοί να σεβαστούν τον πελάτη), οπότε μην αγχώνεσαι γιαυτό!

billstamaniac
23-04-10, 10:09
Μια γρηγορη ερωτηση καθε ποτε συνηθως ερχεται λογαριασμος?
Εχω δηλωσει να μου τον στελνουν ταχυδρομικα,η συνδεση μου ενεργοποιηθηκε τελος Φεβρουαριου και ακομα δεν μου εχει ερθει λογαριασμος.Οχι οτι βιαζομαι να πληρωσω αλλα φοβαμαι μην εχει γινει κανενα λαθος και μου κοψουν ξαφνικα τη συνδεση χωρις να φταιω.


κανονικα αφου εχεις ενεργοποιηθει τελος φεβρουαριου θα επρεπε να σου ειχε ερθει ο λογαριασμος καθως τα παγια προπληρωνονται καλο θα ειναι να παρεις να τους ρωτησεις να δεις τι εχει γινει για να σου βαλουν φραγη παντως πρεπει να εχεις 2 καθυστερημενος λογαριασμους

ekotas
26-04-10, 17:09
Για να μην ανοίξω νέο θέμα, θα γράψω σε αυτό καθώς αφορά Λογαριασμό. Τις προάλλες μου ήρθε mail από την Fortnet ότι χρωστώ χρήματα. Εγώ όμως είχα πληρώσει εμπρόθεσμα τον τελευταίο λογαριασμό σε κατάστημα Forthnet στους Αμπελόκηπους! Για να μην μακρηγορώ, τους έστειλα mail τον πληρωμένο λογαριασμό και ενημέρωσαν το σύστημα τους. Γι αυτό κρατάτε ΠΑΝΤΑ το αποδεικτικό πληρωμής. Αλλιώς άντε να αποδείξεις ότι πλήρωσες!

@ ADSLgr.com All rights reserved.