PDA

Επιστροφή στο Forum : Υπολοιπο χρονου για κινητα σε Double Play



zoug100
05-06-10, 11:35
Καλημερα παιδια.
Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση για το Double Play της HOL.Γινεται να ενημερωνεται on line καποιος ποσο ειναι το υπολοιπο του χρονου ομιλιας προς τα κινητα?Επισης μια ερωτηση.Ειναι 2 ωρες το διμηνο?Ή μια ωρα τον μηνα? :hmm:

lehrer
05-06-10, 11:44
Καλημερα παιδια.
Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση για το Double Play της HOL.Γινεται να ενημερωνεται on line καποιος ποσο ειναι το υπολοιπο του χρονου ομιλιας προς τα κινητα?Επισης μια ερωτηση.Ειναι 2 ωρες το διμηνο?Ή μια ωρα τον μηνα? :hmm:
Δεν υπαρχει προς το παρον καποιος τροπος για ενημερωση οσον αφορα το υπολοιπο χρονου ομιλιας προς κινητα.
Η μια ωρα ισχυει ανα μηνα και τυχον υπολοιπο χρονου δεν μεταφερεται στο επομενα μηνα.
Επισης η χρεωση ειναι ανα λεπτο.

matelas
05-06-10, 11:45
Αυτό νομίζω πως γινόταν παλιά μέσα από τον curbas αλλά το βγάλανε, αλλά ας απαντήσουν οι ποιο παλιοί σε αυτό που το θυμούνται να δουλεύει.

Για το άλλο ερώτημα, είναι 1 ώρα το μήνα.

zoug100
05-06-10, 11:54
ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις.απλα ηθελα να ξερω γιατι σε λιγες μερες θα κανω αιτηση για double play.κατι ασχετο.επειδη εχω ηδη ιντερνετ απο την HOL λετε να γινει πιο γρηγορα η μεταβαση στο double play?

tdc
05-06-10, 13:38
ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις.απλα ηθελα να ξερω γιατι σε λιγες μερες θα κανω αιτηση για double play.κατι ασχετο.επειδη εχω ηδη ιντερνετ απο την HOL λετε να γινει πιο γρηγορα η μεταβαση στο double play?

Το ιδιο θα παρει λογικα.. :cool:

Apollyon
10-06-10, 15:08
25 εργασιμες θα παρει σαν μεσο ορο.Δεν υπαρχει τροπος να το δεις πλεον και απο το curbass το εχουνε βγαλει οντως πλεον.

@ ADSLgr.com All rights reserved.