PDA

Επιστροφή στο Forum : Προσφορά OnDslKit



Σελίδες : [1] 2

RyDeR
06-06-06, 08:34
Μόλις πήρε το μάτι μου στην TV μια προσφορά με το kit 512 σε τιμή 384 και μετά τους 4 μήνες 20,5 € τον μήνα & δώρο ένα MP3 Player στο Wireless. Η προσφορά ισχύει μέχρι τέλος Ιουνίου. Δείτε την προσφορά εδώ (http://corporate.otenet.gr/corporate/portal/media-type/html/user/anon/page/default.psml/js_panename/idiwtes_prosfores_full?vendibleid=263)

gallahant
06-06-06, 11:03
χμμμ, γιατι το 1024 εμεινε στα υψη ομως:hmm:

Κατι δεν μου αρεσει εδω

lampros
06-06-06, 11:09
πΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!!!

sivadws2
06-06-06, 12:27
Για να πάρεις τους δύο μήνες δώρο πρέπει να κάνεις δωδεκάμηνη σύνδεση....
Όσους πελάτες βάλουμε στο μαντρί τώρα:down:

power
06-06-06, 12:40
Για να πάρεις τους δύο μήνες δώρο πρέπει να κάνεις δωδεκάμηνη σύνδεση....
Όσους πελάτες βάλουμε στο μαντρί τώρα:down:

Νομίζω για να έχεις μειωμένο παγιο μετά το 4μηνο, πρεπει να υπογράψεις για 12 μηνες συμβαση.
Οι 4 μήνες είναι ούτως ή αλλως με την αρχική τιμή του πακέτου.

G_Zisis
06-06-06, 12:56
Ναι έτσι είναι.Οι 4 μήνες είναι στη τιμή του πακέτου.Εγώ το πήρα το κουτί με 12 μήνες δέσμευση μόνο που το πήρα εδώ και ένα μήνα και έχασα την προσφορά. :cry:

RyDeR
06-06-06, 14:26
Τότε ειναι εντάξει. Είναι σίγουρο αυτό? Δηλαδή 2+2 μήνες 512 με 82€ και τίποτα άλλο μετά? Σκέφτεται ένας φίλος να βάλει και θα πάρουμε οποια προσφορά βρούμε......

power
06-06-06, 14:34
Τότε ειναι εντάξει. Είναι σίγουρο αυτό? Δηλαδή 2+2 μήνες 512 με 82€ και τίποτα άλλο μετά? Σκέφτεται ένας φίλος να βάλει και θα πάρουμε οποια προσφορά βρούμε......

Κανε ενα τηλεφωνο να ρωτήσεις. Δε νομίζω να περιμένεις αιώνια (πωλήσεις forthnet:down:)...

gallahant
06-06-06, 18:31
Ναι φιλε μου ετσι ειναι.Οταν το πηρα εγω τον Γεναρη τα διπλασια πληρωσα:down:

G_Zisis
06-06-06, 19:57
gallahant ποιο πακέτο πήρες εσύ το Γενάρη που λες?

think
07-06-06, 10:42
Παιδια χθες πηρα το πακέτο με την προσφορα 512 σε τιμη 384, με δωδεκαμηνη δεσμευση (δυστυχως), στα 20,50 ευρω
Κατι μου ειπε η πωλητρια οτι γινετε και με τετραμηνη δεσμευση με παγιο στα 26 αλλα ουτε η ιδια ηταν σιγουρη αν ισχυε όντως αυτο που μου μετέφερε.

G_Zisis
07-06-06, 13:09
Και πώς και δεν το έκανες με τετράμηνη?Πάντως στο site μόνο για δωδεκάμηνη λέει.

think
07-06-06, 13:27
Δεν το εκανα τετραμηνη γιατι κανεις εκει μεσα (καταστημα Γερμανού) δεν ηξερε να μου πει αν όντως μπορουσε να γινει.
Απο το να πληρωνω τα 26 με την εντυπωση οτι εχω τετράμηνη καλυτερα στα σιγουρα της χρόνιας δεσμευσης

gallahant
07-06-06, 16:14
G_Zisis το Ondsl kit 512 ειχα παρει και ειχα δωσει 160 ευρα τοτε:evil:

