PDA

Επιστροφή στο Forum : To Aνθρακωρυχείο



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

PopManiac
11-06-11, 12:25
Just in case to πετάω και εδώ και τα λέμε σε λίγες ώρες :p


Eίπα να γράψω στο blog αλλά τελικά έχω αγανακτήσει...

Είμαι τόσο αγανακτισμένος που τελικά αύριο από αγανάκτηση και μόνο και για αυτό το Σάββατο, καθότι η αγανάκτηση μου ανεβάζει την πίεση και ο Γιατρός μου έχει πει να μην κάνω εκπομπή αγανακτισμένος, θα είμαι 10000% live ζων και διαβιών την αγανάκτησή μου στο μικρόφωνο....

Ξέρω πως είναι Σάββατο, ξέρω πως οι περισσότεροι(ες) θα είστε αγανακτισμένοι(ες) όντες (ούσες) σε κάποια παραλία αλλά αν κάποιοι(ες) από αγανάκτηση και μόνο επιλέξετε 6 με 8 μμ αύριο Σάββατο στις 11 Ιούνη αγανακτισμένα να ακούτε SNR τότε θα ακούσετε τον αγανακτισμένο Πράκτορα. (Με αγανακτισμένη μουσική)

Γαμώ την αγανάκτησή μου

mob
11-06-11, 15:34
Η κατάσταση σου είναι κρίσιμη, τώρα μιλάς και με τον εαυτό σου, αγανακτισμένα :lol:

EvilHawk
11-06-11, 18:15
Η κατάσταση σου είναι κρίσιμη, τώρα μιλάς και με τον εαυτό σου, αγανακτισμένα :lol:

Αααα είναι πρόβλημα αυτό; :hmm:

........Auto merged post: EvilHawk πρόσθεσε 5 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Ναι καλά, πρώτα κάνεις αφιερώσεις σε άλλους και μετά μας καλοπιάνεις με γενικόλογα ...

Seitman
11-06-11, 18:24
O καιρός ΟΚ είναι εδώ, τα άλλα είναι όπως τα χαρακτήρισες :lol:

EvilHawk
11-06-11, 18:30
Χα μου θύμισες ένα στγμιότυπο απο ένα «ρεπορτάζ» σε σκουπιδοκάναλο, καθημερινή σε παραλίες της Αττικής, αφού κάνει ζουμ σε επίμαχα σημεία γυναικών πετάει την θεϊκή ατάκα: «Γεμάτες οι παραλίες παρά την κρίση ...» ρε ουσττ λέμε ...

prodromosfan
11-06-11, 18:32
αγανακτισμένα καλησπερα απο αγανακτισμενο που εμπλεξε με τις δουλειες του σπιτιου και δεν πηγε στη παραλια να κανει ενα αγανακτισμενο μπανιο.

αν δεχεσαι παραγγελιες,
ενα αγανακτισμένο τραγουδι θα ηταν οτι πρεπει.

και btw βγαζεις ανετα αγανακτισμενη γκομενα
απο προσωπική εμπειρία. ;)

nnn
11-06-11, 18:33
Είπαμε καλοκαίρι είναι μόνο αν το Star δείξει πωπούς :mrgreen:

euri
11-06-11, 19:01
Τι ώρα είπαμε βάζει το Star το δελτίο πωπού ειδήσεων;

:p

prodromosfan
11-06-11, 19:24
κοιτα το οτι θα σε λενε "αγνωστο αμορε εξ ευρωπης" δεν πειραζει,
πειραζει ομως που θα σου φευγουνε κανα 10χιλιαρο το μηνα
και ειναι δικια σου

PopManiac
18-06-11, 05:48
Kαι η αγανάκτηση συνεχίζεται (και μ@μώ την αγανάκτησή μου δλδ και όχι πέστε μου πως δεν έχω λόγο δλδ :p) και επομένως εκτάκτως μαζί με τον ανασχηματισμό θα έχετε και τον Πράκτορα σήμερα (18 Ιούνη :lol:) κανονικά :whistle:

Τα λέμε σε μερικές ωρίτσες ;)

