PDA

Επιστροφή στο Forum : Απορία για νέα γραμμή - σύνδεση



psps
23-06-10, 15:14
Έκανα αίτηση στον ΠΟΤΕ για νέα γραμμή μιας και μου απορρίπτουν την άλλη εταιρία για ακραίο δίκτυο.. Στέλνω την αίτηση στα στοιχεία της μητέρας μου, και επειδη έχει κάνει αλλαγή ταυτότητας δεν μπορούν να τα δεχτούν.
Αν εγώ έδινα τον παλιό αριθμό δεν θα είχαμε πρόβλημα ( η τιμιότητα πληρώνεται)...
Μας καλούν λοιπόν και μας λένε οτι θα πρέπει να στείλουμε κάτι φαξ κτλ ....
Και εγώ έρχομαι να ρωτήσω... όταν πάρω για νεα σύνδεση και δεν έχω κάτι άλλο στο όνομα μου... τότε δεν έχει πρόβλημα το 134 ή 13888 να μου την περάσει και να μου την στείλει σπίτι όπου ο τεχνικος που θα έρθει μάλλον ουτε να διαβάζει δεν θα ξέρει, ουτε ταυτότητα θα ελεγξει, θα υπογραψω και θα φύγει...
Τώρα που θέλω να επιστρέψω στον ΠΟΤΕ (αναγκαστηκα ή καλύτερα εκβιαστικά) θέλει να με τιμωρήσει??? και με βάζει σε μια διαδικασία να κάνει η μητερα μου όλα αυτά όταν εκεί που βρίσκεται δεν έχει πρόσβαση ευκολα ( καλόκαίρι παιδιάααα) !!!!
Δηλαδή στην μία περίπτωση μας αρκεί το ηχητικό και στην άλλη όχι???
Και έχω και τον κάθε φοιτητάκο να μου παίρνει και υφάκι όταν καλώ για να ενημερωθώ τι έχει συμβεί και να μου λέει έτσι είναι και αν σας αρέσει.... ( όχι δεν μου αρεσει μεγάλε και έτσι να μιλάς στην μάνα σου)!:nono:

Αναρωτιέμαι πως θα πρέπει να το αντιμετωπίσω όλο αυτό γιατί πραγματικά χάνω την ψυχραιμία μου όταν είμαι 1 μήνα χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο...
Η αλήθεια είναι οτι ενω σκεφτόμουν να μείνω στον ΠΟΤΕ... μάλλον μόλις μπει η γραμμούλα θα την κάνω και θα την πάρω με φορητότητα έτσι για το γαμώτο!!

Καμιά αποψη - λύση - πρόταση- σκέψη????:oops:

maik
26-06-10, 13:24
όπου ο τεχνικος που θα έρθει μάλλον ουτε να διαβάζει δεν θα ξέρει, ουτε ταυτότητα θα ελεγξει, θα υπογραψω και θα φύγει...


Τι λε ρε παιδακι μου; τσ τσ τσ τελειως αγραματοι αυτοι οι τεχνικοι. Μα να μην τους κανουν εστω και καποια μαθηματα; β και α βα;
ας εισαι καλα γραμματιζουμενη μου.

nnn
26-06-10, 13:52
Όταν μάθετε να σέβεστε τους άλλους τότε να απαιτείται και τον σεβασμό τους.

@ ADSLgr.com All rights reserved.