PDA

Επιστροφή στο Forum : Αν αναρωτιεστε γιατι δεν ερχονται email απο χτες



Desperado
25-01-04, 23:40
Σας ενημερωνω οτι γινονται εργα στον mail server της Tellas τα οποια ξεκινησαν χτες και αναμενεται να τελειωσουν το αργοτερο μεχρι αυριο το πρωι οπως μου ειπαν στο 13800. Φυσικα ουτε που μπηκαν στο κοπο να στειλουν μια απλη ενημερωσουλα και εγω εψαχνα να βρω τι γινεται και δεν μου ερχεται κανενα mail 2 μερες τωρα.

XTCgr
26-01-04, 00:41
να σαι καλά Desperado... τσάμπα έστελνα σε φίλο κάτι αρχεία - και αυτός με Tellas

Kerl
26-01-04, 01:02
Και εγώ μόλις ενημερώθηκα για το πρόβλημα παίρνοντας στο support ( αφού αναρωτιόμουνα γιατί δεν έχω κανένα mail) . Εμένα όμως μου είπανε για ΒΛΑΒΗ. Προφανώς δεν πληρώνουνε τεχικούς για επιφυλακή Σαββατοκύριακα και αργίες...
Το παράξενο ήτανε η έκπληξη του υπαλλήλου "μα δεν έχετε ενημερωθεί"...πως να έχω ενημερωθεί να μυρίσω τα δάχτυλα μου ;

Desperado
26-01-04, 01:22
χμμμμ αυτο ειναι το πρωτο μου σπασιμο με την τελλας απο τον Δεκεμβρη που την εβαλα..... Για να δουμε....Μακαρι και τα μελλοντικα να ειναι τετοιου επιπεδου και οχι πιο σοβαρα. Απαραδεκτο φυσικα να μην στελνουν ενημερωτικο mail λες και θα τους ηταν κοπος. Τον δυσμοιρο το χρηστη που σπαει το κεφαλι του δεν τον υπολογιζει κανεις στο Ελλαντα. :evil:

shaq141a
26-01-04, 03:07
Αν υπήρχε πράγματι πρόβλημα στον mail server τότε απλά δεν θα μπορούσαν να σας στείλουν ούτε αυτοί mail.

XTCgr
26-01-04, 14:39
το πρόβλημα μάλλον έχει λυθεί

@ ADSLgr.com All rights reserved.