PDA

Επιστροφή στο Forum : Astral projection



hemlock
14-06-06, 21:57
Πηρα το πρωτο μου αστρο στο ADSLGr .....Ναιιιιιιιιιιιιιι ....Δεχομαι τα συχαρικια και υπολοιπα εδω σε αυτο το νεο θεμα που ανοιξα.Θα αλλαξω και την υπογραφη μου σε ενα τραγουδακι που ακουσα τωρα τελευταια(για καποιους mods πηγαινει η νεα υπογραφη:rofl: :respekt: .......
Απο που βλεπουμε στα ποσα post παιρνεις αστρο

Reef
14-06-06, 23:39
the spice expands mind , the spice expands consciousness, the spice allows traveling without moving!!!!!!!!!!!!!!!!!!:stereo :cool:

emav
15-06-06, 01:06
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. :ufoabduct

AddictedToChaos
15-06-06, 01:47
Απο που βλεπουμε στα ποσα post παιρνεις αστρο

http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=517987&postcount=1 :)

chatasos
15-06-06, 03:57
Και γω που νόμιζα πως μας την πέσαν οι goaτες:p

FFGR
15-06-06, 11:36
THE BLOB IS COMMING !!!!

:p

igiorgio
15-06-06, 12:17
Chewing gum proves that you can have motion without progress.

:whistle:

hemlock
15-06-06, 18:37
Και γω που νόμιζα πως μας την πέσαν οι goaτες:p

Metalhead θα χαρακτηριζα τον εαυτο μου...
Οι στιχοι ειναι απο Ministy (oxi of sound) και το καταπληκτικο Jesus built my hotrod (ειναι το intro του κομματιου):cool:




"soon i discovered that this rock thing was true
jerry lee lewis was the devil
jesus was an architect previous to his career as a prophet
all of a sudden, i found myself in love with the world
so there was only one thing that i could do
was ding a ding dang my dang a long ling long
ding dang a dong bong bing bong
ticky ticky thought of a gun"

Nantia
18-06-06, 20:36
τσαμπα τη χαρα που εκανα! νομιζα οτι αναφεροσουν στο goa " συγκροτημα " κ μου θυμισες τα χρονια στο λυκειο!!

αντε να το χαιρεσαι το αστερακι, παντα φωτεινο :)

chatasos
18-06-06, 21:03
τσαμπα τη χαρα που εκανα! νομιζα οτι αναφεροσουν στο goa " συγκροτημα " κ μου θυμισες τα χρονια στο λυκειο!!


έτσι έτσι :worthy::worthy:

http://www.astral-projection.com/control/index.htm

mrsaccess
19-06-06, 05:47
Χαχα, εγώ νόμισα ότι μπήκε το team του Χαρδαβέλλα να μαζέψει info για την επόμενη εκπομπή! :lol:

hemlock
19-06-06, 11:39
τσαμπα τη χαρα που εκανα! νομιζα οτι αναφεροσουν στο goa " συγκροτημα " κ μου θυμισες τα χρονια στο λυκειο!!

αντε να το χαιρεσαι το αστερακι, παντα φωτεινο :)

Θα ειναι παντα φωτεινο..... και σημερα θα γινουν δυο........

hemlock
19-06-06, 11:42
Χαχα, εγώ νόμισα ότι μπήκε το team του Χαρδαβέλλα να μαζέψει info για την επόμενη εκπομπή! :lol:

Αληθεια ποιος απο εδω μεσα εχει το το φοντο να ξεκινησει thread για extraterrastrial lifeform?????
Mod εσυ ισως?????
Αντε γιατι πολυ τεχνογνωσια εχει μαζευτει εδω μεσα και καποιοι εχουν αρχισει να ρεταρουν:whistle:.
Να ελαφρυνουμε λιγο την ωρα μας εδω μεσα...:oneup:

Kiwi
19-06-06, 11:45
Αληθεια ποιος απο εδω μεσα εχει το το φοντο να ξεκινησει thread για extraterrastrial lifeform?????
Mod εσυ ισως?????
Αντε γιατι πολυ τεχνογνοσια εχει μαζευτει εδω μεσα και καποιοι εχουν αρχισει να ρεταρουν:whistle:.
Να ελαφρυνουμε λιγο την ωρα μας εδω μεσα...:oneup:

Τόση μεταφυσική στην καθημερινότητα δε σας φτάνει; Πρέπει να τη φέρουμε και εδώ μέσα; :p

yiapap
19-06-06, 12:09
Τόση μεταφυσική στην καθημερινότητα δε σας φτάνει; Πρέπει να τη φέρουμε και εδώ μέσα; :p
Ναι... τώρα θα τη φέρουμε... Τόσα χρόνια έχουν περάσει lifeforms και lifeforms... :twisted:

chatasos
19-06-06, 13:24
Τώρα το γυρίσαμε σε FSOL?:p

CyberWalker
14-07-06, 09:59
Με αφορμή αυτό τον τίτλο αυτού του thread και μόνο, θυμήθηκα την παλιά μου αγάπη και ξεκίνησα να ακούω και πάλι τα CD της... σας μεταφέρω τις θερμές ευχαριστίες των ηχείων μου!

drf
14-07-06, 10:32
τσαμπα τη χαρα που εκανα! νομιζα οτι αναφεροσουν στο goa " συγκροτημα " κ μου θυμισες τα χρονια στο λυκειο!!

αντε να το χαιρεσαι το αστερακι, παντα φωτεινο :)


κρίμας χάρηκα και εγώ... mahadeva & trust in trance! :oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.