G_Zisis
07-06-06, 17:01
Ε,εντάξει ρε συ,αν σκεφτείς όμως ότι οι άλλοι που έχουν γραμμή από ΟΤΕ και ISP πληρώνουν 60 ευρά το μήνα,είσαι αρκετά κερδισμένος.Όπως κι εγώ,θα πληρώνω 20 ευρώ το μήνα από 40.Και οι τιμές σε ένα χρόνο δεν πρόκειται να πέσουν ούτε στο μισό σε ένα χρόνο,απλώς θα βγαίνουν καλές προσφορές.

loner
11-06-06, 13:12
Παιδια επειδη με ενδιαφερει πολυ η προσφορα θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις....
1. Εχω ηδη γραμμη απο ΟΤΕνετ 512. Πρεπει να διακοπει; Και μετα ξανα μανα ενεργοποιηση ;;;;
2. Η προσφορα 512 με ondslkit που διαφημιζουν λεει οτι μετα τους 4 μηνες (και για τους επομενους 8) το παγιο ειναι 20€ περιπου. Περιλαμβανει ΦΠΑ; Και το σημαντικοτερο. Αφορα παγιο μονο; Η παγιο 512 και προσβαση 512;;;;;

kiriakosk
11-06-06, 13:34
Προσφορές και ξανά προσφορές! καμιά μείωση στις τιμές αορίστου δεν ακούμε! :evil:
Καλές οι προσφορές αλλά δεν φτάνουν μόνο αυτές! Σαν να μας δουλεύουν λιγάκι οι πάροχοι, αφού περιμένουν μπας και ξεμείνει κανένα κορόιδο μετά την προσφορά για τα του τα πάρουν χοντρά !:evil:

enwsitis21
11-06-06, 13:34
Παιδια επειδη με ενδιαφερει πολυ η προσφορα θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις....
1. Εχω ηδη γραμμη απο ΟΤΕνετ 512. Πρεπει να διακοπει; Και μετα ξανα μανα ενεργοποιηση ;;;;
2. Η προσφορα 512 με ondslkit που διαφημιζουν λεει οτι μετα τους 4 μηνες (και για τους επομενους 8) το παγιο ειναι 20€ περιπου. Περιλαμβανει ΦΠΑ; Και το σημαντικοτερο. Αφορα παγιο μονο; Η παγιο 512 και προσβαση 512;;;;;

1. Εφ 'όσον έχεις "γραμμή" από την OTENET δέν χρειάζεται να κάνεις διακοπή.
2. Είναι τελική τιμή και αφορά το πάγιο της γραμμής και της σύνδεσης με τον provider.

iasonakos
12-06-06, 10:55
Να κανω και εγω την ερωτησουλα μου!

Εγω που εχω ήδη 384 με το πακετο απο τον Ιανουαριο, μπορω να εκμεταλευτώ την προσφορά με τα 20.5??
Αναβαθμηση γραμμης. Ή ειναι μονο για νεες συνδεσεις??

Φιλικά
Ιάσονας

enwsitis21
12-06-06, 13:46
Να κανω και εγω την ερωτησουλα μου!

Εγω που εχω ήδη 384 με το πακετο απο τον Ιανουαριο, μπορω να εκμεταλευτώ την προσφορά με τα 20.5??
Αναβαθμηση γραμμης. Ή ειναι μονο για νεες συνδεσεις??

Φιλικά
Ιάσονας

Ναί μπορείς. Η προσφορά ισχύει και για υπάρχοντες πελάτες.

konsniper
12-06-06, 14:50
Ρε παιδια αυτο το τελευταιο ειναι σιγουρο????Γιατι στην τηλεοραση κατι μικρα γραμματα που περνανε απο κατω,λενε πως ισχυει για αγορες αυτου το 2μηνου.Εισαι σιγουρος πως ισχυει και για παλιους συνδρομητες????Γιατι και εγω τελη Γεναρη το αγόρασα και αμα ισχυει πεταω απτη χαρα μου...αλλα δεν το κοβω....παρα ειναι καλο για να ειναι αληθινο...

