PDA

Επιστροφή στο Forum : 7 Ημερες Χωρις Adsl Στο Αγρινιο



pado21
29-05-06, 15:49
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του forum!Έχω DSLcube εδώ και ένα περίπου μήνα!Η ταχύτητα είναι πολύ καλή(512)και γενικά μέχρι και τις 22/5/2006 δεν είχα κανένα πρόβλημα! Από τότε όμως μέχρι και σήμερα (29/5/2006) δεν μπορώ να μπω στο ιντερνετ και για να γίνω πιο συγκεκριμμένος το router ενώ δείχνει να λειτουργεί κανονικά,δε βλέπει την IP!Εβαλα κωδικούς και από αλλες εταιρίες(Forthnet,OTE) και πάλι τίποτα!! Τις 3 πρώτες ημέρες σύμφωνα με τη Vivodi έφταιγε η γραμμή του ΟΤΕ,ενώ σύμφωνα με τον ΟΤΕ...Εφταιγε ο πάροχος!Εμ,τι θα λέγανε!!Από την Πέμπτη και μετA Εγινε το...θαύμα!!!!Όχι,όχι δεν έγινε η γραμμή!!Απλα ο OTE παραδέχτηκε όtι φταίει το δίκτυο απο την Πάτρα και ότι το ίδιο πρόβλημα έχουν κι άλλοι 100 στο Αγρίνιο!Πότε θα γίνει τους ρΩτησα!Αγνωστο!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ!!!!Μία εβδομάδα κι ακόμα ψάχνουν!!Η Eurovision μας μάρανε(άσχετο,να κΑνουμε και λίγο χιούμορ!)Παιδιά μήπως έχει και κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα?Ακόμα και από άλλη εταιρεία!!:(

MasterX
29-05-06, 23:55
Φιλαράκι, τι να σου πω.. Εγώ στην ίδια περιοχή με ΟΤΕΝΕΤ over ISDN μια χαρά είμαι.. Για την ώρα.. Γιατί με τον πΟΤΕ, πΟΤΕ δεν ξέρεις... :down: :down: :down:

Καλώς ήρθες στο φόρουμ..


PASTE, PASTE.... :respekt:

pado21
30-05-06, 16:08
Και οι εκκλήσεις εισακούστηκαν!!Από χθες το απόγευμα όλα είναι εντάξει!!Έχω ξανά ADSL!

Είμαι έτοιμος!!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.