PDA

Επιστροφή στο Forum : τι να πεις



leon21
25-06-10, 09:23
καλημερα παιδια ακουστε τι μου κανανε.χτεσ εκει που σερφαριζα στα καλα του καθουμενου παει το ιντερνετ,τι στο καλο λεω.παω να παρω τηλεφωνο,νεκρο.κοιταω καλωδια κοιταω φιλτρα ολα καλα.φωναζω ηλεκτρολογο κοιταει τοιχουσ και λοιπα ολα καλα.παω στην εργασια μου περνω 121 το δινουν βλαβη.αναμενο,περνω τηλεφωνο,να μαθω αν βρηκαν κατι λενε υπαρχει τελικα προβλημα στα καλωδια,ολα καλα λεω ποτε θα το συνδεσετε?αυριο η απο δευτερα δεν ειπαρχει προσοπικο.τρελαθηκα,τεσπα να μην τα πολυλογο,ειχε ερθει τεχνικοσ τησ φορνετ να συνδεση στον γειτονα και ξηλωσε τα δικα μου απο τον κατανεμητη.
τωρα θα φταιω εγω αν τουσ τα χωσω?

hall2001
25-06-10, 09:30
Φίλε μου υπομονή αυτά δυστηχώς συμβαίνουν Eλλαδιστάν είναι εδώ όχι πέξε γέλασε.

emeliss
25-06-10, 21:35
ειχε ερθει τεχνικοσ τησ φορνετ να συνδεση στον γειτονα και ξηλωσε τα δικα μου απο τον κατανεμητη
:worthy::worthy::worthy:

FuS
25-06-10, 22:09
καλημερα παιδια ακουστε τι μου κανανε.χτεσ εκει που σερφαριζα στα καλα του καθουμενου παει το ιντερνετ,τι στο καλο λεω.παω να παρω τηλεφωνο,νεκρο.κοιταω καλωδια κοιταω φιλτρα ολα καλα.φωναζω ηλεκτρολογο κοιταει τοιχουσ και λοιπα ολα καλα.παω στην εργασια μου περνω 121 το δινουν βλαβη.αναμενο,περνω τηλεφωνο,να μαθω αν βρηκαν κατι λενε υπαρχει τελικα προβλημα στα καλωδια,ολα καλα λεω ποτε θα το συνδεσετε?αυριο η απο δευτερα δεν ειπαρχει προσοπικο.τρελαθηκα,τεσπα να μην τα πολυλογο,ειχε ερθει τεχνικοσ τησ φορνετ να συνδεση στον γειτονα και ξηλωσε τα δικα μου απο τον κατανεμητη.
τωρα θα φταιω εγω αν τουσ τα χωσω?

Καλωδιακή.. Καλή υπομονή.. :)

........Auto merged post: Fusmoker added 2 minutes and 4 seconds later ........


Φίλε μου υπομονή αυτά δυστηχώς συμβαίνουν Eλλαδιστάν είναι εδώ όχι πέξε γέλασε.

Πίστεψε με συμβαίνουν και σε άλλες χώρες καλωδιακές.
(και 2 φορές συγκεκριμένα χρειάστηκαν 24 και 17 ημέρες αντίστοιχα - Αγγλία αυτά)

Δεν είναι το "ελλαδιστάν" που λες..

xmperop1
25-06-10, 22:18
ειχε ερθει τεχνικοσ τησ φορνετ να συνδεση στον γειτονα και ξηλωσε τα δικα μου απο τον κατανεμητη

Πρώτη φορά ξανασυμβαίνει.:whistle:

valen_gr
26-06-10, 16:18
:worthy::worthy::worthy:

μην γελας, εχω δει και τεχνικους ΟΤΕ να κανουν τα ιδια :p

........Auto merged post: valen_gr πρόσθεσε 2 λεπτά και 11 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Καλωδιακή.. Καλή υπομονή.. :)


Αυτο που περιγραφει ο φιλος, δεν ειναι καλωδιακη.
Καλωδιακη με το προβλημα να ειναι στον κατανεμητη του κτηριου δεν γινεται :p

FuS
26-06-10, 17:08
Έχεις δίκιο, ήμουν βιαστικός :p

cmaniac
26-06-10, 23:03
ειχε ερθει τεχνικοσ τησ φορνετ να συνδεση στον γειτονα και ξηλωσε τα δικα μου απο τον κατανεμητη

Πρώτη φορά ξανασυμβαίνει.:whistle:

:rofl:

@ ADSLgr.com All rights reserved.