PDA

Επιστροφή στο Forum : Ειδωμεν Το Φως Το Αληθινο...



hemlock
24-05-06, 19:44
Μολις σημερα μου σταλθηκαν οι κωδικοι για την συνδεση μου.ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΤΟ INTERNET:oneup: ...Τα νουμερα που μου εδωσε το speedtest της εταιριας ειναι τα παρακατω...Προσωπικα δεν εχω προβλημα μαζι τους(με τα νουμερα).Εσεις τι λετε???
Επειδη εχω ξαναδει τετοια νουμερα και τα παιδια που τα "σηκωσαν" φωναζαν ,ρωταω πια ειναι τα ιδανικα???Που αποδυδονται αυτες οι οχι σωστες ταχυτητες???Και τελειωνοντας πως βαζεται διπλα απο τα ονοματα σας το ονομα και την περιοχη του DSLAM???

Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 114.47Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 330.35kb/s
Your PC is connected to a Cable/DSL modem:whistle: :clap:

Tem
24-05-06, 19:47
Μολις σημερα μου σταλθηκαν οι κωδικοι για την συνδεση μου.ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΤΟ INTERNET:oneup: ...Τα νουμερα που μου εδωσε το speedtest της εταιριας ειναι τα παρακατω...Προσωπικα δεν εχω προβλημα μαζι τους(με τα νουμερα).Εσεις τι λετε???
Επειδη εχω ξαναδει τετοια νουμερα και τα παιδια που τα "σηκωσαν" φωναζαν ,ρωταω πια ειναι τα ιδανικα???Που αποδυδονται αυτες οι οχι σωστες ταχυτητες???Και τελειωνοντας πως βαζεται διπλα απο τα ονοματα σας το ονομα και την περιοχη του DSLAM???

Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 114.47Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 330.35kb/s
Your PC is connected to a Cable/DSL modem:whistle: :clap:
για 384 είσαι ο.κ.

wintech2003
24-05-06, 19:52
Αμα δεν έχει το "M" (βλ: Mega), δεν λεει... :p



TCP/Web100 Network Diagnostic Tool v5.2.1e
click START to begin
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 6.90Mb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 6.21Mb/s
The slowest link in the end-to-end path is a 10 Mbps Ethernet subnet


Βέβαια δεν ειναι ADSL η γραμμή... :whistle:

Πάντως για 384 είσαι μια χαρα. Σε αυτό πρέπει να συμβάλει και το γεγονός οτι μάλλον το DSLAM της περιοχής σου ειναι ελευθερο. Πάντως :oneup:

Tem
24-05-06, 19:59
Και τελειωνοντας πως βαζεται διπλα απο τα ονοματα σας το ονομα και την περιοχη του DSLAM???
μπές στον πίνακα ελέγχου και κάνε επεξεργασία προφίλ

mickymouse
24-05-06, 20:00
Για το τελευταιο που ρωτας απλα πας στο πινακα ελεγχου ειναι το link κατω απο το avatar σου αριστερα στο site και απο εκει κανεις οποια τροποποιηση θες στο profile σου καθως και δηλωνεις σε ποιο dslam βρισκεσαι

hemlock
24-05-06, 20:06
Παιδια μην συνεχιζεται τις απαντησεις .Εχω βαλει σε λαθος σημειο το topic αυτο .Στην forthnet επρεπε να ειναι ...Παντως thanks

wintech2003
24-05-06, 20:12
lol :p :p :p

@ ADSLgr.com All rights reserved.