PDA

Επιστροφή στο Forum : Aναβαθμιση ταχυτητας σε ondslkit



gallahant
30-05-06, 10:30
Μια απορια που εχω. Εχω 512 ondslkit με 12μηνη δεσμευση. Εαν αποφασισω μετα το καλοκαιρι να παω στα 1μεγαμπιτ, θα ειναι με τις εκαστοτε τιμες ετσι?:hmm: Γιατι απ οτι βλεπω απ τις συνεχεις μειωσεις των τιμων δεν με συμφερει καν η προσοφρα που πηρα με τη 12μηνη (-50% στα παγια) αφου πληρωνω 24.90 isp και καπου στα 19 οτε (τοσο ειναι νομιζω)

No-Name
30-05-06, 10:36
έχεις μπλεχτεί φίλε ε??Δεν πληρώνεις και 24 και 19 στη τιμή που έχεις ανα μήνα σαν ondslkit είναι όλα και γραμμή και συνδρομή.Να σε ενημερώσω πώς όταν τελειώσει το 1ο τετράμηνο(kαι αυτό διότι ήδη το έχεις προπληρώσει) θα μπορείς να κάνεις αναβάθμιση σε 1024 και να συνεχίσεισ να επωφελείσαι από το 50% αλλά πλέον της τιμής που αντιστοιχεί στην 1024 σύνδεση

gallahant
31-05-06, 04:49
Mαλλον καπου μπλεχτηκα. Τα 24.90 που μου ειπαν οτι θα πληρωνω μετα τους 4 μηνες ειναι ολο μαζι? και isp και οτε? Αν ειναι ετσι τοτε ειμαι σουπερ! Ναι αλλα εαν τοτε που θα κανω αναβαθμιση εχουν πεσει οι τιμες του κιτ για την 1024 θα πληρωνω εκεινες τις τιμες? Η τις τιμες που ισχυαν οταν πηρα το κιτ?

No-Name
31-05-06, 05:29
Λοιπον φιλε ισχυουν τα εξεις.στην τιμη των 24.90 ειναι γραμμη κ συνδρομη δλδ σε εναν κ μονο λογαριασμο της οτενετ θα πληρωνεις κ το παγιο του οτε.απο οσο ξερω για την προσφορα θα ισχυσει το 50% μειων της τιμης για τη 1024 που ισχυει.

gallahant
01-06-06, 06:33
Η τιμη των 24.90 που ανφεφερα ειναι η προσφορα με το -50% στο παγιο. Οποτε θα μου ερχεται στον λογαριασμο του οτε (εχω ζητησει να ερχεται η οτενετ μαζι με οτε σε ενα) 49.80ε το διμηνο συν το παγιο του σταθερου μου τηλεφωνου και τα τηλεφωνηματα μου ετσι?

Με αυτο που λες την τιμη για την 1024 που ισχυει, εννοεις θα πληρωνω την τιμη της 1024 που θα ισχυει οταν αποφασισω να κανω την αναβαθμιση?

(Εχει κολλησει το μυαλο μου συγνωμη εαν φαινομαι βλακας:p )

manoulamou
01-06-06, 12:54
(Εχει κολλησει το μυαλο μου συγνωμη εαν φαινομαι βλακας:p )
Βλακας ειναι μονο οποιος δεν παραδεχεται την αγνοια και την ασχετοσυνη του!!!

Ετσι που εχει γινει με τον ορυμαγδο πακετων, προσφορων μαϊμουδοπροσφορων(e-shop) και πτωσεων τιμων,
εκτος βεβαια του χαρατσιου του ΟΤΕ, πως να μην τα χασει ο ταλαιπωρος απλος χρηστης?
Φτιαχνεται ενας οδηγος/μπουσουλας και ωσπου να τελειωσει, εχουν σχεδον ολα αλλαξει:evil:

enwsitis21
01-06-06, 21:05
Βλακας ειναι μονο οποιος δεν παραδεχεται την αγνοια και την ασχετοσυνη του!!!

Ετσι που εχει γινει με τον ορυμαγδο πακετων, προσφορων μαϊμουδοπροσφορων(e-shop) και πτωσεων τιμων,
εκτος βεβαια του χαρατσιου του ΟΤΕ, πως να μην τα χασει ο ταλαιπωρος απλος χρηστης?
Φτιαχνεται ενας οδηγος/μπουσουλας και ωσπου να τελειωσει, εχουν σχεδον ολα αλλαξει:evil:


Καλησπέρα,

Να συμπληρώσω πώς όχι μόνο δέν τα χάνει ο απλός χρήστης με τον ορυμαγδό πακέτων, αλλά πού να δείς και με τους υπαλλήλους τί γίνεται. Μέχρι να συνηθίσουν σε μιά προσφορά για να ενημερώσουν το κόσμο, τσούπ πετάγεται νέα προσφορά....και πάει λέγοντας.Σαν αποτέλεσμα, δέν γίνεται σωστή πληροφόρηση και υπάρχει ο κίνδυνος, το οικονομικό κίνητρο της προσφοράς, να δημιουργήσει μεγαλύτερο πρόβλημα στο προϊόν, παρά να δελεάσει τον πελάτη.

gallahant
02-06-06, 07:21
Οκ συμφωνω , αλλα απαντηση στο ερωτημα μου ρε παιδια? κανεις?:p

@ ADSLgr.com All rights reserved.