........Auto merged post: PopManiac πρόσθεσε 2 λεπτά και 17 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Α, ναι, μπορεί η εκπομπή να είναι στην Αγγλική γιατί θα έχουμε Ιρλανδούς, Μαλαισιανούς, και ίσως και Πορτογάλους ακροατές ή ακροάτριες (:whistle:) επομένως κοσμιότητα παρακαλώ σας :p

mob
18-06-11, 09:35
Τώρα άμα σου πω πως δεν έχεις λόγο θα ξε-αγανακτηστείς :p:p:p

PopManiac
29-10-11, 23:14
(Wow, είχα να γράψω τόσο καιρό που παίρνω μήνυμα "Το θέμα αυτό είναι παλιό, το τελευταίο μήνυμά του είναι πρίν από 134 ημέρες" πέρασε τόσος καιρός, έ; )

Λοιπόν,

Ladies and Gentlemen,

Meine Damen und Herren,

Mesdames et Messieurs,

(Όσοι και όσες απομείνατε!)

Από αύριο Κυριακή και κάθε Κυριακή από 10 μμ με Μεσάνυχτα ώρα Ελλάδας (9μμ με 11μμ CET, 8μμ με 10μμ Zulu Time :p)

Ο Πράχτωρ, πλουτοκράτης και καθεστωτικός επανέρχεται!

Εννοείται λίαν συντόμως, σε 2-3 εκπομπές με τη βοήθεια του Γιατρού που γύρισε από τα Παρίσια.

Δι'ευχών των αγίων πάντοτε, εννοείται :innocent:

Αύριο τα υπόλοιπα στην παραπάνω ώρα ;)

PopManiac
06-11-11, 22:24
Σε 36 λεπτά μην ξεχνιόμαστε ;)

PopManiac
13-11-11, 22:02
Kαι ξανά, μην ξεχνιόμαστε, σε μία ώρα απόψε ;)

Νικαετός
13-11-11, 22:03
Εδώ είμαστε πράκτωρ, εδώ...

prodromosfan
13-11-11, 23:02
Kαλησπέρες :)

........Auto merged post: prodromosfan πρόσθεσε 1 λεπτά και 25 δευτερόλεπτα αργότερα ........

μου φαινεται οτι δεν ακουγεσαι ή ακουγεσαι χαμηλα :(

Νικαετός
13-11-11, 23:55
Μη ψηφίσετε ΚΚ ωρέ. Μπορεί να βγουν κυβέρνηση και μετά δεν θα ξέρουν τι θα κάνουν :p

euri
13-11-11, 23:58
Τρύφωνα για σικ κουρέματα!

Νικαετός
14-11-11, 00:15
Βόρειες ήταν Ποπ... μπλόφα ήταν. ;)

Εδώ μέχρι και ο Βενιζέλος μεταμφιέζεται για ξεκάρφωμα :p

http://www.youtube.com/watch?v=uTN0LVdVTGU&feature=share

euri
14-11-11, 00:24
Ο τραγουδιστής των Grim Reaper να κυκλοφορεί στην Αθήνα με T-Shirt "Δεν είμαι ο Μπένι" :p

Νικαετός
14-11-11, 00:25
Εδώ είναι νομίζω (ή ήταν) για συναυλίες.

euri
14-11-11, 00:27
Ράπτη, Παπακώστα :p

Νικαετός
14-11-11, 00:59
Καϊλή, Ράπτη, Γκερέκου...

........Auto merged post: Νικαετός πρόσθεσε 0 λεπτά και 48 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Ήταν και η Κουντουρά...

........Auto merged post: Νικαετός πρόσθεσε 7 λεπτά και 43 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Μπορεί να μην έχει βουλευτίνες στις Βρυξέλλες ωραίες, αλλά έχει ωραίες υπαλλήλους στην Ευρωβουλή LOL
(Ή τουλάχιστον είχε :p).

Μετά πήγε ο πράκτωρ και όλες έκαναν παιδιά :rofl:

........Auto merged post: Νικαετός πρόσθεσε 2 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Έκανε τη δύσκολη ωρέ... νόμιζε ότι απαντούσε σε πρόσκληση για ραντεβού!

