PDA

Επιστροφή στο Forum : Πως ανανεωνεται το Conn-X TV Film Club?



clyde
14-08-10, 21:58
Eδω και λιγες μερες εχω βαλει Conne-x και Conn-x TV. Eχω μια ερωτηση για το Film Club.
Πως γινεται η ανανεωση? Καθε μηνα προσθετουν καινουριες ταινιες, ντοκυμαντερ κλπ.?
Η' καθε μηνα αντικαθιστουν αυτα που υπαρχουν με καινουρια?

Αν δεν προλαβω να δω κατι τον Αυγουστο, θα μπορεσω να το δω τον Σεπτεμβριο η' οχι?
Αν οχι, υπαρχει τροπος να γραψω στον σκληρο δισκο αυτα που μου αρεσουν απο το Film Club?

maik
15-08-10, 21:52
Eδω και λιγες μερες εχω βαλει Conne-x και Conn-x TV. Eχω μια ερωτηση για το Film Club.
Πως γινεται η ανανεωση? Καθε μηνα προσθετουν καινουριες ταινιες, ντοκυμαντερ κλπ.?
Η' καθε μηνα αντικαθιστουν αυτα που υπαρχουν με καινουρια?

Αν δεν προλαβω να δω κατι τον Αυγουστο, θα μπορεσω να το δω τον Σεπτεμβριο η' οχι?
Αν οχι, υπαρχει τροπος να γραψω στον σκληρο δισκο αυτα που μου αρεσουν απο το Film Club?

Μπαινουν καινουρια καθε τοσο. Τα παλια μενουν για αρκετο καιρο. ΠΟλυ πανω απο μηνα παντως.

Maynen
15-08-10, 22:03
Συνηθως βαζει καινουργια καθε 15 και 30 του μηνα η 21 και 30 εξαρταται
Τα παλια μενουν για αρκετο καιρο καπου 2 με 3 μηνες

silegav
17-08-10, 22:52
Επειδή δε το έχω ψάξει το συγκεκριμένο κομμάτι. Έχει καλές ταινίες; ποιότητα εικόνας κλπ; από nova που έχω κάποιο καιρό είμαι χαρούμενος από επιλογές και από ποιότητα. Είναι το ίδιο και στο connx-tv?

wesker
18-08-10, 02:19
Επειδή δε το έχω ψάξει το συγκεκριμένο κομμάτι. Έχει καλές ταινίες; ποιότητα εικόνας κλπ; από nova που έχω κάποιο καιρό είμαι χαρούμενος από επιλογές και από ποιότητα. Είναι το ίδιο και στο connx-tv?

Αφού έχειs το NOVA ποιος ο λόγος να πάς στο connex - TV;

silegav
18-08-10, 14:21
Είπα ότι θέλω να πάω; :) Να ξέρω θέλω. μπορεί να χάνω λεφτά και να μη το ξέρω.

@ ADSLgr.com All rights reserved.