RyDeR
12-06-06, 15:42
Έπεσε και η 1 mbit (δεν γνωρίζω την παλιά τιμή αλλά βλέπω ένα ---- πάνω στην τιμη) δείτε και εσείς που ξέρετε εδώ (http://corporate.otenet.gr/corporate/portal/media-type/html/user/anon/page/default.psml/js_panename/idiwtes_prosfores_full?vendibleid=339)

kalmi
12-06-06, 15:46
Όπως όλες οι προσφορές της Οtenet ισχύει μόνο για νέους συνδρομητές οπότε πρέπει κάποιος να διακόψει την υπάρχουσα σύνδεση, να "χάσει την πόρτα" και να προσπαθήσει εξαρχής.
Με λίγα λόγια δεσμεύουν τους παλιούς με κάποιο τρικ και προσελκύουν νεώτερους με την τιμή.
Το θέμα είναι τώρα να εξορθολογιστεί η κατάσταση
Πώς; Κατά τη γνώμη μου με τον μόνο υγιή τρόπο.
Με δύο ξεχωριστά ταριφολόγια, ένα αορίστου και ένα ορισμένης διάρκειας.
Θες κύριε να μπορείς να φύγεις ανα πάσα στιγμή; Τόσα ευρώ. Θες πιο οικονομική τιμή; Πρέπει να δεσμευτείς για ένα ή δύο χρόνια. Διαλέγεις και παρνεις.
Αυτή είναι η μόνη τίμια πολιτική που καταλαβαίνει και αποδέχεται ο καταναλωτής.
Τα τρέχοντα είναι απλά κουτοπονηριές και τρικ του μάρκετιν χωρίς διάρκεια…

MirrorX
12-06-06, 16:07
Ναί μπορείς. Η προσφορά ισχύει και για υπάρχοντες πελάτες.

διαβαζοντας σχετικα στο site της οτενετ, δεν αναφερει πουθενα οτι ισχυει και για παλιους συνδρομητες...οποτε νομιζω οτι ειμαι μονο για νεες αγορες...

RyDeR
12-06-06, 16:13
Τι πολιτικές έχουν οι εταιρίες......:down: Ένας που έχει γραμμή+νετ απο πάροχο και μπορεί να το κόψει ανα πάσα στιγμή (χωρίς δέσμευση) πρέπει να κόψει την παροχή (δηλαδή να χάσει την αναθεματισμένη πόρτα που μπορεί να έκανε και μήνες να την πάρει), να κάνει απο την αρχή τις αιτήσεις, να περιμένει ενεργοποίηση (αν έχει πόρτα), και να συνδεθεί, πολλές φορές είναι και στο ν ίδιο πάροχο! Δεν είναι ένα μεγάλο χάσιμο χρόνου???

kalmi
12-06-06, 16:52
Τι πολιτικές έχουν οι εταιρίες......:down: Ένας που έχει γραμμή+νετ απο πάροχο και μπορεί να το κόψει ανα πάσα στιγμή (χωρίς δέσμευση) πρέπει να κόψει την παροχή (δηλαδή να χάσει την αναθεματισμένη πόρτα που μπορεί να έκανε και μήνες να την πάρει), να κάνει απο την αρχή τις αιτήσεις, να περιμένει ενεργοποίηση (αν έχει πόρτα), και να συνδεθεί, πολλές φορές είναι και στο ν ίδιο πάροχο! Δεν είναι ένα μεγάλο χάσιμο χρόνου???

Και άσκοπη απώλεια χρόνου και ταλαιπωρία είναι. Κυρίως όμως είναι μη ορθολογικό…

enwsitis21
12-06-06, 23:08
Αυτό που ισχύει στο πακέτο ondsl kit είναι το εξής:

1. Για νέους πελάτες.
Προπληρώνει το 4μηνο αρχικά, και δεσμεύεται για 12 μήνες με το όποιο προνομιακό πάγιο υπάρχει, ή δέν δεσμεύεται (πράγμα που σημαίνει ότι μπορεί να κάνει διακοπή όποτε θέλει) για μετά το 4μηνο αλλά θα πληρώνει τα κανονικά πάγια για γραμμή και σύνδεση.
2. Υπάρχοντες πελάτες.
Οι πελάτες οι συγκεκριμένοι αφού έχουν συμπληρώσει το 4μηνο ή βρίσκονται στη περίοδο του 4μηνου αλλά δέν έχουν κάνει αίτηση για 12μηνη δέσμευση, τους δίνεται η δυνατότητα εφόσον το επιθυμούν να μπούνε στο πρόγραμμα για το μειωμένο πάγιο.

