PDA

Επιστροφή στο Forum : Κανένα παράπονο με Forthnet στα Αστυνομικά της Ηλιούπολης;



grsaint13
09-06-10, 16:34
Τώρα με την προσφορά που έχει η Forthnet μαζί με τη Nova με 18,36Ε επιπλέον,σκέφτομαι σοβαρά να μεταφερθώ από τη HOL που είμαι τώρα.
Απλά θέλω να ξέρω από συνδρομητές 2play που βρίσκονται στην Ηλιούπολη και αν είναι δυνατόν στα Αστυνομικά,αν λειτουργεί καλά η υπηρεσία και αν έχουν καθόλου προβλήματα.:)

spiderPan
15-06-10, 19:04
Γειά σου φίλε,
εγώ από Ηλιούπολη αλλά είμαι κοντά στον ΟΤΕ dslam έχω αυτά:
Mode: ADSL2+
Line Coding: Trellis On
Status: No Defect

Downstream Upstream
Rate (Kbps): 22094 1020

SNR Margin (dB): 2.5 14.1
Attenuation (dB): 12.5 3.9
Output Power (dBm): 11.4 0.0 ,
την έχω κανά δυο χρόνια 2play economy και σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος αλλά δεν ζητάω και πολλά έτσι κι αλλιώς. Σκέφτομαι και εγώ να πάρω την προσφορά που λες κυρίως για το Ελληνικό πρωτάθλημα..
Το μόνο που θυμάμαι σαν αρνητικό ήταν ο χρόνος ενεργοποίησης που ήταν στους 3 1/2 μήνες.
Αυτά που λές....
ελπίζω να σε βοήθησα λίγο

grsaint13
16-06-10, 16:41
Μια χαρά είσαι αλλά όπως είπες είσαι και κοντά στον ΟΤΕ σε αντίθεση με εμένα που μένω στα αστυνομικά.Πάντως στη HOL ήμουν γύρω στα 11000 στο downstream και 1010 στο upstream.Άμα παραμείνω εκεί θα είμαι υπερευχαριστημένος!:)
Την αίτηση την έχω κάνει ήδη και μου είπαν για ένα μήνα,που απ'ότι έχω μάθει ισχύει!Όσο για τη Nova,ήδη τέθηκε σε λειτουργία!
Ωστόσο θα ήθελα ακόμα αν υπάρχει κάποιος από την περιοχή μου να μου πει εντυπώσεις!

@ ADSLgr.com All rights reserved.