........Auto merged post: Νικαετός πρόσθεσε 0 λεπτά και 45 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Και της είχε πει η μαμά της να το παίζει δύσκολη στην αρχή... να μη λέει κατευθείαν ναι. :rofl:

........Auto merged post: Νικαετός πρόσθεσε 6 λεπτά και 3 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Και ένα άρθρο χαρισμένο στους συνομωσιολόγους :p

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=417797&cid=6

Μη νομίζετε ότι έψαχνα αυτό, το ντεκολτέ της Παπαρίζου έψαχνα :p

http://www.star.gr/life_style/116271

........Auto merged post: Νικαετός πρόσθεσε 12 λεπτά και 59 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Kαλό βράδυ παίδες, ευχαριστούμε πολύ για την παρέα. :oneup:

Άντε και ένα δώρο από εμένα:

Όνομα: ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΑ) Eπίθετο: ΚΑΪΛΗ Διεύθυνση: Πλατεία Ιωάννου Δέλλιου Χ Θεσσαλονίκη 54621 Περιοχή Συντριβανίου τηλ.: 2310 238ΧΧΧ :p

(όχι δεν την ξέρω... το πολιτικό της γραφείο είναι προφανώς LOL)

euri
14-11-11, 01:04
Ευχαριστούμε κύριοι εκ των Βρυξελλών :)

PopManiac
20-11-11, 22:59
Απόψε θα έχω πολύ λίγη παρουσία στο μικ λόγω ειλημμένων υποχρεώσεων :p

PopManiac
04-12-11, 18:16
Λοιπόν, απόψες θα είμαστε full house με τον Γιατρό για μια απολαυστική εκπομπή - καθώς αύριο έχω ρεπό και θα ρεύσει άφθονη μπύρα ;)

BlindG
05-12-11, 00:36
Αφήστε τον Σπίτη ήσυχο :rainy:

Έχουμε μια σαιζόν που είναι εξαιρετική μετά από πολύ καιρό!


ΠΡΟΦΑΝΩΣ ο Σπίτης δεν είναι "καθημερινός" γιατρός και η καθυμερινότητά του είναι τα clinic hours.

ΠΡΟΦΑΝΩΣ οι περιπτώσεις που "φτάνουν" στον Σπίτη, είναι λογικό να είναι εξαιρετικές, γιατί ο Σπίτης ΕΙΝΑΙ για εξαιρετικές περιπτώσεις όπου οι άλλοι δεν βρήκαν άκρη!

ΠΡΟΦΑΝΩΣ και υπάρχει δραματοποίηση, σειρά είναι, αλλά την αδικείτε κατάφορα.

ΠΡΟΦΑΝΩΣ και υπάρχει υπόσταση στη σειρά, αφού έχουν πει οι παραγωγοί οτι τα επεισόδια βασίζονται σε πραγματικά περιστατικά που όντως είχαν την κατάληξη που απεικονίζεται στη σειρά αλλά ίσως όχι τα ενδιάμεσα σκαμπανεβάσματα. Και μάλιστα, ερωτηθέντες, είχαν πει οτι υπάρχουν τέτοιες περιπτώσεις για 3ψήφιο αριθμό σαιζόν!



Μην αδικείτε τον Σπίτη επειδή δεν σας αρέσει :rainy:

PopManiac
05-12-11, 01:11
Θα σου απαντήσει τεκμηριωμένα και εμπεριστατωμένα ο πραγματικός Σπίτης, δλδ ο Γιατρός την επόμενη φορά :whistle:

........Auto merged post: PopManiac πρόσθεσε 0 λεπτά και 24 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Το δικό σου τον Σπίτη τον λένε Laurie :p

PopManiac
17-12-11, 15:36
To γράφω εκ των προτέρων μπας και μαζευτούμε πολλές αύριο και το χαβαλεδιάσουμε

Αύριο θα είναι η Χριστουγεννιάτικη special εκπομπή του Ανθρακωρυχείου με το Γιατρό με μια μίνι ανασκό(λό)πηση του 2011 ;)

Τα λέμε!

EvilHawk
19-12-11, 00:27
Φωτογραφίες ακούμε και φωτογραφίες δεν βλέπουμε ... :whistle:

PopManiac
26-02-12, 22:59
Καλησπέρες, anybody out there ή την κάνατε για μπαλ μασκέ; :p

hemlock
26-02-12, 23:01
Καλησπέρες, anybody out there ή την κάνατε για μπαλ μασκέ; :p
Μπαααααα είναι νωρις ακόμα στην Αθήνα....:p