konsniper
13-06-06, 00:36
Δηλαδη οσοι εχουμε δεσμευση μην πω τι παιρνουμε!Η μεγαλη απατεωνια ειναι οτι κανονικα,αν πεσουν τα τιμολογια αοριστου χρονου,θα πεσει και η τιμη που πληρωνω ανα μηνα με τη 12μηνη δεσμευση αφου στους ορους λεει πως το 20,5 ανα μηνα μπορει να αλλαξει αναλογα με το τιμολογιο που ισχυει κα8ε μηνα λογαριασμου.Ετσι βαζοντας προσφορα μονο στα πακετα η οτενετ εχει μενα κολπακι 2 οφελη.Και ελκυει νεους πελατες αλλα και δεν πεφτει το τιμολογιο/μηνα σε οσους αγορασαν πακετα παλιοτερα,αφου δεν πεφτει το τιμολογιο αοριστου χρονου με βαση το οποιο βγαινει (με 50% εκπτωση κτλ που ισχυουν) η τιμη του καθε μηνα στη 12μηνη δεσμευση.Αυτα τα ωραια γινονται στην Ελλαδα!

Υ.Γ. κανονικα το 20,5 ειναι 41 ευρο στο τιμολογιο αοριστου χρονου (συνδεση,γραμμη κτλ)για την 384.Και με την 50% βγαινει το μηνιαιο κοστος.Πως γινεται με την 512 ναχεις παλι 20,5 ευρο χωρις ναχεις ριξει το τιμολογιο της 512 δεν μπορω να καταλαβω.Μαλλον κλασσικη ελληνικη απατεωνια μας!Φτηνο ιντερνετ τωρα!

sdikr
13-06-06, 03:33
δεν έχει 50% εκπτώση, εσύ υπογράφεις οτι για 12 μήνες (8) θα δίνεις αυτά τα χρήματα

το 50% ήταν παλιότερα (αλλά μάλλον το σκεφτήκαν καλύτερα)

iasonakos
13-06-06, 09:31
το 50% ήταν παλιότερα (αλλά μάλλον το σκεφτήκαν καλύτερα)

Εμ βεβαια, σιγα μην δεχτουνε να πληρωνουμε λιγοτερα...

Να σας πω και το άλλο το ωραίο? Πηρα χθες στην οτενετ μιας και απο αυτο τον μηνα θα μου ερχεται λογαριασμός, να τους πω να μου ακυρωσουν το security Kit!
Απαντηση: Κυριε **** υπογραψατε 12 μηνη συμβαση και για το Security Kit. Αρα δεν γινεται να το ακυρωσουμε..
Και τους λέω οτι την νεα συνδεση την εκανα στον γερμανο και ο πωλητης εβαλε ΜΟΝΟΣ του τικ στο κουτακι που ελεγε για το security Kit.
Στα@@@@ της ομως μου ειπε αμα θέλω να ξαναπάρω σε 8 μήνες για να το ακυρώσω..

ΟΜΩΣ, εχω ακουσει απο πολλους εδω μέσα που ειχαν το security kit και το ακυρώσανε...
Ρε παιδια ειναι 4€ τον μήνα.. Γιατί να μην έβαζα άλλα 2 για 512???

enwsitis21
13-06-06, 11:39
Καλημέρα,

Για να μήν υπάρχουν παρερμηνείες, θα ήθελα να ξεκαθαρίσω το εξής:
Η προσφορά των 20,50 ευρώ ισχύει για πελάτες νέους με γραμμή 512. Όχι για όσους έχουν γραμμή 384 και θέλουν να τη αναβαθμίσουν σε 512.

konsniper
13-06-06, 12:39
sdikr εγω πάντως εχω συμβαση για 50 % εκπτωση.Το Γεναρη που το πηρα αυτο ισχυε..γιαυτο και με συμφερει να πεφτουν τα τιμολογια!:p

liberostelios
13-06-06, 17:35
Επειδή το έψαξα λίγο το θέμα με το onDSLkit και σκεφτόμουν να βάλω σας λέω ότι έχει μία σημαντική παγίδα: Το πάγιο που θα πληρώνεις μετά τους 4 μήνες δε αλλάζει αν αλλάξουν οι τιμές και, ασφαλώς, θα είναι πρόβλημα κάτι τέτοιο από τη στιγμή που, όπως λένε οι φήμες, οι τιμές του ΟΤΕ θα πέσουν κατακόρυφα το Σεπτέμβρη και θα γίνουν αναβαθμίσεις. Γι αυτό, μάλλον, ρίχνουν συνεχώς τις τιμές στα πακέτα που σε δεσμεύουν αλλά, όταν γίνουν οι ανατιμήσεις που λένε, θα έχεις βγει χαμένος!

