PDA

Επιστροφή στο Forum : Διακοπή Συνδέσεις και καθυστερήσεις..



vasiliou
27-04-10, 20:24
Το δράμα με αυτή την εταιρεία δεν σταματάει ουτε οταν θες να φύγεις!

Έχουμε και λεμε 16/02/2010 κατέθεσα έτοιμα διακοπής συνδέσεις και απόρριψις του αριθμού σε ενα κατάστημα wind, και μου είπαν οτι γύρο στις 30 μερες η γραμμή θα διακοπεί!

Όμως η γραμμή εως στις 20/03/2010 λειτουργούσε κανονικά(και λειτουργεί ακόμα), όποτε πήρα τηλέφωνο να δω που βρισκόμαστε.. μου ειπαν ναι το βλέπουμε το αίτημα σας σε λίγες μέρες θα εχει γίνει και θα βγει εξοφλητικός.

Ε απο τοτε 26/03/2010 μου είπαν εχει δοθεί η εντολή,ύστερα 08/04/2010 οτι ξαναδόθηκε, αλλα οι λογαριασμοί έρχονται κανονικά ,την εκπτώση των 10 ευρο για τις δυσλειτουργίες του Φλεβάρη-Μάρτη την περάσαν στο πάγιο του Απριλίου και τα πάγια τρέχουν.

Τους περνώ και τους παρακαλάω να κόψουν τελικό/εξοφλητικό για να τους πληρώσω και μου λένε δεν μπορεί το λογιστήριο να εκδώσει τελικό αν δε κοπεί η σύνδεση, και στην ερώτηση γιατί δεν κόβετε μου λένε κάπου κολαει το αίτημα αλλα δεν ξέρουν που ακριβώς και είναι προς ερευνά.
Απ την αλλη λένε οτι τα πάγια απο τις 18/03/2010 δεν θα τα χρεωθώ και ειναι λάθος δικό τους αλλα εκείνα προς το παρόν έρχονται κανονικά.

Τι πρέπει να κάνω πέρα από υπομονή , ΕΕΤΤ;;; ΙΝΚΑ;;;


ΥΓ: Έλεος φτάσαμε στο σημείο να τους παρακαλάμε να πληρώσουμε:down:

akkiiss55
29-04-10, 09:27
Ο,τι κ να κανεις φιλε μ μην ασχολεισαι.απο τη στιγμη π λαμβανεις ενημερωση οτι οι λογαριασμοι ειναι εσφαλεμενοι κ να μν πληρωσεις τπτ+πως εχει κολλησει απο τν εταιρια,δν εχεις λογο να ασχολεισαι.

@ ADSLgr.com All rights reserved.