PDA

Επιστροφή στο Forum : Tellas-Αλλαγη πακετου



alex24
09-07-10, 11:49
Εχω παει σε καταστημα wind για αλλαγη πακετου απο 2play σε τηλεφωνια (γιατι εχω προβλημα με το νετ και βαριεμαι να μπλεκω σε φασαριες,γιατι ακρη σιγα μην βγαλω θα βαλω ΟΤΕ σε 2η γραμμη) και εχω ορισμνες ερωτησεις
Ποσο χρονο παιρνει για αλλαγη?
Θα με ειδοποιησουνε καπως ή θα περιμενω πολυ απλα να σβησει το λαμπακι του dsl?:respekt:

akkiiss55
09-07-10, 12:19
Εχω παει σε καταστημα wind για αλλαγη πακετου απο 2play σε τηλεφωνια (γιατι εχω προβλημα με το νετ και βαριεμαι να μπλεκω σε φασαριες,γιατι ακρη σιγα μην βγαλω θα βαλω ΟΤΕ σε 2η γραμμη) και εχω ορισμνες ερωτησεις
Ποσο χρονο παιρνει για αλλαγη?
Θα με ειδοποιησουνε καπως ή θα περιμενω πολυ απλα να σβησει το λαμπακι του dsl?:respekt:

το λαμπακι τ dsl δε θα σβησει ποτε.
για τν αλλαγη θα ενημερωθεις λογικα μεσω sms
η αλλαγη θα γινει μολις καταχωρηθει το φαξ(αν εστειλαν φαξ)δλδ μεσω σε 5 εργασιμες μερες περιπου

alex24
09-07-10, 14:05
Ευχαριστω για την απαντηση!!Αληθεια γιατι το dsl δεν θα σβησει αφου θα μου κοψουνε την παροχη του ιντερνετ?

akkiiss55
09-07-10, 14:13
Ευχαριστω για την απαντηση!!Αληθεια γιατι το dsl δεν θα σβησει αφου θα μου κοψουνε την παροχη του ιντερνετ?

γιατι απλα το dsl λαμπακι αφορα το συγχρονισμο ενος modem με το ρευμα π περναει μεσα απο τη γραμμη.οχι με το αν εχεις παροχη.

alex24
09-07-10, 14:19
OK ευχαριστω απλα νομιζα οτι θα <<ξηλωσουνε>>το dsl και θα παιζει μονο το τηλεφωνο!!Δηλαδη θα μου ακυρωσουνε τους κωδικους μονο?

akkiiss55
09-07-10, 15:15
OK ευχαριστω απλα νομιζα οτι θα <<ξηλωσουνε>>το dsl και θα παιζει μονο το τηλεφωνο!!Δηλαδη θα μου ακυρωσουνε τους κωδικους μονο?

ακριβως

@ ADSLgr.com All rights reserved.