G_Zisis
13-06-06, 20:22
Εγώ ξέρω για τον Σεπτέμβρη ότι θα αναβαθμίσουν απλώς τις γραμμές.Και ότι αυτό θα ισχύει για όλους.

Τώρα αυτό για τις τιμές που λες δεν γίνεται μέσα σε ένα μήνα να πέσουν τόσο πολύ,άντε να πέσουν 10 ευρώ.Αλλά και πάλι θα ξαναπέσουν μετά από κανά χρόνο αφού οι τιμές που ισχύουν αυτή τη στιγμη ίσχύουν εδώ και 2 χρόνια περίπου.

konsniper
13-06-06, 22:02
liberostelios δεν ισχυει απολυτα αυτο που λες.Στα πρωτα πακετα..Γεναρη-φεβρουαριο,οι οροι το ελεγαν καθαρα πως το μηνιαιο παγιο εξαρταται απτην τιμη που θα ισχυει εκεινο το μηνα.νομιζω πως απο καποιο σημειο και μετα το αλλαξανε αυτο.Μαλλον αλλαξε οταν σταματησε να ισχυει το 50% και εγινε απλως προσφορα.Οσοι το αγορασαμε με την προσφορα του 50% ειναι στανταρ αυτο που σου λεω.Δεν ξερω βεβαια κατα ποσο θα το κανουν αυτο,γιατι στην Ελλαδα ακυρωνουν ορους για πλακα!Κανενας δεν τηρει ποτε τιποτα!

iasonakos
14-06-06, 01:04
Οταν ακυρωσουν αυτοί τοτε νομιμα, ακυρώνεις και εσυ απο την πλευρά σου.
Συμφερει. Αν εισαι τοτε με το 50% , και router πηρες free και απελευθερωνεσαι απο την χρονική δεσμευση..
Βεβαια θέλει τρέξιμο. Αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορία...

konsniper
14-06-06, 15:06
Καλα για το router μην το σχολιασω...αστα να πανε το linksys(δες και τα ποστ του).Ενταξει,τη χρονικη δέσμευση την έχω,γιατι δεν μπορω να φυγω πριν το χρονο,αλλα μπορω να κυνηγησω καποια στιγμη καλυτερη τιμη.Αλλα οσο κανουν προσφορες μονο μεσω πακετων δε βλεπω φως...αν γινει τιποτα απο Σεπτεμβριο..καλα θαναι..

iasonakos
15-06-06, 01:28
Δεν τα έχω δεί (ακομα [I will]). Για μένα το linksys μαμαει!!!
Από τον Ιανουάριο, δουλεύει συνέχεια! Εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα...
Και ενσυρματα και wireless με το laptop!! Πιάνει ακομα και στην ταράτσα....Δυο ορόφους κατω βρίσκεται το μηχανηματάκι χωρίς προσθετη κεραια...
Θα διαβασω αυριο απο το γραφείο γιατι ειμαι περίεργος....

Οσο για την δεσμευση.. 7 μηνες μείνανε :( :( :( :( :(

kerneld
15-06-06, 10:11
Εγώ σκέφτομαι την συγκεκριμένη προσφορά (wireless edition), αλλά δεν ξέρω αν αυτο το security kit είναι υποχρεωτικό ΚΑΙ για τους υπόλοιπους 8 μήνες. (προσωπικά μου είναι άχρηστο)

Γιατί αν δεν συμπεριλαμβάνεται στην τιμή της ανανέωσης (20,50ευρώ/μήνα) και προστίθεται, τότε μιλάμε για σχεδόν 25 ευρώ/μήνα η ανανέωση. Κάτι που κάνει την όλη προσφορά ολίγον τι παραπλανητική.

1. Έχει κανείς παραπάνω πληροφορίες, ειδικά για την χρέωση του security kit?
2. Linksys είναι το μοντέλο που δίνουν στην ασύρματη έκδοση?

haHa
15-06-06, 10:56
Εγώ σκέφτομαι την συγκεκριμένη προσφορά (wireless edition), αλλά δεν ξέρω αν αυτο το security kit είναι υποχρεωτικό ΚΑΙ για τους υπόλοιπους 8 μήνες. (προσωπικά μου είναι άχρηστο)

Γιατί αν δεν συμπεριλαμβάνεται στην τιμή της ανανέωσης (20,50ευρώ/μήνα) και προστίθεται, τότε μιλάμε για σχεδόν 25 ευρώ/μήνα η ανανέωση. Κάτι που κάνει την όλη προσφορά ολίγον τι παραπλανητική.

