PDA

Επιστροφή στο Forum : ασύρματο ρούτερ και νεκρό τηλ



kerko
07-08-10, 16:18
Γεια σας,
Εχθές το βράδυ αντικατέστησα το speedstream με το oxygen. Πήρα τηλ για βοήθεια. Δεν συγχρόνιζε. Μου είπαν οτι δεν κάνει το ασύρματο τηλ, θέλει ενσύρματο. Να μας καλέσετε από αυτό. Αντικατέστησα και πήρα. Ολα καλά, έγινε η καταχώρηση. Εκλεισα το τηλ. Αυτή ήταν η τελευταια φορά που μιλησα στο τηλ. Νεκρώθηκε. Το έβαλα κατευθείαν στην κεντρική πρίζα. Τίποτα. Εβαλα το ασύρματο. Τίποτα. Δίκτυο έχω κανονικά. Πήρα και δήλωσα βλάβη. Εχω πανικοβληθεί όμως, επειδή έχω την χειρότερη εμπειρία με την τελλάς για βλάβη τηλ. Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω; Εχω βγάλει όλα τα άλλα τηλ από σπίτι.

dbal
07-08-10, 16:29
Γεια σας,
Εχθές το βράδυ αντικατέστησα το speedstream με το oxygen.
Γιατί???

Από εδώ και πέρα κάνεις 2-3 εργάσιμες υπομονή, τους καλείς ξανά κι αν αρχίσει η κοροιδία τους στέλνεις με fax το συνημμένο που σου ανέβασα κατάλληλα τροποποιημένο για την περίπτωση σου με ημερομηνίες κλπ. και όλα θα τρέξουν άμεσα... ;)

kerko
07-08-10, 16:38
Ελα ντε, γιατί; Είπα να συμμαζέψω το σπίτι από τα καλώδια που σέρνονταν από το ένα δωμάτιο στο άλλο...ευχαριστώ για την καταγγελία, ελπίζω να μην χρειαστεί. Ελεγα μήπως μπορούσα να κάνω κάτι μόνος μου...

geopapath23
08-08-10, 20:18
Δηλαδή απλά άλλαξες το speedstream σε oxygen και χαλάσανε όλα?Αν ξαναβάλεις το speedstream?

@ ADSLgr.com All rights reserved.