PDA

Επιστροφή στο Forum : Απίστευτο κι όμως αληθινό προβλημα με download



THEOKLIS ABRAMIS
01-06-10, 14:48
λοιπον εχουμε και λεμε εδω και 1.5 χρονο εχω το πακετο hol 2play ολα πειγεναν μια χαρα οσπου πριν 3 εβομαδεσ παρουσιαστικε το εξεισ.ενω κλειδωνω κοντα στα 8mps και με upload 880kb χωρισ αποσυγχρονισμουσ και ενω κατεβαζω torrent και rapidshare στο φουλ τισ γραμμησ σε οτιδηποτε αλλο προσπαθω να κατεβασω πχ nvidia microsoft η να σερφαρω η να δω ενα video στο youtube πανω απο 30kb δεν παει.τα speedtest μου βγαζουν μαχιμουμ 1200kbps download και upload 717 στο οπιο δεν εχω ποτε προβλημα.καπου καπου η γραμμη φτιαχνει για κανα δυο ωρες και μετα παλι τα ιδια .εχω αλλαξει καλοδιοση εχω δοκιμασει 3 διαφορετικα router 2pc 1netbook και παλι τα ιδια .στην hol εχω παρει πανω από 30 τηλεφωνα ακρη όμως δεν βγαζω αλλα ουτε και αυτοι.επισης εχουμε κανει διαφορα τεστ αλλαγη προφιλ και ελενχο της γραμμης αλλα τιποτα.καλα τα νευρα μου πανε να σπασουν λεμε.μαγκες οπιος δωσει λυση εχει ρουτερακι δωρο και δεν κανω καθολου πλακα.:respekt:

vampira
01-06-10, 22:44
κατεβαζω torrent και rapidshare στο φουλ τισ γραμμησ σε οτιδηποτε αλλο προσπαθω να κατεβασω πχ nvidia microsoft η να σερφαρω η να δω ενα video στο youtube πανω απο 30kb δεν παει :respekt:

Καλησπέρα,

από το ftp του πολυτεχνείου με πόσο κατεβάζεις?

ftp.ntua.gr βρες κάποιο iso αρχείο και βάλε να το κατεβάζει, αν κατεβαίνει με χαμηλή ταχύτητα βάλε και 2ο iso και 3o και κοίταξε αθροιστικά πόσο είναι η ταχύτητα.

Τα torrent που λες είναι σε ελληνικό tracker?

THEOKLIS ABRAMIS
02-06-10, 00:05
Καλησπέρα,

από το ftp του πολυτεχνείου με πόσο κατεβάζεις?

ftp.ntua.gr βρες κάποιο iso αρχείο και βάλε να το κατεβάζει, αν κατεβαίνει με χαμηλή ταχύτητα βάλε και 2ο iso και 3o και κοίταξε αθροιστικά πόσο είναι η ταχύτητα.

Τα torrent που λες είναι σε ελληνικό tracker?απο πολυτεχνειο μαξιμουν 90kb και τα torrent ειναι απο εξωτερικο.ευχαριστω για το ενδιαφερον.

THEOKLIS ABRAMIS
11-06-10, 10:00
δευτερη φορα σημερα που θα ερθει τεχνικοσ στο σπιτι την πρωτη το παλικαρι που ειρθε απλα διαπιστωσε οτι ειναι θεμα καλωδιου του οτε και οτι αν δειλωσει βλαβη στον οτε απλα δεν θα κανουν τιποτα.τωρα σημερα δεν ξερω τι παραπανω μπορει να κανει οταν ερθει.ειμαι πολυ απογοητευμενοσ απο την ολη ιστορια 1 μηνα τωρα και δεν γινεται τιποτα μαλλον με δουλευουν ετσι δεν ειναι;τυχαιο;δεν νομιζω.

yiannismark
11-06-10, 14:27
Στη θέση σου, θα μίλαγα καλύτερα σε αυτούς που ασχολούνται με το πρόβλημά σου προσπαθώντας να δώσουν καμιά ιδέα για να σε βοηθήσουν.

THEOKLIS ABRAMIS
11-06-10, 14:53
Στη θέση σου, θα μίλαγα καλύτερα σε αυτούς που ασχολούνται με το πρόβλημά σου προσπαθώντας να δώσουν καμιά ιδέα για να σε βοηθήσουν.συγνωμη αλλα για ποιουσ λεσ.

MissMegadeth
11-06-10, 15:15
ορίστε μία μικρή βοήθεια: Όταν θέλεις να βάλεις στο σίγμα στο τέλος μίας λέξης, τότε πατάς το πλήκτρο :¨"w".

THEOKLIS ABRAMIS
11-06-10, 18:50
ορίστε μία μικρή βοήθεια: Όταν θέλεις να βάλεις στο σίγμα στο τέλος μίας λέξης, τότε πατάς το πλήκτρο :¨"w".αχ καλε σε ευχαριστω να σαι καλα σςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσς

yiannismark
11-06-10, 18:58
αχ καλε σε ευχαριστω να σαι καλα σςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσςσς
Χμ...
Επειδή δεν το βλέπω απίθανο, θα σε ρωτήσω: έχεις μόνιμα ανοικτό το πρόγραμμα ανεβοκατεβάσματος torrent;

THEOKLIS ABRAMIS
11-06-10, 19:25
Χμ...
Επειδή δεν το βλέπω απίθανο, θα σε ρωτήσω: έχεις μόνιμα ανοικτό το πρόγραμμα ανεβοκατεβάσματος torrent;οχι ουτε torrent ουτε τιποτα αλλο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.