1. Έχει κανείς παραπάνω πληροφορίες, ειδικά για την χρέωση του security kit?
2. Linksys είναι το μοντέλο που δίνουν στην ασύρματη έκδοση?



1.Δεν ειναι υποχρεωτικο για τους υπόλοιπους 8 μήνες το security kit.
2.Το μοντέλο που δίνουν στην ασύρματη έκδοση ειναι sagem.

andz
15-06-06, 21:42
Και εγώ όταν έκανα σύνδεση στο ονδσλκιτ είχε έκπτωση 50% αλλά λίγες μερες μετά το κόψανε. Υπάρχει τρόπος να εξακριβωσω άν όντως έχω 50% ή 20,50?
Φαίνεται στην αίτηση αυτό γιατί δεν το βρίσκω.

konsniper
16-06-06, 00:51
Τωρα δεν μπορω να βρω το χαρτι της αιτησης μου,αλλα νομιζω πως τολεγε.Αν οχι λογικα ειναι καταχωρημενο στην εταιρεια με την ημερομηνια αγορας.Αν και ποτε μη τους εμπιστευεσαι.Ψαξε οτι χαρτια σου εδωσαν.Κατι θα λεει,δε μπορεί...

andz
16-06-06, 21:27
Κοίταξα την αίτηση δεν αναφέρει τίποτα, μόνο για 12μηνη δέσμευση ούτε και μέσω σιτε βρίσκω τίποτα ούτε τη 12μηνη δέσμευση δεν αναφέρει. Ωραία υποστήριξη:down:
Θα πάρω τηλέφωνο για να δω.

G_Zisis
17-06-06, 01:44
Αλήθεια είναι.Έπαξα κι εγώ τη δικιά μου αίτηση και μόνο για 12μηνη δέσμευση λέει.Λέει και κάτι για προσφορά αλλά δεν διευκρυνίζει.

gallahant
18-06-06, 19:44
Konsniper και εγω εχω αγορασει το πακετο 512 στις 16-17 Ιανουαριου αν θυμαμαι καλα. Δηλαδη με αυτη την νεα προσφορα θα πληρωνουμε 20.50 το μηνα αν καταλαβα σωστα? Εμενα μου ειπανε οτι θα πληρωνω 24,90 το μηνα.

teo_L20
18-06-06, 20:20
Το 20,50 είναι και στα 2 πάγια(ΟΤΕ/ΟΤΕΝΕΤ) στη μιση τιμη στο 384 το δεύτερο είναι μόνο το ένα πάγιο(ΟΤΕ)!

gallahant
20-06-06, 02:57
Δεν σε καταλαβα:oops:

konsniper
22-06-06, 01:20
gallahant εγω αγόρασα τοτε 384 και ειναι 20.50.εσυ έχεις 512 και λογικο ειναι να πληρωνεις κατι παραπανω.Με τη νεα προσφορα που ισχυει τωρα ειναι η ιδια τιμη.Το Γεναρη που το πηραμε δεν ισχυε κατι τετοιο.Αρα μαλλον καλα πληρώνεις αποτι καταλαβαινω.

gallahant
22-06-06, 20:09
Βασικα ακομα περιμενω τον πρωτο κανονικο λογαριασμο για να δω τι θα μου χρεωσουν. Κανονικα πρεπει να ειναι 24,90 το μηνα. Θα δειξει η νεκροψια

coolajami
29-06-06, 19:58
δε βγάζω άκρη
τελικά αξίζει τον κόπο; Θέλω να βάλω στα 512 αλλα σκέφτομαι και το φοιτητικό που δικαιουμαι.
Τι νομίζετε;
η να περιμένω απο σεπτέμβριο να δώ αν αναβαθμιστούν οι γραμμές στα 1024 που λέγεται;

Αυτό ειναι το σημαντικότερο θέμα
Οταν ο ΟΤΕ κανει τις γραμμες 1024 θα κάνει και η ΟΤΕΝΕΤ την 512 σε 1024(χωρις έξτρα χρεώσεις!) η θα μας έχει στα 512 γιατι δεσμευτήκαμε για ένα χρονο;

προσωπικά πιστευώ πως μάλλον θα γίνουν αν σκεφτεις οτι ΟΤΕΝΕΤ=ΟΤΕ!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.