PDA

Επιστροφή στο Forum : Πανελλαδική ποδηλατοπορεία 9-5-2010



subdee
07-05-10, 10:38
Χωρίς να θέλω να φανώ γραφικός ή να πιστεύετε πως προσπαθούμε να υποβαθμίσουμε τη σημαντικότητα της πορείας και των γεγονότων που έλαβαν μέρος Τρίτη-Πέμπτη, πιστεύω πως η πανελλαδική ποδηλατοπορεία που οργανώνεται απο τους Ποδηλάτ-ισσ-ες (www.podilates.gr) ίσως καταφέρει να δώσει κάποιο χρώμα και χαρά στην μαυρίλα που επικρατεί.

Γι'αυτό καλώ όσους έχουν ποδήλατο και θέλουν, να βρεθούν στο Πεδίον του Άρεως την Κυριακή 9-5-2010, στις 12μμ. Για περισσότερες πληροφορίες και μαζικές προσυγκεντρώσεις σε όλη την περιφέρεια Αθηνών, απευθυνθείτε στο προαναφερόμενο site. Όπως και πέρυσι, έτσι και φέτος θα συμμετέχουν πολλές πόλεις σε όλη την Ελλάδα, και ελπίζουμε σε μεγάλη συμμετοχή (πέρυσι ήμασταν περίπου 5000 στην Αθήνα) για να ακουστούμε μπας και καταφέρουμε να κάνουμε τη ζωή στην Αθήνα πιο ανθρώπινη.

Θα παρακαλέσω επίσης να μην αρχίσουν συζητήσεις περι των γεγονότων της Τετάρτης εφ'όσων υπάρχει ήδη thread για αυτό.

:):):):):)

pikou
07-05-10, 12:18
Το (www.podilates.gr (http://www.podilates.gr)) λέει ότι η πορεία είναι την Κυριακή 09/05/2010 στις 12:00.

Νikosanagn
07-05-10, 13:33
E ναι, λάθος θα έκανα το παιδί δεν πειράζει... εγώ θα είμαι εκεί πάντως τώρα που βρήκα και το κλεμμένο μου ποδήλατο :p

subdee
07-05-10, 15:05
Όντως λάθος έκανα. Το διόρθωσα. 9-5-2010. Το μυαλό μου σκέφτεται καλοκαιριάτικα...

Μπορεί κάποιος mod να αλλάξει τον τίτλο;

@ ADSLgr.com All rights reserved.