PDA

Επιστροφή στο Forum : WAG54G version 2



psaxtiri
06-06-06, 20:54
Γεια σας και από εμένα. Ξεκινώ με το πρώτο μου μήνυμα στο forum μιας και είμαι κάτοχος DSL μόλις δυο μέρες τώρα !

Καταρχήν αγόρασα το πακέτο της «forthnet adsl in a box plus» προχθές (6 Ιουνίου 2006).
Παρατήρησα ότι τελικά το μαγαζί που αγόρασα το πακέτο είχε αυτό με τον router WAG54G version 2 και όχι αυτόν που έχει στον ιστοχώρο η forthnet τώρα για το συγκεκριμένο πακέτο.
Εντάξει δεν έχω πρόβλημα με αυτό εκτός από την απορία αν το μαγαζί όφειλε να πουλάει αποκλειστικά την τωρινή προσφορά με τον router που διαφημίζουν τώρα.

Δεύτερο που θέλω να ρωτήσω είναι πότε θα ενεργοποιηθεί η σύνδεση. Έκανα δοκιμή να δω σε ποιο στάδιο είναι η αίτηση μου Online και λέει «δεν υπάρχουν στοιχεία για τον συγκεκριμένο αριθμό».

Τέλος ποια προγράμματα πρέπει να κατεβάσω για να μπορώ να κατεβάζω τόνους τραγουδιών και ταινιών και και και…!!!!

Δημήτρης – Κατερίνη.:whistle:

nnn
06-06-06, 22:28
Καλώς ήρθες.
Στο σύστημα θα φανεί η αίτηση σου σε 2-3 μέρες μιας και την έκανες μια μέρα πριν.
Για το router αν τελειώσει μια παρτίδα στην επόμενη συνήθως υπάρχει νεώτερο μοντέλο(ό,τι είναι διαθέσιμο)

Για τους τόνους που θέλεις μια ματιά στο P2p section θα σου λύσει τις απορίες.

@ ADSLgr.com All rights reserved.