BlindG
26-02-12, 23:03
Eξαρτάται σε ποιόν θα τα χώσεις απόψε:
Αν είναι να τα χώσεις στον αγαπημένο μας Βenny, να πάω να ακούσω Παπαδημητρίου.
Αν είναι να τα χώσεις στη Μέρκελ και τον Σόιμπλε, τότε κάθομαι :yahoo:

hemlock
26-02-12, 23:04
Ωρε συ ενας το ειπε οχι δυο...:p

BlindG
26-02-12, 23:04
Oκ. για χαζογκόμενες :p

hemlock
26-02-12, 23:05
Ω ΝΑΙ...:yahoo:

........Auto merged post: hemlock πρόσθεσε 0 λεπτά και 50 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Για κατσε... πως τον εννοεις τον χαρταετο????:p

BlindG
26-02-12, 23:07
Ναι αλλά για πες πόσα βγάζετε εσείς που θα δουλεύετε αύριο και πόσα βγάζουμε εμείς που ΔΕΝ θα δουλεύουμε αύριο? :p :p :p

hemlock
26-02-12, 23:22
Αν έχει κόκκινο μαλλί ΔΕΝ μας κάνει...:whistle:

........Auto merged post: hemlock πρόσθεσε 3 λεπτά και 8 δευτερόλεπτα αργότερα ........

ΔΕΝ πιανει πια το greek mouzakas? Εχουν εκπαιδευτεί?:rofl:

BlindG
26-02-12, 23:28
Κοίτα να δεις πως πιάνει η κρίση εκεί πάνου :p

Για χώσε λοιπόν και στους εκεί πάνω τίποτα αφού δεν είμαστε μόνο εμείς που έχουμε το πρόβλημα και ΣΙΓΟΥΡΑ δεν είμαστε μόνο εμείς που το προκαλούμε :p

Έλα ντεεεεεε περιμένουμε :p
Όλοι οι πλούσιοι σκαφάτοι μαζευτήκατε στο Βέλγιο και μας τη λέτε εμάς των ποταπών Βαλκάνιων :rainy:


Ένας κακοηθέστατος

hemlock
26-02-12, 23:30
Αλκοολικός με σαμπάνια??? Νεοπλουτοι...:yahoo:

BlindG
26-02-12, 23:39
Εγώ πάντα το λέω οτι η γυναίκα τρώει τον άντρα... του τρώει το κεφάλι (το πάνω) τη ζωή και γενικότερα τα "εξ ων συνετέθη" :scared:

hemlock
26-02-12, 23:56
Δεν της αφησε περιθωρια να πει οχι....:p
Αααααααααααα....

........Auto merged post: hemlock πρόσθεσε 2 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Νταξ...Η κοπελα μπορει να ηταν Βουδιστρια...

BlindG
26-02-12, 23:56
Kαλά κοίτα, όσο και αν συχαίνομαι να σου δίνω τέτοιες λαβές, τέτοια πράγματα χαλαρά ακούς και από Ελληνίδες... :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Αλλά όχι μόνο Ελληνίδες. Τα πράγματα είναι απλά:

ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm:

hemlock
27-02-12, 00:00
Σιγουρα δεν είχε πιει η κοπελα?:rofl:

BlindG
27-02-12, 00:02
Koooooooooooτ κοτ κοτ κοτ που δεν τα λες στα μούτρα τους :-k

hemlock
27-02-12, 00:08
Να παρει το αιμα του πισω δεν παιζει σαν ιδεα???:whistle:

........Auto merged post: hemlock πρόσθεσε 3 λεπτά και 8 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Δηλαδη ...Αλλη μια ιστορια να λεμε...:p

BlindG
27-02-12, 00:09
Δε θέλουμε γερμανίδες λέμε :angryr: :angryr: :angryr: :angryr: :angryr: :angryr:

Να πάνε να βυζάξουν Σόιμπλε :angryr: :angryr: :angryr: :angryr: :angryr:

PopManiac
27-02-12, 00:57
Καληνύχτα thanks for (the limited :p) listening!

PopManiac
03-03-12, 17:01
Έχω τρελλή όρεξη και θα είμαι πάρα πολύ non Politically Correct αύριο. Για να μαζευτούμε ;)

euri
05-03-12, 00:07
Όντως μεγάλη απώλεια για την μουσική ο Lucio :(


(πολλά χαιρετίσματα στο κέντρο της Ευρώπης από το βορρά της Ευρώπης)

@ ADSLgr.com All rights reserved.