PDA

Επιστροφή στο Forum : Connx 24mbit αναδρομικα-Παγια Τέλη και τρελαινομαι!!!



xroupista
13-05-10, 22:30
Παιδια καλησπέρα

Μου ήρθε ο λογαριασμός του ΟΤΕ με τα εξης ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ και ΠΑΓΙΑ ΤΕΛΗ....Τα οποια πρέπει να πληρώσω πριν το τέλος του μήνα...Το κουλό είναι ότι πρεπει να πληρωσω απο τωρα για τον Ιουνιο!!!...και όλες οι χρεώσεις αφορουν την συνδεση adsl.....και οχι τα τηλέφωνα...όπως φαινεται παρακάτω....Τι λέτε?τι γινεται εδώ?

http://img197.imageshack.us/img197/1447/imag0089wz.th.jpg (http://img197.imageshack.us/i/imag0089wz.jpg/)


:worthy:

dimfarma
13-05-10, 22:44
Καινούργια γραμμή είναι;

xroupista
13-05-10, 22:51
ναι...1,5 μήνα....Τι σου λένε τα νουμερα?

dimfarma
13-05-10, 23:05
Ο λογαριασμός είναι σωστός είναι που προπληρώνεις του 2 μήνες μπροστά για αυτό σε παραξένεψε, τον επόμενο λογαριασμός θα είναι κανονικός, πάντα έτσι γίνετε στην αρχή.

xroupista
13-05-10, 23:15
αντε να δούμε...Γιατί άν είναι να πληρώνω πράγματα που δεν καταλαβαίνω...να με λείπει...Εν αναμονη λοιπόν για τον επόμενο.

redcom7
13-05-10, 23:40
παντα ο πρωτος λογαριασμος του ΟΤΕ ειναι λιγο τσουχτερος(εως πολυ) δεν θα ελεγα οτι ειναι φθηνος στις υπηρεσιες του αλλα οι αλλοι λογαριασμοι θα ειναι πιο υποφερτοι..

emeliss
14-05-10, 16:47
Πάντα προπληρώνεις στον ΟΤΕ και πάντα παίρνεις πίσω τα χρήματα σου χωρίς προβλήματα στην διακοπή.

nicolle
16-05-10, 15:53
Πάντα προπληρώνεις στον ΟΤΕ και πάντα παίρνεις πίσω τα χρήματα σου χωρίς προβλήματα στην διακοπή.

Κι εγώ προπλήρωσα 2 μήνες αναδρομικά στην αρχή της σύνδεσης...ναι αλλά τώρα θέλω να κάνω διακοπή κ απο connx να παω αλλού...τί πρέπει να προσέξω??
Ο επόμενος λογαριασμός θα πρέπει να είναι λιγότερος κατα 2 μηνών πάγια???

emeliss
16-05-10, 20:21
Αφού κάνεις διακοπή θα βγει εκκαθαριστικός που θα πιστώνει το ανάλογο ποσό πάντα σε σχέση με την ημερομηνία διακοπής. Θα σου πουν ότι χρειάζεται στο oteshop.

nicolle
16-05-10, 20:23
Αφού κάνεις διακοπή θα βγει εκκαθαριστικός που θα πιστώνει το ανάλογο ποσό πάντα σε σχέση με την ημερομηνία διακοπής. Θα σου πουν ότι χρειάζεται στο oteshop.

:oneup:

Georgevtr
17-05-10, 00:39
Σε όλους τους ιδιωτικούς φορείς,προπληρώνουμε τον μήνα Η δίμηνο.Κινητή-σταθερή-νετ.
Και με την επερχόμενη αύξηση του ΦαΠΑ σε 23%,nicolle,θα κλάψουν μανούλες..:p Οπότε χαλάρωσε και μή τρελλαίνεσαι..Δέν είσαι ο/η μόνος/η που πονάει.....

@ ADSLgr.com All rights reserved.