PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με το modem



gonzalez-gr
02-06-06, 22:16
Καλισπερα σε ολοuσ!Ενα μεγαλο σορρυ διοτι δεν μπορο να γραψο στα Ελλινικα.
Παμε στο τηεμα μασ.Ξιπναο ενα πρωι και οπος παντα ειχα αφισει το ΠC ανοιχτο το βραδακι.
Οπος κατηε μερα κανω το σuνιτηισμενο ρεσταρτ στο ΠC και παο να ξαπλοσο ξανα
Σικονομε μετα απο 1 ωρα και βλεπο το λαμπακι ακομα να αναβοσβινι.Ενταξει λεο..1η φορα ειναι.κανω τα απαραιτιτα αλλα τιποτα...ρεσταρτ απο εδω-ρεσταρτ απο εκει..τιποτα απολυτοσ.ενταξει λεο! προσορινο τηα ειναι.ας δοκιμασο στο 2ο πc μου...τα ιδια..ας δοκιμασω στο 3ο πc μου..τπτ..cηεcκαρο τα καλοδια ολα κτλπ..ολα οκ.αρχιζο και νεuριαζο..βαραο σuνιτηισμενα λιγο το μοδεμ..δεν αντιδρα μετα απο 5 ωρες προσπατηιας σκεφτομε μιπος το μοδεμ επατηε τιποτα απο τιν υπερχρισι..παο λοιπον και περνω ενα ολο-ιδιο μοδεμ απο τον φιλο μου.Τιποτα ;(.
Το επομενο πρωι τιλεφωνακι στιν φορτηνετ..ολα διχνοuν οκ μου λενε..ξανα-cηεcκαρετε τα καλοδια.το κανω..ΤΙΠΟΤΑ..ξανα τιλεφονο στιν 4νετ.βγαλε το ενα κανε το αλλο κτλπ..τιποτα...ξανα τιλεφονο..τα ιδια..ρuτημισις μοδεμ το ενα το αλλο..τιποτα..εκει αυτο.Πλεον οι ολοι καταστασι με εχει κοuρασει και εκνευρισει.ι 4νετ δεν φενετε να μπορει να βοιτηισει.μεχρι και τα νεω δριβερς κατεβασα.τπτ..αναβοσβινι αλλα δεν σταματαει.

απο τιν απελπισια μου μεχρι και φορματ εκανα!
ΟΤΙΔΙΠΟΤε μπορει να βοιτηισει παρακαλο να το πειτε.Αλλοστε ΨΤΝ=νο ιντερνετ..=κοροιδοια.
Ολα τα καλοδια chεcκαρισμενα.

Hwoarang
02-06-06, 22:17
Δεν νομίζω να διαβάσει κανένας το παράπονο σου αν δεν γράψεις ελληνικά:nono:

gonzalez-gr
02-06-06, 22:28
Makari na mporousa! Alla den exo tin dynatotita! ksero oti yparxei ena site pou metatrepei ta greeklish se ellinika.an mporei na to postarei kaneis..thx

nnn
02-06-06, 22:35
Αν δεν μπορείς να γράψεις ελληνικά,μπορείς να γράψεις σε κανονικά Αγγλικά.
Λυπάμαι αλλά οι κανόνες δεν επιτρέπουν τα Greeklish.

Για τον converter δες το http://www.google.gr/search?q=greeklish+converter&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official
αλλά και πάλι συστήνω κανονικά Αγγλικά.

gonzalez-gr
02-06-06, 22:38
Εγινε εdιτ.Βρεικα τελικα το site

nnn
02-06-06, 22:40
Πες μας τι γραμμή έχεις,αν είναι στο όνομα σου ή έχεις κάποιο πακέτο από τη 4νετ.

gonzalez-gr
02-06-06, 22:45
adsl in a box 384 δεν ειναι στο ονομα μου

nnn
03-06-06, 00:07
Άρα συνεχίζεις να πιέζεις τη 4νετ.
Εκείνη έχει την ευθύνη να συνενοηθεί με τον Οτέ για τη γραμμή.

gonzalez-gr
23-06-06, 21:22
Problel fixed but after 1 month again(today) i have the same prob.
:worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :nono:

@ ADSLgr.com All rights reserved.