PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζητείται Φτηνό Laptop (όχι netbook)



Craven
17-08-10, 10:00
Ζητώ φτηνό laptop (γύρω στα 150 ευρώ max) σε καλή κατάσταση χωρίς προβλήματα, με dvdrw και wifi απαραίτητα. H μπαταρία να είναι σε ανεκτή κατάσταση και αν και δεν με καίει ο επεξεργαστής να είναι διπύρηνος κτλ να μην είναι όμως και p3 κτλ :) (centrino - pentium-M και πάνω με λίγα λόγια.. ), οθόνη οτιδήποτε μεταξύ 13 και 17 ίντζες μας κάνει μιας και πάει για αρχάριο :)

Craven
23-08-10, 15:55
Να αυξήσω το όριο της τιμής μέχρι τα 200-220 :).. για αρχάριο είναι παραπάνω δεν αξίζει..

Craven
02-09-10, 13:13
Αν έχει κάποιος οτιδήποτε μέχρι τα 220 (σε αυτή την τιμή θα προτιμούσα κάτι σε διπύρηνο έστω και ΠΟΛΥ απλό laptop και > 1GB μνήμη) τότε ας μου το πεί σήμερα καθώς το χρειάζομαι μέχρι αύριο το απόγευμα :) (ας μου στείλετε specs σε pm και το συζητάμε..)

Craven
03-09-10, 11:29
Επειδή η μέρα που το χρειάζομαι έφτασε και επειδή μου έφαγαν ήδη τον χρόνο 2 άτομα που σαν κομμήτες έστειλαν 1 μήνυμα και χάθηκαν (ειδικά τον πρώτο τον περίμενα μέρες και μέρες να απαντήσει αφού ενδιαφερόμουν και χωρίς κανένα παζάρι απ την μεριά μου φυσικά) καθώς λοιπόν έχασα τον χρόνο μου τσάμπα :evil: Παρακαλώ μόνο απο Αθήνα για συναλλαγή χέρι με χέρι αν βρεθεί κάτι σήμερα ή ΒΙΑ μέχρι αύριο πρωί και αν μιλάμε για κάτι ΑΡΚΕΤΑ καλό δεν θα τα χαλάσουμε για 10 και 20 ευρώ παραπάνω απ όσο λέω..

vlad
03-09-10, 11:36
Φιλε μου μιλα με SadAngels ολο και κατι θα εχει

SadAngels
07-09-10, 13:13
Δεν εχω κατι ενας φιλος εχει ενα IBM R51E στα 160 ευρω

Craven
11-09-10, 12:32
Θα είναι στα υπόψην αλλά μιας και πέρασε η ημερομηνία που καιγόμουν, τώρα λέω να ψάξω με ηρεμία καθώς το συγγενικό πρόσωπο θα το δώ σε 2 μήνες πάλι, ώστε να του βρώ ότι καλύτερο μπορώ :)
Αυτό το thread ας κλείσει για την ώρα :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.