PDA

Επιστροφή στο Forum : DSLAM ZTE ΜΑΡΑΚ - ΟΤΕ και προφιλ για fastpath



Augusta-Trevorum
11-05-10, 22:29
Γεια σας παιδια.
Παρακολουθω με αμειωτο ενδιαφερον τις εξελιξεις στον ΟΤΕ το τελευταιο χρονικο διαστημα και θα ηθελα να κανω μερικες ερωτησεις. Αναβαθμίστηκα κι εγώ πρόσφατα λοιπόν στα 24 και από εδώ επίσης πληροφορηθηκα οτι αν ζητησεις απο τον ΟΤΕ προφιλ για fatspath μπορούν να στο αλλάξουν. να ναι καλα το ADSLGR που μας ξεστραβώνει :respekt:. Έτσι θα χω και καλύτερα pings σε μερικούς gameservers :p. Παρ ολο όμως που βλέπω ότι το attainable της γραμμής παει καλά αυτοί με κλειδωνουν στα 12 με SNR 11. Εχω επανειλημμένα ζητήσει στο 121 προφιλ 24αρι με SNR 9 και fastpath αλλά αυτοί δεν το αλλάζουν σε αυτό που ζητάω και καθε φορά η αλλαγή χωρίς καν να με πάρουν ένα τηλέφωνο :mad: από τμήμα "Ψηφιακός έλεγχος" - ετσι το λενε αυτοί. Με πληροφόρησαν από το 1242 που τους καλεσα για άλλο θεμα ότι είμαι σε ΜΑΡΑΚ ΖΤΕ DSLAM. Μπορούν να μου επιλέξουν το προφιλ σε 24 με 9 SNR ώστε και ψηλότερα να κλειδώσω αλλά να έχω και Fastpath γιατί μέχρι στιγμής κανουν οτι θελουν παρολο που τους εχω ζητησει συγκεκριμενα τι θελω; Αποσυνδεσεις ευτυχώς δεν εχω οπότε η γραμμή σηκώνει :worthy:

Spanos
11-05-10, 22:34
Έχεις IPTV

@ ADSLgr.com All rights reserved.