PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακουσον Ακουσον...



Davout
27-01-04, 13:44
Λοιπον για να ενημερωσω και εσας τους δυστηχεις... :P

Ειχα κανει αιτηση για ADSL πανω σε ISDN στο 134 πριν τα Χριστουγεννα (κεντρο Χαλανδριου-Ψυχικου και λοιπα). Ειδα στο internet οτι δεν υπηρχε διαθεσιμοτητα απο ενα σημειο και μετα και λεω ΟΚ ας περιμενω. Μου κατεβαινει η λαμπρη ιδεα να παρω τον ΟΤΕ σημερα, ο οποιος μου εξηγει οτι ΤΟΤΕ οι παλιεσ αιτησεισ, οταν δεν υπηρχε διαθεσιμοτιτα, διαγραφονταν και συνεπως δεν υπαρχει αιτηση μου. Μου την ξαναπερασε και πηρα προτεραιοτητα στο νεο συστημα το οποιο τις κραταει σε αναμονη ΠΛΕΟΝ.

Οποιος λοιπον νομιζει οτι περιμενει και εχει βαλει την αιτηση του εδω και καιρο, ας κανει ενα τηλεφωνακι στον ΟΤΕ να κοιμαται ησυχος. :)

shakm
27-01-04, 17:00
Καλα.. Μπορώ να φανταστώ τη φάση.. Υπάλληλος περνάει σφυρίζοντας δίπλα από κάδο απορριμάτων κλπ, κλπ.. :evil:

Davout
27-01-04, 19:59
Βασικα με πηραν τηλεφωνο παλι και δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα απ'οτι μου πε. Θα μετρησει λεει η παλια ημερομηνια.

Τα πραγματικα καλα νεα και ισως λαβρακι της υποθεσης ειναι πως για το κεντρο Χαλανδρινου-Ψυχικου θα εχουν νεα σε 2-7 ημερες (θα γινει αναβαθμιση πιθανον). Τα ξαναλεμε λοιπον...

ΥΓ Τώρα είδα τι παίζει με τα Greeklish. Ελληνικά από δω και πέρα...

Nick3l
27-01-04, 21:15
οταν ελεγα εγω φιλε μου κανε αιτηση να βαλεις adsl ελεγες ειναι νωρις ακομα και να μη βιαζομαι... τωρα "αρπα" τη (να μπορουσα να στο δειχνα κιολας) να χαιρεσαι... Σε 10 μερες θα σου πουν οτι δε ξερουν ποτε θα γινει αναβαθμιση χα χα... ετσι...

Insomniac
27-01-04, 23:25
Κι εμενα η παλια αιτηση απο 23/11/03 μετρησε και μου εδωσαν γραμμη μολις υπηρξε διαθεσιμοτητα αρχες Ιανουαριου χωρις να με ενημερωσουν...Συνδεσα το modem και το καταλαβα... :oops: :oops: :oops: :oops:

chrispen
28-01-04, 20:15
ΥΓ Τώρα είδα τι παίζει με τα Greeklish. Ελληνικά από δω και πέρα...


woops άκυρο το μήνυμα μου

@ ADSLgr.com All rights reserved.